Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 8 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
The Washington Redskins have broken off contract negotiations with Kirk Cousins and no new talks have been scheduled.
apeszos
Aha. Akkor RGIII marad?

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 8 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
The Washington Redskins have broken off contract negotiations with Kirk Cousins and no new talks have been scheduled.
több mint 8 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Reserve lists
-- Desmond Bishop ILB (Future)
-- Christo Bilukidi DE (Future)
34 Mack Brown RB (Future)
15 LaRon Byrd WR (Future)
69 Takoby Cofield T (Future)
95 Corey Crawford DE (Future)
-- Willie Jefferson OLB (Future)
72 Anthony Johnson DE (Future)
66 Kamal Johnson NT (Future)
32 Al Louis-Jean CB (Future)
40 Derrick Mathews ILB (Future)
-- Jerrell Powe NT (Future)
62 Austin Reiter C (Future)
48 Lynden Trail OLB (Future)
több mint 8 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Unrestricted FAs

41 Will Blackmon CB
8 Kirk Cousins QB
54 Mason Foster ILB
58 Junior Galette OLB
64 Kedric Golston NT
73 Frank Kearse DE
98 Terrance Knighton NT
67 Josh LeRibeus C
16 Colt McCoy QB
46 Alfred Morris RB
82 Logan Paulsen TE
52 Keenan Robinson ILB
83 Alex Smith TE
39 Pierre Thomas RB
40 Cary Williams CB
36 Darrel Young FB

Restricted FAs

68 Tom Compton T
24 Duke Ihenacho SS
Exclusive-Rights FAs
51 Will Compton ILB
25 Chris Thompson RB
5 Tress Way P
több mint 8 éve
mukijoe Indianapolis Colts Stanford Cardinal 1 041
Hát ezek közül a kezdőbe-be, kezdőből-ki, vándor QB-kból az utóbbi időben Cousins nézett ki messze a legjobban. Amikor éppen nincs szar meccse, akkor teljesen franchise QB-nak tűnik. 😊 Ha belefáradtatok az RGIII-al való kísérletezésbe, akkor nemigen jut eszembe jobb opció, csak rosszabb...
peterk2005
Ne becsüld alá Cassel túlélőképességét.
Bármelyik csapatnál megjelenhet, bármikor.
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hát ezek közül a kezdőbe-be, kezdőből-ki, vándor QB-kból az utóbbi időben Cousins nézett ki messze a legjobban. Amikor éppen nincs szar meccse, akkor teljesen franchise QB-nak tűnik. 😊 Ha belefáradtatok az RGIII-al való kísérletezésbe, akkor nemigen jut eszembe jobb opció, csak rosszabb...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
Béczkó 1 264
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/tsadoo77zba8wqfa30hf
Redskins GM wants to give Kirk Cousins long-term deal
General manager Scot McCloughan made it clear Wednesday that the Redskins prefer a long-term contract rather than applying the franchise tag to Kirk Cousins. How much does Cousins stand to collect?
Ebben nincs meglepetés! Mondjuk, hogy tényleg franchise irányító lesz e az még kérdéses szerintem!
több mint 8 éve
Béczkó 1 264
 www.hogshaven.com/2016/1/16/10778862/redskins-2016-free-agents-and-potential-cuts
több mint 8 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Mikortól kezdik el árusítani a jegyeket a Redkins londoni összecsapására?
Nexion! mintha te lennél ebből naprakész 😀
sapka
Ööööö....Huszonvalahanyadika.
nexion218
Jan 21.

 www.ticketmaster.co.uk/nfl

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 8 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Mikortól kezdik el árusítani a jegyeket a Redkins londoni összecsapására?
Nexion! mintha te lennél ebből naprakész 😀
sapka
Ööööö....Huszonvalahanyadika.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Barry milyen volt így első évében?
Csak mert az utódja Mike Nolan azt mondom jobb munkát végzett, mint ő. Persze a koordinátori és a pozíciós edzői munka eltérő.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
sapka Washington Commanders 6 607 — sapka
Mikortól kezdik el árusítani a jegyeket a Redkins londoni összecsapására?
Nexion! mintha te lennél ebből naprakész 😀

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 8 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Nem a sérülésekkel volt itt a baj... Sokkal inkább a fejében van a baj sajnos. A fizikuma alapján még mindig az egyik legjobb lehetne szerintem. Nem szeretem a Washington Post-ot, de ez nagyon jól leírja:

“These messages he left speak to what we’ve heard over the last few years. He is absolutely convinced he’s got it all figured out. I mean, how many times were we going to get the ‘We are all traveling through time together, they will throw darts at your face but don’t let their disgrace enter your space, they doubted me in high school they doubted me at Baylor they doubted me as a Heisman candidate, keep doubting.’ All of that stuff, I just think at some point he’s going to get into his 30s and he’s going to be like man, I didn’t really know as much as I thought I knew. And I hope he gets that through him sooner than later. He was so compelling as a rookie. That was so much fun. He can still play that way. But you’ve got to find the right team, and he’s got to embrace playing that way.”

 www.washingtonpost.com/news/dc-sports-bog/wp/2016/01/13/espn-senior-writer-says-rgiii-was-set-up-to-fail/

