Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 8 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Csak 1. körös újoncra van opciós jog; Kuzin is FA lesz év végén. Inkább itt kéne varázsolni. Év végére jelen állás szerint nincs irányító.
tomi-tomi
bizonyos tekintetben most sincs 😊
sapka
Ne bántsuk már szegényt... 😕 Próbálja jól csinálni, tényleg fejlődik, nem csak beszél róla és nem okádja tele a médiát mindenféle nagyképű marhasággal.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 8 éve
sapka Washington Commanders 6 607 — sapka
Csak 1. körös újoncra van opciós jog; Kuzin is FA lesz év végén. Inkább itt kéne varázsolni. Év végére jelen állás szerint nincs irányító.
tomi-tomi
bizonyos tekintetben most sincs 😊

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 8 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Kíváncsi leszek ezügyben az Alkesz varázslatára... Mert az szinte biztos, hogy a Redskins nem tart igényt Hínárhajú barátunk szolgálataira, csak gondlom vmi minimális ellenértéket ki akarnának csikarni a távozásából. Az egyedüli kérdés, hogy ezt hogy hozzák tető alá, mert ugye amit legutóbb látni lehetett belőle, az senki számára nem vonzó, játszatni kellene, hogy vmi mást lássanak, de azt meg nem lehet, mert ha legyakják, akkor tuti 16 misit ki kell neki pengetni... Catch22...

Apropó... Cousins rookie szerződésére nincs ugyanilyen opciós év, mint RGIII-ra?
nexion218
Nem tud varázsolni. Amint lemond az opcióról, Gida azonnal korlátozás nélküli FA lesz. Elpasszolni nem tudja (hiába játszatná), mert az új csapat megörökölné a 16 milliós "fenyegetést". Egyébként meg minek cetlit adni érte, ha év végén szabad ügynök lesz? Nincs értéke Griffin-nek ebben a helyzetben,

Csak 1. körös újoncra van opciós jog; Kuzin is FA lesz év végén. Inkább itt kéne varázsolni. Év végére jelen állás szerint nincs irányító.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 810 — Apu ökölbeszorított keze
csak első körös választottakra van

több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 032 — Így remélem megfelelek nektek.....
Amilyen mázlitok van Grudennel megnyeritek a csoportot s itt marad nektek évekre 😉
több mint 8 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Akkor, ha visszalépnek az opciótól, előfordulhat, hogy marad? Akár harmadik számúnak (szerintem McCoy-t is jobban kedveli Gruden)? Sajnos az az érzésem, hogy Robit az elnökön kívül a legtöbben a csapatból nem szeretnék itt látni.
pbalazs
fizikailag lehetséges, de számára semmi értelme itt maradni Grudennel, csak ha nem szeret focizni.
Höri
Kíváncsi leszek ezügyben az Alkesz varázslatára... Mert az szinte biztos, hogy a Redskins nem tart igényt Hínárhajú barátunk szolgálataira, csak gondlom vmi minimális ellenértéket ki akarnának csikarni a távozásából. Az egyedüli kérdés, hogy ezt hogy hozzák tető alá, mert ugye amit legutóbb látni lehetett belőle, az senki számára nem vonzó, játszatni kellene, hogy vmi mást lássanak, de azt meg nem lehet, mert ha legyakják, akkor tuti 16 misit ki kell neki pengetni... Catch22...

Apropó... Cousins rookie szerződésére nincs ugyanilyen opciós év, mint RGIII-ra?

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Akkor, ha visszalépnek az opciótól, előfordulhat, hogy marad? Akár harmadik számúnak (szerintem McCoy-t is jobban kedveli Gruden)? Sajnos az az érzésem, hogy Robit az elnökön kívül a legtöbben a csapatból nem szeretnék itt látni.
pbalazs
fizikailag lehetséges, de számára semmi értelme itt maradni Grudennel, csak ha nem szeret focizni.

több mint 8 éve
pbalazs Washington Commanders 430 — HTTR - GGMU
Akkor, ha visszalépnek az opciótól, előfordulhat, hogy marad? Akár harmadik számúnak (szerintem McCoy-t is jobban kedveli Gruden)? Sajnos az az érzésem, hogy Robit az elnökön kívül a legtöbben a csapatból nem szeretnék itt látni.

