Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 5 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
csóri Sanyi... jobbulást!
és most nem is kellett hozzá a Fedex legendás gyepszőnyege. (vagy igen?)
slowmotion
Nem. Kurva szerencsétlenül az egyik Texan lábfejére lépett rá és ahogy lefordult róla a lába, megérkezett Watt is és ott adta meg magát a csont...
nexion218
Szoval Watt a hulye buzi!!!
Stez
Veled mi a fasz van? Ki írt ilyet (rajtad kívül)? Vagy az előző kapufa volt és most mindenáron fogást keresel? Vagy lemaradt az idézőjel meg a szarkazmus-szmájlli?

Szerkesztette: nexion218

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 244 — Whoops, looks like something went wrong.
csóri Sanyi... jobbulást!
és most nem is kellett hozzá a Fedex legendás gyepszőnyege. (vagy igen?)
slowmotion
Nem. Kurva szerencsétlenül az egyik Texan lábfejére lépett rá és ahogy lefordult róla a lába, megérkezett Watt is és ott adta meg magát a csont...
nexion218
Szoval Watt a hulye buzi!!!

több mint 5 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
csóri Sanyi... jobbulást!
és most nem is kellett hozzá a Fedex legendás gyepszőnyege. (vagy igen?)
slowmotion
Nem. Kurva szerencsétlenül az egyik Texan lábfejére lépett rá és ahogy lefordult róla a lába, megérkezett Watt is és ott adta meg magát a csont...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 270 — Cowboys fan
csóri Sanyi... jobbulást!
és most nem is kellett hozzá a Fedex legendás gyepszőnyege. (vagy igen?)
több mint 5 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
 twitter.com/AdamSchefter/status/1064584272303017984

 twitter.com/AdamSchefter/status/1064326739462156288

system fit
Borbinho
Na jó-jó, de meg tud-e sérülni? A Skins offense-ben az az igazi fit! 😊

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 472 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/AdamSchefter/status/1064584272303017984

 twitter.com/AdamSchefter/status/1064326739462156288

system fit

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Ahol eddig olvastam a történelem ismételte önmagát 33 évvel ezelőttről...
Még ilyen horror sérülésnél is tiszta Amerikai story....
ThundersNFL
Fuh, őrület, ami egy-két videó kommentszekciójában megy... Ott hagytam abba az olvasást, ahol már jöttek az Illuminati-val meg a szabadkőművesekkel, mert a 33. a legmagasabb szabadkőműves szint, és Kovácssanyi száma 11, és 11x3=33 és ez vmi beavatási áldozat, mert vannak "titkos lövések", amivel meg tudják gyngíteni a csontját....

Jó böngészést:

 www.youtube.com/watch?v=YvrBX87uzEA

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 522 — !SuPeR6BoWL!
Ahol eddig olvastam a történelem ismételte önmagát 33 évvel ezelőttről...
Még ilyen horror sérülésnél is tiszta Amerikai story....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Tehat ha uvoltve nyivakol a fajdalomtol, akkor tovabb szidtad volna, de igy annyira nem is gaz, mert csendben varta az orvosokat?

Nem ertem az osszefuggest mondjuk, de mindegy.
Stez
Nem. Az az összefüggés, hogy olyan tiszteletet ébresztett a magatartása, hogy a játékával kapcsolatos személyes és szubjektív véleményemet félretéve emelem a kalapom előtte. Remélem így már érted.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 244 — Whoops, looks like something went wrong.
Tehat ha uvoltve nyivakol a fajdalomtol, akkor tovabb szidtad volna, de igy annyira nem is gaz, mert csendben varta az orvosokat?

Nem ertem az osszefuggest mondjuk, de mindegy.

több mint 5 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Hát, újranéztem... Egy picit visszaszívok a szidásból... Szinte rezzenéstelen arccal levette a sisakot és csendben, fekve várta az orvosokat... Félelmetes. Ha jól látom, akkor a DB lábfejére lépett rá és abból lett a baj. De mindegy is. Utáltam nézni azt az anémiás játékot, amit produkáltunk vele, de azért remélem mihamarabb szidhatom újra, mert az azt jelenti, hogy meggyógyult és képes játszani.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 5 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 781 — Pittsburgh Pirates, Aston Villa fan!
Basszus srácok ez nagyon kemény volt....jobbulást Alexnek!!!!! 😕

" class="embed">
több mint 5 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Sajnálom Smith-t és a csapatot! Jobbulást!
Wong
Kovácssanyit azért én is sajnálom, de a csapatot nem. Vezéregyéniség melegítőben is tud lenni, a játékát elnézve meg sajnos jobb, ha nincs a pályán. Mondjuk egy kislábujjtörés is megtette volna ugyanezt a hatást, ez a tegnapi eléggé overkill... Hát, legalább a karrierjének a vége hasonlít Theismann-éra, bár gondolom ez őt nem vigasztalja...

