Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 6 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 6 194 — Steelers fan
Pedig a példa nem rossz 😊

 twitter.com/ESPNStatsInfo/status/1196166845797142528
Wyatt
😀😀
A playoff is teljesen esélytelen, nemhogy más...
warr_b
Tudsz te csapatokat választani, na,. 😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 6 éve
warr_b Washington Commanders 30 316 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Pedig a példa nem rossz 😊

 twitter.com/ESPNStatsInfo/status/1196166845797142528
Wyatt
😀😀
A playoff is teljesen esélytelen, nemhogy más...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Pedig a példa nem rossz 😊


több mint 6 éve
warr_b Washington Commanders 30 316 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Doc Walker on 980 just reported that he found out certain players were upset at Callahan for making them practice extra during the bye week and for making them practice back to back days in pads. Pretty much all you need to know about this team.

Azért van baj rendesen.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
warr_b Washington Commanders 30 316 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
RG3 is a legszebb dolgokat tudta mondani, meg nagyon tudta vállalni a felelősséget. Aztán egy idő után sajnos a pofa csak nőtt, a teljesítmény pedig csökkent. Jelen esetben a teljesítmény csak nőhet, talán ez az egyetlen pozitívum...
nexion218
Campbellről is mondj valami szépet 😆😄
warr_b
Őszintén? Az a faszi legalább kussolt... Pedig akkoriban még egy Jim Zorn nevű kontár is HC pozicíót kapott a csapatnál.... BINGOOOOOOO!
nexion218
Sokat e téren nem léptünk előre azóta sem 🙄😂


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
RG3 is a legszebb dolgokat tudta mondani, meg nagyon tudta vállalni a felelősséget. Aztán egy idő után sajnos a pofa csak nőtt, a teljesítmény pedig csökkent. Jelen esetben a teljesítmény csak nőhet, talán ez az egyetlen pozitívum...
nexion218
Campbellről is mondj valami szépet 😆😄
warr_b
Őszintén? Az a faszi legalább kussolt... Pedig akkoriban még egy Jim Zorn nevű kontár is HC pozicíót kapott a csapatnál.... BINGOOOOOOO!

Szerkesztette: nexion218

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 6 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 826
 mobile.twitter.com/NBC4Sports/status/1196180728603656192

A bowlingos nigát legalább felbassza, hogy szarul megy, a sok dagadt fasz meg szarik bele...
warr_b
Peff, mekkora szopadék érdektelen bandának tűnik innen... Persze ezt teljesen Skins laikusként írom.
kristóf17
Csak moses, az egyetlen feka volt az, aki legalább reagált valamit 😀
peach
basszusgitár is van a pincéjében biztos.
több mint 6 éve
warr_b Washington Commanders 30 316 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
RG3 is a legszebb dolgokat tudta mondani, meg nagyon tudta vállalni a felelősséget. Aztán egy idő után sajnos a pofa csak nőtt, a teljesítmény pedig csökkent. Jelen esetben a teljesítmény csak nőhet, talán ez az egyetlen pozitívum...
nexion218
Campbellről is mondj valami szépet 😆😄


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
RG3 is a legszebb dolgokat tudta mondani, meg nagyon tudta vállalni a felelősséget. Aztán egy idő után sajnos a pofa csak nőtt, a teljesítmény pedig csökkent. Jelen esetben a teljesítmény csak nőhet, talán ez az egyetlen pozitívum...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 6 éve
warr_b Washington Commanders 30 316 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 mobile.twitter.com/NBC4Sports/status/1196180728603656192

A bowlingos nigát legalább felbassza, hogy szarul megy, a sok dagadt fasz meg szarik bele...
warr_b
Peff, mekkora szopadék érdektelen bandának tűnik innen... Persze ezt teljesen Skins laikusként írom.
kristóf17
Csak moses, az egyetlen feka volt az, aki legalább reagált valamit 😀
peach
De ez mekkora edzői inkompetenciára utal, hogy az általad edzett játékosokat ennyire érdekli a mérkőzés, a csapat, a játék. Ha bármikor megláttam egy ilyen csapattársat foca közben a torkát vágtam volna. 😊
kristóf17
Jah, hát ez a Redskins.
The culture here is damned good.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 428 — Colts fan
 mobile.twitter.com/NBC4Sports/status/1196180728603656192

