Washington Commanders
28 feliratkozó
több mint 7 éve
Ja, Mi is bár kezdünk kijózanodni! 😀Nem tudom...ROSTER MOVES: #Redskins sign LB Jon Bostic and place LB Reuben Foster on IR.Mire gyúrtok, de tényleg??! Ha már valaki volt a Giants roaster-én, az egyenlő a jó ajánló levéllel? Nem figyeltek rendesen, az tuti... 😉
ROSTER MOVE: #Redskins sign T Adam Bisnowaty and waive T Chidi Okeke.
warr_b
nagir
Szerintem a front office leragadt ott, hogy nyertetek két SB-t 😂
warr_b

ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
több mint 7 éve
Nem tudom...ROSTER MOVES: #Redskins sign LB Jon Bostic and place LB Reuben Foster on IR.Mire gyúrtok, de tényleg??! Ha már valaki volt a Giants roaster-én, az egyenlő a jó ajánló levéllel? Nem figyeltek rendesen, az tuti... 😉
ROSTER MOVE: #Redskins sign T Adam Bisnowaty and waive T Chidi Okeke.
warr_b
nagir
Szerintem a front office leragadt ott, hogy nyertetek két SB-t 😂

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 7 éve
ROSTER MOVES: #Redskins sign LB Jon Bostic and place LB Reuben Foster on IR.Mire gyúrtok, de tényleg??! Ha már valaki volt a Giants roaster-én, az egyenlő a jó ajánló levéllel? Nem figyeltek rendesen, az tuti... 😉
ROSTER MOVE: #Redskins sign T Adam Bisnowaty and waive T Chidi Okeke.
warr_b

ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
több mint 7 éve
ROSTER MOVES: #Redskins sign LB Jon Bostic and place LB Reuben Foster on IR.ROSTER MOVE: #Redskins sign T Adam Bisnowaty and waive T Chidi Okeke.

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 7 éve
Foster IRFos Teri R.
Amadeus
bontásban

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 7 éve
Foster IR
több mint 7 éve
Hát rátok jár a rúd... Elég komolynak látszik a dolog. Nagyon úgy néz ki hogy a szalagok mellett az ideg is sérült...Nem szep ezt mondani, de karma... Ennek a csavonak a bortonben lenne a helye, nem a palyan. Furcsa az elet, hogy amint visszaterhetett volna, ket perc mulva nullara szakad a terde.
mobile.twitter.com/rapsheet/status/1130592885974474754
Tomcsik
több mint 7 éve
Hát rátok jár a rúd... Elég komolynak látszik a dolog. Nagyon úgy néz ki hogy a szalagok mellett az ideg is sérült...Akkor nagyon nem fog idén játszani.
mobile.twitter.com/rapsheet/status/1130592885974474754
Tomcsik
Maradt kb Kerrigan a LB sorban...
Tipical Redskins 😊

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 7 éve
Hogy lehet egy hszt 2x belájkolni? 😀Fostertől kérdezze meg valaki, hogy mit csinált az elmúlt fél évben, hogy a második playbe sikerült belesérülni.Redskins mezt húzott, semmi extra.
Amadeus
warr_b
Járna.
több mint 7 éve
Fostertől kérdezze meg valaki, hogy mit csinált az elmúlt fél évben, hogy a második playbe sikerült belesérülni.Redskins mezt húzott, semmi extra.
Amadeus

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 7 éve
Fostertől kérdezze meg valaki, hogy mit csinált az elmúlt fél évben, hogy a második playbe sikerült belesérülni.
több mint 7 éve
Jah, mert eddig is a hurráoptimizmusomról voltam híres 😂Ugyanmár, semmiség... Majd beletanulsz Te is! 😀Haskins-t majd becézhetjük Robert-nek? Kíváncsi vagyok mikor jönnek majd az első fotók, ahogy Danny fiúval nyomulnak a limóban vagy vmi magángépen...Hiányzott a pozitív szemléleted 😂😉
nexion218
warr_b
nexion218