Túl nagy a pofája. Mártírnak hiszi magát. Pedig kurvára nem az, csak egy kibaszott tehetséges, rendkívül értelmes kölyök, akit elkényeztettek eddig a különleges adottságai miat és most túl nagy lépcsőt kellene meglépnie és pofára esett. Most legalább akkora, ha nem nagyobb hátrányban van, mint amekkora előnyt adtak neki eddig az adottságai.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 8 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 047
Én sajnálom RGIII-t nagyon.... tetszett a játéka és úgy gondoltam hogy sokra fogja vinni még de hát azok a fránya sérülések ..+ szerintem valami eltörhetett ő és a csapat/vezetőség között

soha nem fogom elfelejteni azt a 2012-es Wild Card mecccset , fosott a picsám tőle

sok sikert neki a jövőben !
több mint 8 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Szerintem RGIII még viszi valamire.
Azzal, ahogy dumál meg vigyorog, simán lehetne szerintem olyan lazán feka karakterszínész, vagy mondjuk rapper vagy valami. Biztosan tartogat még neki sikereket a sors 😊

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 8 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Úgy tűnik Griffin megy. Hogy másik csapatba, vagy Texasba kútfúrónak, az majd kiderül...

 www.csnmidatlantic.com/redskinsblog/griffin-packs-leaves-poem-quiet-end-rg3-era-washington
apeszos
Azért ez remélem senkit nem lep meg túlzottan... Mondjuk akármilyen csendben volt idén úgy látom nem tanulta meg, hogy tegyen lakatot a bagólesőjére... Egyébként sajnálom, eleinte nagyon szimpatikus volt és bíztam benne, de eddig a pontig sajnos sem a pályán, sem a pályán kívül nem tudott igazán felnőni az NFL-hez.

A meccsről csak annyit, hogy az első félidőben el lehetett/kellett volna tenni a Packers-t... DJax meg kezd se veled-se nélküled lenni, borzasztó önző módon baszta el a TD-t. Nem is a kimaradt pontok voltak az egészben a legfájóbbak, hanem az, ahogy utána megtört a momentum: le lehetett volna picit lépni a Green Bay-től, sokkolni őket a meccs elején, ehelyett fél yardról kivédekeztek minket... Tudom, hogy ez a meccs ajándék volt, meg ráadás, de nagyon bosszantó, mert simán lett volna keresnivalónk. Az Arizona-ra már lehet azt mondtam volna, hogy pihentessük a kezdőket (😀), de ez még egy kis koncentrálással simán hozható lett volna. Ráadásul a jónevű veteránok mondtak sokszor csődöt: Jackson, úgy rémlik Trent-nek is pocsék meccse volt, Morris is mintha rossz gap-et választott volna a félyardosról...

Ezzel együtt látok okot bizakodásra - illetve nem, mert még mindig Snyder a tulaj és még mindig Washington-ban vagyunk...😀

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 8 éve
sapka Washington Commanders 6 607 — sapka
 twitter.com/RobertKlemko/status/686571988945637376

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 8 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Úgy tűnik Griffin megy. Hogy másik csapatba, vagy Texasba kútfúrónak, az majd kiderül...

 www.csnmidatlantic.com/redskinsblog/griffin-packs-leaves-poem-quiet-end-rg3-era-washington

Szerkesztette: apeszos
több mint 8 éve
sapka Washington Commanders 6 607 — sapka
Sajnos a Packersnek ha olyan napja van bárkit megver. Az elején jó volt a kezdés, de azt hiszem a DJax dolgon és a kimaradt TD-n elcsúszott a félidő. Másrészt azokban a playekben Morris is hatalmasat hibázott, egyszer nem jobbra váltott a tiszta TD-ért.
A félidőben pedig jött az edzői pofon és a váltás. Általában idén fizikális, erős és koncentrált játékkal tudtunk nyerni, szerintem ez kevés egy PO-ban. Oda már kell az igazi plusz. Ami egyelőre nincs, igazából a Bengalsban sincs évek óta. Erős párhuzamot látok a két csapat között, azzal a különbséggel, hogy itt egyelőre kicsit gyengébb a keret. Annyi leleményesség van a csapat játékában, hogy kb. semennyi 😊.

Az offseason szerintem jó lesz, McAlkesz nagyon jó GM, a draft is remek lett (Scherff, Preston Smith... remek fiatal kezdők), az igazolások is ültek (Culliver a sérülésig, Pot Roast...). Szerintem idén is találunk legalább 3-4 új minőségi kezdőt és pár jó projektet. De hogy mikor fogunk ebből a szürkeszamár játékból ritmust váltani azt nem tudom. E miatt kicsit csalódott vagyok.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 8 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Én is remélem. Grt a Packsnek.
Végre egy olyan szezon volt, amit nem kell szégyellni. Remélem, hogy az FA piacról meg a draftról sikerül megerősíteni a védelmet, és akkor jó kis közepesnél jobb csapat lehetünk. Bár mondjuk ez Washington, szóval biztos lesznek érdekességek offseasonben, de azért remélem, hogy pl. Kirk kapitányt sikerül megtartani.
Na szóval nem vagyok csalódott, és nem érzem azt, hogy istenem köszönöm hogy vége, de jó lesz elfelejteni augusztusig ezt a szenvedést. És hogy nem érzem ezt, az már komoly előrelépést jelent 😊

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 223 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Sokmindenre számítottam a meccs előtt, de arra nem, hogy a több mint 2 hónapja téli álmot nyomó Offenseünk végre feléled.
A Safety-nél pláne nem. Nálunk minden összejött...
Remélem jövőre is hozzátok a divíziót.

Szerkesztette: alatriste


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Szóval jobban belegondolva az van, hogy nem nagyon kellene hagynunk hogy fussanak, mert annak a levédekezésében nem villogunk.. aminek logikus következménye, hogy A-Rod passzol, ő meg top 5 irányító, ha szarul megy nekik ha nem.. hát ez jól hangzik 😊

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 8 éve
sapka Washington Commanders 6 607 — sapka
remélem Riley nem fog hiányozni

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Béczkó 1 264
 www.sbnation.com/2016/1/8/10735888/kirk-cousins-dogfighting-washington XO XO