Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 8 éve
sapka Washington Commanders 6 607 — sapka
Azért az se gyenge, hogy Vegas szerint a Dallas meccsen mi leszünk az underdogok...😀 Félreértés ne essék, egy közepes, a valóságot kicsit túlteljesítő csapat a Washington, de a Cowboys siralmasan tré, ráadásul sztem ha már így alakult a szezon, szeretnének minél jobb helyen draftolni. Igaz nekünk nem oszt, nem szoroz a vasárnapi eredmény, de akkor is nagyon fura, hogy esélyesebb szerintük egy Cowboys győzelem...
nexion218
szerintem a sérültek pihentetve lesznek

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 8 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Azért az se gyenge, hogy Vegas szerint a Dallas meccsen mi leszünk az underdogok...😀 Félreértés ne essék, egy közepes, a valóságot kicsit túlteljesítő csapat a Washington, de a Cowboys siralmasan tré, ráadásul sztem ha már így alakult a szezon, szeretnének minél jobb helyen draftolni. Igaz nekünk nem oszt, nem szoroz a vasárnapi eredmény, de akkor is nagyon fura, hogy esélyesebb szerintük egy Cowboys győzelem...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 8 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Gratula a PO-hoz! Bár ahogy olvasom, az optimizmus továbbra sem veti fel a topikot, mindenesetre szerintem is van esélyetek győzni a WC-körben. Kötekedni se akarok, de szerintem most inkább mindenki a Packerst akarja ellenfélnek. 😊
Nandito
Hogy őszinte legyek én a Seahawks-nak is jobban örülnék, mint a Minnesota-nak. Vmiért - gondolom leginkább az aktuális forma miatt - a Vikings feküdne nekünk a legkevésbé... Bár gondolom Peterson szívesen rohangálna a runD-nk ellen...😀

Ezt az "optimicsodát" viszont nem teljesen értem, hogy mi akarna lenni. Errefelé nem igazán kedveljük az idegen szavakat.😀😀

Szerkesztette: nexion218

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 8 éve
Nandito Tennessee Titans 3 110 — Titans fan
Gratula a PO-hoz! Bár ahogy olvasom, az optimizmus továbbra sem veti fel a topikot, mindenesetre szerintem is van esélyetek győzni a WC-körben. Kötekedni se akarok, de szerintem most inkább mindenki a Packerst akarja ellenfélnek. 😊

Music City Miracle
több mint 8 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 954 — Defender
Ha jól látom, akkor jelen állás szerint a Vikings az ellenfél... Miért érzem úgy, hogy ez a lehető legkedvezőtlenebb matchup nekünk?
nexion218
Jelen állás szerint... nem biztos, hogy így marad. Egyébként nem mindegy? Ha jobban körülnézel, mindenki minket akar. És nem elkerülni.... Számunkra nincs jó forgatókönyv. Csak rossz, vagy rosszabb. Na meg a meglepetés ereje... 😀 😀
apeszos
Wild card körben azért otthon jó esélyetek van szerintem a továbbjutásra. Elég ha Cousins otthon azért elég nagy király, és ha elkapja a fonalat, akkor jajj az ellenfélnek. 😊
több mint 8 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ha jól látom, akkor jelen állás szerint a Vikings az ellenfél... Miért érzem úgy, hogy ez a lehető legkedvezőtlenebb matchup nekünk?
nexion218
Jelen állás szerint... nem biztos, hogy így marad. Egyébként nem mindegy? Ha jobban körülnézel, mindenki minket akar. És nem elkerülni.... Számunkra nincs jó forgatókönyv. Csak rossz, vagy rosszabb. Na meg a meglepetés ereje... 😀 😀
több mint 8 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Ha jól látom, akkor jelen állás szerint a Vikings az ellenfél... Miért érzem úgy, hogy ez a lehető legkedvezőtlenebb matchup nekünk?

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 8 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 418 — Слава Україні! Героям слава!
Grat skacok, hajrá a PO-ban!

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 8 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Gratulálok, srácok! Tény, hogy ez a csoport idén nem volt méltó a hírnevéhez, de a nehéz körülmények ellenére ti tudtatok leginkább kiegyensúlyozottak maradni, teljesen jogos a csoportgyőzelem.
Az meg már csak személyes vélemény, hogy én ezt a csapatot sokkal inkább kultiválom, mint a 3 évvel ezelőtti Bob által vezetett förmedvényt 😊 Sok sikert a PO-ban!
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 810 — Apu ökölbeszorított keze
Gratula !

több mint 8 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
akkor hivatalosan is beírhatjuk a 2-3 évvel ezelőtti Bengalst a példák közé, ha nem megy a csoportnak bejutnak, a playoffban pedig betliznek
nincs futójáték, védelem a közepes(nél gyengébb), de magabiztos a 15- yardos passzjáték
gyenge playoff-lebegtetős csapat, erős hazai pályával

készüljünk hogy a PO közelében leszünk, de sosem a SB-ért fogunk menni
sapka
A gyűrű sztem amúgyis elég buzis... 😀
nexion218
Mér' megkérték a kezedet? 😛
több mint 8 éve
Inter10101 9
akkor hivatalosan is beírhatjuk a 2-3 évvel ezelőtti Bengalst a példák közé, ha nem megy a csoportnak bejutnak, a playoffban pedig betliznek
nincs futójáték, védelem a közepes(nél gyengébb), de magabiztos a 15- yardos passzjáték
gyenge playoff-lebegtetős csapat, erős hazai pályával

készüljünk hogy a PO közelében leszünk, de sosem a SB-ért fogunk menni
sapka
A gyűrű sztem amúgyis elég buzis... 😀
nexion218
Ez oriasi volt!! 😀
több mint 8 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
akkor hivatalosan is beírhatjuk a 2-3 évvel ezelőtti Bengalst a példák közé, ha nem megy a csoportnak bejutnak, a playoffban pedig betliznek
nincs futójáték, védelem a közepes(nél gyengébb), de magabiztos a 15- yardos passzjáték
gyenge playoff-lebegtetős csapat, erős hazai pályával

készüljünk hogy a PO közelében leszünk, de sosem a SB-ért fogunk menni
sapka
A gyűrű sztem amúgyis elég buzis... 😀

