NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 6 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Régen írtam, most is telóról.

Visszaemlékezve az idei szezonra, azt gondolom hogy talent és talent managment problémák vannak. Nincs elég minőségi játékos... azt nem tudom hogy ez mennyire FO mennyire coaching probléma.
Amire emlékszem hogy az offence nagyon szépen fel volt programozva az egész évben, és a körülményekhez képest jó volt. Nekem egyáltalán nem tetszik ez az irány, de működik. A védelemben a sérülések eléggé bebasztak, de ez kevés.

Valami nagyon nem működik ott fent, és szeretnék rá megoldást látni. Szerintem Gruden kirúgása nem lenne jogos most.
sapka
Én azt mondom is-is. Az FO nagyon rossz irányba megy Allen-el, nagy hiba volt kirúgni az alkeszt. Elengedték Jacksont, Garcont, jött az egy szem Pryor, be is fürödtünk vele. Doctson még újonc másodéves létére, Crowder meg elég szar formát hozott. Azt is tudtuk, hogy Cousins kedvenc célpontja üvegből van, Reed némi vajúdás után ment is IR-re úgy az idény közepén, Davis meg mintha nem is lenne, alig kapott passzt, inkább csak blokkolt. Coaching? Bőven benne van, mert mióta Gruden a boss, szinte MEGSZŰNT a futójáték, mert ami van azt nem nevezném annak. Öt RB került IR-re az idióta játékhívások miatt, háromszor hozott fel a PS-ből futót, szerintem csak azért hogy legyen a rosteren. Perin is alig tudta végig bicegni a szezont, pedig ő betonból van. De a beton is törik, ha folyamatosan falnak csapkodják. Gruden mindent Cousinsra írt meg, de ha nincs célpontja, nincs futójáték, akkor mégis hogyan? Ráadásul a fal is elolvadt előle kétszer is. 14 falember játszott előtte.... Szerintem egy idényre levetítve ez NFL rekord lehet, az elfogyasztott futókról nem is beszélve. Mindezek ellenére szerintem sem lenne jogos Gruden elküldése, főleg ha egészében nézzük, elég sokáig küszködött a Allen-Shanahan brigád szarával.

Api: szerintem Cousins nem Stafford szintű tehetsége, de minden értelemben konzisztensebb.
sapka
Tehetséget nem, csak számokat néztem, mert Stafford szerződése után, tekintve a Cousins körüli felhajtást nem lenne akkora szenzáció egy ilyen röghöz kötés...

Ja, azt még hozzáteszem: szerintem úgy a 10. hét környékétől -elnézve a meccseket- már bele is szartak az egészbe. Kicsit megpiszkálnám azért az edzésterveket is, mert ennyi sérülés nem a véletlen műve...

Szerkesztette: apeszos
több mint 6 éve
sapka Washington Commanders 6 607 — sapka
Régen írtam, most is telóról.

Visszaemlékezve az idei szezonra, azt gondolom hogy talent és talent managment problémák vannak. Nincs elég minőségi játékos... azt nem tudom hogy ez mennyire FO mennyire coaching probléma.
Amire emlékszem hogy az offence nagyon szépen fel volt programozva az egész évben, és a körülményekhez képest jó volt. Nekem egyáltalán nem tetszik ez az irány, de működik. A védelemben a sérülések eléggé bebasztak, de ez kevés.

Valami nagyon nem működik ott fent, és szeretnék rá megoldást látni. Szerintem Gruden kirúgása nem lenne jogos most.

Api: szerintem Cousins nem Stafford szintű tehetsége, de minden értelemben konzisztensebb.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 6 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Redskins Sign CB Quinton Dunbar To Multi-Year Extension
több mint 6 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Redskins Sign 11 Players To Reserve/Future Contracts

OL Alex Balducci
DL Tavaris Barnes Sr.
TE Chris Bazile
RB Kenny Hilliard
OL Cameron Jefferson
OL John Kling
LB Alex McCalister
LB Cassanova McKinzy
DL Ondre Pipkins
DB James Sample
S Orion Stewart
több mint 6 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Kirk Cousins esetében játszhatna az a verzió is, hogy esetleg marad, ha lenne general manager a csapatnál, de mivel a mindent jobban tudja okosa Bruce Allen a főnök (megint), így gyanítom menni fog. De ha mégis, akkor esetleg Matt Stafford szerződése alap lehetne hosszabb távon, mivel pénz lenne rá....
Nézzünk egy elfogadható verziót:

Időtartam: - 5 év

Teljes fizetés: - $137,500,000

Aláírási bónusz: - $52,000,000

Teljes garantált összeg: - $95,000,000

Éves fizetés: - $27,500,000

2018 Cap Hit - $18,000,000

Mivel Stafford számai nagyjából olyanok mint Kirk Kapitányé, nem lenne lehetetlen küldetés, és a fontosabb emberek megtartására is futná..
Mert a számok ilyenek voltak nagyjából:

Matt Stafford:

2015 (16): 4262 YDS, 67.2%, 32 TD’s, 13 INT’s Rating - 97.0 W/L - 7-9

2016 (16): 4237 YDS, 65.3%, 24 TD’s, 10 INT’s Rating - 93.3 W/L - 9-7

2017 (15): 4123 YDS, 65.5%, 26 TD’s, 10 INT’s Rating - 97.1 W/L - 8-7

Kirk Cousins:

2015 (16): 4166 YDS, 69.9%, 29 TD’s, 11 INT’s Rating - 101.6 W/L - 9-7

2016 (16): 4917 YDS, 67.0%, 25 TD’s, 12 INT’s Rating - 97.2 W/L - 8-7-1

2017 (15): 3935 YDS, 65%, 27 TD’s, 10 INT’s Rating - 98.5 W/L - 7-8

A 'skins cap space 2018-ra $55 millió, pl ilyen playák megtartására elég lehet:

Kirk Cousins - $18 milliós cap hit

Zach Brown - $5 milliós cap hit

Trent Murphy - $5 milliós cap hit

Spencer Long - $4 milliós cap hit

Mason Foster - $3 milliós cap hit

Ryan Grant - $2 milliós cap hit

Junior Galette - $2 milliós cap hit
több mint 6 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ez biztos könnyebb lesz. Ja nem...