A bowlingos nigát legalább felbassza, hogy szarul megy, a sok dagadt fasz meg szarik bele...
warr_b
Peff, mekkora szopadék érdektelen bandának tűnik innen... Persze ezt teljesen Skins laikusként írom.
kristóf17
Csak moses, az egyetlen feka volt az, aki legalább reagált valamit 😀
peach
De ez mekkora edzői inkompetenciára utal, hogy az általad edzett játékosokat ennyire érdekli a mérkőzés, a csapat, a játék. Ha bármikor megláttam egy ilyen csapattársat foca közben a torkát vágtam volna. 😊
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 15 972 — a new hope (again)
 mobile.twitter.com/NBC4Sports/status/1196180728603656192

A bowlingos nigát legalább felbassza, hogy szarul megy, a sok dagadt fasz meg szarik bele...
warr_b
Peff, mekkora szopadék érdektelen bandának tűnik innen... Persze ezt teljesen Skins laikusként írom.
kristóf17
Csak moses, az egyetlen feka volt az, aki legalább reagált valamit 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 428 — Colts fan
 mobile.twitter.com/NBC4Sports/status/1196180728603656192

A bowlingos nigát legalább felbassza, hogy szarul megy, a sok dagadt fasz meg szarik bele...
warr_b
Peff, mekkora szopadék érdektelen bandának tűnik innen... Persze ezt teljesen Skins laikusként írom.

Szerkesztette: kristóf17
több mint 6 éve
warr_b Washington Commanders 30 316 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.


A bowlingos nigát legalább felbassza, hogy szarul megy, a sok dagadt fasz meg szarik bele...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
warr_b Washington Commanders 30 316 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Jó megérzésem van az esti meccsel kapcsolatban. 😊
Mondjuk a week 1 előtt is volt 🤣
Az a félidőig be is jött.
Egyébként meggyőződésem hogy ha azt a meccset nem basszuk el, máshogy nézett volna ki az egész szezon. Szerintem egy 4-5 vagy 5-4 meglenne most. Persze ki tudja.
Tavaly a Texans ellen sok minden félrement, ott a lábtörés nélkül jó eséllyel a wild card összejött volna.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Túlvagyunk a szezon legmegnyugtatóbb fordulóján: a héten esélyünk se volt kikapni!
nexion218
Na akkor lendüljünk is túl ezen a fejezeten és koncentráljatok a Jetsre. Őket csak a totál idiótá nem verik meg u.h. HAJRÁ! 😀
nagir
Vigyazni kell a Jets-el is, nagyon ravasz taktikat folytatunk: kitoltunk a Miamival es elrontottuk a tankolasukat (nem is tudtak megallni, gyertek meg egyet utana).
Mindenki Gase fejet kovetelte, gyorsan gyozzuk le a Giantset es johet is a bejelentes h marad a HC jovore is.
Ez a WAS elleni nekem olyan hogyan tudja a Jets labon loni magat es elveszteni a meccset kategorianak tunik. (Nyilvan a legjobb a Jets-Giants meccshez hasonlo pontgazdag meccs lenne 1-2 forduloponttal serulesek nelkul)
több mint 6 éve
Bjoca 305 — Redskins fan
Na jó a draft a szempontjából sem mindegy, jobb Nekünk előttetek választani! 😉
nagir
Az tavaly is bejött, 😀 Jones sokkal jobban néz ki Haskinsnál | famblik elenére is, azt majd kinövi |
Bjoca
Aztat majd meglássuk...
A draft napján azért jobb volt Skins szurkernek lenni, neeem!?? 😉
nagir
Most lebuktál, hogy irigy voltál. Büszkeség feszíti a mellkasomat, hogy ilyen remek frencsájz szurkolója vagyok. 😀
több mint 6 éve
warr_b Washington Commanders 30 316 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Na jó a draft a szempontjából sem mindegy, jobb Nekünk előttetek választani! 😉
nagir
Az tavaly is bejött, 😀 Jones sokkal jobban néz ki Haskinsnál | famblik elenére is, azt majd kinövi |
Bjoca
Aztat majd meglássuk...
A draft napján azért jobb volt Skins szurkernek lenni, neeem!?? 😉
nagir
Amúgy is jobb 😆


