NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 7 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Ma is lehet a Dallasnak szurkolni.
Szerintem lassan veszek valami sálat vagy ilyesmit 😊
agent T
Hat akkor 😀 sajat kezben van a sorsotok
több mint 7 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Ma is lehet a Dallasnak szurkolni.
Szerintem lassan veszek valami sálat vagy ilyesmit 😊

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 7 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Jol szamolom hogy ha kikap most a Detroit akkor egy Giants elleni gyozelemmel bent vagytok a PO-ban?
Adirotor
Úgy tűnik igen.
apeszos
Egy bunda döntetlennel az utolsó héten kipiszkálnának a PO-ból.
Sok pénzt nem tennék rá. 😊
tomi-tomi
ezért mondtam, hogy úgy tűnik.
több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Jol szamolom hogy ha kikap most a Detroit akkor egy Giants elleni gyozelemmel bent vagytok a PO-ban?
Adirotor
Úgy tűnik igen.
apeszos
Egy bunda döntetlennel az utolsó héten kipiszkálnának a PO-ból.
Sok pénzt nem tennék rá. 😊

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Jol szamolom hogy ha kikap most a Detroit akkor egy Giants elleni gyozelemmel bent vagytok a PO-ban?
Adirotor
Úgy tűnik igen.
apeszos
Hajra en szurkolok nektek 😀 go Cousins
több mint 7 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Jol szamolom hogy ha kikap most a Detroit akkor egy Giants elleni gyozelemmel bent vagytok a PO-ban?
Adirotor
Úgy tűnik igen.
több mint 7 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Jol szamolom hogy ha kikap most a Detroit akkor egy Giants elleni gyozelemmel bent vagytok a PO-ban?
több mint 7 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
Ma 9 éve hogy Sean Taylor eltávozott..
több mint 7 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Mondjuk már amúgy is akartam mondani: nagy a felhajtás most Cousins meg Kelly körül, ám egy szót sem hallok a falról.... A legjobb példa erre pont a Green Bay, a liga (szerintem) legjobb irányítója is megcsúszik, ha nincs előtte legalább egy közepes fal. Azt sem kellene elfelejteni, hogy a sajtosok védelme szinte nem is létezett. Ha a tehenészeket is begyűrjük, akkor lehet ajnározni. Addig csak üres lufi.
apeszos
Jól látom, hogy mivel a DETMIN meccsen valaki (hacsak nem tie) 6-5-ös lesz, nem tudunk lecsúszni a playoff helyről akkor se, ha kikapunk Dallasban?... és aztán jön egy Arizona, Philly, Chicago, Carolina sorozat, melyek közül egyik se verhetetlen..
Meg a Giants se, de a zárófordulót meg kell érni.
agent T
jól látod, PO helyen maradtok
Tét nélküli a mai meccs 😀
braxa88
Hát talán annyiban nem, hogy ha itt ellőjük a L patront, akkor onnantól mustwin minden.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Mondjuk már amúgy is akartam mondani: nagy a felhajtás most Cousins meg Kelly körül, ám egy szót sem hallok a falról.... A legjobb példa erre pont a Green Bay, a liga (szerintem) legjobb irányítója is megcsúszik, ha nincs előtte legalább egy közepes fal. Azt sem kellene elfelejteni, hogy a sajtosok védelme szinte nem is létezett. Ha a tehenészeket is begyűrjük, akkor lehet ajnározni. Addig csak üres lufi.
apeszos
Jól látom, hogy mivel a DETMIN meccsen valaki (hacsak nem tie) 6-5-ös lesz, nem tudunk lecsúszni a playoff helyről akkor se, ha kikapunk Dallasban?... és aztán jön egy Arizona, Philly, Chicago, Carolina sorozat, melyek közül egyik se verhetetlen..
Meg a Giants se, de a zárófordulót meg kell érni.
agent T
jól látod, PO helyen maradtok
Tét nélküli a mai meccs 😀

Szerkesztette: braxa88
több mint 7 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Mondjuk már amúgy is akartam mondani: nagy a felhajtás most Cousins meg Kelly körül, ám egy szót sem hallok a falról.... A legjobb példa erre pont a Green Bay, a liga (szerintem) legjobb irányítója is megcsúszik, ha nincs előtte legalább egy közepes fal. Azt sem kellene elfelejteni, hogy a sajtosok védelme szinte nem is létezett. Ha a tehenészeket is begyűrjük, akkor lehet ajnározni. Addig csak üres lufi.
apeszos
Jól látom, hogy mivel a DETMIN meccsen valaki (hacsak nem tie) 6-5-ös lesz, nem tudunk lecsúszni a playoff helyről akkor se, ha kikapunk Dallasban?... és aztán jön egy Arizona, Philly, Chicago, Carolina sorozat, melyek közül egyik se verhetetlen..
Meg a Giants se, de a zárófordulót meg kell érni.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 262 — Keep pounding
Érdemes nézni Moses-t jobbra lent. Félkézzel...

