NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 6 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Redskins-Saints



Köszönjük, nagy élmény volt.
több mint 6 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Galette mennyit jàtszik és hogyan?
Fattyu
 www.redskins.com/team/roster/Junior-Galette/2d69b026-33dc-40c9-a7e5-9d55c434f780
több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 860
Galette mennyit jàtszik és hogyan?

több mint 6 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
OFF: Mia Khalifa tényleg Redskins drukker amúgy? Vagy csak megtettszet neki a szín? Persze amugy nem ismerem a művésznőt, csak egy munkatársam unokatestvérének a volt padtársa mondta egyszer, hogy valamilyen filmekbe játszik(ezzel azzal).
Cowboykarcsi90
Általánosságban szurkol a washingtoni csapatoknak, a Capitals is rendszeres vendég nála.
dankodavid
Az egész csapat???? 😮

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 6 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 216
OFF: Mia Khalifa tényleg Redskins drukker amúgy? Vagy csak megtettszet neki a szín? Persze amugy nem ismerem a művésznőt, csak egy munkatársam unokatestvérének a volt padtársa mondta egyszer, hogy valamilyen filmekbe játszik(ezzel azzal).
Cowboykarcsi90
Általánosságban szurkol a washingtoni csapatoknak, a Capitals is rendszeres vendég nála.

Pulvis et umbra sumus.
több mint 6 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 167 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
OFF: Mia Khalifa tényleg Redskins drukker amúgy? Vagy csak megtettszet neki a szín? Persze amugy nem ismerem a művésznőt, csak egy munkatársam unokatestvérének a volt padtársa mondta egyszer, hogy valamilyen filmekbe játszik(ezzel azzal).

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 6 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Gratulálok a W-hez, de most úgy őszintén: mennyit fizettetek Walshnak?
garrett27
Nem volt ez W... Mi csak egy kicsit kevésbé veszítettünk. Semmit sem "fizettünk". Ellenben kémeink jelentették, hogy Walsh-nak majd, valamikor, egyszer, talán apasági tesztre lesz szüksége. Mivel címerünkön hordozzuk (csak jól el van dugva az illetéktelenek elől) az önzetlen előzékenység erényét, ezért mi biztosítottuk a megfelelő kellemes körülményeket, és profi személyzetet a DNS mintavételhez. (megjegyzem, én csodálkozom, hogy egyáltalán lábra tudott állni, gerincvelő hiányában....)
több mint 6 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Gratulálok a W-hez, de most úgy őszintén: mennyit fizettetek Walshnak?

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 6 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 346 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gratula a W-hez. Ez nem volt semmi!
több mint 6 éve
bálnalekvár Washington Commanders 693
Hát miiiivanitt kéremszépen, kardkikard a végén, és nem szaladunk be tátott szájjal a dákóerdőbe?! Legyen egy olyan szabály, hogy csoportellenfelek ellen ne kelljen játszani!!

akkorisredskins
több mint 6 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Gratu srácok!

Sending out an S.O.S
több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
Ló.asztnevótibolya.asznivittélengemeleoda 😀 😀 😀


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
A redskins idei szezonja
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
CBS Sports' Jason La Canfora reports the Redskins are "trying to land a wide receiver before the deadline."


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 669 — Eagles fan
The Redskins are expected to place ILB Mason Foster on injured reserve with a torn labrum.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Jonathan Allen szezonjának vége.
több mint 6 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 669 — Eagles fan
The Redskins expect Josh Norman (broken ribs) to miss 2-4 weeks.
Greengo
Ennyi?
Meccsen a komplett secondary jott-ment a dokihoz
ulpianus
Kevés?
További véráldozatra vágyna a törzsfőnök? 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 879 — Circus Maximus
The Redskins expect Josh Norman (broken ribs) to miss 2-4 weeks.
Greengo
Ennyi?
Meccsen a komplett secondary jott-ment a dokihoz


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 669 — Eagles fan
The Redskins expect Josh Norman (broken ribs) to miss 2-4 weeks.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 6 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
"A player is considered to be going to the ground if he does not remain upright long enough to demonstrate that he is clearly a runner. If a player goes to the ground in the act of catching a pass (with or without contact by an opponent), he must maintain control of the ball until after his initial contact with the ground, whether in the field of play or the end zone. If he loses control of the ball, and the ball touches the ground before he regains control, the pass is incomplete. If he regains control prior to the ball touching the ground, the pass is complete."

