Washington Commanders
28 feliratkozó
több mint 6 éve
Mindenki remek lesz, megb@szunk mindenkit 😆😎A Baltimore-tól is kikaptunk, 1-3 lett a preseason.Virág gyerek remek guard lesz ahogy átfutottam a meccseiteket! 😛
Újabb remek idény néz ki 😀
warr_b
nagir

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
A Baltimore-tól is kikaptunk, 1-3 lett a preseason.Virág gyerek remek guard lesz ahogy átfutottam a meccseiteket! 😛
Újabb remek idény néz ki 😀
warr_b

ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
több mint 6 éve
A Baltimore-tól is kikaptunk, 1-3 lett a preseason. Újabb remek idény néz ki 😀

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
Nyertünk Atlantában. Mondjuk a punt returner-ük kétszer is komolyan megsegített minket... 😛Atlanta mindenkitől kikap a preseasonben, ez náluk valami fétish.. 😛
warr_b
Szerkesztette: nagir

ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
több mint 6 éve
Nyertünk Atlantában. Mondjuk a punt returner-ük kétszer is komolyan megsegített minket... 😛

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
Attól függ, melyik Janus arcát mutatja!! 😉Kínum a kezdő QBtok ellenünk.És ez most jó nekünk, vagy rossz? 😀 😛
dande
warr_b

ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
több mint 6 éve
Kínum a kezdő QBtok ellenünk.És ez most jó nekünk, vagy rossz? 😀 😛
dande

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
Kínum a kezdő QBtok ellenünk.
több mint 6 éve
Alakul ez xD

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
Én már várom a végét... a szezonnak.Nincs gond, jó csapat lett a Browns 🙂
nexion218

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
Én már várom a végét... a szezonnak.
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 6 éve
106.7 The Fan reports that holdout Redskins LT Trent Williams is "telling friends he's prepared to sit out the season."Kiváncsi leszek, mi lesz a saga vége.
Reporter Craig Hoffman also confirms that Williams requested a trade in June. Per Hoffman, the Redskins are "confused" by Williams' demands. He has reportedly "not demanded specific changes on the medical staff" and has been "silent in attempts to negotiate a new contract." It seems what Williams wants most of all is to get out of Washington. There has been zero indication the Redskins are considering accommodating him.
empty taxi
Egyelőre lose-lose szitunak tűnik...
Amúgy azt írják, emiatt rágott be:
Trent Williams allegedly went to Medical staff during season with concern about growth on head. They allegedly told him he was fine and to play through it. At end of season, he got it checked out, and told it was a tumor. This is why Trent has his heels dug in so deep.

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
106.7 The Fan reports that holdout Redskins LT Trent Williams is "telling friends he's prepared to sit out the season."Reporter Craig Hoffman also confirms that Williams requested a trade in June. Per Hoffman, the Redskins are "confused" by Williams' demands. He has reportedly "not demanded specific changes on the medical staff" and has been "silent in attempts to negotiate a new contract." It seems what Williams wants most of all is to get out of Washington. There has been zero indication the Redskins are considering accommodating him.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Jól kibabrálnak TW-el, ha BB -vel kellene béralkudnia...😀Adunk értd 4-dik kört meg némi aprót 😊ha egy 4. kapnak érte már összerakhatják a két kezüket..Trade lesz az hamar... AFC-be megy majd, ott akár 1.kör is jöhet érte...Donald Penn vizitel majd elvileg.És úgy néz ki, egy évre alá is ír.
Amadeus
Trent Williams meg valszeg holdout.
warr_b
nagir
gordon
ThundersNFL

ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
több mint 6 éve
Adunk értd 4-dik kört meg némi aprót 😊ha egy 4. kapnak érte már összerakhatják a két kezüket..Trade lesz az hamar... AFC-be megy majd, ott akár 1.kör is jöhet érte...Donald Penn vizitel majd elvileg.És úgy néz ki, egy évre alá is ír.
Amadeus
Trent Williams meg valszeg holdout.
warr_b
nagir
gordon
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 6 éve
ha egy 4. kapnak érte már összerakhatják a két kezüket..Trade lesz az hamar... AFC-be megy majd, ott akár 1.kör is jöhet érte...Donald Penn vizitel majd elvileg.És úgy néz ki, egy évre alá is ír.
Amadeus
Trent Williams meg valszeg holdout.
warr_b
nagir
több mint 6 éve
The Athletic's Jeff Howe reports the Redskins are "having trade discussions" regarding holdout LT Trent Williams.Howe notes the Patriots are expected to be in the mix if Williams is made available. Williams has stated he will not play again for the Redskins, so Washington may now be willing to deal the 31-year-old after signing OT Donald Penn. Health has always been Williams' biggest obstacle, but when on the field he's truly an elite left tackle. There would be plenty of suitors. Williams is under contract the next two seasons at base salaries of $11 million and $12.5 million.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Trade lesz az hamar... AFC-be megy majd, ott akár 1.kör is jöhet érte...Donald Penn vizitel majd elvileg.És úgy néz ki, egy évre alá is ír.
Amadeus
Trent Williams meg valszeg holdout.
warr_b

ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
több mint 6 éve
Donald Penn vizitel majd elvileg.És úgy néz ki, egy évre alá is ír.
Amadeus
Trent Williams meg valszeg holdout.

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
Hihihi, szóval Vegas szerint nekünk van a legkisebb esélyünk Super Bowl-ba jutni az egész ligából 😊 Hajrá, lehet cáfolni.

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
Donald Penn vizitel majd elvileg.
több mint 6 éve
Flowers annyira bejött itt(?), hogy pénteken sikerült leigazolni azt a Corey Robinsont, aki a kezdő OT párja volt Flowersnek a Jagsben az előző szezon utolsó meccsén.több mint 6 éve
twitter.com/MikeGarafolo/status/1154119621651443712?s=19Ez kéne videóban. Baromi nagy 😀 😀
Kva nagy h a HC beoltja a sztar jatekosat
😀 holnap cseret ker Norman
Borbinho
több mint 6 éve
twitter.com/MikeGarafolo/status/1154119621651443712?s=19Ez már csak ilyen elbaszott frencsájz 😆
Kva nagy h a HC beoltja a sztar jatekosat
😀 holnap cseret ker Norman
Borbinho

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
Kva nagy h a HC beoltja a sztar jatekosat
😀 holnap cseret ker Norman
"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."