Washington Commanders
28 feliratkozó
több mint 6 éve
Tudsz te csapatokat választani, na,. 😀Pedig a példa nem rossz 😊😀😀
twitter.com/ESPNStatsInfo/status/1196166845797142528
Wyatt
A playoff is teljesen esélytelen, nemhogy más...
warr_b
"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 6 éve
Pedig a példa nem rossz 😊😀😀
twitter.com/ESPNStatsInfo/status/1196166845797142528
Wyatt
A playoff is teljesen esélytelen, nemhogy más...

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
Doc Walker on 980 just reported that he found out certain players were upset at Callahan for making them practice extra during the bye week and for making them practice back to back days in pads. Pretty much all you need to know about this team.Azért van baj rendesen.

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
Sokat e téren nem léptünk előre azóta sem 🙄😂Őszintén? Az a faszi legalább kussolt... Pedig akkoriban még egy Jim Zorn nevű kontár is HC pozicíót kapott a csapatnál.... BINGOOOOOOO!RG3 is a legszebb dolgokat tudta mondani, meg nagyon tudta vállalni a felelősséget. Aztán egy idő után sajnos a pofa csak nőtt, a teljesítmény pedig csökkent. Jelen esetben a teljesítmény csak nőhet, talán ez az egyetlen pozitívum...Campbellről is mondj valami szépet 😆😄
nexion218
warr_b
nexion218

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
Őszintén? Az a faszi legalább kussolt... Pedig akkoriban még egy Jim Zorn nevű kontár is HC pozicíót kapott a csapatnál.... BINGOOOOOOO!RG3 is a legszebb dolgokat tudta mondani, meg nagyon tudta vállalni a felelősséget. Aztán egy idő után sajnos a pofa csak nőtt, a teljesítmény pedig csökkent. Jelen esetben a teljesítmény csak nőhet, talán ez az egyetlen pozitívum...Campbellről is mondj valami szépet 😆😄
nexion218
warr_b
Szerkesztette: nexion218
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 6 éve
basszusgitár is van a pincéjében biztos.Csak moses, az egyetlen feka volt az, aki legalább reagált valamit 😀mobile.twitter.com/NBC4Sports/status/1196180728603656192Peff, mekkora szopadék érdektelen bandának tűnik innen... Persze ezt teljesen Skins laikusként írom.
A bowlingos nigát legalább felbassza, hogy szarul megy, a sok dagadt fasz meg szarik bele...
warr_b
kristóf17
peach
több mint 6 éve
RG3 is a legszebb dolgokat tudta mondani, meg nagyon tudta vállalni a felelősséget. Aztán egy idő után sajnos a pofa csak nőtt, a teljesítmény pedig csökkent. Jelen esetben a teljesítmény csak nőhet, talán ez az egyetlen pozitívum...Campbellről is mondj valami szépet 😆😄
nexion218

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
RG3 is a legszebb dolgokat tudta mondani, meg nagyon tudta vállalni a felelősséget. Aztán egy idő után sajnos a pofa csak nőtt, a teljesítmény pedig csökkent. Jelen esetben a teljesítmény csak nőhet, talán ez az egyetlen pozitívum...
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 6 éve
Jah, hát ez a Redskins.De ez mekkora edzői inkompetenciára utal, hogy az általad edzett játékosokat ennyire érdekli a mérkőzés, a csapat, a játék. Ha bármikor megláttam egy ilyen csapattársat foca közben a torkát vágtam volna. 😊Csak moses, az egyetlen feka volt az, aki legalább reagált valamit 😀mobile.twitter.com/NBC4Sports/status/1196180728603656192Peff, mekkora szopadék érdektelen bandának tűnik innen... Persze ezt teljesen Skins laikusként írom.
A bowlingos nigát legalább felbassza, hogy szarul megy, a sok dagadt fasz meg szarik bele...
warr_b
kristóf17
peach
kristóf17
The culture here is damned good.

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
De ez mekkora edzői inkompetenciára utal, hogy az általad edzett játékosokat ennyire érdekli a mérkőzés, a csapat, a játék. Ha bármikor megláttam egy ilyen csapattársat foca közben a torkát vágtam volna. 😊Csak moses, az egyetlen feka volt az, aki legalább reagált valamit 😀mobile.twitter.com/NBC4Sports/status/1196180728603656192Peff, mekkora szopadék érdektelen bandának tűnik innen... Persze ezt teljesen Skins laikusként írom.
A bowlingos nigát legalább felbassza, hogy szarul megy, a sok dagadt fasz meg szarik bele...
warr_b
kristóf17
peach
több mint 6 éve
Csak moses, az egyetlen feka volt az, aki legalább reagált valamit 😀mobile.twitter.com/NBC4Sports/status/1196180728603656192Peff, mekkora szopadék érdektelen bandának tűnik innen... Persze ezt teljesen Skins laikusként írom.
A bowlingos nigát legalább felbassza, hogy szarul megy, a sok dagadt fasz meg szarik bele...
warr_b
kristóf17
...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
mobile.twitter.com/NBC4Sports/status/1196180728603656192Peff, mekkora szopadék érdektelen bandának tűnik innen... Persze ezt teljesen Skins laikusként írom.
A bowlingos nigát legalább felbassza, hogy szarul megy, a sok dagadt fasz meg szarik bele...
warr_b
Szerkesztette: kristóf17
több mint 6 éve
A bowlingos nigát legalább felbassza, hogy szarul megy, a sok dagadt fasz meg szarik bele...

