Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 8 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Ne legyen igazam, de az én szerény meglátásom szerint, egy olyan játékossal, aki 28 éves, lassan 29 lesz, egy 5 éves 75 millió-s szerződést kötni, nem valami megfontolt döntés volt..Évi 15 milliós fizuval, rohadt nagyot kaszál, de azt 100%-ra veszem hogy ő nem fog itt maradni 33 éves koráig, ugyebár addig szól a szerződés hivatalosan. Kicsit meggondolatlan volt a Redskinstől, de ezt majd meglátjuk amikor látjuk a pályán. Várom a válaszokat..😊 Beszéljük ki ezt rongyosra..😀
Coolearie
Nem tudom, hogy épül fel pontosan a szerződése, hogy osztották el a pénzt, mennyi a teljes garantált, de nem feltétlenül baj, ha nem tölti ki mind az 5 évet. Ezek a nagy kontraktusok inkább a játékosok lelkibékéjét szolgálják, a szerződések vége felé simán ki lehet vágni őket kevés DM-el.
balintbaba
Ahogy mondod. Nagyon meglepne, ha Alkesz ilyen Snyder/Cerrato deal-t kötött volna... Meg sztem a nagyja a pénznek signing bonus. Na jó, nem a nagyja, de 15 millió.

Íme:

 realredskins.com/2016/04/23/details-of-normans-contract-reveal-some-exit-ramps-for-the-redskins/

Első évi cap hit 8 misi (5 misi fizu+3 misi signing bonus), második évben 16,5 misi, teljesen garantált. A harmadik évben ki lehet végni, de az 9 misi dead money-t eredményez, az utsó két évre pedig nincs garantált pénz.

Nem értek hozzá, de nem olyan szörnyű ez... 2 év után vagy kivágjuk vagy újratárgyaljuk. És ha jól értem, akkor pont akkor van az első lehetőség kivágni, amikor Breeland-nek is esedékes egy hosszabbítás. Ki van ez tanálva.😊

Szerkesztette: nexion218

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 583 — Panthers fan
Josh Norman jött látogatóba. Ha másból nem is, de bézbózból még jók is lehetünk, ha ittmarad...😀
nexion218
Még abban se biztos, nem ő lengette a baseballütőt 😊
Jakehomer
Just sayin'...😉 😛

 thebiglead.com/2015/12/21/josh-norman-odell-beckham-baseball-bat-video/
nexion218
Shit 😊 Csak arra gondoltam, hogy az állítólagos fenyegetésnél az egy practice squad cb-nél volt az ütő. Óriási BS volt az egész a NY-i média részéről persze. Mindenesetre jó móka lesz a Skins-Giants meccseket nézni idén 😊

Norman lehet, hogy nem egy Revis, de nem is lesz Big Al, abban biztos vagyok.

Tepper takarodj!
több mint 8 éve
balintbaba Washington Commanders Florida Gators 3 703 — Big Dick Nick
Ne legyen igazam, de az én szerény meglátásom szerint, egy olyan játékossal, aki 28 éves, lassan 29 lesz, egy 5 éves 75 millió-s szerződést kötni, nem valami megfontolt döntés volt..Évi 15 milliós fizuval, rohadt nagyot kaszál, de azt 100%-ra veszem hogy ő nem fog itt maradni 33 éves koráig, ugyebár addig szól a szerződés hivatalosan. Kicsit meggondolatlan volt a Redskinstől, de ezt majd meglátjuk amikor látjuk a pályán. Várom a válaszokat..😊 Beszéljük ki ezt rongyosra..😀
Coolearie
Nem tudom, hogy épül fel pontosan a szerződése, hogy osztották el a pénzt, mennyi a teljes garantált, de nem feltétlenül baj, ha nem tölti ki mind az 5 évet. Ezek a nagy kontraktusok inkább a játékosok lelkibékéjét szolgálják, a szerződések vége felé simán ki lehet vágni őket kevés DM-el.

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
Ne legyen igazam, de az én szerény meglátásom szerint, egy olyan játékossal, aki 28 éves, lassan 29 lesz, egy 5 éves 75 millió-s szerződést kötni, nem valami megfontolt döntés volt..Évi 15 milliós fizuval, rohadt nagyot kaszál, de azt 100%-ra veszem hogy ő nem fog itt maradni 33 éves koráig, ugyebár addig szól a szerződés hivatalosan. Kicsit meggondolatlan volt a Redskinstől, de ezt majd meglátjuk amikor látjuk a pályán. Várom a válaszokat..😊 Beszéljük ki ezt rongyosra..😀
több mint 8 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 301 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
OBJ vs Norman fight begins again 😊

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 266 — Keep pounding
Sztem jól jártatok vele, kellőképp motivált, mégha kicsit agyas is, és nagy egóval van ellátva, sztem idén is top5 CB lesz, azoknak pedig a jelenlegi caphelyzet mellett ennyit kell fizetni.

