NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 6 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 902 — Eagles & Seahawks fan
Még egy kérdés?
Hogy a picsába lehetett most trade-elni?
Bazzani
Úgy, ahogy HC-t igazolni, mielőtt kiesik a csapat 😊

Március 14-l válik hivatalossá a történet, amikor az új ligaév nyílik.
dande
Értem én ezt de kb így feleslegesek a szabályok. Egy olyan csapat aki esetleg tradelni akarna Smithért akár meg is "óvhatná" ezt a trade-et.
Bazzani
Nem tudsz óvni, mert hivatalosan nem történt semmi még. Ellenben ha valaki esetleg nagyon licitálni akarna, akkor a KC még kibújhat a dealből simán.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 262 — Keep pounding
Nem, mert vagy hatan licitáltak érte, és a Chiefs se hülye, hogy ne árulná körbe.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Még egy kérdés?
Hogy a picsába lehetett most trade-elni?
Bazzani
Úgy, ahogy HC-t igazolni, mielőtt kiesik a csapat 😊

Március 14-l válik hivatalossá a történet, amikor az új ligaév nyílik.
dande
Értem én ezt de kb így feleslegesek a szabályok. Egy olyan csapat aki esetleg tradelni akarna Smithért akár meg is "óvhatná" ezt a trade-et.

több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Még egy kérdés?
Hogy a picsába lehetett most trade-elni?
Bazzani
Semmi sem hivatalos a szezon kezdetéig. 😀 Ha jól emlékszem Sanyit a KC is a hivatalos szezon kezdete előtt hozta. 😀
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 027 — Így remélem megfelelek nektek.....
Még egy kérdés?
Hogy a picsába lehetett most trade-elni?
Bazzani
Úgy, ahogy HC-t igazolni, mielőtt kiesik a csapat 😊

Március 14-l válik hivatalossá a történet, amikor az új ligaév nyílik.
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Még egy kérdés?
Hogy a picsába lehetett most trade-elni?

több mint 6 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Sőt meg is van a hosszabítás 4 év 94 millió 71 garantált.. Azt a krva, az ellenérték még nem ismert
dande
71 milla garantált?! Ebből már egy tisztességes NER lovag is ki tud fizetni magának egy Zimány Lindát. Bocsánat, dr. Zimány Linda. Lassan tényleg csak újonc, vagy csereirányítókkal lehet majd SB környékére kerülni.

Szerkesztette: füligjimmy

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
4 év 94 millió?
Tejóisten.

Cousins mennyit kérhetett?
Bazzani
Inkább mennyit fog kapni, főleg garantált téren.
Kíváncsian várom, hogy ATL mennyire tesznek be ezek Ryan hosszabbítása terén.
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 244 — Whoops, looks like something went wrong.
-kb 5-6Mós sprólás Cousinhoz képest Smith
-Smith 5évvel idősebb
-Cousins jobb QB (de idén Smithnek jobb éve volt)
-8.legtöbb cap space a redskinsnek-> 52M
ezeket összevetve érdekes ez a trade.
braxa88
Azért az merész kijelentés, hogy jobb. Egyértelműen én ezt nem merném mondani. Más stílusú játékos, bevállalósabb, ami miatt inkább ott van benne a clutch és a playmakerség, de több labdát is ad el ezzel párhuzamosan. Smith kora jelen esetben szerintem nem akkora faktor, miután manapság 36-37 évesen dobálnak röhögve elit szinten irányítók.

Szerintem drágának nem volt drága Smith (már a pick és a játékos), de egyébként itt már szvsz nem az volt a tényező, hogy némi spórolás, hogy Cousins mennyivel jobb, mint Smith, hanem az, hogy Kirk vélhetően abszolút nem akart Washingtonban maradni, így pedig egy harmadik körös kondipicket kap majd érte a Redskins. Az pedig, hogy itt milyen elvárásokról pletykáltak Cousins kapcsán, az nekem nem arra enged következtetni, hogy 5-6 milliót fog spórolni Smithen. Összességében szerintem lesz jó 20-30 millió is a differencia a két játékos között.

Mondjuk megmondom őszintén, szvsz Smithnek kicsit erős lesz a washingtoni támadófelfogás, de mondjuk itt meg a stáb dolga lesz, hogy egy, a játékos számára barátibb playbookot szabjanak rá.

több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
-kb 5-6Mós sprólás Cousinhoz képest Smith
-Smith 5évvel idősebb
-Cousins jobb QB (de idén Smithnek jobb éve volt)
-8.legtöbb cap space a redskinsnek-> 52M
ezeket összevetve érdekes ez a trade.
több mint 6 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
4 év 94 millió?
Tejóisten.

Cousins mennyit kérhetett?
Bazzani
Ugyanennyit.

Két és fél-három évre.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
4 év 94 millió?
Tejóisten.