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
Jó megérzésem van az esti meccsel kapcsolatban. 😊 Mondjuk a week 1 előtt is volt 🤣
Az a félidőig be is jött.
Egyébként meggyőződésem hogy ha azt a meccset nem basszuk el, máshogy nézett volna ki az egész szezon. Szerintem egy 4-5 vagy 5-4 meglenne most. Persze ki tudja.
Tavaly a Texans ellen sok minden félrement, ott a lábtörés nélkül jó eséllyel a wild card összejött volna.

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Vigyazni kell a Jets-el is, nagyon ravasz taktikat folytatunk: kitoltunk a Miamival es elrontottuk a tankolasukat (nem is tudtak megallni, gyertek meg egyet utana).Túlvagyunk a szezon legmegnyugtatóbb fordulóján: a héten esélyünk se volt kikapni!Na akkor lendüljünk is túl ezen a fejezeten és koncentráljatok a Jetsre. Őket csak a totál idiótá nem verik meg u.h. HAJRÁ! 😀
nexion218
nagir
Mindenki Gase fejet kovetelte, gyorsan gyozzuk le a Giantset es johet is a bejelentes h marad a HC jovore is.
Ez a WAS elleni nekem olyan hogyan tudja a Jets labon loni magat es elveszteni a meccset kategorianak tunik. (Nyilvan a legjobb a Jets-Giants meccshez hasonlo pontgazdag meccs lenne 1-2 forduloponttal serulesek nelkul)
több mint 6 éve
Most lebuktál, hogy irigy voltál. Büszkeség feszíti a mellkasomat, hogy ilyen remek frencsájz szurkolója vagyok. 😀Aztat majd meglássuk...Na jó a draft a szempontjából sem mindegy, jobb Nekünk előttetek választani! 😉Az tavaly is bejött, 😀 Jones sokkal jobban néz ki Haskinsnál | famblik elenére is, azt majd kinövi |
nagir
Bjoca
A draft napján azért jobb volt Skins szurkernek lenni, neeem!?? 😉
nagir
több mint 6 éve
Amúgy is jobb 😆Aztat majd meglássuk...Na jó a draft a szempontjából sem mindegy, jobb Nekünk előttetek választani! 😉Az tavaly is bejött, 😀 Jones sokkal jobban néz ki Haskinsnál | famblik elenére is, azt majd kinövi |
nagir
Bjoca
A draft napján azért jobb volt Skins szurkernek lenni, neeem!?? 😉
nagir

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
Aztat majd meglássuk...Na jó a draft a szempontjából sem mindegy, jobb Nekünk előttetek választani! 😉Az tavaly is bejött, 😀 Jones sokkal jobban néz ki Haskinsnál | famblik elenére is, azt majd kinövi |
nagir
Bjoca
A draft napján azért jobb volt Skins szurkernek lenni, neeem!?? 😉

ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
több mint 6 éve
Na jó a draft a szempontjából sem mindegy, jobb Nekünk előttetek választani! 😉Az tavaly is bejött, 😀 Jones sokkal jobban néz ki Haskinsnál | famblik elenére is, azt majd kinövi |
nagir
több mint 6 éve
Na jó a draft a szempontjából sem mindegy, jobb Nekünk előttetek választani! 😉

ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
több mint 6 éve
Azok mi vagyunk 😀Túlvagyunk a szezon legmegnyugtatóbb fordulóján: a héten esélyünk se volt kikapni!Na akkor lendüljünk is túl ezen a fejezeten és koncentráljatok a Jetsre. Őket csak a totál idiótá nem verik meg u.h. HAJRÁ! 😀
nexion218
nagir
több mint 6 éve
Mint pl a másik new york-i gárda? 😊Túlvagyunk a szezon legmegnyugtatóbb fordulóján: a héten esélyünk se volt kikapni!Na akkor lendüljünk is túl ezen a fejezeten és koncentráljatok a Jetsre. Őket csak a totál idiótá nem verik meg u.h. HAJRÁ! 😀
nexion218
nagir

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
Túlvagyunk a szezon legmegnyugtatóbb fordulóján: a héten esélyünk se volt kikapni!Na akkor lendüljünk is túl ezen a fejezeten és koncentráljatok a Jetsre. Őket csak a totál idiótá nem verik meg u.h. HAJRÁ! 😀
nexion218

ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
több mint 6 éve
Nézd, én is csak reménykedem benne, hogy megcsípi valamelyiket a Bradypók. Felőlem akár Haskins is lehetne az. 😀Nyilván nem erre gondoltam, hanem hogy ő is csak idén bizonyít 😁Fehér 😊Ennyi erővel Burrow miben másabb szerinted?tipikus, 1 idény után túlértékelt csókaÉn attól tartok, hogy nem az a kérdés/helyzet, hogy most jó döntés született-e, hanem az, hogy áprilisban rossz döntés született. Ha Russell Wilson 3. kör, Cousins meg 4. kör volt (de mondhattam volna sok más nevet, hirtelen ezek ugrottak be), ez a gyerek max undrafted. De ez volt ugye a sexy pick, aminek a Redskins/Snyder/Allen nem tud ellenállni soha.Az lehet hogy rossz döntés született, de ez nem az ő hibája. Itt lehetne bárki a qb ugyanez lenne a helyzet kb. A helyzet sem ideális neki, nincs ol, 1 elkapó van, rosszak az edzők, hol játszik hol nem, az önbizalma romokban szerintem. Nem tudhatod előre ki hogy fog teljesíteni.
nexion218
Az meg hogy undrafted remélem irónia akart lenni. 4800 passzolt yard 50 td vel egy top 5 egyetemi csapatnál, Heisman döntős.
kapitnono
Bjoca
kapitnono
dande
kapitnono
