Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 23 603 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
No, a Kabboyz-Íglz-ön kit szetetnénk jobban, hogy veszítsen? 😀
warr_b
Mindkettő?? 😉 Esetleg egy draw... 😀
nagir
Nehéz kérdés 😀
Azt azért nem mondom, hogy omoljon rájuk a stadion, jobb néha legyőzni őket :-p
Meg akkor csak a Seahawks maradna, akit gyűlöl az ember.
Amúgy a kettő közül messze a Dallast utálom jobban, szóval az ő buktájuknak kicsit jobban örülnék.

A Jets-szel mi újság, btw? 😊
warr_b
A sorrend és az érzés hasonló! 😊

A Winnipeg Jetsre gondolsz???
nagir
Jaja. Centerice-on is jelen vagyok, a SJ topikban 😉


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 5 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 826 — Bla, bla, bla
No, a Kabboyz-Íglz-ön kit szetetnénk jobban, hogy veszítsen? 😀
warr_b
Mindkettő?? 😉 Esetleg egy draw... 😀
nagir
Nehéz kérdés 😀
Azt azért nem mondom, hogy omoljon rájuk a stadion, jobb néha legyőzni őket :-p
Meg akkor csak a Seahawks maradna, akit gyűlöl az ember.
Amúgy a kettő közül messze a Dallast utálom jobban, szóval az ő buktájuknak kicsit jobban örülnék.

A Jets-szel mi újság, btw? 😊
warr_b
A sorrend és az érzés hasonló! 😊

A Winnipeg Jetsre gondolsz???



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 23 603 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
No, a Kabboyz-Íglz-ön kit szetetnénk jobban, hogy veszítsen? 😀
warr_b
Mindkettő?? 😉 Esetleg egy draw... 😀
nagir
Nehéz kérdés 😀
Azt azért nem mondom, hogy omoljon rájuk a stadion, jobb néha legyőzni őket :-p
Meg akkor csak a Seahawks maradna, akit gyűlöl az ember.
Amúgy a kettő közül messze a Dallast utálom jobban, szóval az ő buktájuknak kicsit jobban örülnék.

A Jets-szel mi újság, btw? 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 5 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 826 — Bla, bla, bla
No, a Kabboyz-Íglz-ön kit szetetnénk jobban, hogy veszítsen? 😀
warr_b
Mindkettő?? 😉 Esetleg egy draw... 😀



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 23 603 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
No, a Kabboyz-Íglz-ön kit szetetnénk jobban, hogy veszítsen? 😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 23 603 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
I beg to differ... Kuzin teljesen jó QB (nem elit, de jó). A legnagyobb hibája az ára volt, de legyünk őszinték: nem ő árazta be magát, hanem az az idióta Allen meg a sleppje. Szotyiért lehetne még nálunk, ha még akkor leszerződtetik sok évre, amikor a padot koptatta a Hínárhajú mögött. Nem lett volna mire pénzt követelnie és az akkori produkciója alapján nem is kapkodott volna érte senki, szóval ha a bibliaszakkörre kocsival akart volna továbbra is járni, akkor aláírja, hogy legyen miből üzemanyagot venni.

Bob pedig kezdetektől fogva reménytelen volt, nem véletlen húzott a két Shanny abban az évben még egy QB-t... Szappanoperába illő sztori, volt rá elég szó fecsérelve, a lényeg, hogy Snyder két karriert is elintézett: Bob és az öreg Shanny (igaz, Mike-nak a kora miatt már amúgy is a vége felé járt, de sztem nem így képzelte a befejezést). Tudtam rajongani a helyzetért az első évben, mert Shanny-ék megtalálták a módját, hogy nyerni tudjanak vele, "ment" a csapatnak, példás küzdőszellem volt a kölyökben, de valójában aki tőlem egy picit is jobban ért a focihoz az sztem már akkor látta, hogy parasztvakítás meg one hit wonder az egész. Kitaláltak vmit, amivel meglepték a ligát és kimaxolták, hogy egy olimpiai szintű atlétával játszatnak QB-t, de legyünk őszinték, ha nem a Seattle ellen, akor a kövi szezon első pár hetében törték volna kukára. De ugye nyerni akart, Snyder bácsi is biztatta, hogy neki mindent szabad és előbb tönkrevágta magát fizikailag, mint hogy kiderülhetett volna, hogy úgyse menneneki másmilyen játékstílus. Shanahan meg nyilván szintén nyerni kart, meg a seggében állt Danny Boy, így ő is belesétált a csapdába és hagyta játszani... Na de ez már történelem, csak néha jó eljátszani a gondolattal, hogy a két Shanahan meg McVay irányítják a csapatot...

Vissza a jelenbe! Ez az idei Redskins úgy lett kitalálva, hogy kvázi QB nélkül működjön. Ezért is kellett nekik Kovácssanyi és ezét is tartom/tartottam hülyeségnek és drágának Kovácssanyit. Védelemmel és futással nyertünk, ha nyertünk. Utcáról összeszedett fal mögött nincs futás, futás nélkül meg szopik a védelem, mert a szapora 3&out-ok után már megint nekik kell a pályán lenni. Meg szarul is játszanak. 😀 Szóval még akár a Popsifumblis Szépfiúval is nyerhetnék, ha AP tudna hova futni és egy kicsit járhatna az óra... SanchASS-nek meg adunk pár hot-dogot meccs közben és minden fasza lesz:

nexion218
Az ára az tényleg a hab volt a tortán, meg is szívtuk.
Igen, Shanahan talán többet érdemelt volna, én bírtam.

Lehet hogy úgy lett kitalálva, de sajnos nem igazán működik 😊
Persze nem segít, hogy a fél fal kiesett, de ilyen 13, 18 felrakott pontokkal nem nagyon fogunk nyerni senki ellen. AP sokadvirágzását éli, de egyedül kevés.
Kiváncsi leszek mire jut a mexikói kezdőként a Giants ellen. De ha neki is eltörik a lába, akkor nem tudom mit csinálok 😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 5 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Üdv 😊

Egy újabb szépen induló szezon a kukában, tipikus 😊
Azért ilyet, hogy két héten belül mindkét irányítód lába eltörik, ez azért még a Redskinshez képest is erős.

Sanchezzel nem fogunk nagyon nyulat lőni...
Azon tűnődtem, hogy ki volt az utolsó jó irányítónk, talán Rypien.
RGIII lehetett volna az esetleg, ha nem porcelán.

Jól esne még egy-két győzelem, de igazából nem sok esélyt látok rá. Na majd jövőre 😛
warr_b
Kuzin nem volt elég jó?
Janek
Középszer... A Vikes-ban sem alkot egyelőre maradandót, pedig ők jobb csapat...
warr_b
I beg to differ... Kuzin teljesen jó QB (nem elit, de jó). A legnagyobb hibája az ára volt, de legyünk őszinték: nem ő árazta be magát, hanem az az idióta Allen meg a sleppje. Szotyiért lehetne még nálunk, ha még akkor leszerződtetik sok évre, amikor a padot koptatta a Hínárhajú mögött. Nem lett volna mire pénzt követelnie és az akkori produkciója alapján nem is kapkodott volna érte senki, szóval ha a bibliaszakkörre kocsival akart volna továbbra is járni, akkor aláírja, hogy legyen miből üzemanyagot venni.

