Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 7 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 8 675 — Bla, bla, bla
Landon Collinst baromi jó lenne valahogy behúzni, kár hogy valszeg sehogy sincs rá lóvénk...
warr_b
Lehet először HHCD-nek kéne sok-sok $$$! 😉
nagir
Ne kérjen nagy lóvét, nem volt akkora penge 😊
warr_b
Na hát ez a helyzet az előző srácnál is, többé-kevésbé.
Kevés cap space-szel nem kell aranyáru játékosokat nézegetni.
Azokat fizessék csak túl azok akiknek van mit pazarolni!
Nálatok a jövő évi kezdő QB kilétét kell majd mihamarabb tisztázni, mert nem mindegy mennyit foglal a sapka alatt...



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
több mint 7 éve
warr_b Washington Commanders 30 336 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Landon Collinst baromi jó lenne valahogy behúzni, kár hogy valszeg sehogy sincs rá lóvénk...
warr_b
Lehet először HHCD-nek kéne sok-sok $$$! 😉
nagir
Ne kérjen nagy lóvét, nem volt akkora penge 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 7 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 8 675 — Bla, bla, bla
Landon Collinst baromi jó lenne valahogy behúzni, kár hogy valszeg sehogy sincs rá lóvénk...
warr_b
Lehet először HHCD-nek kéne sok-sok $$$! 😉



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
több mint 7 éve
warr_b Washington Commanders 30 336 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Landon Collinst baromi jó lenne valahogy behúzni, kár hogy valszeg sehogy sincs rá lóvénk...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 7 éve
warr_b Washington Commanders 30 336 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Amúgy már a liga fele qb-jával szóba hoztak minket... Teddy Bridgewater-ről is érdeklődtünk a kombájnon.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 7 éve
tipprusher San Francisco 49ers 10
Mit gondoltok, megpróbálkozunk Foles-szal?
warr_b
Szerintem drága lenne. Pár évig talán elmenne, de ide egy új QB kell, akire 10+ évig is lehetne építeni. Mire újra valamire esélyes gárda lenne itt addigra Foles abbahagyja. Akkor már inkább Rosen. Akár az első körös választásért is. Belekóstolt már az NFL légkörébe. Szépen rá lehetne formálni a keretet.

Szerkesztette: tipprusher
több mint 7 éve
warr_b Washington Commanders 30 336 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
No és Rosen-re vajon tényleg megpróbálunk rámenni?


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 317 — NFL bracket champion '26
Mit gondoltok, megpróbálkozunk Foles-szal?
warr_b
Lenne értelme, de ha nem lesz keserű a válása a Phillyvel, akkor sztem máshova megy ha lesz másik kérője (ami vszínű).


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
warr_b Washington Commanders 30 336 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Mit gondoltok, megpróbálkozunk Foles-szal?


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 7 éve
warr_b Washington Commanders 30 336 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 247sports.com/nfl/washington-redskins/ContentGallery/Washington-Redskins-jerseys-Ranking-the-best-Redskins-best-uniform-combinations--118407117/#118407117_8

<3
Azt a tiszta fehér idegenbeli mezt tényleg visszahozhatnánk.
Meg az első kettő a listán (alul)... gyönyörűek.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 7 éve
warr_b Washington Commanders 30 336 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 247sports.com/nfl/washington-redskins/Article/Redskins-want-to-bring-back-QB-Josh-Johnson-128722261/


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 7 éve
Toca Minnesota Vikings 20 716 — Vikings fan
Sziasztok,
lehet tudni mennyire kamu az az infó hogy tradelnétek Daltonért?
nasheem
Remélem totálisan.
warr_b
utóbbi évek legjobb irányítója Washingtonban maradjunk ennyiben.
Amadeus
Ki ? Mit szívtál ?
Toca
na, mert ki? Kuzin vagy RG3?
Amadeus
Eddig 2/2 aki jobb volt nála, de ha még Smitht is beírod akkor lehetett volna 3/3 találatod!
Toca
ó bazmeg, valamiért azt hittem Alexre gondol.

