Washington Commanders
28 feliratkozó
több mint 7 éve
Áruljuk Zach Brown-t és Mason Fostert, és érdeklődünk CJ Mosley iránt (bár valszeg sehogy sem férne be).

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 7 éve
Így van, a garantáltja felét állják, az 3,5, az alapfizuja 11, így a sapkába nálunk 14,5-lel számít bele.A nagyobb összeg lesz, jaja. 3,5m az a lóvé, amit a Denver fizet, mert a 7m gari oszlik ketté.Én úgy tudom annál jóval több, 14.5 misi lesz.Ingyen volt és a 3,5M$ lesz a fiuzja Nálatok!Legalább nem került sokba, persze avfizuja még kérdéses...Denverből jöhet az átmeneti megoldás a QB problémára.Case is a csere.
twitter.com/RapSheet/status/1103781344302325761
iktriad
twitter.com/RapSheet/status/1103789646750846976
iktriad
warr_b
nagir
Sixo
Chargers LT

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 7 éve
Teljsen igazad van! Benéztem ezt a 7M/2-t és azt hittem az minden, de az csak a garantált tartalom...Én úgy tudom annál jóval több, 14.5 misi lesz.Ingyen volt és a 3,5M$ lesz a fiuzja Nálatok!Legalább nem került sokba, persze avfizuja még kérdéses...Denverből jöhet az átmeneti megoldás a QB problémára.Case is a csere.
twitter.com/RapSheet/status/1103781344302325761
iktriad
twitter.com/RapSheet/status/1103789646750846976
iktriad
warr_b
nagir
Sixo

ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
több mint 7 éve
A nagyobb összeg lesz, jaja. 3,5m az a lóvé, amit a Denver fizet, mert a 7m gari oszlik ketté.Én úgy tudom annál jóval több, 14.5 misi lesz.Ingyen volt és a 3,5M$ lesz a fiuzja Nálatok!Legalább nem került sokba, persze avfizuja még kérdéses...Denverből jöhet az átmeneti megoldás a QB problémára.Case is a csere.
twitter.com/RapSheet/status/1103781344302325761
iktriad
twitter.com/RapSheet/status/1103789646750846976
iktriad
warr_b
nagir
Sixo
"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 7 éve
Persze, meglátjuk. Ez az év vslszeg amúgy is kuka, egyszerre nem tudjuk betömni az összes tátongó lyukat. Aztán jövőre húzunk valami ígéretesebb kúbét.Nagyon jól is kijöhettek ebből a szituból, az idő majd eldönti!Az tényleg nulla. Harcolhat Colttal a starter job-ért 😁🤣Ingyen volt és a 3,5M$ lesz a fiuzja Nálatok!Legalább nem került sokba, persze avfizuja még kérdéses...Denverből jöhet az átmeneti megoldás a QB problémára.Case is a csere.
twitter.com/RapSheet/status/1103781344302325761
iktriad
twitter.com/RapSheet/status/1103789646750846976
iktriad
warr_b
nagir
warr_b
2020-ra meg sokminden eldől és a qb classt is jobb lesz, pl.!
nagir

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 7 éve
Én úgy tudom annál jóval több, 14.5 misi lesz.Ingyen volt és a 3,5M$ lesz a fiuzja Nálatok!Legalább nem került sokba, persze avfizuja még kérdéses...Denverből jöhet az átmeneti megoldás a QB problémára.Case is a csere.
twitter.com/RapSheet/status/1103781344302325761
iktriad
twitter.com/RapSheet/status/1103789646750846976
iktriad
warr_b
nagir
több mint 7 éve
Nagyon jól is kijöhettek ebből a szituból, az idő majd eldönti!Az tényleg nulla. Harcolhat Colttal a starter job-ért 😁🤣Ingyen volt és a 3,5M$ lesz a fiuzja Nálatok!Legalább nem került sokba, persze avfizuja még kérdéses...Denverből jöhet az átmeneti megoldás a QB problémára.Case is a csere.
twitter.com/RapSheet/status/1103781344302325761
iktriad
twitter.com/RapSheet/status/1103789646750846976
iktriad
warr_b
nagir
warr_b
2020-ra meg sokminden eldől és a qb classt is jobb lesz, pl.!

ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
több mint 7 éve
Az tényleg nulla. Harcolhat Colttal a starter job-ért 😁🤣Ingyen volt és a 3,5M$ lesz a fiuzja Nálatok!Legalább nem került sokba, persze avfizuja még kérdéses...Denverből jöhet az átmeneti megoldás a QB problémára.Case is a csere.
twitter.com/RapSheet/status/1103781344302325761
iktriad
twitter.com/RapSheet/status/1103789646750846976
iktriad
warr_b
nagir

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 7 éve
Ingyen volt és a 3,5M$ lesz a fiuzja Nálatok!Legalább nem került sokba, persze avfizuja még kérdéses...Denverből jöhet az átmeneti megoldás a QB problémára.Case is a csere.
twitter.com/RapSheet/status/1103781344302325761
iktriad
twitter.com/RapSheet/status/1103789646750846976
iktriad
warr_b

ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
több mint 7 éve
Legalább nem került sokba, persze avfizuja még kérdéses...Denverből jöhet az átmeneti megoldás a QB problémára.Case is a csere.
twitter.com/RapSheet/status/1103781344302325761
iktriad
twitter.com/RapSheet/status/1103789646750846976
iktriad

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 7 éve
Úgy tűnik. De ezzel a tradedel remélem még lejjebb mennek az fizetési igényei. Konkrétan csak tolunk kapna jelenleg 15+ millió-t és garantált kezdő posztot (*ha a Dolphins tényleg 2020-ra tankol).senki nem ment meg titeket big dick Nicktől.Denverből jöhet az átmeneti megoldás a QB problémára.Case is a csere.
twitter.com/RapSheet/status/1103781344302325761
iktriad
twitter.com/RapSheet/status/1103789646750846976
iktriad
Amadeus
több mint 7 éve
senki nem ment meg titeket big dick Nicktől.Denverből jöhet az átmeneti megoldás a QB problémára.Case is a csere.
twitter.com/RapSheet/status/1103781344302325761
iktriad
twitter.com/RapSheet/status/1103789646750846976
iktriad
több mint 7 éve
Denverből jöhet az átmeneti megoldás a QB problémára.Case is a csere.
twitter.com/RapSheet/status/1103781344302325761
iktriad
több mint 7 éve
Denverből jöhet az átmeneti megoldás a QB problémára. több mint 7 éve
Snyder tényleg úgy dobálja a kukába az 3-4 éves projecteket, hogy öröm nézni.1x már bejött.Több helyen írják, hogy ha a Cards nem viszi el 1/1-re Murray-t, akkor felcserélnénk top5-be, hogy elvihessük...1/15rol az egy RG3 szerű business lesz
warr_b
alatriste
Vagy mégse?
empty taxi
több mint 7 éve
1x már bejött.Több helyen írják, hogy ha a Cards nem viszi el 1/1-re Murray-t, akkor felcserélnénk top5-be, hogy elvihessük...1/15rol az egy RG3 szerű business lesz
warr_b
alatriste
Vagy mégse?

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Ki tudja, de nem úgy tűnik hogy jelenleg nagyon toppon lenne ott a vezetőség 😛 😊Ha a Cards nem Murray-t viszi, miért adnák el? 😊Igen, nem is tetszik az ötlet.Több helyen írják, hogy ha a Cards nem viszi el 1/1-re Murray-t, akkor felcserélnénk top5-be, hogy elvihessük...1/15rol az egy RG3 szerű business lesz
warr_b
alatriste
Akkor már inkább próbáljunk bizniszelni Rosen-ért.
warr_b
somoskovig

