Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 8 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Mindenki nyugodjon le a picsába, Brian de la Puente az új center, minden rendben lesz! Ja, hogy Gruden Jr. maradt? Akkor mégse lesz rendben semmi...
nexion218
A hétvégi meccs is akkora indulatokat szült itt, hogy egy komment nem jött, szal nem lesz ez nagy kérés? 😀
Wyatt
Nem kevés irónia volt benne...😉 Egyébként már egy hete olyan idegesek voltunk mindannyian, hogy gépelni se bírtunk, ezért a nagy csend. 😀

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mindenki nyugodjon le a picsába, Brian de la Puente az új center, minden rendben lesz! Ja, hogy Gruden Jr. maradt? Akkor mégse lesz rendben semmi...
nexion218
A hétvégi meccs is akkora indulatokat szült itt, hogy egy komment nem jött, szal nem lesz ez nagy kérés? 😀

több mint 8 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Mindenki nyugodjon le a picsába, Brian de la Puente az új center, minden rendben lesz! Ja, hogy Gruden Jr. maradt? Akkor mégse lesz rendben semmi...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 8 éve
gyeek LSU Tigers 8 149 — Stromfeld Aurél fan
Azért vicces, hogy a rúgók, akik nálunk legendásan szarok, más csapatoknál rendre befutnak: Gano (Panthers), Suisham (Steelers) és most Kai a Saints-nél. Mi kibasztuk, hogy gyenge a lába és 45-ön túlról nem lehet vele rúgni illetve nincs touchback kickoffnál. Tegnap este ránéztem a Törpök meccsére és Fortbath touchback, majd 50 yardról megnyeri a meccset....😀 Semmi bajom Hopkins-szal, de ez azért elgondolkodtató....
nexion218
Hopkins bevált, az elküldött Forbath meg legyőzi a Giantset. Ez win-win, nem? 😀
gyeek
De, ebben igazad van. : - D Én itt igazából a coachingra próbáltam volna utalgatni... Mert vmit csak tudnak más csapatok, amit mi nem. Ugyebár rúgónál sémára nem lehet fogni, mert az egyetlen stratégia, hogy rúgd picsán a tojást és menjen át a két sárga csík között. Hasonló kérdés merült fel bennem a millió nemkontakt sérülés kapcsán is. Nyilván a játékos felelőssége is a fizikai felkészülés, de az edzők is okkal vannak fizetve. Csak úgy tűnik nálunk vmit másképp csinálnak és sajnos nem jobban....
nexion218
Pár hete hallgattam az itt korábban már említett Moving The Sticks Podcastban, hogy placekickert/puntert scoutolni milyen nehéz, mert nem futballjátékosok alapján kell őket megítélni. Ez valamennyire a tréningre is igaz, a spec team edzők ritkán (vagy sosem) voltak rugók, max a csapatok felbérelnek olykor egy asszisztenst nekik, mint Chris Boniol tette azt Bailey karrierje elején (amikor még két placekicker volt Dallasban). A vicces az, hogy Baileynek eleinte szintén gyenge volt a lába, ezért kickoffra Buehlert használták. Azóta 50+ yardról is egész biztos a lába (kop-kop), szóval arra lehet edzeni.

Nem-kontaktnál asszem három éve én nagy szorítottam azért, hogy elküldjék az öreg Wojcik mestert és nem voltam egyedül. Combsérülések garmadája, rehab során visszaesések, stb. Mégis maradt a helyén azóta is, a csapat a véletlenre fogta a sérüléseket.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 8 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Azért vicces, hogy a rúgók, akik nálunk legendásan szarok, más csapatoknál rendre befutnak: Gano (Panthers), Suisham (Steelers) és most Kai a Saints-nél. Mi kibasztuk, hogy gyenge a lába és 45-ön túlról nem lehet vele rúgni illetve nincs touchback kickoffnál. Tegnap este ránéztem a Törpök meccsére és Fortbath touchback, majd 50 yardról megnyeri a meccset....😀 Semmi bajom Hopkins-szal, de ez azért elgondolkodtató....
nexion218
Hopkins bevált, az elküldött Forbath meg legyőzi a Giantset. Ez win-win, nem? 😀
gyeek
De, ebben igazad van. : - D Én itt igazából a coachingra próbáltam volna utalgatni... Mert vmit csak tudnak más csapatok, amit mi nem. Ugyebár rúgónál sémára nem lehet fogni, mert az egyetlen stratégia, hogy rúgd picsán a tojást és menjen át a két sárga csík között. Hasonló kérdés merült fel bennem a millió nemkontakt sérülés kapcsán is. Nyilván a játékos felelőssége is a fizikai felkészülés, de az edzők is okkal vannak fizetve. Csak úgy tűnik nálunk vmit másképp csinálnak és sajnos nem jobban....

