Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 8 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Ja, és még vmi: Gruden Jr. felfedezte a fullback csodáit... ÉS MŰKÖDIIIIKKKK!!!!!

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 8 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Gruden Jr.-nak egyedüli tökös döntése a QB fronton született. Az eredményt, azaz hogy Szöszi milyen játékos lesz, csak 1-2 év múlva tudjuk meg, de a modus operandi mindenképpen helyes szerintem. Értem, hogy azonnal nyerni kell, de ha adott egy játékos, akiben hiszek, hogy jó lehet, de még tanulnia kell, akkor azt csak úgy lehet elérni, hogy játszik és nem baszom azonnal a padra, hogy elad egy labdát (NB!: nála ezerszer jobb irányítók adtak el lényegesen több labdát idén, nem teljesen fair egy fiatal játékost minden esetben a 158.3 QBR-hez mérve elítélni), nem egyből a világmegváltást követelem tőle, hanem egy alap offense-t tanuljon meg működtetni stb. Jól néznénk ki, ha pl. bunyóban már az első meccsen Klicko-t kéne megvernie mindenkinek. Idővel persze az az elvárás, de nem egyből. Nyilvánvan az a pont, ahol le kell fújni a projektet, de szerintem Kuzin közelében sincs ennek.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 8 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Én nem vagyok expert, nem is leszek sose, de már a szezon elején volt egy olyan érzésem (mikor szökőévenként futottunk, Kuzin meg dobott negyvenet egy-egy meccsen), hogy Gruden egyszerűen a fejébe vette, hogy Kuzinból pedig jó QB lesz, de legalább megfelelő, és ezt úgy vélte elérni, hogy annyi terhet rakott rá, amennyit csak lehetett. Passz és passz és passz és passz és ha szar nem baj, ha ugatnak a szurkerek hogy mé nincs futás, nem baj, ha senki nem érti nem baj, ha nem erre a szezonra jő el a tökély, nem baj.. mert ez itt Kirk's team, ahogy az elején meg vala mondva. Szóval bizalom.
Ennek a kihívásnak Kuzin annyira felel meg, amennyire. A teljesítménye hullámzó, kétszer jelölték NFC heti támadójátékosnak (ha jól emlékszem), más meccseken meg szürke, mint Margit néni a temetésen. De hogy összességében nem tűnik teljesen reménytelennek, az fix.
Rengeteg hibát lehet találni a játékában, a csapat egészének játékában, az edzői munkában, meg úgy tudom, hogy a székek is nyikorgósak a FedEx Fielden.. de azért legalább mi, a fanok vegyük már észre, hogy eredetileg a szakértők legjava azt várta, hogy a Skinsnél a szokásos cirkuszi műsor zajlik le a szezon során, továbbá max lesz vagy két győzelmünk, továbbá faszányosan miénk lesz az 1/1 draftcetli, továbbá szokás szerint rajtunk fog röhögni a liga.
Ehhez képest három kanyarral a vége előtt vezetjük az NFC Eastet (amiben persze vastagon benne van, hogy a többi csapat is negatív rekordban van, de az legyen a többi csapat baja), van hat győzelmünk, és lehet ebből 9-7 de 8-8 mindenképp, és ha ez (mármint az összkép) nem előrelépés a Zorn és a Shanahan éra
szégyenletes vesszőfutásaihoz képest, akkor bocs, az én készülékemben van a hiba.
Azt mondjuk, hogy nincsenek nagy elvárásaink a csapattal szemben, közben meg fel se tűnik, hogy tegnap a Bears ellen szerványoltunk egy W betűt, ha jól emlékszem, megtörtük az idei idegenbeli vereségszériát, mintha meg se történt volna, csak megy a kesergés meg a panaszkodás.
Nem, eszemben sincs azt mondani, hogy ájuljunk el a csapattól, de legalább nézzük reálisan. BŐVEN fölötte teljesít a Redskins annak, amit BÁRKI várt tőlük. És én örülök ennek.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
Pölö Tomlin nagy span-edző. De, valszeg nem a fehír csokernek kéne spanolgatni, mer megeszi őtet a hátamegett a vasingtonniggaz. Erre utal a bimbótekerős vidijó is, szarbase nézik.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
(.....)Gruden egy nagyon merész döntést hozott szezon elején és alapvetően minimálisan ugyan, de az elvárások felett teljesít a csapata.
gyeek
Azért a mi elvárásaink sincsenek éppen az egekben. A fölött teljesíteni nem olyan nehéz. Minimálisan fölötte lenni kb béka segge szint. Sajnos. Ez a tekintélyelvű "kormányzás" nem feltétlenül célravezető. Lásd Eagles...
apeszos
Egyetértek... Illetve mégsem. 😊 Nagyon nem mindegy, hogy milyen alapokon nyugszik az a bizonyos tekintély. Chip esetében kb. úgy tűnik, hogy az edző "kihisztizi" magának (ha vkinek nem olyan a frizurája, amilyen neki tetszik, akkor repül - nyilván túlzok), de van az az edző, akinek a játékosok adják meg maguktól, mindenféle kényszerítés nélkül. Ezutóbbi sztem nagyon is működik/működhet. Nyilván Gruden Jr. esetében egyikről sincs szó (lásd csecstekercs a la DJax...)... 😀