2018:
Dallas Cowboys x2
New York Giants x2
Philadelphia Eagles x2
Atlanta Falcons
New Orleans Saints
Carolina Panthers
Tampa Bay Buccaneers
Houston Texans
Jacksonville Jaguars
Indianapolis Colts
Tennessee Titans
Green Bay Packers
Arizona Cardinals
több mint 6 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
 twitter.com/diannaESPN/status/947623881753407488
több mint 6 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Redskins season ending story

több mint 6 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Mihez kezdünk ezzel a szezonnal a jövőre nézve? Beülünk a mocsárba? Milyen draftunk lesz GM nélkül? Olyan igazi Snyder-Allen féle? Cél jövőre is a 8-8?
több mint 6 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
több mint 6 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Gruden lassan máshol is megrohadhatna már....
apeszos
Cincinátosban már várják az eke szarvánál
sutianap
Csak minél előbb, oszt viheti a csodairányítóját is. Bruce Allen-nek meg sétáljon át az emésztőrendszerén egy sün.
több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
Gruden lassan máshol is megrohadhatna már....
apeszos
Cincinátosban már várják az eke szarvánál


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Gruden lassan máshol is megrohadhatna már....
több mint 6 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
több mint 6 éve
sapka Washington Commanders 6 607 — sapka
Közben azért azt se felejtsük el, hogy szinte papírforma, hogy a vereségtől függetlenül meglesz a PO, a lehetséges forgatókönyvek legvalószínűbbike szerint mindössze a következő eredményeknek kell passzolnia:
(.............)
bálnalekvár
Ebben a forgatókönyvben csak annyi hiba, hogy meg kell nyerni az összes meccset 😊

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 6 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Közben azért azt se felejtsük el, hogy szinte papírforma, hogy a vereségtől függetlenül meglesz a PO, a lehetséges forgatókönyvek legvalószínűbbike szerint mindössze a következő eredményeknek kell passzolnia:

(.............)
bálnalekvár



Szerkesztette: apeszos
több mint 6 éve
bálnalekvár Washington Commanders 693
Közben azért azt se felejtsük el, hogy szinte papírforma, hogy a vereségtől függetlenül meglesz a PO, a lehetséges forgatókönyvek legvalószínűbbike szerint mindössze a következő eredményeknek kell passzolnia:

w14
WAS-LAC WAS
NO-ATL NO
MIN-CAR MIN
DET-TB TB

w15
WAS-ARI WAS
ATL-TB TB
GB-CAR CAR

w16
WAS-DEN WAS
SEA-DAL SEA
ATL-NO NO
TB-CAR TB
MIN-GB MIN

w17
WAS-NYG WAS
DAL-PHI PHI
CAR-ATL ATL
GB-DET GB

Jól látható, hogy a leghathatósabb közreműködés a jelenleg 4-8-as TB részéről szükséges (backtoback W a DET,ATL,CAR trió ellen), így a továbbjutás (nyilvánvaló) esetére ne felejtsük el már most megrendelni a Winston-mezeket, hogy karácsonyra ideérjenek.

akkorisredskins
több mint 6 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
... Csak egy csapat volt a pályán: a redskins. ... [/b]
apeszos
Ugy konnyu, hogy 13-an vannak idonkent a palyan! De akkor sem csak ok voltak.
ulpianus
Igazad lehet. Ám lássuk be, a mi hathatós közreműködésünk nélkül (hívhatjuk balfaszkodásnak is) most nem örülnének annyira Dallasban. Viszont ezt a mélységes dilettantizmust amiben így elmerültünk, már-már művészetnek kell hívni. És ezt csak ilyen idióta iróniával, vagy inkább cinizmussal lehet elviselni. Mert különben -hogy egy klasszikust idézzek- "Maónika, idegállapotban vagyok..."

több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 879 — Circus Maximus
... Csak egy csapat volt a pályán: a redskins. ... [/b]
apeszos
Ugy konnyu, hogy 13-an vannak idonkent a palyan! De akkor sem csak ok voltak.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ééééés megint kurva jók voltunk. Csak egy csapat volt a pályán: a redskins. Keményen küzdöttünk, mint disznó a jégen, de nem csalódtunk. Ismét mi győztünk, sikeresen felvettük a harcot magunk ellen. Jól megvertük magunkat. Büszke vagyok a csapatra!

több mint 6 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
több mint 6 éve
Szivacs Chicago Bears 175
Ma ment el Sean Taylor, egyszer sem láttam élőben játszani, de Tom Brady és Michael Vick után ő volt az akiről először hallottam. Persze temérdek videót néztem azóta róla, szerény véleményem szerint Earl Thomas x2. Úgy vágta le a pályát ahogy senki nem fogja, azok az ütközések meg, anyáááám. Hát amikor Moormant a probowlon lecsapta, arra szavak nincsenek.
több mint 6 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Ettől még nyerni kellett volna, de azért OUCH:

 www.nbcsports.com/washington/redskins/report-league-admits-getting-kirk-cousins-intentional-grounding-call-wrong

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
 twitter.com/MasterTes/status/932365228259635202


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 027 — Így remélem megfelelek nektek.....
Vállalom a felelősséget 😊 pedig örültem volna, ha nyertek.................