Cousins mennyit kérhetett?

több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Wow, ez nem volt drága.
Kérdés h mikor húztok Alex mögé utánpótlást 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 675
Sőt meg is van a hosszabítás 4 év 94 millió 71 garantált.. Azt a krva, az ellenérték még nem ismert
dande
Kendall Fuller + 2018 3. kör

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 027 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sőt meg is van a hosszabítás 4 év 94 millió 71 garantált.. Azt a krva, az ellenérték még nem ismert
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 692
Remek move. Tud annyit, amennyit Kirk, cserébe olcsóbb és tudja hol a helye. Méltatlanul alulértékelt Qb.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 027 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na lesz egy Kovács Sanyitok, Kirk kaptány máshol szolgál tovább....ez mekkora előre lépés??? Kiderül.
több mint 6 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
 twitter.com/HogsHaven/status/956646396677025800
több mint 6 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
 twitter.com/pfrumors/status/949463391382528000
több mint 6 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
 twitter.com/NBCSRedskins/status/949334557987344385
több mint 6 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
 twitter.com/john_keim/status/949326985821646848
több mint 6 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
A fejitől bűzlik az egész' egyáltalán a bánatot akartok kezdeni Kirkkel? Ehhez három év kell, meg ötven misi? Detényleg, aki elhozta, azt nem mondta, hogy egy erős futójáték kell hozzá, hogy elzsuzsikáljon? Vagy nem nagy divat Spartans meccseket nézni? Úgy híják a futóját, hogy Le'Veon Bell. De már kezd körvonalazódni, hogy addig kellett pórázon tartani, amíg Bell FA nem lesz... Aztán megint lesz kire költeni...
sutianap
Valami ilyesmit gügyögtem én is, csak hozzátettem, hogy elkapóknak is híján volt.
Oké, játszunk el a gondolattal...
Cousins marad 5 év 130 misi körül
Tudjuk, hogy Bell hosszútávúért liheg, ezért mondjuk tett is valamit az asztalra, legyen neki is 5 év kb 50 milla.
Ez a sapiban nagyjából 30 millió, nekünk van kb. 55 millió.
A fal nagyjából rendben van, bár egy guard és egy RT elkelne a jobbik fajtából.
Ami viszont mindenképp kellene, egy olyan TE, aki hozná Reed színvonalát, de ki is bírná nagyjából a szezon háromnegyedéig (Graham?). Kell EGY playmaker WR, aminek ugye Pryor-t szerették volna, tudjuk mi lett az eredmény. Doctson képlékeny, nem tudni mi lesz belőle, pláne, hogy már az első idényét kihagyta sérülés miatt, úgyhogy tulajdonképpen ez volt a valós rookie szezonja. Nem nagy eredménnyel. Crowder.... a közepesnél kicsit jobb slot WR,
Már ki is ürült a buksza.
Egy a lényeg, ha ezek megvalósulnának, akkor lenne értelme Cousins nagy szerződésének, ha nem, akkor csak pénzkidobás lenne. Most üt vissza, hogy Sudfeldet szotyiért elvihette az Eagles a PS-ből. Mert McCoy olyan jó választás a jövőre nézve....
több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
A fejitől bűzlik az egész' egyáltalán a bánatot akartok kezdeni Kirkkel? Ehhez három év kell, meg ötven misi? Detényleg, aki elhozta, azt nem mondta, hogy egy erős futójáték kell hozzá, hogy elzsuzsikáljon? Vagy nem nagy divat Spartans meccseket nézni? Úgy híják a futóját, hogy Le'Veon Bell. De már kezd körvonalazódni, hogy addig kellett pórázon tartani, amíg Bell FA nem lesz... Aztán megint lesz kire költeni...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ezzel csak az a problémám, hogy Gruden javaslatára jött Mr. Alcohol, másrészt Allen az ő tervezetéből "dolgozott", így könnyen vitte ezt az évet. Az sem mentség, hogy piált, hiszen mindenki tudta, akkor is amikor ide került. Viszont a dolgát jól végezte még így is, ez abból is látszik, hogy Allen lenyúlta. Viszont volt egy ok amiért ki lehetett tenni. Ide a bökőt, hogy nem lesz új GM, Allen kezében marad minden. Ez viszont újabb öt év posvány, és nem látom be miért is jó nekünk a 8-8. Maximum. Évekig esetleg. Jól mondod, kell a szakember. Allen nem az.
több mint 6 éve
sapka Washington Commanders 6 607 — sapka
Annyiból védeném Allent, hogy én pozitív változásnak könyveltem el, hogy annó idehozták McAlkeszt. Látták a hibát a hiányt, hogy szükség van egy talent manager mastermindra, és ő tényleg az.
Az viszont már hiba, hogy egyedül csak ezt az alkoholistát tudták csak szerződtetni, mert nem kell ezen szépíteni, amikor a 'skinsbe dolgozott is vedelt. Nyilván nem véletlen, ez egy nagyon drága pozíció, erre komolyan kellene áldozni pénzt és erőforrást és jogköröket is. Csak őt tudták/ akarták megszerezni, annyiért amennyiért.
Kibukott szezon után/közben hogy McAlkesz tarthatatlan, nem tudom mennyire igaz a hatalmi harcos sztori-szál, szvsz mindegy is. Tarthatatlan volt, ezért kivágták, de már későn és nem tudtak a helyére hozni olyan szintű szakembert. Számomra ez abszolút oké, és Allen elvitte ezt a szezont és a felkészülést. Jó.

Na de a probléma még mindig áll, és szeretném látni vélni hogy megoldják. Szvsz ők is látják a problémát, a gapet, ezért is hozták annó McAlkeszt, de akkor most azt várom el, hogy akkor helyére többért-máshogy hozzák ide a hiányzó embert, és ugrásszerűen jobb lesz a csapat teljesítménye.

Most egyelőre homokba dugott fejű struccra emlékeztet a csapat, és azt mondják; jó de így is megvan a 8-8.

Szóval szerintem nem volt hiba kirakni alkeszt, azzal a feltétellel hogy hoznak a helyére egy nem alkesz szakembert. Legalábbis én erre számítok most.

Szerkesztette: sapka

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!