Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 6 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
 www.nfl.com/news/story/0ap3000001081932/article/snyder-evaluating-bruce-allens-status-with-redskins
Beki
Már csak arra kellene vki, hogy Snyder-t értékelje és a végén kirúgja, miután Danny Boy elküldte Allen-t. Vihetnék magukkal Haskins-t is... 😀
nexion218
És ki lenne a qb, Colt? 😁
warr_b
Ezt most úgy kérdezed, mintha jelentős minőségi romlást jelentene... Semmi bajom nem lenne Mr. Bowlingclubbal, ha a 3-4. kör tájékán érkezett volna. Így akármi van, jópár évig rajtunkmarad, akámilyen is lesz, mert ugye elsőkörös QB-t nem szokás csak úgy feladni. Kicsit amúgy JaMarcus Russell-re emlékeztet, csak fel kell még szednie pár kilót...
nexion218
Rosen says hi 😀
warr_b
Persze-persze, de nem ez az általános. Mondjuk ez a szarkupac frencsájz minden, csak nem általános, akár még szerencsém is lehet...😀

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 6 éve
warr_b Washington Commanders 30 316 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 www.nfl.com/news/story/0ap3000001081932/article/snyder-evaluating-bruce-allens-status-with-redskins
Beki
Már csak arra kellene vki, hogy Snyder-t értékelje és a végén kirúgja, miután Danny Boy elküldte Allen-t. Vihetnék magukkal Haskins-t is... 😀
nexion218
És ki lenne a qb, Colt? 😁
warr_b
Ezt most úgy kérdezed, mintha jelentős minőségi romlást jelentene... Semmi bajom nem lenne Mr. Bowlingclubbal, ha a 3-4. kör tájékán érkezett volna. Így akármi van, jópár évig rajtunkmarad, akámilyen is lesz, mert ugye elsőkörös QB-t nem szokás csak úgy feladni. Kicsit amúgy JaMarcus Russell-re emlékeztet, csak fel kell még szednie pár kilót...
nexion218
Rosen says hi 😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
 www.nfl.com/news/story/0ap3000001081932/article/snyder-evaluating-bruce-allens-status-with-redskins
Beki
Már csak arra kellene vki, hogy Snyder-t értékelje és a végén kirúgja, miután Danny Boy elküldte Allen-t. Vihetnék magukkal Haskins-t is... 😀
nexion218
És ki lenne a qb, Colt? 😁
warr_b
Nem jövőre tér vissza Alex Smith?
Sixo
Hát, sztem max a bingóklubba... De ne legyen igazam. Érdekes módon amíg a KC-ben volt, mindig irigyeltem őket és azt gondoltam, hogy nekünk kellett volna lecsapni rá, amikor meg idekerült, rohadtul idegesített a játéka. De legalább nyertünk vele. Meglepne, ha játszana még. Én nem mernék, de nem véletlen nem vagyok NFL QB sem...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 6 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
 www.nfl.com/news/story/0ap3000001081932/article/snyder-evaluating-bruce-allens-status-with-redskins
Beki
Már csak arra kellene vki, hogy Snyder-t értékelje és a végén kirúgja, miután Danny Boy elküldte Allen-t. Vihetnék magukkal Haskins-t is... 😀
nexion218
És ki lenne a qb, Colt? 😁
warr_b
Nem jövőre tér vissza Alex Smith?

több mint 6 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
 www.nfl.com/news/story/0ap3000001081932/article/snyder-evaluating-bruce-allens-status-with-redskins
Beki
Már csak arra kellene vki, hogy Snyder-t értékelje és a végén kirúgja, miután Danny Boy elküldte Allen-t. Vihetnék magukkal Haskins-t is... 😀
nexion218
És ki lenne a qb, Colt? 😁
warr_b
Ezt most úgy kérdezed, mintha jelentős minőségi romlást jelentene... Semmi bajom nem lenne Mr. Bowlingclubbal, ha a 3-4. kör tájékán érkezett volna. Így akármi van, jópár évig rajtunkmarad, akámilyen is lesz, mert ugye elsőkörös QB-t nem szokás csak úgy feladni. Kicsit amúgy JaMarcus Russell-re emlékeztet, csak fel kell még szednie pár kilót...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 6 éve
warr_b Washington Commanders 30 316 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 www.nfl.com/news/story/0ap3000001081932/article/snyder-evaluating-bruce-allens-status-with-redskins
Beki
Már csak arra kellene vki, hogy Snyder-t értékelje és a végén kirúgja, miután Danny Boy elküldte Allen-t. Vihetnék magukkal Haskins-t is... 😀
nexion218
És ki lenne a qb, Colt? 😁


