Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 809 — Apu ökölbeszorított keze
Akkor Monte mint S nem vállt be?
Egesz jol jatszott első évében

több mint 5 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Na akkor indulhat a balhé, Swearinger asszem pont azért hisztizett a napokban, hogy vmi listán őt hozták ki a legjobban teljesítő S-nek és mégis Clinton-Dix képét tették a statisztika mellé....😀



Egészen fura dolgok zajlanak itt: a jelek szerint futással meg védekezéssel akarunk nyerni. Mint vmi kibaszott időgép. 😀

Szerkesztette: nexion218

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Nem akarom elhinni, hogy elpazaroljuk a következő pro bowl kaliber db-nk. Sok sikert hozzá nálatok. Meg kell majd fizetni de a kevés fiatal FS-k egyike akit szerintem meg is éri megfizetni majd.


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
4. kör megy hahotázós safety-ért.
több mint 5 éve
cikesz Baltimore Ravens 590
Swearinger Haha páros azért karcol majd rendesen
több mint 5 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 826 — Bla, bla, bla
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE bmeg
dande
Hát bazd meg Norman mellé már csak Ő hiányzott innen!😕
Túl jó Ő ahhoz, hogy itt telepedjen le az NFC East-ben...



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 027 — Így remélem megfelelek nektek.....
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE bmeg
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Source: #Packers S Haha Clinton-Dix has been traded to the #Redskins.
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 306 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
A Redskins az utóbbi három meccsén 100 futott yard alatt tartotta Christian McCaffrey-t, Ezekiel Elliottot és Saquon Barkley-t.

Összesen!

Forrás:FK
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 306 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Peterson hihetetlen mennyire jó (még mindig)! Nagy kedvenc az öreg!
Dj Swearinger sem semmi idén, végre vmi összeállhat a fővárosban!
több mint 5 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Érik az a Eagles-Redskins 17.fordulós WIn or go Home mérkőzés SNF-ben.
KeyG
Pontosan egy Adrian Peterson sérülésre vagyunk attól, hogy összes hátralévő meccseinken kiszopjunk. Szóval ha a kövi két hónapban egy meccset se hagy ki AP, akkor talán. Ha mégis megsérülne, akkor sztem Kovácssanyi éves összes passzolt yard statja az év végére negatív előjellel fog kezdődni... Jelenleg annyi haszna van offense-ünknek a második negyedektől kezdve, hogy a játék szabályai által előírt kötelező 3 támadópróbálkozásra nem kell a védőknek felmenni és abban a rövid időben nyomhatnak egy Gatorade-et.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 9 058
Érik az a Eagles-Redskins 17.fordulós WIn or go Home mérkőzés SNF-ben.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 9 058
Azért remélem a csapat összehoz Rich Tandler-nek egy búcsúgyőzelmet a Cowgirls ellen...
nexion218
Sztem nyer a Redskins, de ez elválik.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Azért remélem a csapat összehoz Rich Tandler-nek egy búcsúgyőzelmet a Cowgirls ellen...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 5 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Gruden a langyos középszer, néha összejön 1-1 po és ennyi, ezt adom. Meg scneider is egy fasz. De nem ez a meccs alapján kell ítélkezni, az első 3 saints driveból kettőt megállítottatok amit erős bírói hátszél vitt csak tovább, mind a kettőből td is lett egy db fg helyett. Mindezt megfejelte nicholson a kreténségével, abból is td-t kaptatok. Ez kb a liga csapatainak a 90%-t megtörte volna szvsz.
peach
Persze, szopás, de a sport már csak ilyen. Az a baj, hogy többször van ilyen, mint nem. Mindig van kifogás. A Colts meccsen mi a magyarázat? Egy gyenge ellenfél legázolta a csapatot. Ott is megtörtek, hogy előbb szerzett pontot az ellenfél? Akkor nem kell élsportolni... Mintha a takarítónéni megtörne, hogy szaros a budi... 39, azaz harminckilenc yard futás... Nem kifogás, hogy AP megsérült. Tavaly nem volt itt, sőt Thompson eltörte a lábát is, de ennyire keveset még talán úgy se futottunk. De akkorjó volt kifogásnak, hogy nincs RB1. Most van és ugyanaz a végeredmény.Williams, Scherff, Moses minimum kurvajók, a másik két falembertől meg simán játszanak szarabb játékosok a ligában, de mi 39 yardot tudunk felmutatni. Meg egy nagy homály interception-t. Egyszerűen nem értem... Szarkasztalaszti... Egy régivágású szovjet edző kellene ezeknek (én amúgy az öreg Shanahan-t ilyennek láttam), aki nem bratyizik velük, hanem kicakkozza a picsájukat, ha nem azt és nem úgy csinálják, ahogy kell. Érdekes olvasni DHall véleményét is Norman-ről, hogy szerinte jó eséllyel azért kapott padot, mert Norman nem szeret bizonyos dolgokat csinálni (pl emberrel verekedni LoS-en), akármit kértek ő menőzni akart, beszopta a nagy passzokat és irány a pad. Shanahan (nyilván ő sem tökéletes, csak jól példázza a mentalitást, amire sztem szükség lenne) anno Haynesworth-öt konkrétan eltiltotta a csapattól. Egy fos ez az egész...

