Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 8 éve
sapka Washington Commanders 6 607 — sapka
» Cousins at home: 11 TDs, 2 INTs, 113 passer rating.
» Cousins on the road: 5 TDs, eight INTs, 69.8 passer rating.

naaa ez vajon mitől lehet?

a, mert szar a gameplan
b, mert kuzin nagyon izgul
c, mert szar az edző
d, mert baszik ezekre a meccsekre a csapat
e, egyik sem
sapka
F: mindegyik
apeszos
G: a két állítás közt nincs logikai összefüggés
sutianap
?!?
hogyan?
sapka
Pölö nem azonos a két szeméj, lehet ikrek
sutianap
😊
okés

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
» Cousins at home: 11 TDs, 2 INTs, 113 passer rating.
» Cousins on the road: 5 TDs, eight INTs, 69.8 passer rating.

naaa ez vajon mitől lehet?

a, mert szar a gameplan
b, mert kuzin nagyon izgul
c, mert szar az edző
d, mert baszik ezekre a meccsekre a csapat
e, egyik sem
sapka
F: mindegyik
apeszos
G: a két állítás közt nincs logikai összefüggés
sutianap
?!?
hogyan?
sapka
Pölö nem azonos a két szeméj, lehet ikrek


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
sapka Washington Commanders 6 607 — sapka
» Cousins at home: 11 TDs, 2 INTs, 113 passer rating.
» Cousins on the road: 5 TDs, eight INTs, 69.8 passer rating.

naaa ez vajon mitől lehet?

a, mert szar a gameplan
b, mert kuzin nagyon izgul
c, mert szar az edző
d, mert baszik ezekre a meccsekre a csapat
e, egyik sem
sapka
F: mindegyik
apeszos
G: a két állítás közt nincs logikai összefüggés
sutianap
?!?
hogyan?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
» Cousins at home: 11 TDs, 2 INTs, 113 passer rating.
» Cousins on the road: 5 TDs, eight INTs, 69.8 passer rating.

naaa ez vajon mitől lehet?

a, mert szar a gameplan
b, mert kuzin nagyon izgul
c, mert szar az edző
d, mert baszik ezekre a meccsekre a csapat
e, egyik sem
sapka
F: mindegyik
apeszos
G: a két állítás közt nincs logikai összefüggés


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
» Cousins at home: 11 TDs, 2 INTs, 113 passer rating.
» Cousins on the road: 5 TDs, eight INTs, 69.8 passer rating.

naaa ez vajon mitől lehet?

a, mert szar a gameplan
b, mert kuzin nagyon izgul
c, mert szar az edző
d, mert baszik ezekre a meccsekre a csapat
e, egyik sem
sapka
F: mindegyik
több mint 8 éve
sapka Washington Commanders 6 607 — sapka
» Cousins at home: 11 TDs, 2 INTs, 113 passer rating.
» Cousins on the road: 5 TDs, eight INTs, 69.8 passer rating.

naaa ez vajon mitől lehet?

a, mert szar a gameplan
b, mert kuzin nagyon izgul
c, mert szar az edző
d, mert baszik ezekre a meccsekre a csapat
e, egyik sem

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
Egyetértek, én is szurkolok a Szöszinek, mondjuk én a draft óta 😊
Szóval azóta, hogy minek ez ide, mert jön Griffin 😊
Tegnap hosszú ideje először komolyan élveztem a Skins meccset.
És igen, valóban kérdeztem, hogy mennyi a meccsjegy, de levettem a kérdést, mert rájöttem, hogy még nem tudható.. pedig jó lenne mennünk, hm? 😊
Apesz, nem tudom kibetűzni, hogy mi van azon a jövőbeli képen a Redskins helyén.. Redclouds? Redclowns? 😀
agent T
nemlássa hogy fölhő, Veresfőlhő
sutianap
Azért valljuk be: vannak napok, amikor a Redclowns-nak is lenne létjogosultsága...😀
nexion218
azok az idők elmúltak, most gyön csak a vérzivatar, rémálom a toll utcába, fejetleség, futkosás, hasonlók


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Egyetértek, én is szurkolok a Szöszinek, mondjuk én a draft óta 😊
Szóval azóta, hogy minek ez ide, mert jön Griffin 😊
Tegnap hosszú ideje először komolyan élveztem a Skins meccset.
És igen, valóban kérdeztem, hogy mennyi a meccsjegy, de levettem a kérdést, mert rájöttem, hogy még nem tudható.. pedig jó lenne mennünk, hm? 😊
Apesz, nem tudom kibetűzni, hogy mi van azon a jövőbeli képen a Redskins helyén.. Redclouds? Redclowns? 😀
agent T
nemlássa hogy fölhő, Veresfőlhő
sutianap
Azért valljuk be: vannak napok, amikor a Redclowns-nak is lenne létjogosultsága...😀