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
 www.nfl.com/news/story/0ap3000001081932/article/snyder-evaluating-bruce-allens-status-with-redskins
Beki
Már csak arra kellene vki, hogy Snyder-t értékelje és a végén kirúgja, miután Danny Boy elküldte Allen-t. Vihetnék magukkal Haskins-t is... 😀

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 6 éve
Bjoca 305 — Redskins fan
Utolsó két hét, nfc east:

Cowboys, Eagles, Giants: 0-6
Redskins: 2-0 😊🤣
warr_b
természetesen innen hozzuk a csoportot 😊 😊 😊 .... ja nem felriadtam 😊
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 21 720
nagyon komoly volt az ucsó védekezés
több mint 6 éve
warr_b Washington Commanders 30 316 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Utolsó két hét, nfc east:

Cowboys, Eagles, Giants: 0-6
Redskins: 2-0 😊🤣


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/lwlg6ga0wzeotmxhjg4z
Snyder evaluating Bruce Allen's status with Redskins
Bruce Allen's status with the franchise is truly being evaluated by owner Dan Snyder, NFL Network's Mike Garafolo reporter per sources Saturday on Good Morning Football Weekend.
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Csak nekem tűnt úgy, hogy a fg után haskins rombolt oda ünnepelni, de hopkins meg a többiek le se szarták, egymással pacsiztak, ölelkeztek ez meg ugrált ott körülöttük mint egy hülyegyerek? 😀 aztán elment a drukkerekhez ünnepelni jobb híján... 😀
peach
 www.youtube.com/watch?v=o2ygWLzS2u8

több mint 6 éve
warr_b Washington Commanders 30 316 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Ja és Kerrigan zsinórban 139 meccs után először fog hiányozni.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
warr_b Washington Commanders 30 316 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Bill Callahan says the Redskins don’t have an analytics department but it could be a good idea

Lol bazzeg, az öreg is a cseh2-t nézi?
warr_b
Ezt most egy kicsit nagyon nem értem. 😊 Most nincs, vagy nem is volt soha? | ez azé sok mindent megmagyarázna | vagy még azt se tudták, hogy lehetne?
Bjoca
Két ember van erre a feladatra nálunk.
Nem sok minden, de az öreg Bill nem tudott róla 😊
warr_b
Jeff Scott & Connor Barringer.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
warr_b Washington Commanders 30 316 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Bill Callahan says the Redskins don’t have an analytics department but it could be a good idea

Lol bazzeg, az öreg is a cseh2-t nézi?
warr_b
Ezt most egy kicsit nagyon nem értem. 😊 Most nincs, vagy nem is volt soha? | ez azé sok mindent megmagyarázna | vagy még azt se tudták, hogy lehetne?
Bjoca
Két ember van erre a feladatra nálunk.
Nem sok minden, de az öreg Bill nem tudott róla 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
Bjoca 305 — Redskins fan
Bill Callahan says the Redskins don’t have an analytics department but it could be a good idea

