NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 6 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Értem. Tehát az volt a baj, hogy nem sétált vele. Mert a térde lent volt, a könyöke lent volt (mindkettő). Birtokolta a labdát amíg a pálya ki nem verte belőle. Az a drága anyaföld.... nagyot tud ütni. Köszi az infót.
apeszos
De az Chiefs anyafold volt. Mint egy vegso jatekos = nem TD. Nemtom egyebkent. En mar evek ota nem ertem az ilyen eseteket.
ulpianus
Én sem, azért kérdeztem. Nem azért mert fúj bíró, meg "biztoscsaltakachiefsnek", hanem mert tényleg nem értem. Nekünk nem újdonság, hogy elbalfaszkodjuk a végét a meccseknek, inkább az a szokatlan ha nem....
több mint 6 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 286
A Doctson eset most akkor a Megatron vagy a Dez Bryant szabály adekvát alkalmazása volt?
több mint 6 éve
yooker New York Giants 7 356 — Expect the Best !
el tudná mondani nekem valaki, hogy Doctson elkapása miért nem volt jó?
apeszos
látunk sok ilyesmi esetet és bár a szabály tényleg rejtélyes , leginkább szerintem az a helyzet hogy nem mozdulhat a labda , nem a könyököt ,térdet nézik,végig birtokolni kell ezért is szokott várni a bíró a jellel amíg még "befejeződik" az elkapás....sokfélét láttunk már de azért ez durva lett volna ha megadják
és jelenleg még elfogultsággal sem vádolhattok mert nekünk már édes mindegy...😊
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 879 — Circus Maximus
Értem. Tehát az volt a baj, hogy nem sétált vele. Mert a térde lent volt, a könyöke lent volt (mindkettő). Birtokolta a labdát amíg a pálya ki nem verte belőle. Az a drága anyaföld.... nagyot tud ütni. Köszi az infót.
apeszos
De az Chiefs anyafold volt. Mint egy vegso jatekos = nem TD. Nemtom egyebkent. En mar evek ota nem ertem az ilyen eseteket.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
el tudná mondani nekem valaki, hogy Doctson elkapása miért nem volt jó?
apeszos
Sziasztok !
Amennyire tudom erre az a szabály, hogy vagy végig birtoklod, tehát nem ejted el mikor földet érsz akkor sem, vagy futóvá válsz tehát teszel vele egy-két lépést futóként és utána akkor elejtheted mikor földet érsz a lényeg csak valamilyen érvényes testrészed ( könyök, térd, hát ) legyen lenn előtte.
100yard
Értem. Tehát az volt a baj, hogy nem sétált vele. Mert a térde lent volt, a könyöke lent volt (mindkettő). Birtokolta a labdát amíg a pálya ki nem verte belőle. Az a drága anyaföld.... nagyot tud ütni. Köszi az infót.
több mint 6 éve
100yard Dallas Cowboys 1 393
el tudná mondani nekem valaki, hogy Doctson elkapása miért nem volt jó?
apeszos
Sziasztok !
Amennyire tudom erre az a szabály, hogy vagy végig birtoklod, tehát nem ejted el mikor földet érsz akkor sem, vagy futóvá válsz tehát teszel vele egy-két lépést futóként és utána akkor elejtheted mikor földet érsz a lényeg csak valamilyen érvényes testrészed ( könyök, térd, hát ) legyen lenn előtte.
több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
el tudná mondani nekem valaki, hogy Doctson elkapása miért nem volt jó?
apeszos
el tudná mondani nekem valaki, hogy Doctson elkapása miért nem volt jó?
apeszos
Mer Dé betűs, mint a Ditronyit.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
el tudná mondani nekem valaki, hogy Doctson elkapása miért nem volt jó?
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 027 — Így remélem megfelelek nektek.....
Maradjunk annyiban, hogy a faszom kezd tele lenni Doctson-nal... :S Egy évig bibs volt a tappancsa, ma meg adott egy ajándék MNF győzelmet a Kansas-nek... Mindezért kaptunk cserébe két látványos elkapást.
(Az igazság része, hogy nem volt teljesen világos számomra, hogy miért nem lehetett legalább visszanézni azt az elkapást, nekem ugyanis nem volt olyan egyértelmű...)

