Washington Commanders
28 feliratkozó
több mint 6 éve
Miami új QB, Cinci 1/1-es QB, Browns 2018-as 1/1-es QB, Giants tavalyi 1/6-os QB – és egyiknél sincs LT, de egy rakat pénz igen. Hát, jó nagy kibaszás lenneVagy akár a Giants.Miami, Cinci, Browns, Jags... SzvszMi lenne most a legnagyobb kibaszás egy trade-del? Jets? Lions? 😁Trent barátunk meg közölte, hogy vagy új szerződést akar, vagy cserét...Na most basznám ki!!!
warr_b
...vagy cserélném Pusztaalsóra...
nagir
warr_b
nagir
Amadeus

több mint 6 éve
Vagy a Panthers.A RedskinsMi lenne most a legnagyobb kibaszás egy trade-del? Jets? Lions? 😁Trent barátunk meg közölte, hogy vagy új szerződést akar, vagy cserét...Na most basznám ki!!!
warr_b
...vagy cserélném Pusztaalsóra...
nagir
warr_b
TSzabi

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
A RedskinsMi lenne most a legnagyobb kibaszás egy trade-del? Jets? Lions? 😁Trent barátunk meg közölte, hogy vagy új szerződést akar, vagy cserét...Na most basznám ki!!!
warr_b
...vagy cserélném Pusztaalsóra...
nagir
warr_b
több mint 6 éve
Mikó vót az má'. Tavaly játszott? Nem. 🙂Ertem. Szoval 119 merkozes kezdokent kilenc ideny alatt szerinted nem elegendo jatek. Hat jo, te tudod.Neki miert lenne kibaszas barmilyen csere? Rogton hozzavagnak evi 15 milliot, mert csak akkor menne el barhova is, onnantol meg neki barmi jo. Meg ugy oszinten, tenyleg azzal kell kibaszni, aki egy Redskinsben jatszik evek ota? 😀Még ha játszott volna 🤣
Semmi ertelme sem lenne. Raadasul azok utan, ahogy a Washingtonnal kocsogoltek vele, meg hazudtak a dokik a seruleserol, eleg erdekes a csapat partjat fogni. Williams ezzel szemben az elso jo par eveben rendre serulten is jatszott, egy rossz szo nem lehetett ra.
Stez
Amúgy meg a csapatnak drukkolunk (akármilyen fos is adott esetben), nem személy szerint Trent Williams-nek.
warr_b
Stez

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
Ertem. Szoval 119 merkozes kezdokent kilenc ideny alatt szerinted nem elegendo jatek. Hat jo, te tudod.Neki miert lenne kibaszas barmilyen csere? Rogton hozzavagnak evi 15 milliot, mert csak akkor menne el barhova is, onnantol meg neki barmi jo. Meg ugy oszinten, tenyleg azzal kell kibaszni, aki egy Redskinsben jatszik evek ota? 😀Még ha játszott volna 🤣
Semmi ertelme sem lenne. Raadasul azok utan, ahogy a Washingtonnal kocsogoltek vele, meg hazudtak a dokik a seruleserol, eleg erdekes a csapat partjat fogni. Williams ezzel szemben az elso jo par eveben rendre serulten is jatszott, egy rossz szo nem lehetett ra.
Stez
Amúgy meg a csapatnak drukkolunk (akármilyen fos is adott esetben), nem személy szerint Trent Williams-nek.
warr_b
több mint 6 éve
Neki miert lenne kibaszas barmilyen csere? Rogton hozzavagnak evi 15 milliot, mert csak akkor menne el barhova is, onnantol meg neki barmi jo. Meg ugy oszinten, tenyleg azzal kell kibaszni, aki egy Redskinsben jatszik evek ota? 😀Még ha játszott volna 🤣
Semmi ertelme sem lenne. Raadasul azok utan, ahogy a Washingtonnal kocsogoltek vele, meg hazudtak a dokik a seruleserol, eleg erdekes a csapat partjat fogni. Williams ezzel szemben az elso jo par eveben rendre serulten is jatszott, egy rossz szo nem lehetett ra.
Stez
Amúgy meg a csapatnak drukkolunk (akármilyen fos is adott esetben), nem személy szerint Trent Williams-nek.

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
Annyira nem akartam Vele kibaszni!😉Vagy akár a Giants.Miami, Cinci, Browns, Jags... SzvszMi lenne most a legnagyobb kibaszás egy trade-del? Jets? Lions? 😁Trent barátunk meg közölte, hogy vagy új szerződést akar, vagy cserét...Na most basznám ki!!!
warr_b
...vagy cserélném Pusztaalsóra...
nagir
warr_b
nagir
Amadeus

ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
több mint 6 éve
Neki miert lenne kibaszas barmilyen csere? Rogton hozzavagnak evi 15 milliot, mert csak akkor menne el barhova is, onnantol meg neki barmi jo. Meg ugy oszinten, tenyleg azzal kell kibaszni, aki egy Redskinsben jatszik evek ota? 😀Semmi ertelme sem lenne. Raadasul azok utan, ahogy a Washingtonnal kocsogoltek vele, meg hazudtak a dokik a seruleserol, eleg erdekes a csapat partjat fogni. Williams ezzel szemben az elso jo par eveben rendre serulten is jatszott, egy rossz szo nem lehetett ra.
több mint 6 éve
Vagy akár a Giants.Miami, Cinci, Browns, Jags... SzvszMi lenne most a legnagyobb kibaszás egy trade-del? Jets? Lions? 😁Trent barátunk meg közölte, hogy vagy új szerződést akar, vagy cserét...Na most basznám ki!!!
warr_b
...vagy cserélném Pusztaalsóra...
nagir
warr_b
nagir
több mint 6 éve
Miami, Cinci, Browns, Jags... SzvszMi lenne most a legnagyobb kibaszás egy trade-del? Jets? Lions? 😁Trent barátunk meg közölte, hogy vagy új szerződést akar, vagy cserét...Na most basznám ki!!!
warr_b
...vagy cserélném Pusztaalsóra...
nagir
warr_b

ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
több mint 6 éve
Trent barátunk meg közölte, hogy vagy új szerződést akar, vagy cserét...Nem maradt mire mutogatni, ki kellett hát mondani.
warr_b
több mint 6 éve
Mi lenne most a legnagyobb kibaszás egy trade-del? Jets? Lions? 😁Trent barátunk meg közölte, hogy vagy új szerződést akar, vagy cserét...Na most basznám ki!!!
warr_b
...vagy cserélném Pusztaalsóra...
nagir

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
Trent barátunk meg közölte, hogy vagy új szerződést akar, vagy cserét...Na most basznám ki!!!
warr_b
...vagy cserélném Pusztaalsóra...
Szerkesztette: nagir

ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
több mint 6 éve
Trent barátunk meg közölte, hogy vagy új szerződést akar, vagy cserét...

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
Állítólag erősen érdeklődünk Austin Hooper iránt.

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
Nah elkezdődött már keményen az okoskodás, meg a ködösítés 😀Szerintem ez a legjobb forgatóköny, nem kell túlgondolni. Ezt talán még Allen sem bénázná el. 😀
Szerintem lófasz nem lesz, kihúzzuk Young-ot 1/2-re oszt' jóvan.
warr_b
Viselkedj felnőtt módjára, és gyere TV-t nézni a várba!
több mint 6 éve
Nah elkezdődött már keményen az okoskodás, meg a ködösítés 😀Ezt mindenki így gondolja, csak hát nincs miről írni!! 😉
Szerintem lófasz nem lesz, kihúzzuk Young-ot 1/2-re oszt' jóvan.
warr_b

ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
több mint 6 éve
Nah elkezdődött már keményen az okoskodás, meg a ködösítés 😀 Szerintem lófasz nem lesz, kihúzzuk Young-ot 1/2-re oszt' jóvan.

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
Burrow sem fog részt venni semmin. Szerintem lettetek annyit az asztalra, hogy tudják kb mire számíthatnak tőlük. Az hogy bemegy drilleket vagy fizikai tesztet csinálni tényleg csak a sérülést hordozza magában, előre nem kerülhet vele egyik sem, szóval igen, csak bukhatnak rajta.Benne is van becsvágy és versenyszellem. Csak nem kockáztat egy tét nélküli megmérettetésen.Van ebbe azért valami rohadt szomorú hogy egy 20 éves srác ilyen megfontolt és azt nézi nyárra mennyi pénze lesz neki ebből a foci nevű bizniszből. Nem ezt várnám ezektől a srácoktól hanem hogy van bennük becsvágy verseny szellem, de hát ehhez túl sok lóvé van a sportban(mindegyikben).Én örülnék, ha tolná, mert csak jobb lenne látni ezekben is, de az ő szempontjából megértem. Nem tud 1/1-re menni, az 1/2 fix neki, innentől tényleg csak ronthat, ha bármi úgy alakul, ahogy nem tervezte.Nem halálos komolysággal írtam, de nem igyekszik hogy még meggyőzőbb legyen.Szegény Young mindent megpróbál hogy ne a TOP 5 be húzzák kiMár azért, mert nem vesz részt a combine-on, ami miatt konkrétan csak csúszhatna 1/2-ről lefelé? Érdekes nézőpont
TSzabi
Wyatt
TSzabi
Ha Metcalf tavaly kihagyja az agilitási feladatokat, sima top 10, ezek után 2. körben is alig vitték el. És jól meg is mutatta, hogy ha értelmesen használják, akkor nem számít, hogy miben rossz, hanem az az érdekes, hogy miben jó. Nem hiszem, hogy itt lenne ilyen eshetőség, de egy-két ilyen után azért tényleg felesleges kockáztatni
Wyatt
TSzabi
Amadeus
Ez így egy szép paradoxon, ha nagyon bele megyünk. De persze értem miről szól a dolog csak szerintem azt felül kéne írnia a fent említett tulajdonságoknak.
TSzabi