 washington.cbslocal.com/2017/10/03/josh-doctson-drop-redskins-chiefs/

A szabályok szerint ez nem volt elkapás. DE! Ha ezt kikockázom, egy visszajátszást minimum ért volna:

 twitter.com/MarkBullockNFL/status/915247119803539456/video/1

Nem látszik tisztán, de nekem úgy tűnik, hogy a bal térde is leért és utána gurul ki a hasa alatt a laszti. És ha a két láb megvolt, akkor meg catch. Vagy akkor sem? Nem értem... De ennek ellenére is azt mondom, hogy Doctson kapja be, mert nyilván tudja elkapóként, hogy mik az elkapás szabályai. A krumpliszedőjét ne maga alá rakja, hanem markolja mindkettővel azt a kurva tojást.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 6 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
A Doctson eset most akkor a Megatron vagy a Dez Bryant szabály adekvát alkalmazása volt?
Fast Willie
Inkább Bryant. Majdnem ugyanaz a két eset. A különbség annyi, hogy Bryant nem a labdára esett, és teljes testével a földön hasalt, mikor kiperdült, inkább csak kifordult a kezéből.
apeszos
Szerintem az alapszabály az amit én írtam.
Ami árnyalja a dolgot és nehézzé teszi a megítélést az a labdabirtoklás megítélése ami már elég szubjektív.
Amit viszont én írtam az a labdabirtoklástól kezdődik.
Tehát Doctson elkapta a labdát behúzta tehát birtokolta, de nem tudta megtartani mert ahogy földet ért kiperdült a labda. Ha futóvá vált volna akkor már bármit tehet, de még nem vált futóvá, akkor viszont meg kell tartani a labdát ha földet ér akkor is. Hasonló mind az end zone elérésénél. Ha futó vagy akkor elég ha a gólvonalt eléri a labda, és utána akár már ki is eshet a kezedből, viszont ha elkapó vagy akkor be kell húznod és megtartanod. Ott nem elég ha eléred a gólvonalat.
Bryant esete egy kicsit más volt. Ő elkapta de csak egy kézzel fogta ( meg ahogy emlékszem egyik kezéből átette a másikba ), és hiába lépet vele még párat és mikor elesett akkor perdült ki, úgy ítélték meg hogy nem birtokolta a labdát mert mozgott a kezében. Az már egy borzasztó szubjektív megítélés volt mert szerintem végig kontrollálta, de a sporik nem így látták. Igazából szerintem csak az a nehéz hogy mi minősül birtoklásnak, a többi onnan már viszonylag következetes.
100yard
Oké, köszi.
több mint 6 éve
100yard Dallas Cowboys 1 393
A Doctson eset most akkor a Megatron vagy a Dez Bryant szabály adekvát alkalmazása volt?
Fast Willie
Inkább Bryant. Majdnem ugyanaz a két eset. A különbség annyi, hogy Bryant nem a labdára esett, és teljes testével a földön hasalt, mikor kiperdült, inkább csak kifordult a kezéből.
apeszos
Szerintem az alapszabály az amit én írtam.
Ami árnyalja a dolgot és nehézzé teszi a megítélést az a labdabirtoklás megítélése ami már elég szubjektív.
Amit viszont én írtam az a labdabirtoklástól kezdődik.
Tehát Doctson elkapta a labdát behúzta tehát birtokolta, de nem tudta megtartani mert ahogy földet ért kiperdült a labda. Ha futóvá vált volna akkor már bármit tehet, de még nem vált futóvá, akkor viszont meg kell tartani a labdát ha földet ér akkor is. Hasonló mind az end zone elérésénél. Ha futó vagy akkor elég ha a gólvonalt eléri a labda, és utána akár már ki is eshet a kezedből, viszont ha elkapó vagy akkor be kell húznod és megtartanod. Ott nem elég ha eléred a gólvonalat.
Bryant esete egy kicsit más volt. Ő elkapta de csak egy kézzel fogta ( meg ahogy emlékszem egyik kezéből átette a másikba ), és hiába lépet vele még párat és mikor elesett akkor perdült ki, úgy ítélték meg hogy nem birtokolta a labdát mert mozgott a kezében. Az már egy borzasztó szubjektív megítélés volt mert szerintem végig kontrollálta, de a sporik nem így látták. Igazából szerintem csak az a nehéz hogy mi minősül birtoklásnak, a többi onnan már viszonylag következetes.
több mint 6 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
A Doctson eset most akkor a Megatron vagy a Dez Bryant szabály adekvát alkalmazása volt?
Fast Willie
Inkább Bryant. Majdnem ugyanaz a két eset. A különbség annyi, hogy Bryant nem a labdára esett, és teljes testével a földön hasalt, mikor kiperdült, inkább csak kifordult a kezéből.
több mint 6 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
el tudná mondani nekem valaki, hogy Doctson elkapása miért nem volt jó?
apeszos
látunk sok ilyesmi esetet és bár a szabály tényleg rejtélyes , leginkább szerintem az a helyzet hogy nem mozdulhat a labda , nem a könyököt ,térdet nézik,végig birtokolni kell ezért is szokott várni a bíró a jellel amíg még "befejeződik" az elkapás....sokfélét láttunk már de azért ez durva lett volna ha megadják
és jelenleg még elfogultsággal sem vádolhattok mert nekünk már édes mindegy...😊
yooker
Mit jelent a "befejeződik" és a "végig birtoklás"? Van erre valami írott szabály, vagy majd a spori eldönti hogy volt alkalmazandó?