Lol bazzeg, az öreg is a cseh2-t nézi?
warr_b
Ezt most egy kicsit nagyon nem értem. 😊 Most nincs, vagy nem is volt soha? | ez azé sok mindent megmagyarázna | vagy még azt se tudták, hogy lehetne?
több mint 6 éve
warr_b Washington Commanders 30 316 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Azért ez elég sokat elárul az idei NFC East-ről...
warr_b
A 13.dik hét előtt még mind a négy csapatnak matematikai esélye van a PO-ra! Még hogy az NFC bEast nem gyilkos csoport... 😀😀😀
nagir
Gyilkosan szar 😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 8 672 — Bla, bla, bla
Azért ez elég sokat elárul az idei NFC East-ről...
warr_b
A 13.dik hét előtt még mind a négy csapatnak matematikai esélye van a PO-ra! Még hogy az NFC bEast nem gyilkos csoport... 😀😀😀

Szerkesztette: nagir



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
több mint 6 éve
warr_b Washington Commanders 30 316 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Amúgy messze-messze a mi "offense"-ünk szerzi a legkevesebb pontot idén, eddig 11 meccs alatt 144 pont, ez meccsenként átlagban mindössze 13.
A második legkevesebbet az NFC-ben a Bears rakta föl, 212-t, de ők már egy meccsel többet játszottak (ez 17,6 pont átlagban).
De a 0-11-gyel álló Bengals is 157 pontot szerzett már 😊

Az éllovasok a Ravens (386 pont, 35 pont meccsenként) és a 49ers (332 pont, meccsenként 30), van hova fejlődni 😊

Mondjuk a védelem sem sokkal acélosabb, ligaszinten a 10. legtöbb pontot engedték (269, meccsenként 24,5).

A legtöbbet a Miami kapta (346), a legkevesebbet a Pats (117).


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
warr_b Washington Commanders 30 316 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Ha nem kapunk ki vasárnap, akkor matematikailag még meglehet a playoff 😀

Azért ez elég sokat elárul az idei NFC East-ről...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
warr_b Washington Commanders 30 316 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Bill Callahan says the Redskins don’t have an analytics department but it could be a good idea

Lol bazzeg, az öreg is a cseh2-t nézi?


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Nahát akkor Sean Taylorért 1-1 gyertya égjen! RIP
több mint 6 éve
Bjoca 305 — Redskins fan
Néztem az összefoglalókat, a Saintsét pont a miénk után. A 40 éves Brees mozgása alapján Haskins mozdulatai lassított felvételnek tűntek. Egyértelműen nem vette még fel azt a sebességét, ami 1 Nfl karrierhez szükségeltetik. Megmondom őszintén kíváncsi vagyok, hogy tud-e még, vagy lehet-e annyit javulni, fejlődni. hogy top irányító lehessen belőle...
gratulalok.🙂 Callahan meg fair playbol otos. Nem sokan ajandekoznak 20 mp-t a meccs vegen az ellenfelnek.🤣🤣
Bence94
Valószínű vannak olyan irányítók akiknek nem adakozott volna ennyi időt. Itt igazából nem volt veszély és jött is 1 pick, ami a védelem önbizalmát építheti.
Idén semmi más dolgotok nincs mint felépíteni a QB meg a csapat önbizalmát, értékelhető és nézhető meccsekkel. OT-t meg Top10-ben akármikor lehet húzni, aztán WR-t lehet később is, lásd Terry...
nagir
Ez ugyanúgy rátok is vonatkozik, kivéve Terry , őt nem adjuk, ő a miénk 😀 😀 😀
több mint 6 éve
warr_b Washington Commanders 30 316 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Idén semmi más dolgotok nincs mint felépíteni a QB meg a csapat önbizalmát, értékelhető és nézhető meccsekkel. OT-t meg Top10-ben akármikor lehet húzni, aztán WR-t lehet később is, lásd Terry...
nagir
Idén a Bears ellenit leszámítva mindegyik meccsünket láttam, egyik sem volt az értékelhető vagy nézhető kategória 😁😂
Talán az első meccsen az Eagles elleni első félidő.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 8 672 — Bla, bla, bla
Idén semmi más dolgotok nincs mint felépíteni a QB meg a csapat önbizalmát, értékelhető és nézhető meccsekkel. OT-t meg Top10-ben akármikor lehet húzni, aztán WR-t lehet később is, lásd Terry...



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!