Viselkedj felnőtt módjára, és gyere TV-t nézni a várba!
több mint 8 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Mondjuk ezt tudva tényleg "nobrainer" volt a dolog... Ha jól értelmezem, az égvilágon semmit nem kockáztatott McAlkesz: nulla dolláros biznisz és a legrosszabb esetben van plusz egy safety-nk....😀

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 8 éve
sapka Washington Commanders 6 607 — sapka
na most ezek alapján, vagy nem kérték még le/ vagy még ezt egyszer meg kell erősíteni/ vagy valami gebasz van az infókkal 😊
sapka
Ezt kell tenni. Illetve le kell mondani a lehívott opcióról határidőig. (Ha nem nyilatkozik a csapat, akkor automatikusan érvénybe lép az opció.)
tomi-tomi
aham, köszi az infót

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 8 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
na most ezek alapján, vagy nem kérték még le/ vagy még ezt egyszer meg kell erősíteni/ vagy valami gebasz van az infókkal 😊
sapka
Ezt kell tenni. Illetve le kell mondani a lehívott opcióról határidőig. (Ha nem nyilatkozik a csapat, akkor automatikusan érvénybe lép az opció.)

(Az új CBA szerint első körös újonc szerződésének elválaszthatatlan része az 5. éves opció. A 3. év végén arról kell nyilatkozni a csapatnak, hogy él-e vele. Ha nem nyilatkozik, akkor az opció semmis. A 4. év végén - lehívott opció esetén - arról nyilatkozhat, hogy mégse kéri. Hivatkozhat formahanyatlásra; nincs következmény, olyan mintha le se hívta volna az opciót a 3. év végén. Vagy sérülés miatti formahanyatlásra; a kiszámolt caphit automatikusan dead money lesz - s ki is kell fizetni.)

Szerkesztette: tomi-tomi

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 8 éve
sapka Washington Commanders 6 607 — sapka
Semennyit. Btw nem cut lesz (nem a szerződése alatt teszitek ki), hanem az 5. éves opcióval nem fogtok élni végül. Csak akkor járna Gidának pénz, ha a csapat az opciótól sérülésre hivatkozva lépne vissza.
tomi-tomi
várj egy picit, úgy tudom már nyilatkozott arról a csapat hogy kéri az 5. opciót
és ezért van gond, hogy mi lesz ha megsérül, mert akkor biztosan ki kell neki ezt az 5. évet fizetni ami 16M garantálva és nem lehet előtte-közben-utólag cutolni garantűét nélkül, ezért is mindig inaktív mert nehogy...

na most ezek alapján, vagy nem kérték még le/ vagy még ezt egyszer meg kell erősíteni/ vagy valami gebasz van az infókkal 😊

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 8 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Csak tud vmit akkor ez a McAlkesz... És félreértés ne essék, én a Bozótfutónak is örülnék, ha menne neki a játék, legalább néha. De sajna láttuk, hogy ez mostanában nagyon nem az ő asztala (akármi is legyen a visszaesés oka).

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 8 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Semennyit. Btw nem cut lesz (nem a szerződése alatt teszitek ki), hanem az 5. éves opcióval nem fogtok élni végül. Csak akkor járna Gidának pénz, ha a csapat az opciótól sérülésre hivatkozva lépne vissza.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 8 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Pedig biza maradni fog. Nem feltétlen Gruden Jr. személye miatt, hanem inkább a stabilitás miatt, de sztem Szöszinek egyébként (és áttátelesen a csapatnak) jót tenne, ha maradna.
nexion218
és akkor a cutolt RG3 16 millió dolláros fizetését át lehet majd utalni neki.
Höri
No igen... Ez az RG3 téma olyan errefelé, mint a szobában lévő elefént, amit mindenkit lát, de nem vesz róla tudomást... Kb. kint is ez van sztam. 😀

De ha már szóba jött, ebben n/sem vagyok okos... Ha Hínárhajút cut-oljuk, akkor mennyit kell a lóvéból benyelnünk? Vagy semennyit, mert csak sérülésre garantált neki a $?