Dec 19 MNF, illetve két meccs a Giants ellen, jó csörték lesznek 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
sapka Washington Commanders 6 607 — sapka
ejha!

ezen most meglepődtem, végre történt valami az offseasonben 😛
igazoltunk valakit!

remélem nem Snyder pusholta...

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 8 éve
pbalazs Washington Commanders 430 — HTTR - GGMU
Én is kicsit soknak érzem, remélem, hogy beválik, de nagyon sok az az évi 15 millió. Főleg, hogy egy nagyon jó éve volt csak.

Viselkedj felnőtt módjára, és gyere TV-t nézni a várba!
több mint 8 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Norman nálatok kötött ki 😊
ervinator
5 évre 75 millióért (50 garantált? )....tegyük hozzá. : )
Greengo
Mikor ilyeneket olvasok, eszembe jut BigAl....
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 223 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
A legjobban fizetett CB lett mind a total, mind a garantát rész per évet tekintve. Örülök, hogy végül itt kötött ki, de nyugtával a napot. Remélem rászolgál majd. Az évi két meccs OBJvel pedig már most izgalmasan hangzik.


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 669 — Eagles fan
Norman nálatok kötött ki 😊
ervinator
5 évre 75 millióért (50 garantált? )....tegyük hozzá. : )

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 8 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 675
Norman nálatok kötött ki 😊

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 8 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Josh Norman jött látogatóba. Ha másból nem is, de bézbózból még jók is lehetünk, ha ittmarad...😀
nexion218
Még abban se biztos, nem ő lengette a baseballütőt 😊
Jakehomer
Just sayin'...😉 😛

 thebiglead.com/2015/12/21/josh-norman-odell-beckham-baseball-bat-video/

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 583 — Panthers fan
Josh Norman jött látogatóba. Ha másból nem is, de bézbózból még jók is lehetünk, ha ittmarad...😀
nexion218
Még abban se biztos, nem ő lengette a baseballütőt 😊

Tepper takarodj!
több mint 8 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Josh Norman jött látogatóba. Ha másból nem is, de bézbózból még jók is lehetünk, ha ittmarad...😀

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 8 éve
gyeek LSU Tigers 8 149 — Stromfeld Aurél fan
 twitter.com/Redskins/status/720763514365718528
pbalazs
A tavalyi teljesítményével kivívta a tiszteletemet a csapat, szóval remélem kinéz nekik egy jól megérdemelt 2. hely a csoportban. 😉

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 8 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
 twitter.com/Redskins/status/720763514365718528
pbalazs
Hűh! És én azt hittem a mi sorsolásunk kemény.....
meme
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
 twitter.com/Redskins/status/720763514365718528
pbalazs
Hűh! És én azt hittem a mi sorsolásunk kemény.....
meme
főleg a 4. heti, ismeretlen logós csapat ellen lesz nehéz felkészülni
Höri
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
 twitter.com/Redskins/status/720763514365718528
pbalazs
Hűh! És én azt hittem a mi sorsolásunk kemény.....
meme
főleg a 4. heti, ismeretlen logós csapat ellen lesz nehéz felkészülni

több mint 8 éve
meme Cincinnati Bengals 2 102
 twitter.com/Redskins/status/720763514365718528
pbalazs
Hűh! És én azt hittem a mi sorsolásunk kemény.....

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 8 éve
pbalazs Washington Commanders 430 — HTTR - GGMU
 twitter.com/Redskins/status/720763514365718528

Viselkedj felnőtt módjára, és gyere TV-t nézni a várba!
több mint 8 éve
pbalazs Washington Commanders 430 — HTTR - GGMU
Redskins sign CB Greg Toler to 1-year deal.

Viselkedj felnőtt módjára, és gyere TV-t nézni a várba!
több mint 8 éve
pbalazs Washington Commanders 430 — HTTR - GGMU
 twitter.com/AdamSchefter/status/719979704908914688
pbalazs
Nem is kell nekünk Morris, mi a f@sznak, hiszen semmi probléma nem volt vele. Nekünk olyan kell, aki körül zajlik az élet. Meg csak úgy van....
apeszos
Valószínűleg Gruden tényleg Jonest akarja első számú futónak, mégpedig úgy, hogy olyan konkurens futókkal tölti fel a keretet, akinek esélye sem lesz harcba szállni, mert vagy eltiltott lesz vagy sérült, vagy mindkettő egyszerre.

Viselkedj felnőtt módjára, és gyere TV-t nézni a várba!
több mint 8 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
 twitter.com/AdamSchefter/status/719979704908914688
pbalazs
Nem is kell nekünk Morris, mi a f@sznak, hiszen semmi probléma nem volt vele. Nekünk olyan kell, aki körül zajlik az élet. Meg csak úgy van....
több mint 8 éve
pbalazs Washington Commanders 430 — HTTR - GGMU
 twitter.com/AdamSchefter/status/719979704908914688

Viselkedj felnőtt módjára, és gyere TV-t nézni a várba!