Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 7 éve
ozibozi New York Giants 21 720
Én szerettem nagyon, csak sérülten ennyit nem ér, szerintem nem fogunk vele kétszer találkozni idén. Már megvan neki a lóvé, jöhet a doki...(kiderűl majd, hogy igaz vagy nem) úgy sajnálom őt, hogy igazán belül /ennyiért/nem sajnálom.

Szerkesztette: ozibozi
több mint 7 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 4 226
Lehet elkéne zárni nálatok a központban a mini bart. Évek óta probléma...
több mint 7 éve
warr_b Washington Commanders 30 328 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Úgy néz ki a Jets viszi Crowdert.
warr_b
3 év, 28.5M, 17M garantált 😲😳


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 7 éve
warr_b Washington Commanders 30 328 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Úgy néz ki a Jets viszi Crowdert.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 7 éve
cikesz Baltimore Ravens 628
Nálatok az S lesz a QB?
dande
IS 🤣

Épül a 'Bama defense.
warr_b
Még Clinton-Dix-et kéne valahogy itt tartani. Bár Collins szerződése után nem hiszem, hogy belemenne egy kedvezményes szerződésbe.
pbalazs
Nem fogok sírni ha megy. Helxette jöhet Mosley, persze óccsóbban 😊
warr_b
Ő is jó lenne, remélem, hogy itt köt ki, de én örülnék, ha Ha Ha is maradna.
pbalazs
Upshaw is szabad
több mint 7 éve
pbalazs Washington Commanders 430 — HTTR - GGMU
Nálatok az S lesz a QB?
dande
IS 🤣

Épül a 'Bama defense.
warr_b
Még Clinton-Dix-et kéne valahogy itt tartani. Bár Collins szerződése után nem hiszem, hogy belemenne egy kedvezményes szerződésbe.
pbalazs
Nem fogok sírni ha megy. Helxette jöhet Mosley, persze óccsóbban 😊
warr_b
Ő is jó lenne, remélem, hogy itt köt ki, de én örülnék, ha Ha Ha is maradna.

Viselkedj felnőtt módjára, és gyere TV-t nézni a várba!
több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 10 351 — WHO DAT!!!!
Landon Collins 6 év 84M.
Beki
Jesszus.
Collins nagyon jó de azért ez monster pénz.
Bazzani
jó volt 3 éve
Sixo
Egy box safetyt olcsóbban is lehet találni szerintem, max E. Thomas érne ennyit ha nem a 30 rossz oldalán lenne


több mint 7 éve
warr_b Washington Commanders 30 328 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Nálatok az S lesz a QB?
dande
IS 🤣

Épül a 'Bama defense.
warr_b
Még Clinton-Dix-et kéne valahogy itt tartani. Bár Collins szerződése után nem hiszem, hogy belemenne egy kedvezményes szerződésbe.
pbalazs
Nem fogok sírni ha megy. Helxette jöhet Mosley, persze óccsóbban 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 7 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Landon Collins 6 év 84M.
Beki
Jesszus.
Collins nagyon jó de azért ez monster pénz.
Bazzani
jó volt 3 éve

több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 49 047 — Whoops, looks like something went wrong.
14 milla/ szezon egy S-nek? Hmm nagyon égeti mindenki a milliókat...
Tomcsik
Hogy is volt, amikor bizonygattad, hogy az evi 12 milliot sem fogja megkapni?
Stez
Tévedni emberi dolog... Nem mellesleg attól még szerintem baromság ennyit fizetni egy S-nek... Ha Amos 10 felett akar én remélem elengedjük...
Tomcsik
Senki sem mondta, hogy okos dolog. Csak a piac ilyen, minden evben. Kivetel nincs. Majd megszokod.

több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 246 — Axel Foley
Nálatok az S lesz a QB?
dande
Volt már Collins nevű QB itt. 😊
Lehet még megvannak a mezek.

több mint 7 éve
pbalazs Washington Commanders 430 — HTTR - GGMU
Nálatok az S lesz a QB?
dande
IS 🤣

Épül a 'Bama defense.
warr_b
Még Clinton-Dix-et kéne valahogy itt tartani. Bár Collins szerződése után nem hiszem, hogy belemenne egy kedvezményes szerződésbe.

Viselkedj felnőtt módjára, és gyere TV-t nézni a várba!
több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 246 — Axel Foley
Landon Collins 6 év 84M.
Beki
Jesszus.
Collins nagyon jó de azért ez monster pénz.

több mint 7 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 830
Azt a kurva mindenit.
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 8 282
14 milla/ szezon egy S-nek? Hmm nagyon égeti mindenki a milliókat...
Tomcsik
Hogy is volt, amikor bizonygattad, hogy az evi 12 milliot sem fogja megkapni?
Stez
Tévedni emberi dolog... Nem mellesleg attól még szerintem baromság ennyit fizetni egy S-nek... Ha Amos 10 felett akar én remélem elengedjük...

több mint 7 éve
warr_b Washington Commanders 30 328 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Nálatok az S lesz a QB?
dande
IS 🤣

Épül a 'Bama defense.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 49 047 — Whoops, looks like something went wrong.
14 milla/ szezon egy S-nek? Hmm nagyon égeti mindenki a milliókat...
Tomcsik
Hogy is volt, amikor bizonygattad, hogy az evi 12 milliot sem fogja megkapni?

több mint 7 éve
pbalazs Washington Commanders 430 — HTTR - GGMU

Viselkedj felnőtt módjára, és gyere TV-t nézni a várba!
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 314 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nálatok az S lesz a QB?
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 8 282
14 milla/ szezon egy S-nek? Hmm nagyon égeti mindenki a milliókat...

több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Landon Collins 6 év 84M.
Beki
'Sztakurva.
warr_b
45 mihály garantált.
több mint 7 éve
warr_b Washington Commanders 30 328 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Landon Collins 6 év 84M.
Beki
'Sztakurva.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 7 éve
warr_b Washington Commanders 30 328 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Megvan Collins!


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Landon Collins 6 év 84M.
több mint 7 éve
warr_b Washington Commanders 30 328 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Állítólag a Jets-szel és a Browns-szal versenyzünk Mosley-ért, aki 15 misi körül kaphat per év.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"