több mint 6 éve
Benne is van becsvágy és versenyszellem. Csak nem kockáztat egy tét nélküli megmérettetésen.Van ebbe azért valami rohadt szomorú hogy egy 20 éves srác ilyen megfontolt és azt nézi nyárra mennyi pénze lesz neki ebből a foci nevű bizniszből. Nem ezt várnám ezektől a srácoktól hanem hogy van bennük becsvágy verseny szellem, de hát ehhez túl sok lóvé van a sportban(mindegyikben).Én örülnék, ha tolná, mert csak jobb lenne látni ezekben is, de az ő szempontjából megértem. Nem tud 1/1-re menni, az 1/2 fix neki, innentől tényleg csak ronthat, ha bármi úgy alakul, ahogy nem tervezte.Nem halálos komolysággal írtam, de nem igyekszik hogy még meggyőzőbb legyen.Szegény Young mindent megpróbál hogy ne a TOP 5 be húzzák kiMár azért, mert nem vesz részt a combine-on, ami miatt konkrétan csak csúszhatna 1/2-ről lefelé? Érdekes nézőpont
TSzabi
Wyatt
TSzabi
Ha Metcalf tavaly kihagyja az agilitási feladatokat, sima top 10, ezek után 2. körben is alig vitték el. És jól meg is mutatta, hogy ha értelmesen használják, akkor nem számít, hogy miben rossz, hanem az az érdekes, hogy miben jó. Nem hiszem, hogy itt lenne ilyen eshetőség, de egy-két ilyen után azért tényleg felesleges kockáztatni
Wyatt
TSzabi
Amadeus
Ez így egy szép paradoxon, ha nagyon bele megyünk. De persze értem miről szól a dolog csak szerintem azt felül kéne írnia a fent említett tulajdonságoknak.
több mint 6 éve
Benne is van becsvágy és versenyszellem. Csak nem kockáztat egy tét nélküli megmérettetésen.Van ebbe azért valami rohadt szomorú hogy egy 20 éves srác ilyen megfontolt és azt nézi nyárra mennyi pénze lesz neki ebből a foci nevű bizniszből. Nem ezt várnám ezektől a srácoktól hanem hogy van bennük becsvágy verseny szellem, de hát ehhez túl sok lóvé van a sportban(mindegyikben).Én örülnék, ha tolná, mert csak jobb lenne látni ezekben is, de az ő szempontjából megértem. Nem tud 1/1-re menni, az 1/2 fix neki, innentől tényleg csak ronthat, ha bármi úgy alakul, ahogy nem tervezte.Nem halálos komolysággal írtam, de nem igyekszik hogy még meggyőzőbb legyen.Szegény Young mindent megpróbál hogy ne a TOP 5 be húzzák kiMár azért, mert nem vesz részt a combine-on, ami miatt konkrétan csak csúszhatna 1/2-ről lefelé? Érdekes nézőpont
TSzabi
Wyatt
TSzabi
Ha Metcalf tavaly kihagyja az agilitási feladatokat, sima top 10, ezek után 2. körben is alig vitték el. És jól meg is mutatta, hogy ha értelmesen használják, akkor nem számít, hogy miben rossz, hanem az az érdekes, hogy miben jó. Nem hiszem, hogy itt lenne ilyen eshetőség, de egy-két ilyen után azért tényleg felesleges kockáztatni
Wyatt
TSzabi
több mint 6 éve
Van ebbe azért valami rohadt szomorú hogy egy 20 éves srác ilyen megfontolt és azt nézi nyárra mennyi pénze lesz neki ebből a foci nevű bizniszből. Nem ezt várnám ezektől a srácoktól hanem hogy van bennük becsvágy verseny szellem, de hát ehhez túl sok lóvé van a sportban(mindegyikben).Én örülnék, ha tolná, mert csak jobb lenne látni ezekben is, de az ő szempontjából megértem. Nem tud 1/1-re menni, az 1/2 fix neki, innentől tényleg csak ronthat, ha bármi úgy alakul, ahogy nem tervezte.Nem halálos komolysággal írtam, de nem igyekszik hogy még meggyőzőbb legyen.Szegény Young mindent megpróbál hogy ne a TOP 5 be húzzák kiMár azért, mert nem vesz részt a combine-on, ami miatt konkrétan csak csúszhatna 1/2-ről lefelé? Érdekes nézőpont
TSzabi
Wyatt
TSzabi
Ha Metcalf tavaly kihagyja az agilitási feladatokat, sima top 10, ezek után 2. körben is alig vitték el. És jól meg is mutatta, hogy ha értelmesen használják, akkor nem számít, hogy miben rossz, hanem az az érdekes, hogy miben jó. Nem hiszem, hogy itt lenne ilyen eshetőség, de egy-két ilyen után azért tényleg felesleges kockáztatni
Wyatt
több mint 6 éve
Én örülnék, ha tolná, mert csak jobb lenne látni ezekben is, de az ő szempontjából megértem. Nem tud 1/1-re menni, az 1/2 fix neki, innentől tényleg csak ronthat, ha bármi úgy alakul, ahogy nem tervezte.Nem halálos komolysággal írtam, de nem igyekszik hogy még meggyőzőbb legyen.Szegény Young mindent megpróbál hogy ne a TOP 5 be húzzák kiMár azért, mert nem vesz részt a combine-on, ami miatt konkrétan csak csúszhatna 1/2-ről lefelé? Érdekes nézőpont
TSzabi
Wyatt
TSzabi
Ha Metcalf tavaly kihagyja az agilitási feladatokat, sima top 10, ezek után 2. körben is alig vitték el. És jól meg is mutatta, hogy ha értelmesen használják, akkor nem számít, hogy miben rossz, hanem az az érdekes, hogy miben jó. Nem hiszem, hogy itt lenne ilyen eshetőség, de egy-két ilyen után azért tényleg felesleges kockáztatni