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 8 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
(.....)Gruden egy nagyon merész döntést hozott szezon elején és alapvetően minimálisan ugyan, de az elvárások felett teljesít a csapata.
gyeek
Azért a mi elvárásaink sincsenek éppen az egekben. A fölött teljesíteni nem olyan nehéz. Minimálisan fölötte lenni kb béka segge szint. Sajnos. Ez a tekintélyelvű "kormányzás" nem feltétlenül célravezető. Lásd Eagles...
több mint 8 éve
gyeek LSU Tigers 8 149 — Stromfeld Aurél fan
Meg Garçon... Meg Reed... Meg a komplett O-line (kivéve Williams, sztem még mindig nincs a neve mellett engedett sack behúzva)... Meg a komplett edzői stáb... És itt kezdődik a bajom. Nem volt hibátlan a QB játék (a W. Post-nak van egy tök jó cikke, ahol kielemzik, hogy igenis voltak hosszú passzjátékok hívva, de legalább kettőnél Szöszi a tutira utazott és nem vállalta be a nagyobb játékot. Bár azt nem írják, hogy az adott helyzetben mi volt a down&distance, pedig azért az nagyon nem mindegy, mert egy 3&2-nél inkább menjen a tutira, mint a kétes hosszúra), de mindenki csak rajta vergődik, pedig az összes többi része is betlizett a csapatnak, nem is kicsit.
nexion218
Épp a héten láttam, hogy nem engedett sack-et idén.
Egyébként szerintem az is közrejátszik a játékosok (DJax) fegyelmezetlenségében, hogy Grudenek nincs respektje az öltözőben. Már az első évében is, Griffin is a nyilatkozataiban csak Jay-nek emlegette. Attól, hogy esetleg barátságos a játékosokkal, és megpróbál közvetlen lenni, elvárhatná, hogy megadják neki a tiszteletet, és hívják Coach Gruden-nek, vagy csak simán Choachnak. Ha megkövetelné a fegyelmet, valószínű, hogy Jackson sem próbált volna így bohóckodni.
pbalazs
Ez kissé vad spekuláció. Árdzsí lehet, hogy nem adta meg neki a tiszteletet, meg is lehet nézni mi lett vele. Kívülről szemlélve a dolgot Gruden egy nagyon merész döntést hozott szezon elején és alapvetően minimálisan ugyan, de az elvárások felett teljesít a csapata.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 8 éve
pbalazs Washington Commanders 430 — HTTR - GGMU
Meg Garçon... Meg Reed... Meg a komplett O-line (kivéve Williams, sztem még mindig nincs a neve mellett engedett sack behúzva)... Meg a komplett edzői stáb... És itt kezdődik a bajom. Nem volt hibátlan a QB játék (a W. Post-nak van egy tök jó cikke, ahol kielemzik, hogy igenis voltak hosszú passzjátékok hívva, de legalább kettőnél Szöszi a tutira utazott és nem vállalta be a nagyobb játékot. Bár azt nem írják, hogy az adott helyzetben mi volt a down&distance, pedig azért az nagyon nem mindegy, mert egy 3&2-nél inkább menjen a tutira, mint a kétes hosszúra), de mindenki csak rajta vergődik, pedig az összes többi része is betlizett a csapatnak, nem is kicsit.
nexion218
Épp a héten láttam, hogy nem engedett sack-et idén.
Egyébként szerintem az is közrejátszik a játékosok (DJax) fegyelmezetlenségében, hogy Grudenek nincs respektje az öltözőben. Már az első évében is, Griffin is a nyilatkozataiban csak Jay-nek emlegette. Attól, hogy esetleg barátságos a játékosokkal, és megpróbál közvetlen lenni, elvárhatná, hogy megadják neki a tiszteletet, és hívják Coach Gruden-nek, vagy csak simán Choachnak. Ha megkövetelné a fegyelmet, valószínű, hogy Jackson sem próbált volna így bohóckodni.