(…….) meaculpa.
Amadeus
Így már értem 😀
AP melle jó lenne egy QB megnézném meg playoffban.
több mint 7 éve
warr_b Washington Commanders 30 336 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Sziasztok,
lehet tudni mennyire kamu az az infó hogy tradelnétek Daltonért?
nasheem
Remélem totálisan.
warr_b
És orálisan?
ThundersNFL
Áh, szoptunk eleget a szezon második felében 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 7 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 830
Sziasztok,
lehet tudni mennyire kamu az az infó hogy tradelnétek Daltonért?
nasheem
Remélem totálisan.
warr_b
utóbbi évek legjobb irányítója Washingtonban maradjunk ennyiben.
Amadeus
Ki ? Mit szívtál ?
Toca
na, mert ki? Kuzin vagy RG3?
Amadeus
Eddig 2/2 aki jobb volt nála, de ha még Smitht is beírod akkor lehetett volna 3/3 találatod!
Toca
ó bazmeg, valamiért azt hittem Alexre gondol.

(…….) meaculpa.
több mint 7 éve
Toca Minnesota Vikings 20 716 — Vikings fan
Sziasztok,
lehet tudni mennyire kamu az az infó hogy tradelnétek Daltonért?
nasheem
Remélem totálisan.
warr_b
utóbbi évek legjobb irányítója Washingtonban maradjunk ennyiben.
Amadeus
Ki ? Mit szívtál ?
Toca
na, mert ki? Kuzin vagy RG3?
Amadeus
Eddig 2/2 aki jobb volt nála, de ha még Smitht is beírod akkor lehetett volna 3/3 találatod!

Szerkesztette: Toca
több mint 7 éve
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 252 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Sziasztok,
lehet tudni mennyire kamu az az infó hogy tradelnétek Daltonért?
nasheem
Remélem totálisan.
warr_b
És orálisan?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 7 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 830
Sziasztok,
lehet tudni mennyire kamu az az infó hogy tradelnétek Daltonért?
nasheem
Remélem totálisan.
warr_b
utóbbi évek legjobb irányítója Washingtonban maradjunk ennyiben.
Amadeus
Ki ? Mit szívtál ?
Toca
na, mert ki? Kuzin vagy RG3?
több mint 7 éve
warr_b Washington Commanders 30 336 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Sziasztok,
lehet tudni mennyire kamu az az infó hogy tradelnétek Daltonért?
nasheem
Remélem totálisan.
warr_b
utóbbi évek legjobb irányítója Washingtonban maradjunk ennyiben.
Amadeus
Aha, persze.
Elég chokerek vagyunk nélküle is 🤗


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 7 éve
Toca Minnesota Vikings 20 716 — Vikings fan
Sziasztok,
lehet tudni mennyire kamu az az infó hogy tradelnétek Daltonért?
nasheem
Remélem totálisan.
warr_b
utóbbi évek legjobb irányítója Washingtonban maradjunk ennyiben.
Amadeus
Ki ? Mit szívtál ?
több mint 7 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 830
Sziasztok,
lehet tudni mennyire kamu az az infó hogy tradelnétek Daltonért?
nasheem
Remélem totálisan.
warr_b
utóbbi évek legjobb irányítója Washingtonban maradjunk ennyiben.
több mint 7 éve
warr_b Washington Commanders 30 336 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Sanyi off ez igaz?
Janek
Azt írják, az egész 2019-es szezont kihagyja.
Mondjuk ez várható volt szerintem...

Amúgy Mr. Buttfumble még rosteren van, vagy már kiraktuk?


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 7 éve
warr_b Washington Commanders 30 336 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 www.redskins.com/news/redskins-hire-ray-horton-as-defensive-backs-coach

 www.redskins.com/news/redskins-hire-brian-angelichio-as-tight-ends-coach


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 7 éve
KeyG Baltimore Ravens 14 650
Sziasztok,
lehet tudni mennyire kamu az az infó hogy tradelnétek Daltonért?
nasheem
Remélem totálisan.
warr_b
Flacco Trade-et akarok.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
több mint 7 éve
warr_b Washington Commanders 30 336 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Sziasztok,
lehet tudni mennyire kamu az az infó hogy tradelnétek Daltonért?
nasheem
Remélem totálisan.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 17 090 — Apu ökölbeszorított keze
Sanyi off ez igaz?