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 8 éve
sapka Washington Commanders 6 607 — sapka
akkor hivatalosan is beírhatjuk a 2-3 évvel ezelőtti Bengalst a példák közé, ha nem megy a csoportnak bejutnak, a playoffban pedig betliznek
nincs futójáték, védelem a közepes(nél gyengébb), de magabiztos a 15- yardos passzjáték
gyenge playoff-lebegtetős csapat, erős hazai pályával

készüljünk hogy a PO közelében leszünk, de sosem a SB-ért fogunk menni

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 223 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
A csop győzelmeteknek csak a Pats, Packs drukkerek örültek jobban! 😊 Grat!


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Gratula! Ezt a meccset izomból lenyomtátok, ahogy kell, nem volt alibizés.
Legalább lesz még egy szimpi csapat az nfc-ben a cardson kívül.
Amúgy most akkor takarodjon Gruden vagy sem? 😊
mukijoe
Ööö... Nekem picit szimpibb lett a faszi, amikor a meccs után az öltözőben azt mondta, hogy "you guys have overcome everything: bad coaching, injuries, all that shit ..." 😀

Sokszor egyszerűen érthetetlenül ostoba dolgokat műveltünk, de ha képesek Szöszivel sikeresen együttdolgozni, akkor legyen... Bár az még mindig elfogadhatatlan, hogy képtelenek futójátékot összerakni. És nem normális futójátékról beszélek, haenm úgy egyáltalán akármilyenről. Az nagyon ciki.

Meg ugye most már nincs mire elküldeni. Húzott egy merészet QB poszton és eddig igaza van, PO-ban a csapat és vmiért az az érzésem, hogy még ha underdogok is leszünk a WildCard körben, a meccsen egyáltalán nem fogunk alárendelt szerepet játszani, sőt... Egy sikeres széria nagyon nagy lendületet tud adni egy csapatnak és igazából 2012-ben pl. a Seattle onnantól kezdve volt meccsben, hogy maximálisan féllábú lett a Hínárhajú. És ez a csapat attól jobb szerintem. Nem feltétlen lenne reális, ha továbbmennének, de a lendület miatt sztem bennük van az erőn felül teljesítés.

Ha a csoportot elbuktuk volna, akkor persze jogos lenne a kérdés, főleg amilyen pocsék volt idén az East (magunkat is beleértve).

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 8 éve
mukijoe Indianapolis Colts Stanford Cardinal 1 041
Gratula! Ezt a meccset izomból lenyomtátok, ahogy kell, nem volt alibizés.
Legalább lesz még egy szimpi csapat az nfc-ben a cardson kívül.
Amúgy most akkor takarodjon Gruden vagy sem? 😊
több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 079 — Chalk Dawk fan
A legkevésbé nevetséges NFC East csapat behúzta a csoportot, teljesen magabiztosan és megérdemelten. A playoffra jövök majd a bandwagonra, ráférne az NFC-re egy pofon. Hajrá

több mint 8 éve
kolok1972 New England Patriots 2 476 — Pats fan
A div. győzelmet nem kell magyarázni! Hajrá a PO-ban !

Szerkesztette: kolok1972

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 274 — Cowboys fan
gratula.
| majd jövőre elpicsázunk Titeket 😊 |
több mint 8 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 822 — Patriot
Grat!
Nem hogy a szezon elején, én még három hete sem gondoltam volna.

Szerkesztette: vpi
több mint 8 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Köszi 😊
Ismét sikerült történelmet csinálni. Egy előzetesen lesajnált, bohócnak tartott, 1/1-re várt csapat megnyeri a (na jó, nem túl nagy kihívást jelentő) csoportját...
... és a tisztelt footballszurkolók széles e négy égtájról egyetlen dologra fognak emlékezni, és jelenítenek meg mémekben stb, egy térdelést. Nem semmi, na 😊

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 028 — Így remélem megfelelek nektek.....
Grat jó PO menetelést!
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 348 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gratula a divíziógyőzelemhez! Átadom a szót Captain Kirknek! .
https://vine.co/assets/images/meta/vine_screencap-0b4ef888c2882624abcca774862cde77.png
Vine
The entertainment network where videos and personalities get really big, really fast. Download Vine to watch videos, remixes and trends before they blow up.
több mint 8 éve
ozibozi New York Giants 16 672
Philly W holnap, majd a Giants ellen vereség = Redskins playoff, ha ők verik a Dallas-t.

(és közben a Giants kikap a Minnesotától)


Tehát semmiképp se eliminálódtok holnap.
Höri
holnap W aztán lehet a sztárokat pihentetni az utcsó fordulóban P
Bjoca
2 döntetlen is jó lehet 😊