Washington Commanders
28 feliratkozó
több mint 6 éve
Jordan Reed ma sem lesz. Guice IR, 6-8 hét.Leigazoltuk a CB Aaron Colvint, akit a Texans rakott ki.

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
Guice úgy néz ki valszeg műtét, és 4-6 hét kihagyás.Elvileg ma már meg is operálták.
Allen viszont állítólag nem olyan súlyos, mint ahogy tűnt.
warr_b
AP hétvégén játszik?Peterson a tervek szerint kezdeni fog, Foster (ha jól tudom) az első edzés első snap-jén ACL szakadást szenvedett.
Ruben Fosterrel amúgy mi van?
steelwolf
Viselkedj felnőtt módjára, és gyere TV-t nézni a várba!
több mint 6 éve
AP hétvégén játszik?Ruben Fosterrel amúgy mi van?
több mint 6 éve
Guice úgy néz ki valszeg műtét, és 4-6 hét kihagyás. Allen viszont állítólag nem olyan súlyos, mint ahogy tűnt.

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
Mindent elszúrtok. Mindent 😛Hahó, kétszer is játszotok ellenünk! 😉 2-14 😀Guice terdserules, de nem az, amelyikben tavaly szabadt a szalag, viszont tobbhetes kihagyas lesz. Allen szinten terdserules, allitolag huzodott a keresztszalag, de az is lehet, hogy elszakadt. O is jo nehany hetre off, ha szakadt, akkor viszont IR.Hurrá hurrá. Legrosszabb esetben 0-16 🙄
Stez
warr_b
nagir

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
Hahó, kétszer is játszotok ellenünk! 😉 2-14 😀Guice terdserules, de nem az, amelyikben tavaly szabadt a szalag, viszont tobbhetes kihagyas lesz. Allen szinten terdserules, allitolag huzodott a keresztszalag, de az is lehet, hogy elszakadt. O is jo nehany hetre off, ha szakadt, akkor viszont IR.Hurrá hurrá. Legrosszabb esetben 0-16 🙄
Stez
warr_b

ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
több mint 6 éve
Guice terdserules, de nem az, amelyikben tavaly szabadt a szalag, viszont tobbhetes kihagyas lesz. Allen szinten terdserules, allitolag huzodott a keresztszalag, de az is lehet, hogy elszakadt. O is jo nehany hetre off, ha szakadt, akkor viszont IR.Hurrá hurrá. Legrosszabb esetben 0-16 🙄
Stez

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
Guice terdserules, de nem az, amelyikben tavaly szabadt a szalag, viszont tobbhetes kihagyas lesz. Allen szinten terdserules, allitolag huzodott a keresztszalag, de az is lehet, hogy elszakadt. O is jo nehany hetre off, ha szakadt, akkor viszont IR.
több mint 6 éve
Jordan Reed agyrázkódás miatt out.
Ja, és AP sem lesz, ezt nem tudom mire vélni...
McLaurin kezdő.
warr_b
több mint 6 éve
Grudent ideje lenne végre elzavarni. Vigye a balfasz Manusky-t is.

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
Hoztuk a formánkat... 😛

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
De legalább Guice lesz.

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
Williams továbbra sem jelent meg a csapat edzésén, tart a holdout, ma tutira nem játszik.

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
Jordan Reed agyrázkódás miatt out.Ja, és AP sem lesz, ezt nem tudom mire vélni...
McLaurin kezdő.

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
No lehet Trent barátunk lassan csak észhez tér... 😊

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
Vagy addigra kijátssza magát a kezdőből/a tömeg beköveteli Haskinst, ha nem mennek jól a dolgok.Jaja, bármelyik meccsen kettétörhet Kínum lába... 😡🙁😂Érdekes lesz a Vikings elleni meccs (8. hét), Keenum adja AP-nak a labdát, Cousins meg Doctsonnak passzol 😁🤣A nézők meg mind skizofrének lesznek. 😊 Amúgy addigra már úgy is Haskins irányít itt.
warr_b
iktriad
warr_b
Ha meg Keenum mégis kezdő tud maradni, és a másik 3 említett úr is bevethető lesz, akkor máris Case a meccsre a theme song,
www.youtube.com/watch?v=kKYVgffKPvE
Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
Jaja, bármelyik meccsen kettétörhet Kínum lába... 😡🙁😂Érdekes lesz a Vikings elleni meccs (8. hét), Keenum adja AP-nak a labdát, Cousins meg Doctsonnak passzol 😁🤣A nézők meg mind skizofrének lesznek. 😊 Amúgy addigra már úgy is Haskins irányít itt.
warr_b
iktriad

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
Érdekes lesz a Vikings elleni meccs (8. hét), Keenum adja AP-nak a labdát, Cousins meg Doctsonnak passzol 😁🤣A nézők meg mind skizofrének lesznek. 😊 Amúgy addigra már úgy is Haskins irányít itt.
warr_b
több mint 6 éve
Érdekes lesz a Vikings elleni meccs (8. hét), Keenum adja AP-nak a labdát, Cousins meg Doctsonnak passzol 😁🤣

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
Doctsonnak úgy néz ki ennyi volt nálunk. Nagyon próbáljuk elcserélni, de nem úgy tűnik hogy bárki kötélnek állna...Elvileg megtörtént. Mármint a release.
Akkor viszont release.
#bust
warr_b
A ps-be jött Adonis Alexander 😅

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
Doctsonnak úgy néz ki ennyi volt nálunk. Nagyon próbáljuk elcserélni, de nem úgy tűnik hogy bárki kötélnek állna...Akkor viszont release.
#bust

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Jah és hogy idézzem a klasszikust a nőket kétszer! 😉Mindenki remek lesz, megb@szunk mindenkit 😆😎A Baltimore-tól is kikaptunk, 1-3 lett a preseason.Virág gyerek remek guard lesz ahogy átfutottam a meccseiteket! 😛
Újabb remek idény néz ki 😀
warr_b
nagir
warr_b

ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!