Viselkedj felnőtt módjára, és gyere TV-t nézni a várba!
több mint 8 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Folytatom a Szöszi-kampányt...😊
nexion218
Oké... folytasd.
apeszos
Oks:

22-31, 70,96%, 219 yard, 1 TD, 0 INT. Sok köze nem volt a meccshez (bár ebben nem kis szerepe volt a falunknak), de legalább el nem ment rajta.

DJax meg... Tudjátok, hogy rühellem Gruden Jr.-t, de sztem nem ő kérte meg Disónt, hogy vigye a labdát rossz írányba bő 20 yardon keresztül... Arcoskodás Level Up.
nexion218
Hát... talán ez a baj. Hogy minden második alkalommal nem sok köze van a meccshez. Jackson meg Jackson. Ő ilyen. Nem szimpatikus, ellenben kurva jó elkapó. Tényleg nem Gruden kérhette meg, de jelezhette volna, hogy talán nem kellene. Megvan erre az ember. Hopkins is hibázott, de nem látom, hogy valaki okolná....
apeszos
Meg Garçon... Meg Reed... Meg a komplett O-line (kivéve Williams, sztem még mindig nincs a neve mellett engedett sack behúzva)... Meg a komplett edzői stáb... És itt kezdődik a bajom. Nem volt hibátlan a QB játék (a W. Post-nak van egy tök jó cikke, ahol kielemzik, hogy igenis voltak hosszú passzjátékok hívva, de legalább kettőnél Szöszi a tutira utazott és nem vállalta be a nagyobb játékot. Bár azt nem írják, hogy az adott helyzetben mi volt a down&distance, pedig azért az nagyon nem mindegy, mert egy 3&2-nél inkább menjen a tutira, mint a kétes hosszúra), de mindenki csak rajta vergődik, pedig az összes többi része is betlizett a csapatnak, nem is kicsit.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 8 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Folytatom a Szöszi-kampányt...😊
nexion218
Oké... folytasd.
apeszos
Oks:

22-31, 70,96%, 219 yard, 1 TD, 0 INT. Sok köze nem volt a meccshez (bár ebben nem kis szerepe volt a falunknak), de legalább el nem ment rajta.

DJax meg... Tudjátok, hogy rühellem Gruden Jr.-t, de sztem nem ő kérte meg Disónt, hogy vigye a labdát rossz írányba bő 20 yardon keresztül... Arcoskodás Level Up.
nexion218
Hát... talán ez a baj. Hogy minden második alkalommal nem sok köze van a meccshez. Jackson meg Jackson. Ő ilyen. Nem szimpatikus, ellenben kurva jó elkapó. Tényleg nem Gruden kérhette meg, de jelezhette volna, hogy talán nem kellene. Megvan erre az ember. Hopkins is hibázott, de nem látom, hogy valaki okolná....
több mint 8 éve
yooker New York Giants 7 356 — Expect the Best !
(Szerk: a "biztos hibáznak a többiek is" elv pedig azért rizikós, mert a törpöknek pl elég, ha a Panthers jóllakik a playoff behúzásával, a többit el tudják kapni egyébként is, ha igyekeznek.)
agent T
igyekeztünk mi eddig is...😊
több mint 8 éve
gyurczi New York Giants 2 475 — Giants fan
(Szerk: a "biztos hibáznak a többiek is" elv pedig azért rizikós, mert a törpöknek pl elég, ha a Panthers jóllakik a playoff behúzásával, a többit el tudják kapni egyébként is, ha igyekeznek.)
agent
Az az érdekes, hogy a 3-1 sem lesz egyszerű a csapatoknak, aki megcsinálja, megy a po-ba, kiv. Dallas.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 8 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Folytatom a Szöszi-kampányt...😊
nexion218
Oké... folytasd.
apeszos
Oks:

22-31, 70,96%, 219 yard, 1 TD, 0 INT. Sok köze nem volt a meccshez (bár ebben nem kis szerepe volt a falunknak), de legalább el nem ment rajta.

DJax meg... Tudjátok, hogy rühellem Gruden Jr.-t, de sztem nem ő kérte meg Disónt, hogy vigye a labdát rossz írányba bő 20 yardon keresztül... Arcoskodás Level Up.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 8 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Elléphettünk volna.
Mit mondhatnék, gratulálok.
Ezzel a Cowboys meccsel most sikerült megoldani, hogy must win lett a Bears meg a Bills is.
Illetve csak akkor nem, ha a "biztos hibáznak a többiek is" elv mentén haladunk tovább.
Aztán a végén két csoportrivális, ami az idegenbeli mérlegünket tekintve újfent ad okot sóhajokra.
Egyik ellenfelünk se szárnyal, Bills 6-6, Bears 5-7, a csoportot meg ismerjük, de annyira hullámzó a teljesítményünk, hogy jegyet kéne szedni rá a vidámparkban. Ebből kinézni egy négymeccses W streaket... hát... nem 2007 van.
(Szerk: a "biztos hibáznak a többiek is" elv pedig azért rizikós, mert a törpöknek pl elég, ha a Panthers jóllakik a playoff behúzásával, a többit el tudják kapni egyébként is, ha igyekeznek.)

Szerkesztette: agent T

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 8 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
ez a DeSean Jackson nevű lény kicsit lefárasztott, küldjük már el valakiért cserébe aki hajlandó és szeretne is játszani
sapka
Minek? Majd Gruden őt is taccsra teszi. Hiszen van nekünk egy Andre Roberts, ő hajlandó és szeretne játszani.

Jackson-t gyűlöltem zöldben, és most sem a szívem csücske. De van egy olyan érzésem, hogy pont azt csinálja vele Gruden, mint Morrissal. Undorító természete van a jó DeSeannak, ám a legjobb elkapó nálunk, és a ligában sem épp utolsó. De majd Gruden megmutatja, hogy mégis..
több mint 8 éve
sapka Washington Commanders 6 607 — sapka
ez a DeSean Jackson nevű lény kicsit lefárasztott, küldjük már el valakiért cserébe aki hajlandó és szeretne is játszani

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 8 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Folytatom a Szöszi-kampányt...😊
nexion218
Oké... folytasd.
több mint 8 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 822 — Patriot
Ez meg mi volt? Nem alarjátok mégse a PO-t?
több mint 8 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Folytatom a Szöszi-kampányt...😊

 mmqb.si.com/mmqb/2015/12/01/kirk-cousins-washington-nfl

Főleg az a rész az érdekes, ahol arról kezdenek írni, hogy pályán milyen viselkedést tanusít azokkal a csapattársakkal szemben, akik felé éppen nem dobott. Tudom, hogy nem adnak pontokat meg győzelmeket érte, de az attitűd és a csapattársi viszony akkor is nagyon fontos.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 8 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Azér' mer' szőke és szimpi. Ez elég kell legyen....
apeszos
 cmsimg.freep.com/apps/pbcsi.dll/bilde?Site=C4&Date=20101026&Category=COL08&ArtNo=10260393&Ref=AR&MaxW=640&Border=0&MSU-vs-Missouri-proves-BCS-works
sutianap
Jó, akkor csak szőke. Monggyuk illent csinyát már 'skinsbe is, de az csak véletlen volt. Kicsúszott.. Nem vót jó a krumplileves. Azé'...
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
» Cousins at home: 11 TDs, 2 INTs, 113 passer rating.
» Cousins on the road: 5 TDs, eight INTs, 69.8 passer rating.