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
Egyetértek, én is szurkolok a Szöszinek, mondjuk én a draft óta 😊
Szóval azóta, hogy minek ez ide, mert jön Griffin 😊
Tegnap hosszú ideje először komolyan élveztem a Skins meccset.
És igen, valóban kérdeztem, hogy mennyi a meccsjegy, de levettem a kérdést, mert rájöttem, hogy még nem tudható.. pedig jó lenne mennünk, hm? 😊
Apesz, nem tudom kibetűzni, hogy mi van azon a jövőbeli képen a Redskins helyén.. Redclouds? Redclowns? 😀
agent T
nemlássa hogy fölhő, Veresfőlhő


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Egyetértek, én is szurkolok a Szöszinek, mondjuk én a draft óta 😊
Szóval azóta, hogy minek ez ide, mert jön Griffin 😊
Tegnap hosszú ideje először komolyan élveztem a Skins meccset.
És igen, valóban kérdeztem, hogy mennyi a meccsjegy, de levettem a kérdést, mert rájöttem, hogy még nem tudható.. pedig jó lenne mennünk, hm? 😊
Apesz, nem tudom kibetűzni, hogy mi van azon a jövőbeli képen a Redskins helyén.. Redclouds? Redclowns? 😀

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 032 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ugyan ez igaz lenne Folesra szerintem csak sajna nem tudtuk magunknál tartani (Chip szerette volna h maradjon s úgy akarta Samet amibe Rams nem ment bele) és egy finoman szólva sem neki kedvező környezetbe került......
több mint 8 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Lehet azt mondjátok, hogy vérszemet kaptam, de én 8-8-tól kevesebbel csalódott lennék. Nem azért, mert mi olyan jók vagyunk, hanem mert a Philly és a Romo nélküli Dallas olyan gyengének néz ki, hogy legalább azt a 3 meccset még illene megnyerni.
nexion218
Én azt mondom... És persze hogy én... 😀 😀 Nehéz azt a tényt figyelmen kívül hagyni, hogy ebben a szezonban kizárólag csak hazai pályán tudtunk nyerni. A hátralévő öt meccsből három idegenben lesz. A Bills és a Bears is nagy karate, ám a Tehenészek védelme nagyon nem gyenge, és mint tudjuk se Gruden, se Cousins nem szereti az olyasmit... 😊 Azon kívül három rival combat... Szóval kicsit szkeptikus vagyok... Lehet, hogy draft pozícióért küzdenek (bár mint tudjuk az NFL-ben ilyesmi nem fordulhat elő... 😀) a csoporton belül az nem játszik.
apeszos
Nyilván én sem gondoltam, hogy sétagalopp lesz... 😊 De olyan szinten minden nekünk kedvezett hétvégén is, hogy csalódás lenne, ha nem tudnánk élni a lehetőséggel. A Philly teljesen szétesett, edzőbotrány van kialakulóban és van még nekik Cards, Pats meg Bills, Dallas-ban Dez gyengélkedik Romo meg idén már nem játszik, pedig úgy tűnt, hogy pont mire velünk meccselnek visszatér és belerázódik újra a játékba, a Giants-nek meg ott van még a Jets, Panthers és Vikings... Nyilvánvaló, hogy nem nyújtunk Playoff teljesítményt (egyik East csapat se), de ha már ennyire kedvez nekünk Fortuna, akkor jó lenne látni, hogy tudunk élni a lehetőséggel... Meg ahhoz kellene, hogy Cousins felnőjön a feladathoz, aminek kimondottan örülnék. Tetszik a magatartása, a játékstílusa és szubjektív, személyes szimpátia alapján szurkolok neki. Szeretném, hogy egy pöpec irányító legyen és a mi csapatunkat segítse. Nagyon sok hiányossága van még, de nem lehet nem észrevenni, hogy tesz ellene és sikerrel. Elején jöttek az INT problémák, tett ellene. Aztán, hogy ráhúzták, hogy csak game manager, megmutatta nem egy alkalommal, hogy hidegvérrel és eredményesen lezavarja a 2 minute drill-t és tud meccset nyerni. Aztán hogy nem tud nagyot dobni, ezt is megmutatta az elmúlt hetekben, hogy nem igaz. Csak az a kérdés, hogy hol van neki a "plafon", meddig tud fejlődni... A nyilatkozataival meg végképp "megvett". Nekem nagyon nagy felüdülés a Griffin féle nyilatkozatok után. Most is volt egy ilyen: a végén a 20yardos 1st down passz Reed-nek. Gruden Jr. szerint az egész meccsen az volt a legjobb játéka a Szöszinek, tényleg fontos is volt. Szöszi mit mond rá? "Reed egy kurva jó elkapó, az ő képességeinek köszönhetjük".