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 7 éve
Ha a Cards nem Murray-t viszi, miért adnák el? 😊Igen, nem is tetszik az ötlet.Több helyen írják, hogy ha a Cards nem viszi el 1/1-re Murray-t, akkor felcserélnénk top5-be, hogy elvihessük...1/15rol az egy RG3 szerű business lesz
warr_b
alatriste
Akkor már inkább próbáljunk bizniszelni Rosen-ért.
warr_b
több mint 7 éve
Snyder szereti a sérülékeny feka irányítókat.Több helyen írják, hogy ha a Cards nem viszi el 1/1-re Murray-t, akkor felcserélnénk top5-be, hogy elvihessük...1/15rol az egy RG3 szerű business lesz
warr_b
alatriste
több mint 7 éve
Igen, nem is tetszik az ötlet.Több helyen írják, hogy ha a Cards nem viszi el 1/1-re Murray-t, akkor felcserélnénk top5-be, hogy elvihessük...1/15rol az egy RG3 szerű business lesz
warr_b
alatriste
Akkor már inkább próbáljunk bizniszelni Rosen-ért.

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 7 éve
Több helyen írják, hogy ha a Cards nem viszi el 1/1-re Murray-t, akkor felcserélnénk top5-be, hogy elvihessük...1/15rol az egy RG3 szerű business lesz
warr_b

Liverpool Fc
több mint 7 éve
Több helyen írják, hogy ha a Cards nem viszi el 1/1-re Murray-t, akkor felcserélnénk top5-be, hogy elvihessük...

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 7 éve
Jah, szeretjük tökön lőni magunkat...This is a Redskins lifestyle.Colt McCoy 😊 😀Na hát ez a helyzet az előző srácnál is, többé-kevésbé.Ne kérjen nagy lóvét, nem volt akkora penge 😊Landon Collinst baromi jó lenne valahogy behúzni, kár hogy valszeg sehogy sincs rá lóvénk...Lehet először HHCD-nek kéne sok-sok $$$! 😉
warr_b
nagir
warr_b
Kevés cap space-szel nem kell aranyáru játékosokat nézegetni.
Azokat fizessék csak túl azok akiknek van mit pazarolni!
Nálatok a jövő évi kezdő QB kilétét kell majd mihamarabb tisztázni, mert nem mindegy mennyit foglal a sapka alatt...
nagir
Az a baj, hogy túl sok a lyuk, nagyjából mindegyik csapatrész defektes, képtelenség lesz mindegyiket befoltozni egy offseason alatt...
warr_b
KeyG

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 7 éve
This is a Redskins lifestyle.Colt McCoy 😊 😀Na hát ez a helyzet az előző srácnál is, többé-kevésbé.Ne kérjen nagy lóvét, nem volt akkora penge 😊Landon Collinst baromi jó lenne valahogy behúzni, kár hogy valszeg sehogy sincs rá lóvénk...Lehet először HHCD-nek kéne sok-sok $$$! 😉
warr_b
nagir
warr_b
Kevés cap space-szel nem kell aranyáru játékosokat nézegetni.
Azokat fizessék csak túl azok akiknek van mit pazarolni!
Nálatok a jövő évi kezdő QB kilétét kell majd mihamarabb tisztázni, mert nem mindegy mennyit foglal a sapka alatt...
nagir
Az a baj, hogy túl sok a lyuk, nagyjából mindegyik csapatrész defektes, képtelenség lesz mindegyiket befoltozni egy offseason alatt...
warr_b
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
több mint 7 éve
Colt McCoy 😊 😀Na hát ez a helyzet az előző srácnál is, többé-kevésbé.Ne kérjen nagy lóvét, nem volt akkora penge 😊Landon Collinst baromi jó lenne valahogy behúzni, kár hogy valszeg sehogy sincs rá lóvénk...Lehet először HHCD-nek kéne sok-sok $$$! 😉
warr_b
nagir
warr_b
Kevés cap space-szel nem kell aranyáru játékosokat nézegetni.
Azokat fizessék csak túl azok akiknek van mit pazarolni!
Nálatok a jövő évi kezdő QB kilétét kell majd mihamarabb tisztázni, mert nem mindegy mennyit foglal a sapka alatt...
nagir
Az a baj, hogy túl sok a lyuk, nagyjából mindegyik csapatrész defektes, képtelenség lesz mindegyiket befoltozni egy offseason alatt...

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"