Szerkesztette: nexion218

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 5 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
The show must go on.
Geron Christian tore his MCL in Sunday’s win against the Tampa Bay Buccaneers, making the rookie tackle the latest Redskins lineman out for the year. The Redskins have four guards on injured reserve and are without starting left tackle Trent Williams (thumb).
empty taxi
Végre vmi jóhír! Ja, nem...

Már régóta mondogatom, hogy itt sztem vmi gond van az orvosi/kondícionáló stábbal... Lehet csak azért van ez a benyomásom, mert a többi csapat sérüléseit nem szoktam követni, meg tudom, hogy van olyan sérülés - főleg ebben a sportban - amit a legjobb felkészülés se előzhet meg, de amikor pl. Orakpo egymás után háromszor tépte el ugyanazt a mellizmát, akkor komoly kérdőjelek merültek fel bennem...
nexion218
Rossz diagnosztizálás bőven lehet, a Saints, vagy a Pelicans stábja bőven tudna mesélni....
több mint 5 éve
Wong Dallas Cowboys 663 — Defense Fan
Sajnálom Smith-t és a csapatot! Jobbulást!
több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 522 — !SuPeR6BoWL!
Akkor Colt McCoy time?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 9 057
Jobbulást Alex Smithnek.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
The show must go on.
Geron Christian tore his MCL in Sunday’s win against the Tampa Bay Buccaneers, making the rookie tackle the latest Redskins lineman out for the year. The Redskins have four guards on injured reserve and are without starting left tackle Trent Williams (thumb).
empty taxi
Végre vmi jóhír! Ja, nem...

Már régóta mondogatom, hogy itt sztem vmi gond van az orvosi/kondícionáló stábbal... Lehet csak azért van ez a benyomásom, mert a többi csapat sérüléseit nem szoktam követni, meg tudom, hogy van olyan sérülés - főleg ebben a sportban - amit a legjobb felkészülés se előzhet meg, de amikor pl. Orakpo egymás után háromszor tépte el ugyanazt a mellizmát, akkor komoly kérdőjelek merültek fel bennem...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
The show must go on.
Geron Christian tore his MCL in Sunday’s win against the Tampa Bay Buccaneers, making the rookie tackle the latest Redskins lineman out for the year. The Redskins have four guards on injured reserve and are without starting left tackle Trent Williams (thumb).


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 027 — Így remélem megfelelek nektek.....
És hol itt a meglepetés? Helyre állt a szokásos rend... Ez a szezon is kuka. Csak remélni merem, hogy jövőre Gruden és Kovácssanyi nélkül folytatjuk.
nexion218
Azért még messze nem. Addig is míg mi találkozunk sok minden történik, mi is betlizhetünk, s a Tampa meccs csak nektek áll. A PO simán meg lehet.
több mint 5 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
És hol itt a meglepetés? Helyre állt a szokásos rend... Ez a szezon is kuka. Csak remélni merem, hogy jövőre Gruden és Kovácssanyi nélkül folytatjuk.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 027 — Így remélem megfelelek nektek.....
Tavaly nálunk pont a Skins elleni meccseken ment IRre Hicks aztán Peters is........

Gyógyulást!
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 652 — a new hope (again)
1 meccs 3 IR, ez még nekem Chargers szurkolónak is durva...
Redskins placed LG Shawn Lauvao on injured reserve with a torn ACL, ending his season.
The Redskins have also confirmed the season-long loss of RG Brandon Scherff (pectoral). They are catastrophic blows for an offense built around running the ball and hiding Alex Smith. That formula might now have to go out the window, which is extra bad since deep threat Paul Richardson (shoulder) has also been lost for the year. Stunningly injury prone, Lauvao will be a free agent at season's end. He turned 31 last month.
empty taxi
Nézni is rossz volt ahogy hullanak, mint a legyek.. 😕
Creepy
Ezt elnézve az jutott eszembe, mikor 4 vagy 5 éve toilolonak kellett rt-t játszania nálunk az egyik meccsen.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
1 meccs 3 IR, ez még nekem Chargers szurkolónak is durva...
Redskins placed LG Shawn Lauvao on injured reserve with a torn ACL, ending his season.
The Redskins have also confirmed the season-long loss of RG Brandon Scherff (pectoral). They are catastrophic blows for an offense built around running the ball and hiding Alex Smith. That formula might now have to go out the window, which is extra bad since deep threat Paul Richardson (shoulder) has also been lost for the year. Stunningly injury prone, Lauvao will be a free agent at season's end. He turned 31 last month.
empty taxi
Nézni is rossz volt ahogy hullanak, mint a legyek.. 😕
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
1 meccs 3 IR, ez még nekem Chargers szurkolónak is durva...
Redskins placed LG Shawn Lauvao on injured reserve with a torn ACL, ending his season.
The Redskins have also confirmed the season-long loss of RG Brandon Scherff (pectoral). They are catastrophic blows for an offense built around running the ball and hiding Alex Smith. That formula might now have to go out the window, which is extra bad since deep threat Paul Richardson (shoulder) has also been lost for the year. Stunningly injury prone, Lauvao will be a free agent at season's end. He turned 31 last month.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...