Amúgy engem nagyon frusztrál a WR koncepciónk... Legalább Garçon-t itt kellett volna tartani, mert jelenleg a csere RB és a slot WR a megbízható célpont Szöszinek, mert ugye a WR1 és a WR2 elkapásai eléggé kétesélyesek, Reed pedig üvegből van....
nexion218
Az tuti, hogy ha vagy Garcon vagy D-Jax itt van, minket simán megcsaptok oda vissza. Kétszer elmegy valamelyik azt csókolom. A Lincolnon még így is esélyes.
több mint 6 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Maradjunk annyiban, hogy a faszom kezd tele lenni Doctson-nal... :S Egy évig bibs volt a tappancsa, ma meg adott egy ajándék MNF győzelmet a Kansas-nek... Mindezért kaptunk cserébe két látványos elkapást.
(Az igazság része, hogy nem volt teljesen világos számomra, hogy miért nem lehetett legalább visszanézni azt az elkapást, nekem ugyanis nem volt olyan egyértelmű...)

Amúgy engem nagyon frusztrál a WR koncepciónk... Legalább Garçon-t itt kellett volna tartani, mert jelenleg a csere RB és a slot WR a megbízható célpont Szöszinek, mert ugye a WR1 és a WR2 elkapásai eléggé kétesélyesek, Reed pedig üvegből van....

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 7 éve
sapka Washington Commanders 6 607 — sapka
végre láttam a meccset, az Eagles meccshez képest nagyon más volt...

Az OL futott egész meccsen, nagyon sokat güriztek, nagyon komoly teljesímtény; szerintem a raiders runblockja nem volt acélos
a védelemnél végre összerakták rendesen a short coveraget, ilyet már nagyon régen láttam nálunk edzőtől 😊😊
szóval Callahan fala összeérni látszik, Lauvao kicsit kilóg lefelé oda kéne még egy jó ember, akkor nem aggódnék többé a fal miatt
a db játék is nagyon meg volt csinálva, az oakland pedig nem tudott futásra váltani (pedig az egy nagyon jó fal), ezt most nem is tudom hová tenni

kíváncsi leszek a következő meccsre
sapka
?? Moses??
apeszos
ő egy adottság 😊
bullrushsal Mack egy centit nem tudta elmozdítani, iszonyú erős az a pali
1-2 év és megtanulja a mozgást is
sapka
Az a baj, hogy nem az erős emberek versenyén van egy borfesztiválon, most már harmadik éve. Ha eddig nem sikerült neki, majd egy év alatt fog? Vagy kettő? Vagy három? Addig meg....

apeszos
Najó de Mack azért lett MVP mert mindenkit körbefutott 2x-3x/meccs. Mosest is. 😊

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 7 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
végre láttam a meccset, az Eagles meccshez képest nagyon más volt...

Az OL futott egész meccsen, nagyon sokat güriztek, nagyon komoly teljesímtény; szerintem a raiders runblockja nem volt acélos
a védelemnél végre összerakták rendesen a short coveraget, ilyet már nagyon régen láttam nálunk edzőtől 😊😊
szóval Callahan fala összeérni látszik, Lauvao kicsit kilóg lefelé oda kéne még egy jó ember, akkor nem aggódnék többé a fal miatt
a db játék is nagyon meg volt csinálva, az oakland pedig nem tudott futásra váltani (pedig az egy nagyon jó fal), ezt most nem is tudom hová tenni

kíváncsi leszek a következő meccsre
sapka
?? Moses??
apeszos
ő egy adottság 😊
bullrushsal Mack egy centit nem tudta elmozdítani, iszonyú erős az a pali
1-2 év és megtanulja a mozgást is
sapka
Az a baj, hogy nem az erős emberek versenyén van egy borfesztiválon, most már harmadik éve. Ha eddig nem sikerült neki, majd egy év alatt fog? Vagy kettő? Vagy három? Addig meg....
több mint 7 éve
sapka Washington Commanders 6 607 — sapka
végre láttam a meccset, az Eagles meccshez képest nagyon más volt...

Az OL futott egész meccsen, nagyon sokat güriztek, nagyon komoly teljesímtény; szerintem a raiders runblockja nem volt acélos
a védelemnél végre összerakták rendesen a short coveraget, ilyet már nagyon régen láttam nálunk edzőtől 😊😊
szóval Callahan fala összeérni látszik, Lauvao kicsit kilóg lefelé oda kéne még egy jó ember, akkor nem aggódnék többé a fal miatt
a db játék is nagyon meg volt csinálva, az oakland pedig nem tudott futásra váltani (pedig az egy nagyon jó fal), ezt most nem is tudom hová tenni

kíváncsi leszek a következő meccsre
sapka
?? Moses??
apeszos
ő egy adottság 😊
bullrushsal Mack egy centit nem tudta elmozdítani, iszonyú erős az a pali
1-2 év és megtanulja a mozgást is

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 7 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
végre láttam a meccset, az Eagles meccshez képest nagyon más volt...