 twitter.com/barstooltweetss/status/800559486939361280
apeszos
Jó mondjuk elég könnyű play volt, csak meg kellett kicsit lökni az amúgy is lendületből, rossz fele futó OLB-t.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Mondjuk már amúgy is akartam mondani: nagy a felhajtás most Cousins meg Kelly körül, ám egy szót sem hallok a falról.... A legjobb példa erre pont a Green Bay, a liga (szerintem) legjobb irányítója is megcsúszik, ha nincs előtte legalább egy közepes fal. Azt sem kellene elfelejteni, hogy a sajtosok védelme szinte nem is létezett. Ha a tehenészeket is begyűrjük, akkor lehet ajnározni. Addig csak üres lufi.
több mint 7 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ez tényleg kemény XO. Én úgy emlékszek, hogy nem örültetek a Moses picknek akkoriban, szerintem jó választás volt.
Béczkó
azért még mindig a fal leggyengébb pontja. Mondom ezt úgy, hogy pl. Sullivan idény közben csöppent bele a fal közepébe, Nsekhe meg kb azt nyútja (eddig) amit Williams is tudott. És az nagy szó vak oldalon.
több mint 7 éve
Béczkó 1 264
Ez tényleg kemény XO. Én úgy emlékszek, hogy nem örültetek a Moses picknek akkoriban, szerintem jó választás volt.
több mint 7 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Érdemes nézni Moses-t jobbra lent. Félkézzel...

 twitter.com/barstooltweetss/status/800559486939361280
több mint 7 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
 twitter.com/nflnetwork/status/800549888706478081
több mint 7 éve
Béczkó 1 264
Trent Williams suspended four games. Ez azért nagy érvágás!
több mint 7 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
 twitter.com/nflnetwork/status/793309115925798912
több mint 7 éve
ozibozi New York Giants 16 668
Luzer banda.
Janek
Mondod ezt te...Bár csak tudod mit beszélsz, hisz' ti legalább tényleg vesztesként zártátok a fordulót...😉
nexion218
Ez sajnos igaz.
De megnyert meccset hoztatok ki X-re.
Janek
...ahogy ti is 2x(3) megnyerhettétek volna mindenféle bravúr nélkül... 😊 (NFC EAST, én így szeretlek)
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 810 — Apu ökölbeszorított keze
Luzer banda.
Janek
Mondod ezt te...Bár csak tudod mit beszélsz, hisz' ti legalább tényleg vesztesként zártátok a fordulót...😉
nexion218
Ez sajnos igaz.
De megnyert meccset hoztatok ki X-re.

több mint 7 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Luzer banda.
Janek
Mondod ezt te...Bár csak tudod mit beszélsz, hisz' ti legalább tényleg vesztesként zártátok a fordulót...😉

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 810 — Apu ökölbeszorított keze
Luzer banda.

több mint 7 éve
Tomifinn Denver Broncos 947
eloben neztem a mai meccset, nektek szurkoltam.
elmeny volt, bar a sokadik NFL meccsem eloben, de a vege parades volt, foleg kvazi fuggetlenkent nezve, csak kapkodtam a fejem 😀
több mint 7 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Tetszik, most máris aláírnám:

"Washington Redskins: Buy Alfred Morris
Hanzus: The Redskins willfully let Morris walk out the door as a free agent, washing their hands of the one-time future of their backfield. It never made total sense to me, and it makes less sense now that Matt Jones' ball-security issues are repeatedly undermining the offense. According to ESPN, Jones has averaged one fumble every 33 carries in 2016. The league average is 100.68 carries per fumble. Morris is currently buried behind Ezekiel Elliott in the Dallas backfield, but he's looked fresh when given the opportunity to spell the Cowboys' star rookie. Morris is a plug-and-play option who knows the Washington offense and would give Jay Gruden peace of mind and a better second option if Jones can't cure himself of fumblitis, pronto.

Potential cost: Fifth-round pick."

Amúgy matt "fumble" jones hála az egnek nem játszik Londonyországban.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson