Washington Commanders
28 feliratkozó
több mint 6 éve

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
Remélem O'COnnell is hamarosan Super Bowl HC lesz vhol mi mg két év múlva megint stábot és QB-t váltunk. 😀😀😀😀😀😀😀Van rá esély 😂😆😆
nexion218

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
Remélem O'COnnell is hamarosan Super Bowl HC lesz vhol mi mg két év múlva megint stábot és QB-t váltunk. 😀😀😀😀😀😀😀
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 6 éve
The #Redskins are hiring Scott Turner as their offensive coordinator, source said. Done deal.
több mint 6 éve
Pedig Zampese nem hülye.Mind kiderült Mayfield rookie szezonjába ő volt a koponya és messze nem Konyhás Frédi mint ahogy mi hittük.
több mint 6 éve
Former #Browns QB coach Ken Zampese is in the building interviewing for the #Redskins QB coach job, source said. He widened his resume last year serving as an analyst as University of Florida.Mondjuk ahogy elnézem az eddigi munkásságát, nem lennék túl boldog, ha pont ő készítené fel Haskinst... 😀
warr_b

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
Former #Browns QB coach Ken Zampese is in the building interviewing for the #Redskins QB coach job, source said. He widened his resume last year serving as an analyst as University of Florida.

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
Scott Turner lesz az OC.Várható volt.
Beki
Alakul a stáb, kell még valaki? 😊

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Scott Turner lesz az OC.
több mint 6 éve
Jött Kevin Wilk is medical consultant-ként. Alakul a stáb, hátha TW is meggondolja magát 😊

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
ŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐő ez ügyben vannak fenntartásaim, ha valakik mi igazán ismerjük 😊 inkább úgy mondanám, hogy voltak jó, és nagyon rossz korszakai. Volt amikor nagyon eltalált dolgokat, nálunk is, meg ugye a Vikesnél, máskor teljesen homály. De persze mi innen gyakran nem látunk a színfalak mögé, mi miért működik vagy éppen miért nem. Csak a végeredmény van számunkra...meglátjuk mi jön ki belőle következő állomáshelyénOC-nak remek volt mindig.Surmó jelölt az OC állásra, nem lenne rossz választás, szvsz...Jájjj.
nagir
Vagy csak hc-nek tragédia?
warr_b
Amadeus
több mint 6 éve
Vermillion biztos jó, ha Cam Lisfranc sérüléssel felmehetett a pályára 2 meccsen, majd IR-re került később.
http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Ryan Vermillion is érkezik Rivéra csapatába. Nagy erőkkel megy a munka Trent Williams visszahozatalára.
több mint 6 éve
Ok, jobban ismeritek 🙂OC-nak remek volt mindig.Surmó jelölt az OC állásra, nem lenne rossz választás, szvsz...Jájjj.
nagir
Vagy csak hc-nek tragédia?
warr_b
Amadeus

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
OC-nak remek volt mindig.Surmó jelölt az OC állásra, nem lenne rossz választás, szvsz...Jájjj.
nagir
Vagy csak hc-nek tragédia?
warr_b
több mint 6 éve
Szerintem igen!Surmó jelölt az OC állásra, nem lenne rossz választás, szvsz...Jájjj.
nagir
Vagy csak hc-nek tragédia?
warr_b

ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
több mint 6 éve
Surmó jelölt az OC állásra, nem lenne rossz választás, szvsz...Jájjj.
nagir
Vagy csak hc-nek tragédia?

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
Surmó jelölt az OC állásra, nem lenne rossz választás, szvsz...

ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
több mint 6 éve
Azért még mindig a Redskins vagyunk, bármi előfordulhat 😂Burrow, Burrow, Burrow... 😉😊😀Gondban lennénk, hogy Burrow vagy Young 😳🤔Na vegre! 😀Bengals annyira béna hogy nem jelenti be időben és forfeit Pick lesz ? 😀Attol meg hivatalosan a Bengals draftolna, max elcserelne a kihuzasa utan, ugyhogy ez sem nyert. 🙂Tol egy Elit hogy nem akar itt játszani? 😁A noktol mindig azt hallom, hogy nincs lelkem.nyögd akkor ki hogyan, mert itt senkisem fogja megfejteni a lelkedetNem az.Bold: Burrow lesz az 1/1, de nem a Bengals valasztja ki, es a top picket sem csereli el a Cincy.Magyarul az a boldod h Burrow nem jön ki a drafta? 😊
Stez
empty taxi
Stez
Bjoca
Gondolkodjatok csak, nem olyan nehez a megfejtes. ☺️
Stez
kapitnono
Stez
Toca
Amugy nem forfeit, csak beeloz a kovetkezo csapat. De jora gondoltal.
Stez
warr_b
Valahogy csak eljinxelem Tőletek, Youngot!!
nagir

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
Burrow, Burrow, Burrow... 😉😊😀Gondban lennénk, hogy Burrow vagy Young 😳🤔Na vegre! 😀Bengals annyira béna hogy nem jelenti be időben és forfeit Pick lesz ? 😀Attol meg hivatalosan a Bengals draftolna, max elcserelne a kihuzasa utan, ugyhogy ez sem nyert. 🙂Tol egy Elit hogy nem akar itt játszani? 😁A noktol mindig azt hallom, hogy nincs lelkem.nyögd akkor ki hogyan, mert itt senkisem fogja megfejteni a lelkedetNem az.Bold: Burrow lesz az 1/1, de nem a Bengals valasztja ki, es a top picket sem csereli el a Cincy.Magyarul az a boldod h Burrow nem jön ki a drafta? 😊
Stez
empty taxi
Stez
Bjoca
Gondolkodjatok csak, nem olyan nehez a megfejtes. ☺️
Stez
kapitnono
Stez
Toca
Amugy nem forfeit, csak beeloz a kovetkezo csapat. De jora gondoltal.
Stez
warr_b
Valahogy csak eljinxelem Tőletek, Youngot!!
Szerkesztette: nagir

ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
több mint 6 éve
Gondban lennénk, hogy Burrow vagy Young 😳🤔Na vegre! 😀Bengals annyira béna hogy nem jelenti be időben és forfeit Pick lesz ? 😀Attol meg hivatalosan a Bengals draftolna, max elcserelne a kihuzasa utan, ugyhogy ez sem nyert. 🙂Tol egy Elit hogy nem akar itt játszani? 😁A noktol mindig azt hallom, hogy nincs lelkem.nyögd akkor ki hogyan, mert itt senkisem fogja megfejteni a lelkedetNem az.Bold: Burrow lesz az 1/1, de nem a Bengals valasztja ki, es a top picket sem csereli el a Cincy.Magyarul az a boldod h Burrow nem jön ki a drafta? 😊
Stez
empty taxi
Stez
Bjoca
Gondolkodjatok csak, nem olyan nehez a megfejtes. ☺️
Stez
kapitnono
Stez
Toca
Amugy nem forfeit, csak beeloz a kovetkezo csapat. De jora gondoltal.
Stez

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
Na vegre! 😀Bengals annyira béna hogy nem jelenti be időben és forfeit Pick lesz ? 😀Attol meg hivatalosan a Bengals draftolna, max elcserelne a kihuzasa utan, ugyhogy ez sem nyert. 🙂Tol egy Elit hogy nem akar itt játszani? 😁A noktol mindig azt hallom, hogy nincs lelkem.nyögd akkor ki hogyan, mert itt senkisem fogja megfejteni a lelkedetNem az.Bold: Burrow lesz az 1/1, de nem a Bengals valasztja ki, es a top picket sem csereli el a Cincy.Magyarul az a boldod h Burrow nem jön ki a drafta? 😊
Stez
empty taxi
Stez
Bjoca
Gondolkodjatok csak, nem olyan nehez a megfejtes. ☺️
Stez
kapitnono
Stez
Toca
Amugy nem forfeit, csak beeloz a kovetkezo csapat. De jora gondoltal.
Szerkesztette: Stez
több mint 6 éve
Bengals annyira béna hogy nem jelenti be időben és forfeit Pick lesz ? 😀Attol meg hivatalosan a Bengals draftolna, max elcserelne a kihuzasa utan, ugyhogy ez sem nyert. 🙂Tol egy Elit hogy nem akar itt játszani? 😁A noktol mindig azt hallom, hogy nincs lelkem.nyögd akkor ki hogyan, mert itt senkisem fogja megfejteni a lelkedetNem az.Bold: Burrow lesz az 1/1, de nem a Bengals valasztja ki, es a top picket sem csereli el a Cincy.Magyarul az a boldod h Burrow nem jön ki a drafta? 😊
Stez
empty taxi
Stez
Bjoca
Gondolkodjatok csak, nem olyan nehez a megfejtes. ☺️
Stez
kapitnono
Stez
több mint 6 éve
Attol meg hivatalosan a Bengals draftolna, max elcserelne a kihuzasa utan, ugyhogy ez sem nyert. 🙂Tol egy Elit hogy nem akar itt játszani? 😁A noktol mindig azt hallom, hogy nincs lelkem.nyögd akkor ki hogyan, mert itt senkisem fogja megfejteni a lelkedetNem az.Bold: Burrow lesz az 1/1, de nem a Bengals valasztja ki, es a top picket sem csereli el a Cincy.Magyarul az a boldod h Burrow nem jön ki a drafta? 😊
Stez
empty taxi
Stez
Bjoca
Gondolkodjatok csak, nem olyan nehez a megfejtes. ☺️
Stez
kapitnono
több mint 6 éve
Tol egy Elit hogy nem akar itt játszani? 😁A noktol mindig azt hallom, hogy nincs lelkem.nyögd akkor ki hogyan, mert itt senkisem fogja megfejteni a lelkedetNem az.Bold: Burrow lesz az 1/1, de nem a Bengals valasztja ki, es a top picket sem csereli el a Cincy.Magyarul az a boldod h Burrow nem jön ki a drafta? 😊
Stez
empty taxi
Stez
Bjoca
Gondolkodjatok csak, nem olyan nehez a megfejtes. ☺️
Stez