Szerkesztette: nexion218

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Pedig biza maradni fog. Nem feltétlen Gruden Jr. személye miatt, hanem inkább a stabilitás miatt, de sztem Szöszinek egyébként (és áttátelesen a csapatnak) jót tenne, ha maradna.
nexion218
és akkor a cutolt RG3 16 millió dolláros fizetését át lehet majd utalni neki.

több mint 8 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
a saints mai játéka gyanúsan 1/1et érne,
viszont újabb magabiztos győzelem 😊 😊, összeállt az offense, innen már szárnyalunk 😮
sapka
Gruden meg ellovagol a naplementébe és következő három meccsen megint csak passzokat fog hívni
De legyen igazad 😊 Még a PO is elérhető, csak ahhoz úgy kell játszani, mint ma
pbalazs
nem tudtam elég smileyt kitenni, de ironizáltam
abban nem, hogy nagyon gyatra volt a Saints, de biztosan nem fog ez semmin se változtatni jövőben
bááár szorosabb lett a csoport, szerintem a Carolina ellen megmutathatjuk mennyire közel és távol vagyunk mi bármitől is
kb. az dőlt el a meccsen hogy nem top10ben hanem top15ben húzunk, nem biztos hogy ez jó, viszont ha Gruden marad még1 évet kifutok a világból
sapka
Pedig biza maradni fog. Nem feltétlen Gruden Jr. személye miatt, hanem inkább a stabilitás miatt, de sztem Szöszinek egyébként (és áttátelesen a csapatnak) jót tenne, ha maradna. Megvethetné a lábát, mint relatíve minőségi kezdő irányító a csapatnál (már persze ha folyamatosan hajlandó és képes továbbfejlődni) és talán könnyebb mindenki dolga, ha van egy működőképes QB, mintha minden meglenne, csak irányítót nem lelünk sehol. Nekem hosszú távon kifizetődőbbnek tűnne egy sajátnevelésű és használható/jó QB (HA tényleg azzá tud válni max egy éven belül).

Max akkor tudom elképzelni, hogy Junior repül, ha innentől kezdve minden meccsen kiszopunk, de gyalázatosan és Szöszi (mint a HC kegyeltje és partizánprojektje) történelmien szar mutatókkal és szánalmasan játszana. Jelenleg egyiket se látom valószínűnek. CHI, DAL, PHI mind verehtőek, marad a Bills, Giants és Carolina, ezek közül utóbbit látom csak esélytelennek. Feltéve persze, hogy futunk, elkapjuk a labdát és nem az ellenfélnek dobálunk.... Maj' möglássuk! 😊

Ja és még vmi: sztem nem feltétlen talent hiányzik a csapatból, hanem egy fasza, dörzsölt HC, aki tud mit kezdeni azzal, ami már megvan. Alapvetően nem hiszem, hogy újabb top10-top5 college prospectre lenne szükségünk ahhoz, hogy előrébblépjünk.

Szerkesztette: nexion218

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 8 éve
sapka Washington Commanders 6 607 — sapka
a saints mai játéka gyanúsan 1/1et érne,
viszont újabb magabiztos győzelem 😊 😊, összeállt az offense, innen már szárnyalunk 😮
sapka
Gruden meg ellovagol a naplementébe és következő három meccsen megint csak passzokat fog hívni
De legyen igazad 😊 Még a PO is elérhető, csak ahhoz úgy kell játszani, mint ma
pbalazs
nem tudtam elég smileyt kitenni, de ironizáltam
abban nem, hogy nagyon gyatra volt a Saints, de biztosan nem fog ez semmin se változtatni jövőben
bááár szorosabb lett a csoport, szerintem a Carolina ellen megmutathatjuk mennyire közel és távol vagyunk mi bármitől is
kb. az dőlt el a meccsen hogy nem top10ben hanem top15ben húzunk, nem biztos hogy ez jó, viszont ha Gruden marad még1 évet kifutok a világból

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 8 éve
pbalazs Washington Commanders 430 — HTTR - GGMU
a saints mai játéka gyanúsan 1/1et érne,
viszont újabb magabiztos győzelem 😊 😊, összeállt az offense, innen már szárnyalunk 😮
sapka
Gruden meg ellovagol a naplementébe és következő három meccsen megint csak passzokat fog hívni
De legyen igazad 😊 Még a PO is elérhető, csak ahhoz úgy kell játszani, mint ma