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 8 éve
gyeek LSU Tigers 8 149 — Stromfeld Aurél fan
Ez remek lett, köszönöm! Hálából írok egy levelet Linehannek, hogy hanyagolja Williamst ellenetek, hogy ne kelljen azt átélnetek, mint nekünk Dwayne Harrisszel a Dzsímen ellen. 😊

u.i. Lehet került valami a gombapörköltembe, de a hidratációm rendben...

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 8 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Barátaim! 😊 Mit tudtok mondani erről a Trey Williams gyerekről akit most lopott a scouting team a PSetekből? Látom apró termetű, de milyen a játékstílusa? Edzőtáborban/preseason alatt domborított valami emlékezeteset?
gyeek
Hú b@zd meg... iszol te rendesen? 😀
Grudennek nem kellett, tehát csak jó lehet.... Gyors mint állat, kiváló irányváltási képességgel. Egy jobb OLine-al igazi yard gyáros lehet. Ha elszabadul, ritkán érik utol. A Gruden féle durrafalközepébepalacsintaleszazRB futó sémába nem igazán illett bele. Ezért aztán nálatok karriert fog csinálni. Kick returner-nek kiváló, mindig benne van a nagy játék, szereti a pálya szélét, viszont first contact-nál általában földre viszik, kis termetéből adódóan. Egy yardos fal áttörőset nem fog játszani, az tuti.
 www.youtube.com/watch?v=H0eH1EI-rjg

 www.youtube.com/watch?v=LuT1U3pzHL8
több mint 8 éve
gyeek LSU Tigers 8 149 — Stromfeld Aurél fan
Barátaim! 😊 Mit tudtok mondani erről a Trey Williams gyerekről akit most lopott a scouting team a PSetekből? Látom apró termetű, de milyen a játékstílusa? Edzőtáborban/preseason alatt domborított valami emlékezeteset?

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 8 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
ki most itt az első szamú futó?
csupi4
Neked is szia. Itt? Mindenki. Meglátjuk a játék hívásokat, és azonmód futásnak ered mindenki. Csak innen el. Mindig kisorsoljuk, hogy ki legyen az első számú.
több mint 8 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
ki most itt az első szamú futó?
több mint 8 éve
gyeek LSU Tigers 8 149 — Stromfeld Aurél fan
Azért vicces, hogy a rúgók, akik nálunk legendásan szarok, más csapatoknál rendre befutnak: Gano (Panthers), Suisham (Steelers) és most Kai a Saints-nél. Mi kibasztuk, hogy gyenge a lába és 45-ön túlról nem lehet vele rúgni illetve nincs touchback kickoffnál. Tegnap este ránéztem a Törpök meccsére és Fortbath touchback, majd 50 yardról megnyeri a meccset....😀 Semmi bajom Hopkins-szal, de ez azért elgondolkodtató....
nexion218
Hopkins bevált, az elküldött Forbath meg legyőzi a Giantset. Ez win-win, nem? 😀

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 8 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Azért vicces, hogy a rúgók, akik nálunk legendásan szarok, más csapatoknál rendre befutnak: Gano (Panthers), Suisham (Steelers) és most Kai a Saints-nél. Mi kibasztuk, hogy gyenge a lába és 45-ön túlról nem lehet vele rúgni illetve nincs touchback kickoffnál. Tegnap este ránéztem a Törpök meccsére és Fortbath touchback, majd 50 yardról megnyeri a meccset....😀 Semmi bajom Hopkins-szal, de ez azért elgondolkodtató....