naaa ez vajon mitől lehet?

a, mert szar a gameplan
b, mert kuzin nagyon izgul
c, mert szar az edző
d, mert baszik ezekre a meccsekre a csapat
e, egyik sem
sapka
F: mindegyik
apeszos
G: a két állítás közt nincs logikai összefüggés
sutianap
H)
idegenbeli ellenfelek mérlege: 38-17 (69,1%)
hazai ellenfelek mérlege: 27-38 (41,5%)

Na, én nyertem?!? 😊
tomi-tomi
Nem. Biztosan nem.
Még átgondolom miért nem, de addig is fogadd el a tényt 😊
sapka
Azér' mer' szőke és szimpi. Ez elég kell legyen....
apeszos
 cmsimg.freep.com/apps/pbcsi.dll/bilde?Site=C4&Date=20101026&Category=COL08&ArtNo=10260393&Ref=AR&MaxW=640&Border=0&MSU-vs-Missouri-proves-BCS-works


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
» Cousins at home: 11 TDs, 2 INTs, 113 passer rating.
» Cousins on the road: 5 TDs, eight INTs, 69.8 passer rating.

naaa ez vajon mitől lehet?

a, mert szar a gameplan
b, mert kuzin nagyon izgul
c, mert szar az edző
d, mert baszik ezekre a meccsekre a csapat
e, egyik sem
sapka
F: mindegyik
apeszos
G: a két állítás közt nincs logikai összefüggés
sutianap
H)
idegenbeli ellenfelek mérlege: 38-17 (69,1%)
hazai ellenfelek mérlege: 27-38 (41,5%)

Na, én nyertem?!? 😊
tomi-tomi
Nem. Biztosan nem.
Még átgondolom miért nem, de addig is fogadd el a tényt 😊
sapka
Azér' mer' szőke és szimpi. Ez elég kell legyen....
több mint 8 éve
sapka Washington Commanders 6 607 — sapka
» Cousins at home: 11 TDs, 2 INTs, 113 passer rating.
» Cousins on the road: 5 TDs, eight INTs, 69.8 passer rating.

naaa ez vajon mitől lehet?

a, mert szar a gameplan
b, mert kuzin nagyon izgul
c, mert szar az edző
d, mert baszik ezekre a meccsekre a csapat
e, egyik sem
sapka
F: mindegyik
apeszos
G: a két állítás közt nincs logikai összefüggés
sutianap
H)
idegenbeli ellenfelek mérlege: 38-17 (69,1%)
hazai ellenfelek mérlege: 27-38 (41,5%)

Na, én nyertem?!? 😊
tomi-tomi
Nem. Biztosan nem.
Még átgondolom miért nem, de addig is fogadd el a tényt 😊

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 8 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
» Cousins at home: 11 TDs, 2 INTs, 113 passer rating.
» Cousins on the road: 5 TDs, eight INTs, 69.8 passer rating.

naaa ez vajon mitől lehet?

a, mert szar a gameplan
b, mert kuzin nagyon izgul
c, mert szar az edző
d, mert baszik ezekre a meccsekre a csapat
e, egyik sem
sapka
F: mindegyik
apeszos
G: a két állítás közt nincs logikai összefüggés
sutianap
?!?
hogyan?
sapka
Pölö nem azonos a két szeméj, lehet ikrek
sutianap
Sztem csak unokatestvérek...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 8 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
» Cousins at home: 11 TDs, 2 INTs, 113 passer rating.
» Cousins on the road: 5 TDs, eight INTs, 69.8 passer rating.

naaa ez vajon mitől lehet?

a, mert szar a gameplan
b, mert kuzin nagyon izgul
c, mert szar az edző
d, mert baszik ezekre a meccsekre a csapat
e, egyik sem
sapka
F: mindegyik
apeszos
G: a két állítás közt nincs logikai összefüggés
sutianap
H)
idegenbeli ellenfelek mérlege: 38-17 (69,1%)
hazai ellenfelek mérlege: 27-38 (41,5%)

Na, én nyertem?!? 😊

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)