Viselkedj felnőtt módjára, és gyere TV-t nézni a várba!
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
S mégjó hogy említettem a papa Morris mezét 😀 kiagyöpre!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
sapka Washington Commanders 6 607 — sapka
a saints mai játéka gyanúsan 1/1et érne,
viszont újabb magabiztos győzelem 😊 😊, összeállt az offense, innen már szárnyalunk 😮

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 8 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
 vine.co/v/ellTJZVO9gb DJax is tudja már, hogy ki a gyenge láncszem 😀
pbalazs
Poén, de azért nekem ez is beszédes, hogy ezt megended(heti) magának a HC-vel szemben... Mondjuk nemtom, mi a bevett módi az NFL-ben HC és játékosok között, de azért megnézém Belichick vagy mondjuk az öreg Shanny fejét, amikor edzés közben kap az egyik játékosától egy csecstekercset...😀

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 8 éve
pbalazs Washington Commanders 430 — HTTR - GGMU
https://vine.co/assets/images/meta/vine_screencap-0b4ef888c2882624abcca774862cde77.png
Vine
The entertainment network where videos and personalities get really big, really fast. Download Vine to watch videos, remixes and trends before they blow up.
DJax is tudja már, hogy ki a gyenge láncszem 😀

Viselkedj felnőtt módjára, és gyere TV-t nézni a várba!
több mint 8 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Mindenki nyugodjon le a picsába, Brian de la Puente az új center, minden rendben lesz! Ja, hogy Gruden Jr. maradt? Akkor mégse lesz rendben semmi...
nexion218
A hétvégi meccs is akkora indulatokat szült itt, hogy egy komment nem jött, szal nem lesz ez nagy kérés? 😀
Wyatt
Nem kevés irónia volt benne...😉 Egyébként már egy hete olyan idegesek voltunk mindannyian, hogy gépelni se bírtunk, ezért a nagy csend. 😀
nexion218
Értem én, hogy gőzgép 😊
De am tényleg furcsálltam kicsit, hogy egy hsz nem volt a meccs után, mondjuk nem volt egy túl szórakoztató és lebilincselő, az tény 😊
Wyatt
Igazából mia túrót lehet mondani egy ilyen után? Mennyi? 35 futott yard? Az a kevés futás durr a fal közepébe, nem értik, hogy nem megy. Én egyedül Kirk-öt sajnálom. Lehet nem egy franchise QB, de szerencsétlen próbál mindent megtenni, az alkalmatlan edzők folyamatosan szopatják a hulladék gameplannel és msot még az elkapók is. Nagyon szomorú. És végignézed a rostert, alapvetően nem kéne ilyen szánalmas legyen ez a csapat. Elvileg van egy fasza TE, a Garçon DJax párost sztem sokan gondolkodás nélkül elfogadnák, Morris egy bevált, veterán és szorgalmas futó és Jones is ígéretes, Cousins alkalmas a tanításra és fejlődésre és akár még jó is lehetne, a falban van két 1st round pick, ebből az egyik többszörös ProBowler, a RT Moses is kezd némi alkalmasságot felmutatni, a D# front7 kimondottan jól hangzik, a secondary-ben vannak feljövő fiatalok és nem is rossz nevű veteránok.... Az eredmény? 3-5 és 4 meccs alatt kevesebb, mint 200 futott yard..

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mindenki nyugodjon le a picsába, Brian de la Puente az új center, minden rendben lesz! Ja, hogy Gruden Jr. maradt? Akkor mégse lesz rendben semmi...
nexion218
A hétvégi meccs is akkora indulatokat szült itt, hogy egy komment nem jött, szal nem lesz ez nagy kérés? 😀
Wyatt
Nem kevés irónia volt benne...😉 Egyébként már egy hete olyan idegesek voltunk mindannyian, hogy gépelni se bírtunk, ezért a nagy csend. 😀
nexion218
Értem én, hogy gőzgép 😊
De am tényleg furcsálltam kicsit, hogy egy hsz nem volt a meccs után, mondjuk nem volt egy túl szórakoztató és lebilincselő, az tény 😊