NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 7 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ha jól értem amiket írnak, Cravens visszavonul.....................
dande
Állítólag lebeszélte az ötletéről a Skins FO.
tomi-tomi
Nem, most már átment sci-fibe, aszongya, hogy a szezonnal visszavonult tavaly. Gondolom pénzt akar, vagy nagyon belegelt valamit a hétvégén.
sutianap
Pénzt akar? Azzal a visszavonulással neki kellene visszafizetnie egy keveset...
több mint 7 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
Ha jól értem amiket írnak, Cravens visszavonul.....................
dande
Állítólag lebeszélte az ötletéről a Skins FO.
tomi-tomi
Nem, most már átment sci-fibe, aszongya, hogy a szezonnal visszavonult tavaly. Gondolom pénzt akar, vagy nagyon belegelt valamit a hétvégén.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Ha jól értem amiket írnak, Cravens visszavonul.....................
dande
Állítólag lebeszélte az ötletéről a Skins FO.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 027 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ha jól értem amiket írnak, Cravens visszavonul.....................
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 906
Redskins claimed OL TJ Clemmings
több mint 7 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Waived (26): QB Nate Sudfeld, RB Matt Jones, RB Kenny Hilliard, NT Joey Mbu, DE Brandon Banks, C Lucas Crowley, WR Maurice Harris, WR Robert Davis, S Fish Smithson, LB Pete Robertson, CB Jeremiah McKinnon, WR Zach Pascal, OL Isaiah Williams, OL Kyle Kalis, OL John Kling, OL Kendall Pace, TE/FB Manasseh Garner, LB Nico Marley, LB Zach Vigil, DL Ondre Pipkins, CB Tevin Homer, WR James Quick, WR Matt Hazel, OL Arie Kouandjio, WR Jamari Staples, OL Vinston Painter

Released (2): DB Will Blackmon, NT A.J. Francis

Waived/injured (5): LB Ron Thompson Jr., C Ronald Patrick, WR Levern Jacobs, LB Lynden Trail, TE E.J Bibbs

Injured reserve (1): DL Phil Taylor Sr.

Traded (1): TE Derek Carrier to the Los Angeles Rams for a seventh-round 2017 pick.

Physically unable to perform list (1): S DeAngelo Hall
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Trade terms: Rams traded a seventh-round pick to Washington for TE Derek Carrier, per source.
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
 twitter.com/MySportsUpdate/status/892745452524896257/video/1


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 632 — Rise My Nation!
Nem semmi összefoglaló a Kirk szituról. (bár java részt Allen-t és a "Indigenous Persons"-t = Öshonos Személyeket = Redskins ekézi, de itt ott még szellemes is.)

Szerkesztette: Pari
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 906
és erre nemet mondott:
"#Redskins best offer for Kirk Cousins was a 5-yr extension worth less than $110M, I'm told. With $24M in '17, it's 6 yrs, $133M - or Flacco"

Szerkesztette: Klaci79
több mint 7 éve
sapka Washington Commanders 6 607 — sapka
szerencsétlen Portis:
 www.si.com/nfl/photo/2017/06/27/2017-where-are-they-now-clinton-portis

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 7 éve
sapka Washington Commanders 6 607 — sapka
Nahát, Allenék úgy tudni McAlkesz draftboardjábol draftoltak idén.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 7 éve
sapka Washington Commanders 6 607 — sapka
Előbbi kérdéseket megválaszolva jött egy igazi 3/4es passrusher, Anderson. Megint Alabama. Még mindig sokkolva vagyok, mert minek is. És a Bamás srácok gyakorta megsülnek nflben. Másrészt nincsenek neki olyan eredményei, hogy... ennek most nincs értelme.
3. kör Moreau, ő nem rossz, meg Cb is, szóval lehetséges hogy ez egy jó pick volt. De az elozobol még nem ocsúdtam fel.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 7 éve
HNDT Washington Commanders 106
kíváncsi vagyok Allent hízlalják kicsit és DT/RDE lesz vagy DE és külső DE lesz; mert nem mindegy
külső passrusherekből baromi jók vagyunk így is, nekünk betonkeverő kellene runstuffra, és ha tud passrusht mint egy 1-technik DT az csak jobb, ezzel szemben szerintem Allen sokkal inkább egy mindenes UT, és kevésbé jó a LOS-on mint runstuffer
ettől függetlenül nagyon jó játékos, csak nekem úgy tűnik olyan posztra erősítettünk ahol eddig is jók voltunk
sapka
technikában ott lenne mindkettőben, fizikailag, szerintem, DT-nek elnyomnák (nem csak súly miatt), ezért DE-re voksolnék
több mint 7 éve
sapka Washington Commanders 6 607 — sapka
kíváncsi vagyok Allent hízlalják kicsit és DT/RDE lesz vagy DE és külső DE lesz; mert nem mindegy
külső passrusherekből baromi jók vagyunk így is, nekünk betonkeverő kellene runstuffra, és ha tud passrusht mint egy 1-technik DT az csak jobb, ezzel szemben szerintem Allen sokkal inkább egy mindenes UT, és kevésbé jó a LOS-on mint runstuffer
ettől függetlenül nagyon jó játékos, csak nekem úgy tűnik olyan posztra erősítettünk ahol eddig is jók voltunk

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 906
Valakinek már bejött a draft napja:
Morgan Moses signs five-year contract extension

Szerkesztette: Klaci79
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 347 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Idei Rézbőrű menetrend
 twitter.com/Redskins/status/855210237661499392
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
LB Zach Brown érkezik Rapoport szerint.
több mint 7 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Rajtatok a sor a szurkolói MOCK draft játékon! Holnap estig szeretném lezárni a kört, úgy hogy hajrá srácok!

 docs.google.com/spreadsheets/d/13n6uiiOzULms9WRsBIPM08I5slfdxWHd9iqpW9BSy2E/edit?usp=sharing
több mint 7 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Sudfieldről elmúlt 1 évben valaki össze tudja nekem foglalni, milyen "edzéshírek" szivárogtak ki?
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 027 — Így remélem megfelelek nektek.....
Bocs nyomtam egy Iktiradot és a Chiefsbe ment 😉
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 027 — Így remélem megfelelek nektek.....
De jó hogy fontos embereink a Skinsben kötnek ki....
több mint 7 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
 twitter.com/Pseudo_RGIII/status/841032060504571904
több mint 7 éve
gyeek LSU Tigers 8 149 — Stromfeld Aurél fan
Itt egy cikk ami Snydert ekézi és vonja felelősségre a clusterfuckért ami a csapatot jellemzi az ő keze alatt:

 www.washingtonpost.com/sports/redskins/tired-of-the-redskins-dysfunction-theres-one-person-to-blame/2017/03/11/2aef60dc-05d3-11e7-ad5b-d22680e18d10_story.html?hpid=hp_local-news_jenkins-225pm%3Ahomepage%2Fstory&utm_term=.88ac86813132

Ebben a tweetben pedig a szurkolók reakciói az érdekesek:
 twitter.com/JessicaMcCloug1/status/840021087266189312

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 7 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
‪NFL Network draft analyst Mike Mayock has emerged as a candidate to become Washington’s general manager, sources tell @FieldYates and me.‬

Ez volt? 😀
tenorx
Másfél napja röppent fel, Mayock azonnal cáfolta.
tomi-tomi
Damn 😀 Pedig vicces lett volna 😀
tenorx
nem. annak rossz lett volna