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 8 672 — Bla, bla, bla
Na jó a draft a szempontjából sem mindegy, jobb Nekünk előttetek választani! 😉
nagir
Az tavaly is bejött, 😀 Jones sokkal jobban néz ki Haskinsnál | famblik elenére is, azt majd kinövi |
Bjoca
Aztat majd meglássuk...
A draft napján azért jobb volt Skins szurkernek lenni, neeem!?? 😉



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
több mint 6 éve
Bjoca 305 — Redskins fan
Na jó a draft a szempontjából sem mindegy, jobb Nekünk előttetek választani! 😉
nagir
Az tavaly is bejött, 😀 Jones sokkal jobban néz ki Haskinsnál | famblik elenére is, azt majd kinövi |
több mint 6 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 8 672 — Bla, bla, bla
Na jó a draft a szempontjából sem mindegy, jobb Nekünk előttetek választani! 😉



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
több mint 6 éve
Bjoca 305 — Redskins fan
Túlvagyunk a szezon legmegnyugtatóbb fordulóján: a héten esélyünk se volt kikapni!
nexion218
Na akkor lendüljünk is túl ezen a fejezeten és koncentráljatok a Jetsre. Őket csak a totál idiótá nem verik meg u.h. HAJRÁ! 😀
nagir
Azok mi vagyunk 😀
több mint 6 éve
warr_b Washington Commanders 30 316 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Túlvagyunk a szezon legmegnyugtatóbb fordulóján: a héten esélyünk se volt kikapni!
nexion218
Na akkor lendüljünk is túl ezen a fejezeten és koncentráljatok a Jetsre. Őket csak a totál idiótá nem verik meg u.h. HAJRÁ! 😀
nagir
Mint pl a másik new york-i gárda? 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 8 672 — Bla, bla, bla
Túlvagyunk a szezon legmegnyugtatóbb fordulóján: a héten esélyünk se volt kikapni!
nexion218
Na akkor lendüljünk is túl ezen a fejezeten és koncentráljatok a Jetsre. Őket csak a totál idiótá nem verik meg u.h. HAJRÁ! 😀



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
több mint 6 éve
Bjoca 305 — Redskins fan
Én attól tartok, hogy nem az a kérdés/helyzet, hogy most jó döntés született-e, hanem az, hogy áprilisban rossz döntés született. Ha Russell Wilson 3. kör, Cousins meg 4. kör volt (de mondhattam volna sok más nevet, hirtelen ezek ugrottak be), ez a gyerek max undrafted. De ez volt ugye a sexy pick, aminek a Redskins/Snyder/Allen nem tud ellenállni soha.
nexion218
Az lehet hogy rossz döntés született, de ez nem az ő hibája. Itt lehetne bárki a qb ugyanez lenne a helyzet kb. A helyzet sem ideális neki, nincs ol, 1 elkapó van, rosszak az edzők, hol játszik hol nem, az önbizalma romokban szerintem. Nem tudhatod előre ki hogy fog teljesíteni.
Az meg hogy undrafted remélem irónia akart lenni. 4800 passzolt yard 50 td vel egy top 5 egyetemi csapatnál, Heisman döntős.
kapitnono
tipikus, 1 idény után túlértékelt csóka
Bjoca
Ennyi erővel Burrow miben másabb szerinted?
kapitnono
Fehér 😊
dande
Nyilván nem erre gondoltam, hanem hogy ő is csak idén bizonyít 😁
kapitnono
Nézd, én is csak reménykedem benne, hogy megcsípi valamelyiket a Bradypók. Felőlem akár Haskins is lehetne az. 😀