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 7 éve
Ugyanmár, semmiség... Majd beletanulsz Te is! 😀Haskins-t majd becézhetjük Robert-nek? Kíváncsi vagyok mikor jönnek majd az első fotók, ahogy Danny fiúval nyomulnak a limóban vagy vmi magángépen...Hiányzott a pozitív szemléleted 😂😉
nexion218
warr_b
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 7 éve
Haskins-t majd becézhetjük Robert-nek? Kíváncsi vagyok mikor jönnek majd az első fotók, ahogy Danny fiúval nyomulnak a limóban vagy vmi magángépen...Hiányzott a pozitív szemléleted 😂😉
nexion218

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 7 éve
Haskins-t majd becézhetjük Robert-nek? Kíváncsi vagyok mikor jönnek majd az első fotók, ahogy Danny fiúval nyomulnak a limóban vagy vmi magángépen...
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 7 éve
Ééés vissza is tértünk a szokásos balfasz ügymenetünkhöz...Former Washington Redskins LB Zach Brown is heading to the City of Brotherly Love. The Philadelphia Eagles announced Friday morning they signed the 29-year-old to a one-year deal reportedly worth $3 million, according to Pro Football Talk.
warr_b
De mér pont a Sasokhoz? 😕

ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
több mint 7 éve
Ééés vissza is tértünk a szokásos balfasz ügymenetünkhöz...

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 7 éve
Haskins 7-esben fog játszani, Theismann személyesen engedte meg neki.

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 7 éve
1 15 Dwayne Haskins QB Ohio StateJó ez, elégedett vagyok. Need-re jöttek a pickek, jónak tűnő játékosok. Szép munka volt kivételesen 😊
1 26 Montez Sweat OLB Mississippi State
3 76 Terry McLaurin WR Ohio State
4 112 Bryce Love RB Stanford
4 131 Wes Martin G Indiana
5 153 Ross Pierschbacher C Alabama
5 173 Cole Holcomb LB North Carolina
6 206 Kelvin Harmon WR NC State
7 227 Jimmy Moreland CB James Madison
7 253 Jordan Brailford DE Oklahoma State
Nekem tetszik a Haskins-pick, hozzá McLaurin sem para, Harmon itt már lényegesen nagyobb pluszt adhat, mint amekkora kockázat van, nekem Love megszerzése is bejön, Moreland és Brailford is nagy fogás a végén, de ha egészséges, Sweat is tök jó.És mindezek mellé talán a legjobb UDFA is itt kötött ki, Te'Von Coney (belső linebacker) révén, szép munka!Bár ezt most másik helyen Raidersnél látom, lol, jó, hogy el tudják dönteni, hova igazol valaki 😀
Wyatt

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 7 éve
1 15 Dwayne Haskins QB Ohio State 1 26 Montez Sweat OLB Mississippi State
3 76 Terry McLaurin WR Ohio State
4 112 Bryce Love RB Stanford
4 131 Wes Martin G Indiana
5 153 Ross Pierschbacher C Alabama
5 173 Cole Holcomb LB North Carolina
6 206 Kelvin Harmon WR NC State
7 227 Jimmy Moreland CB James Madison
7 253 Jordan Brailford DE Oklahoma State
Nekem tetszik a Haskins-pick, hozzá McLaurin sem para, Harmon itt már lényegesen nagyobb pluszt adhat, mint amekkora kockázat van, nekem Love megszerzése is bejön, Moreland és Brailford is nagy fogás a végén, de ha egészséges, Sweat is tök jó.
Szerkesztette: Wyatt

több mint 7 éve
1 hsszel a tied alatt néz körül. 😊Az amúgy megvan, hogy a drafton Haskins telefonján a csaja meztelen képe volt a háttérkép? 🤣Mivan? 😀 Ezt honnan?
warr_b
Chargers LT
több mint 7 éve
Az amúgy megvan, hogy a drafton Haskins telefonján a csaja meztelen képe volt a háttérkép? 🤣Mivan? 😀 Ezt honnan?
warr_b
"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 7 éve
Whoopsie. 😊 😊 😊 www.totalprosports.com/2019/04/26/dwayne-haskins-seems-to-have-his-nude-girlfriend-as-his-phones-background-pics-vid/
több mint 7 éve
Terry McLaurin (WR) jött a harmadik körben. Haskins-szel együtt játszottak az Ohio State-en.Én nagyon csipáztam. Haskins miatt is jó döntés de szerintem alapból is nagyobb tehetség mint pár elé rangsorolt WR idén.
warr_b

Liverpool Fc