Az OL futott egész meccsen, nagyon sokat güriztek, nagyon komoly teljesímtény; szerintem a raiders runblockja nem volt acélos
a védelemnél végre összerakták rendesen a short coveraget, ilyet már nagyon régen láttam nálunk edzőtől 😊😊
szóval Callahan fala összeérni látszik, Lauvao kicsit kilóg lefelé oda kéne még egy jó ember, akkor nem aggódnék többé a fal miatt
a db játék is nagyon meg volt csinálva, az oakland pedig nem tudott futásra váltani (pedig az egy nagyon jó fal), ezt most nem is tudom hová tenni

kíváncsi leszek a következő meccsre
sapka
?? Moses??
több mint 7 éve
sapka Washington Commanders 6 607 — sapka
végre láttam a meccset, az Eagles meccshez képest nagyon más volt...

Az OL futott egész meccsen, nagyon sokat güriztek, nagyon komoly teljesímtény; szerintem a raiders runblockja nem volt acélos
a védelemnél végre összerakták rendesen a short coveraget, ilyet már nagyon régen láttam nálunk edzőtől 😊😊
szóval Callahan fala összeérni látszik, Lauvao kicsit kilóg lefelé oda kéne még egy jó ember, akkor nem aggódnék többé a fal miatt
a db játék is nagyon meg volt csinálva, az oakland pedig nem tudott futásra váltani (pedig az egy nagyon jó fal), ezt most nem is tudom hová tenni

kíváncsi leszek a következő meccsre

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 7 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 079 — Chalk Dawk fan
Zierlein Nicholsonról (pre-draft):
Bottom Line
Nicholson has outstanding size and could test well at the combine and his pro day, but his tape is blah and no amount of workouts in shorts and t-shirts will change that. Nicholson's lack of playmaking production combined with his unsure tackling make him a traits-only prospect who could have a hard time sticking in the league unless he finds more confidence and aggression.

Szerintem jó találat volt a negyedik körben, főleg hogy Cravens benyomta az unalmast

több mint 7 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Hát gyerekek, az marha impresszív lett... 😊
Azok az RB-passzok, amivel szétszedtétek a védelmet, kicsit mintha magunkat néztem volna. Leszámítva a védelmet, mert az viszont valami brutális volt. Nagy grat, ez igencsak emberes teljesítmény volt mindenhol, és ha nincs az a két buta labdavesztés, pontja sincs az előző szezon egyik leglátványosabb támadócsapatának. Wow
Wyatt
Teljesen. Szavam sem találom. Nem tudom ez mennyiben köszönhető Manuskynak, bár gyanítom sok, ő és Olivadotti tavaly is a linebackerekkel foglalkozott, idén csak előreléptek egy "kicsit". Ami nagyon meglepett, az a DB-k munkája volt, hosszú évek óta gyengélkedett ez a csapatrész. Aztán most jött ez a Torrian Gray nevű fazon, akiről megvallom, fingom sem volt, hogy kicsoda. Az offense-t hagyjuk, Gruden RB gyilkos playbookja nem nekem való.... Annyit azért megjegyeznék, hogy az O fal rossz foga Moses, baszott nagy ember, de kurva könnyen megkerülik. Eddig háromból háromszor ő volt a gyenge láncszem.
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát gyerekek, az marha impresszív lett... 😊
Azok az RB-passzok, amivel szétszedtétek a védelmet, kicsit mintha magunkat néztem volna. Leszámítva a védelmet, mert az viszont valami brutális volt. Nagy grat, ez igencsak emberes teljesítmény volt mindenhol, és ha nincs az a két buta labdavesztés, pontja sincs az előző szezon egyik leglátványosabb támadócsapatának. Wow

több mint 7 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Locus Mortis

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 7 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 669 — Eagles fan
Na mi van ide már győzelem után sem írtok?
M.Foster bekaphatja, hogy 7 pontos előnynél 2 percen belül nem gondol a fantasy tulajokra és a biztosra játszik .😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 7 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
 twitter.com/Redskins/status/906902986563125248

Szerkesztette: apeszos
több mint 7 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Redskins first unofficial depth chart of the 2017 regular season


több mint 7 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Chris Thompson +2 év

több mint 7 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat


Szerkesztette: apeszos
több mint 7 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Redskins sign seven players to the practice squad

defensive lineman Brandon Banks,
wide receiver Robert Davis,
tight end Manasseh Garner,
wide receiver Maurice Harris,
guard Kyle Kalis,
linebacker Pete Robertson
safety Fish Smithson.