Washington Commanders
28 feliratkozó
több mint 7 éve
On @nflnetwork
, LaDainian Tomlinson predicts that new #Redskins QB Dwayne Haskins is “going to kick the crap out of the Giants for the next 10 years. He’s mad!” One of the most fascinating storylines to watch.

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 7 éve
Mintha lett volna még egy comp. pickünk itt a harmadik kör végén, de úgy látom azt elpasszoltuk. Az amúgy megvan, hogy a drafton Haskins telefonján a csaja meztelen képe volt a háttérkép? 🤣

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 7 éve
Terry McLaurin (WR) jött a harmadik körben. Haskins-szel együtt játszottak az Ohio State-en.

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 7 éve
twitter.com/calvinwatkins/status/1121594819871170560Lol 😆
“But I’m his grandmother ...”
Bouncer: “You’re not on the list.”
😀
Borbinho

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 7 éve
“But I’m his grandmother ...”
Bouncer: “You’re not on the list.”
😀
"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 7 éve
Jó ez eddig szerintem.

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 7 éve
Egy kis olvasni való az új szerzeményekről a FK jóvoltából:fuzovelkifele.com/2019/03/dwayne-haskins/
fuzovelkifele.com/2019/03/montez-sweat/
Viselkedj felnőtt módjára, és gyere TV-t nézni a várba!
több mint 7 éve
No akkor maradtunk a helyünkön és kihúztuk Haskinst. Meg cseréltünk a Colts-szal és a 26. helyen Montez Sweat-et is, hátha mégsincs szívgondja 😊Ha Sweat szíve rendben van (és persze Haskins lesz olyan jó, mint sokan hiszik), az 1. nap egyik legnagyobb nyertese nálam a 'Skins.
warr_b
több mint 7 éve
No akkor maradtunk a helyünkön és kihúztuk Haskinst. Meg cseréltünk a Colts-szal és a 26. helyen Montez Sweat-et is, hátha mégsincs szívgondja 😊

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 7 éve
Mi is 😉Nem oszt, nem szoroz ilyen szempontból, úgyis előttünk lesztek 😆
dande

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 7 éve
Mi is 😉
több mint 7 éve
Haskins állítólag szeretné, ha mi draftolnánk...

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 7 éve
www.nfl.com/news/story/0ap3000001026956/article/redskins-sign-de-matt-ioannidis-to-3year-extension21,75 Milla, 14 Milla garantált.
Janek

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 7 éve
Úgy néz ki, hogy a mi schedule-ünk lett a legkönnyebb 😊 Kiváncsi leszek, sikerül-e azért pozitívra kihozni a mérleget a végére... 😀
A maximum egy 9-7 szerintem.

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 7 éve
Idei menetrend 2 prime time meccsel a Bears(otthon) és a Vikings(idegenben) ellenLegalább most nem a 4.-5. héten lesz a bye week.
iktriad

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 7 éve
simán no1 QB lenne idén Rosen.Rosen nem volt rossz prospect. Nem mondtam hogy rosszabbak kb egy szint max ez a Murray gyerek jobb de arra amúgy sincs esélyük. Simán megérne egy próbát mint fecsérelni.Mire véled h rosszabbak mint Rosen?Állítólag egy idei második és egy jövő évi harmadik körös pick az ajánlatunk Rosenért.olcsóbb mint egy idei QB, akik nem jobbak mint Rosen
warr_b
the12thman
steelwolf
the12thman
több mint 7 éve
Rosen nem volt rossz prospect. Nem mondtam hogy rosszabbak kb egy szint max ez a Murray gyerek jobb de arra amúgy sincs esélyük. Simán megérne egy próbát mint fecsérelni.Mire véled h rosszabbak mint Rosen?Állítólag egy idei második és egy jövő évi harmadik körös pick az ajánlatunk Rosenért.olcsóbb mint egy idei QB, akik nem jobbak mint Rosen
warr_b
the12thman
steelwolf
több mint 7 éve
Mire véled h rosszabbak mint Rosen?Állítólag egy idei második és egy jövő évi harmadik körös pick az ajánlatunk Rosenért.olcsóbb mint egy idei QB, akik nem jobbak mint Rosen
warr_b
the12thman
több mint 7 éve
Állítólag egy idei második és egy jövő évi harmadik körös pick az ajánlatunk Rosenért.olcsóbb mint egy idei QB, akik nem jobbak mint Rosen
warr_b
több mint 7 éve
Szemezgetünk az AAF-ből is: www.hogshaven.com/platform/amp/2019/4/11/18306889/nfl-free-agency-redskins-sign-former-aaf-lb-demarquis-gates

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 7 éve
Preseason schedule:@ Browns
vs Bengals
@ Falcons
vs Ravens

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"