Szerkesztette: nexion218

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 8 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Lehet azt mondjátok, hogy vérszemet kaptam, de én 8-8-tól kevesebbel csalódott lennék. Nem azért, mert mi olyan jók vagyunk, hanem mert a Philly és a Romo nélküli Dallas olyan gyengének néz ki, hogy legalább azt a 3 meccset még illene megnyerni.
nexion218
Én azt mondom... És persze hogy én... 😀 😀 Nehéz azt a tényt figyelmen kívül hagyni, hogy ebben a szezonban kizárólag csak hazai pályán tudtunk nyerni. A hátralévő öt meccsből három idegenben lesz. A Bills és a Bears is nagy karate, ám a Tehenészek védelme nagyon nem gyenge, és mint tudjuk se Gruden, se Cousins nem szereti az olyasmit... 😊 Azon kívül három rival combat... Szóval kicsit szkeptikus vagyok... Lehet, hogy draft pozícióért küzdenek (bár mint tudjuk az NFL-ben ilyesmi nem fordulhat elő... 😀) a csoporton belül az nem játszik.
több mint 8 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Lehet azt mondjátok, hogy vérszemet kaptam, de én 8-8-tól kevesebbel csalódott lennék. Nem azért, mert mi olyan jók vagyunk, hanem mert a Philly és a Romo nélküli Dallas olyan gyengének néz ki, hogy legalább azt a 3 meccset még illene megnyerni.

Szerkesztette: nexion218

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 8 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Erős a gyanúm, hogy pénzfeldobással is könnyebb lenne megjósolni a csoport győztesét.... Vakok közt félszemű a király.
több mint 8 éve
sapka Washington Commanders 6 607 — sapka
Megjegyezném, mert nem szoktuk, nekem kifejezetten szimpatikus volt a bírói gárda

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 8 éve
Bjoca Washington Commanders 292 — ami meghalt nem halhat meg többé
Ahogy Höri is megírta a PR-ben, minden így volt tervezve...

az éj sötét és tele iszonyattal
több mint 8 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Elkezdtem nézni egy sorozatot. Minority Report. Abban látják a jövőt... 😀 😀 Ezt találtam benne:

több mint 8 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Innen tűntek el hsz-ek? 😒 AgentT mintha kérdezte volna, hogy vifílforint a londonországi meccs, de nem találom... Na mindegy, ha nem hallucinálok, akkor: januártól lehet őket venni, majd akkor kiderül.😉

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 8 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Nem mintha megérdemelnénk, de ebből a csoportból jelenleg égő lenne nem továbbjutni....😀 Szerencsétlen Romo rábaszott és vele együtt a Boys kb. kiszállt a buliból, arról nem beszélve, hogy Romo nélkül nagyon verhetőek, a Philly is mélyrepülésben, ráadásul őket már egyszer vertük, a Törpöket a hétvégén nagyon meg kellene verni...😒

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 8 éve
Béczkó 1 264
Chris Culliver has torn his MCL and ACL, source said. His MRI was completed and he's out for the season. Rossz hír!
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Culliver lehet h ACL szakadást szenvedett az edzésen.
több mint 8 éve
sapka Washington Commanders 6 607 — sapka
Ha van egy kis szerencsétek duplázhattok, ha azonos helyen végeztek a Ramsel. No olyan még sose nem volt ha jól tudom, hogy egy idényben kétszer Londonban. 😀
dande
akkor már nem érdemes hazamenni 😊😊, menetből kettőt

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 032 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ha van egy kis szerencsétek duplázhattok, ha azonos helyen végeztek a Ramsel. No olyan még sose nem volt ha jól tudom, hogy egy idényben kétszer Londonban. 😀
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
Uraim! A sörpultnál találkozunk!

 www.csnmidatlantic.com/london?icampaign=CSN_email_london
nexion218
Úgy legyen!
apeszos
azt hiszem ez tényleg menős meccs lesz, bár van egy érzésem nagyon ki fogunk kapni 😊

esetleg összebeszélhetnénk ^^
sapka
Mán megbeszéltük, te leszel a bőröndbe


Aki nem hiszi, annak utánajárnak