Bob pedig kezdetektől fogva reménytelen volt, nem véletlen húzott a két Shanny abban az évben még egy QB-t... Szappanoperába illő sztori, volt rá elég szó fecsérelve, a lényeg, hogy Snyder két karriert is elintézett: Bob és az öreg Shanny (igaz, Mike-nak a kora miatt már amúgy is a vége felé járt, de sztem nem így képzelte a befejezést). Tudtam rajongani a helyzetért az első évben, mert Shanny-ék megtalálták a módját, hogy nyerni tudjanak vele, "ment" a csapatnak, példás küzdőszellem volt a kölyökben, de valójában aki tőlem egy picit is jobban ért a focihoz az sztem már akkor látta, hogy parasztvakítás meg one hit wonder az egész. Kitaláltak vmit, amivel meglepték a ligát és kimaxolták, hogy egy olimpiai szintű atlétával játszatnak QB-t, de legyünk őszinték, ha nem a Seattle ellen, akor a kövi szezon első pár hetében törték volna kukára. De ugye nyerni akart, Snyder bácsi is biztatta, hogy neki mindent szabad és előbb tönkrevágta magát fizikailag, mint hogy kiderülhetett volna, hogy úgyse menneneki másmilyen játékstílus. Shanahan meg nyilván szintén nyerni kart, meg a seggében állt Danny Boy, így ő is belesétált a csapdába és hagyta játszani... Na de ez már történelem, csak néha jó eljátszani a gondolattal, hogy a két Shanahan meg McVay irányítják a csapatot...

Vissza a jelenbe! Ez az idei Redskins úgy lett kitalálva, hogy kvázi QB nélkül működjön. Ezért is kellett nekik Kovácssanyi és ezét is tartom/tartottam hülyeségnek és drágának Kovácssanyit. Védelemmel és futással nyertünk, ha nyertünk. Utcáról összeszedett fal mögött nincs futás, futás nélkül meg szopik a védelem, mert a szapora 3&out-ok után már megint nekik kell a pályán lenni. Meg szarul is játszanak. 😀 Szóval még akár a Popsifumblis Szépfiúval is nyerhetnék, ha AP tudna hova futni és egy kicsit járhatna az óra... SanchASS-nek meg adunk pár hot-dogot meccs közben és minden fasza lesz:

 www.youtube.com/watch?v=K5Tdbq4XX4g

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 472 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
egyre rosszabb dolgokat olvasni Smith seruleserol. allitolag tobbszor is megmutottek mar a labat az elso, meccs utani egyboli beavatkozas utan, de nem sikerult megakadalyozni a fertozest. en abban bizok, hogy komolyabb baja nem lesz (ertsd: nem kell amputalni a labat, nem marad maradando serulese, pl h elete vegeig bicegne), az mar csak raadas, ha vissza is tudna terni.
viszont akkor igy garantaltta valik a teljes 94M fizuja a 4 evre. mmint ha career ending.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 23 603 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Alex Smith még mindig kórházban van és elfertőződött a seb. Illetve ezen kívül is kell még műteni. Karrier end...
Matthew99
Szerencsétlen...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 23 603 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Üdv 😊

Egy újabb szépen induló szezon a kukában, tipikus 😊
Azért ilyet, hogy két héten belül mindkét irányítód lába eltörik, ez azért még a Redskinshez képest is erős.

Sanchezzel nem fogunk nagyon nyulat lőni...
Azon tűnődtem, hogy ki volt az utolsó jó irányítónk, talán Rypien.
RGIII lehetett volna az esetleg, ha nem porcelán.

Jól esne még egy-két győzelem, de igazából nem sok esélyt látok rá. Na majd jövőre 😛
warr_b
Kuzin nem volt elég jó?
Janek
Középszer... A Vikes-ban sem alkot egyelőre maradandót, pedig ők jobb csapat...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 809 — Apu ökölbeszorított keze
Üdv 😊

Egy újabb szépen induló szezon a kukában, tipikus 😊
Azért ilyet, hogy két héten belül mindkét irányítód lába eltörik, ez azért még a Redskinshez képest is erős.

Sanchezzel nem fogunk nagyon nyulat lőni...
Azon tűnődtem, hogy ki volt az utolsó jó irányítónk, talán Rypien.
RGIII lehetett volna az esetleg, ha nem porcelán.

