Washington Commanders
28 feliratkozó
több mint 6 éve
Rapport úgy értesült, hogy Rhuleék Camet akarják, nem fogják elcserélni.
több mint 6 éve
Nem halálos komolysággal írtam, de nem igyekszik hogy még meggyőzőbb legyen.Szegény Young mindent megpróbál hogy ne a TOP 5 be húzzák kiMár azért, mert nem vesz részt a combine-on, ami miatt konkrétan csak csúszhatna 1/2-ről lefelé? Érdekes nézőpont
TSzabi
Wyatt
több mint 6 éve
Szegény Young mindent megpróbál hogy ne a TOP 5 be húzzák kiMár azért, mert nem vesz részt a combine-on, ami miatt konkrétan csak csúszhatna 1/2-ről lefelé? Érdekes nézőpont
TSzabi

több mint 6 éve
Szegény Young mindent megpróbál hogy ne a TOP 5 be húzzák ki
több mint 6 éve
😅Jordan Reed még mindig concussion protocol-ban marad, pedig már hat hónapja kapta az ütést a fejére.Ez elég záros volt 😀
Szerintem záros határidőn belül cut lesz, szabadulna föl még 7-8 milla.
warr_b
mobile.twitter.com/jreidnfl/status/1230609330187177985
Tomcsik
Amúgy sok sikert neki és főleg egészséget.

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
Jordan Reed még mindig concussion protocol-ban marad, pedig már hat hónapja kapta az ütést a fejére. Szerintem záros határidőn belül cut lesz, szabadulna föl még 7-8 milla.

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
AP marad köv idényre is.
több mint 6 éve
Olsen azért elfért volna nálunk is... helyette Seattle, blehhNem szóltak neki, hogy rossz Washingtonba ment, s azóta keresi Rivera-t.
warr_b
több mint 6 éve
Olsen azért elfért volna nálunk is... helyette Seattle, blehh

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
twitter.com/JPFinlayNBCS/status/1228413998607065088/photo/1A nagy házalakítás! 😁
pbalazs
több mint 6 éve
twitter.com/JPFinlayNBCS/status/1228413998607065088/photo/1
Viselkedj felnőtt módjára, és gyere TV-t nézni a várba!
több mint 6 éve
A legokosabb döntés volt kivágni!Valahogy úgy, igen.15,5 miska szabadult és 3,5 döglött píz lett ha jól olvastamJosh Norman repült.Sebaj, nem nagy veszteség, ha a tavalyi évét nézzük.
Beki
Legalább felszabadult egy kis cap space.
warr_b
ThundersNFL
warr_b

ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
több mint 6 éve
Valahogy úgy, igen.15,5 miska szabadult és 3,5 döglött píz lett ha jól olvastamJosh Norman repült.Sebaj, nem nagy veszteség, ha a tavalyi évét nézzük.
Beki
Legalább felszabadult egy kis cap space.
warr_b
ThundersNFL

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
15,5 miska szabadult és 3,5 döglött píz lett ha jól olvastamJosh Norman repült.Sebaj, nem nagy veszteség, ha a tavalyi évét nézzük.
Beki
Legalább felszabadult egy kis cap space.
warr_b
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 6 éve
Josh Norman repült.Sebaj, nem nagy veszteség, ha a tavalyi évét nézzük.
Beki
Legalább felszabadult egy kis cap space.

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
Josh Norman repült.Jöhet a Patsbe vet minért 😂😂😂
Beki
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Josh Norman repült.
több mint 6 éve
Encouraging #Redskins news: @RickDocWalker
just got off the phone with Quinton Dunbar, who said that he isn't requesting to be traded or released; just wants to know where he stands. Also said that he is set to meet with Ron Rivera on Thursday. So this appears to be salvageable.

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
Klassz, úgyis olyan faszántos volt a védelmünk.Senki nem kommentálta az első afro-amerikai női edző kinevezését? 😜De legalabb Dunbar cseret kert.
warr_b
Stez
Jah, nem...

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
Senki nem kommentálta az első afro-amerikai női edző kinevezését? 😜De legalabb Dunbar cseret kert.
warr_b
több mint 6 éve
Senki nem kommentálta az első afro-amerikai női edző kinevezését? 😜jöhetne pár csöcsös gif
warr_b
több mint 6 éve
Senki nem kommentálta az első afro-amerikai női edző kinevezését? 😜

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
Szép lenne.Úgy hírlik lehívjuk AP opcióját.Drukkolok Neki a 4.dik helyért, 1054yard kell hozzá...
warr_b
nagir
Egy év alatt simán összehozhatja, főleg ha Guice továbbra is üveg... 🙁🤔

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"