Szerkesztette: nexion218

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 652 — a new hope (again)
Gruden a langyos középszer, néha összejön 1-1 po és ennyi, ezt adom. Meg scneider is egy fasz. De nem ez a meccs alapján kell ítélkezni, az első 3 saints driveból kettőt megállítottatok amit erős bírói hátszél vitt csak tovább, mind a kettőből td is lett egy db fg helyett. Mindezt megfejelte nicholson a kreténségével, abból is td-t kaptatok. Ez kb a liga csapatainak a 90%-t megtörte volna szvsz.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Na, hát nekem hivatalosan is tele van a faszom... Gruden Jr.-ral meg Kovácssanyival is. Meg ezzel az egésszel. Mi a pékfasza folyik ennél a csapatnál, hogy egy szikrát nem látni, hogy zavarja őket és földöncsúszva küzdenének? Ez most paranoia lesz, de egy ideje figyelem, hogy Gruden kb. a kamerákba szavalja a play-t. Mindeközben Sean Payton vagy McVay ki se látszik a playbook mögül. Tudom, hoyg nem ezen múlik, de már ez is idegesít. Nincs új a nap alatt, na... Az elmúlt pár évben volt nálunk Mike Shanahan, nem kell bemutatni. Kyle Shanahan, Super Bowl OC. Veszített, de legalább ott volt. Sean McVay, a liga legfiatalabb év edzője, simán Super Bowl-ba viszi sztem a Kosokat. Nekünk egyi se jó, mindenki eltakarodott/kirúgták. Ki az, aki kellett? A csicska Gruden. Aki akkor nem jönne ki a sodrából, ha valaki szeme láttára dugná meg a nőjét meg az anyját egyszerre. Félelmetes. Garcon-t meg DJax-et lecseréltük DROPtson-ra meg kire is? Értem én, öregek, drágák, egyik se lesz HoF, de Djax sebességétől mindenki fosott, Garcon meg ami nagyjából az irányába ment az elkapta, felöklelt 3 védőt és a mínusz két yardból csinált plusz tízet. Ha tudom, hogy kiöregszik/nem fogom tudni kifizetni, akkor miért nem dolgozok rajta, hogy legyen helyettük vki? Secondary évek óta nincs. Talán megindult vmi a D-falban a két elsőkörössel, de ebben a tempóban ők visszavonulnak, mire értelmes ember kerül a secondary-be, az LB-kről már nem is beszélve... Az Alex Smith dolgot pedig őszintén nem értem... Óriási bénázás QB fronton is...Griffinért - mint utóbb kiderült - egy egész csapatot és edzői stábot áldoztunk fel.Cousins-szal sztem a valaha volt legnevetségesebb QB szitut alkotta meg a FO, majd idehozták Smith-t és büszkék magukra, hogy de jó, kevesebbet fizetünk érte, mint Kirk-nek kellett... Ja, csak Kirk árát ők tolták az egekbe és Smith kb. úgy játszik, mint Kirk 3 éve, amikor fossá fikázták, hogy gamemanager, de abból is a szarabbik fajta. Colt McCoy még olcsóbb lett volna. Vagy akárki és semmivel nem lennénk hátrébb...

Szerkesztette: nexion218

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 6 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Komoly erősítés az elkapókhoz 😊
Breshad Perriman a fedélzeten
Klaci79
😀 Remélem visz magával egy szatyor nyugtatót Smithnek meg a szurkolóknak. Takaritonak tenném max be..Szart se ért nalunk,drop király.
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 906
Komoly erősítés az elkapókhoz 😊
Breshad Perriman a fedélzeten
több mint 6 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 306 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
 www.youtube.com/watch?v=_d9GVc6kRJ0

Összefoglaló alapján teljesen rendben volt, a fal nem is nagyon segítette!
több mint 6 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 306 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
 twitter.com/NFL/status/1031612351613681666
pbalazs
Remélem korrekt szezonja lesz!
több mint 6 éve
pbalazs Washington Commanders 430 — HTTR - GGMU
 twitter.com/NFL/status/1031612351613681666

Viselkedj felnőtt módjára, és gyere TV-t nézni a várba!
több mint 6 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 510 — Colts Fan
 twitter.com/NBCSRedskins/status/1029396550655664130

 twitter.com/SportsReUp/status/1029394552954806272

😀

Szerkesztette: Tony Adams
több mint 6 éve
pbalazs Washington Commanders 430 — HTTR - GGMU
 twitter.com/RapSheet/status/1028433944214163456

Viselkedj felnőtt módjára, és gyere TV-t nézni a várba!
több mint 6 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 993 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Nagyon nem hiányzott 😕

 twitter.com/Redskins/status/1027987900267417601
pbalazs
Szar hírek 😕 sajnállak titetek vártam pedig Guicet