Jól esne még egy-két győzelem, de igazából nem sok esélyt látok rá. Na majd jövőre 😛
warr_b
Kuzin nem volt elég jó?

több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 581 — Invisible man
Alex Smith még mindig kórházban van és elfertőződött a seb. Illetve ezen kívül is kell még műteni. Karrier end...


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 23 603 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Üdv 😊

Egy újabb szépen induló szezon a kukában, tipikus 😊
Azért ilyet, hogy két héten belül mindkét irányítód lába eltörik, ez azért még a Redskinshez képest is erős.

Sanchezzel nem fogunk nagyon nyulat lőni...
Azon tűnődtem, hogy ki volt az utolsó jó irányítónk, talán Rypien.
RGIII lehetett volna az esetleg, ha nem porcelán.

Jól esne még egy-két győzelem, de igazából nem sok esélyt látok rá. Na majd jövőre 😛


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 346 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hamarosan lesz egy új balhés RB-tek is?
 twitter.com/evansilva/status/1068686188410798080
Egy diehard Redskins fan véleménye erről a lehetőségről
 twitter.com/BangRadioHour/status/1068709477862572035
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 244 — Whoops, looks like something went wrong.
Gondolom Trump megint be volt baszva.

több mint 5 éve
Béczkó 1 264
https://a.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2017%2F1024%2Fr278923_1296x729_16-9.jpg
Ex-49ers linebacker Foster claimed by Redskins
The Redskins claimed linebacker Reuben Foster off waivers after the Niners cut him loose in the wake of another domestic violence arrest. He was subsequently placed on the commissioner's exempt list while the NFL reviews the incident.


Ki tudja lehet, hogy egy Josh Gordon 2 látunk.
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 244 — Whoops, looks like something went wrong.
És most gondoljatok bele, hogy valakinek ezt heti több nap is ki kell bírnia :d
Wyatt
<3<3<3

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
És most gondoljatok bele, hogy valakinek ezt heti több nap is ki kell bírnia :d

több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 426 — Colts fan
csóri Sanyi... jobbulást!
és most nem is kellett hozzá a Fedex legendás gyepszőnyege. (vagy igen?)
slowmotion
Nem. Kurva szerencsétlenül az egyik Texan lábfejére lépett rá és ahogy lefordult róla a lába, megérkezett Watt is és ott adta meg magát a csont...
nexion218
Szoval Watt a hulye buzi!!!
Stez
Veled mi a fasz van? Ki írt ilyet (rajtad kívül)? Vagy az előző kapufa volt és most mindenáron fogást keresel? Vagy lemaradt az idézőjel meg a szarkazmus-szmájlli?
nexion218
Stez mindig ilyen. Gyere többet a patkós topicba aztán hozzászoksz a farok fejéhez. 😎
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 267 — Cowboys fan
Hidd el egy percig sem voltam ideges, csak a jelek szerint nem mindenki mindenki nem érti a "speciális" humorodat...
nexion218
szívesen 😊
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
#stezing


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
rva 4 096 — Me for President!
most 0-ról 50%-ra nőtt az esélyünk csütörtökön. (vagy nyerünk, vagy nem)
a lábtöréshez meg jobbulást, azt gondolom mindenki a legerősebb csapat ellen szeret kiállni és azzal megmérkőzni. viszont McCoy-ról nincs jó emlékünk (2014, Monday night, overtime...) szóval ebből a szempontból egyáltalán nem biztos, hogy előnyös a sérülés.
több mint 5 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 094 — Deion Sanders for president!
Ez a szegény ember valahogy mindig a fasz rossz végére kerül.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 5 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Nyugodj meg, attol majd megnyugszol! Itt mar csak Patrick Stewart segithet. 8-D


Stez
Hidd el egy percig sem voltam ideges, csak a jelek szerint nem mindenki érti a "speciális" humorodat...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 244 — Whoops, looks like something went wrong.
Nyugodj meg, attol majd megnyugszol! Itt mar csak Patrick Stewart segithet. 8-D