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 8 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Named NFC offfensive payer week 7?
Akkor csak letöltöm a meccset. A szakadozós streamben nem láttam mindent.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 8 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
The Redskins signed former New York Giants wide receiver Corey Washington to the practice squad and have released wide receiver Colin Lockett.
több mint 8 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Bár amilyen feje van, én a kötőféket se tenném a szájába, mert elharapná a zablavasat is.
apeszos
Ezt nem hagyhatom szó nélkül! A kötőféken nincs zabla, az a kantár. S sem a kötőféket, sem a kantárt nem teszik szájba, csak a zablát. Ezt egy indiánnak tudnia kell! -)
tomi-tomi
A modern indián csak a vasparipát ismeri. Abból is a dízel változatot. Mondjuk itt a mi rezervátumunkban a zablavas sem vas, már rég lemérték az ócskavas telepen az "őslakosok". Most megyek hamut szórok a fejemre. Roberts meg csak had ficánkoljon, ha már se kötőfék, se kantár. Zab(o)lázhatatlan a fickó.... 😛
több mint 8 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Bár amilyen feje van, én a kötőféket se tenném a szájába, mert elharapná a zablavasat is.
apeszos
Ezt nem hagyhatom szó nélkül! A kötőféken nincs zabla, az a kantár. S sem a kötőféket, sem a kantárt nem teszik szájba, csak a zablát. Ezt egy indiánnak tudnia kell! -)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 8 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Bocsi az offért, de Morrisszal mi van? Nem láttam még idén Redskins meccset, csak fantasyban látom, hogy kevés lehetőséget kap, de akkor is borzasztó átlagot hoz. Komálom pedig a srácot.
dugo93
Beteg. A hivatalos diagnózis: jaygrudeniasis.
nexion218
Erről jut eszembe, valaki fellebbenthetné a nagy titokról a fátylat, hogy a mi gyönyörű Andre Robertsünk mit keresgél még errefelé? Elkapni nem tud, blokkolni még úgyse.... egyvalamit tudhat, szopni. De azt kurva jól kell hogy csinálja, ha még mindig itt van. Bár amilyen feje van, én a kötőféket se tenném a szájába, mert elharapná a zablavasat is.
több mint 8 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Bocsi az offért, de Morrisszal mi van? Nem láttam még idén Redskins meccset, csak fantasyban látom, hogy kevés lehetőséget kap, de akkor is borzasztó átlagot hoz. Komálom pedig a srácot.
dugo93
Beteg. A hivatalos diagnózis: jaygrudeniasis.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 8 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 194
Bocsi az offért, de Morrisszal mi van? Nem láttam még idén Redskins meccset, csak fantasyban látom, hogy kevés lehetőséget kap, de akkor is borzasztó átlagot hoz. Komálom pedig a srácot.

több mint 8 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
 vine.co/v/eYBbTpLquPd
baggio
Most mi a baj ezzel? Csak azt mondja, hogy a második félidőben elállt a szél. És most nem is fog fújni két hétig...
több mint 8 éve
Béczkó 1 264
Redskins LB Ryan Kerrigan slated to have surgery today after breaking a small bone in his hand, per source.
több mint 8 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 828 — 258. §
https://vine.co/assets/images/meta/vine_screencap-0b4ef888c2882624abcca774862cde77.png
Vine
The entertainment network where videos and personalities get really big, really fast. Download Vine to watch videos, remixes and trends before they blow up.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Nincs bennem hurráoptimizmus, de ezek azok az apró dolgok, amik miatt Cousins-nak nagyon szurkolok:

A kifütyülésekkel kapcsolatban:

“You certainly don’t want to hear them,” said Cousins. “If they pay for their ticket they can do what they want. I heard cheers in the end and that’s all that matters.”

Nincs semmi bibliai idézet, meg életokosság, meg "haters gonna hate" szöveg. Kurvára nem mindegy, sokkal kevesebb cirkusz, tudja hol a helye.

És ami nagyon fontos, nem ájul el magától:

“The last play . . . Jordan won his one-on-one matchup,” said Cousins, “It was a great play call, made it easy on me, and we won.”

“I don’t hit the panic button when things are going bad and I don’t feel like we’ve got it all figured out when we win . . ."

Nekem úgy tűnik, a pályán kívül mindent jól csinál, a pályán is ezt kell csinálni, remléem sikerül neki. Mert OK, higy a meccs a pályán dől el, de nagyban könnyíti a munkát, ha a pályán kíkvül is minden OK és nem a folyamatos cirkusz megy.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 8 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 524 — !SuPeR6BoWL!
Akkor Morris marad fantasy bust

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 8 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ezt elb@sztuk.