Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 8 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Némmá, Junior-nak egész jó a humora:

 www.facebook.com/csnma/videos/1097944513573067/

Aszongya:

"[Chris Baker's] wife had a baby (...), hopefully she looks like his wife."

😀

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
 twitter.com/ESPNStatsInfo/status/685171557145051137


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
I like that!!! 😀 😀

Srácok, van +1 szurkolótok a PO-ra!!! Márminthogy én... 😀

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 8 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat


Szerkesztette: apeszos
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 810 — Apu ökölbeszorított keze
Ebben a csoportban nem kell ismertető mit tud segíteni CW...

több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 079 — Chalk Dawk fan
Beépített emberünk a Seahawks után a Redskinst is megpróbálja tönkretenni.

több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 924 — SuperBowl Champions 2013/2014
Former Seahawks and Ravens CB Cary Williams is signing with Washington, per source. Instant help for playoffs.
Klaci79
Azért azzal a kiemelt résszel vitatkoznék. Ha pályára kerül, keszuljetek fel a kiesesre.

Hozzánk úgy került,hogy tavaly év végén cutolta a Philly. Aztán mi kifizettunk érte egy valag pénzt FA-n, de szezon közben kitettuk, ami bőven több,mint jelzeserteku, hiszen tele voltunk sérültekkel a poszton. Konkrétan meccset/meccseket buktunk a játékán.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 908
Former Seahawks and Ravens CB Cary Williams is signing with Washington, per source. Instant help for playoffs.
több mint 8 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Valamit szedjenek már össze a hozzáértők Kirk Cousinsról. Mármint, hogy milyen volt a szezonja. Mert ilyeneket irkálnak ki a közvetítésben, hogy az első QB a franchise történetében, aki a szezon összes meccsén passzolt TD-t, meg hogy a legtöbb yardot teljesítette szintén a franchise történetében per szezon.. Meg hogy az öreg Shanny azt mondta októberben, hogy Cousins képes SB-ba vezetni egy csapatot, meg hogy a 29 tédéje is majdnem klubcsúcs. Meg hogy a a 69,8-as passzpontosság is a legjobb 1945 óta.
Ehhez még hozzájönnek az NFC offensive player jelölések meg ilyenek, és a nem hozzáértő néző (mint én) ilyenkor hajlamos eltévelyedni, és azt gondolni, hogy a srác jó. Szóval kérek egy hozzáértőt, hogy írja már meg, hogy csak ebben a szisztémában tud érvényesülni a fickó, meg mellette áll a szerencse, meg jobb esetben is overrated, ha ugyan nem bust. Köszi 😊
Másik: olvasom valahol az éleslátó szurkolói véleményt, hogy a GB simán direkt kapott ki, mert ugyan ki a fenének van kedve a Seattle-el kínlódni, mikor a szar Washingtont is alázhatja a wild card körben. Mit mondjak, igaza van!!!! Mert nyilvánvaló, hogy a szabálykönyvben van a hiba, ha egy ilyen rossz csapat is bejuthatott mint a miénk, és szerintem az, hogy pozitív lett a mérleg a végére, az is valami adminisztrációs hiba.
--------------
😊
agent T
Nézd én egy picit elfogult vagyok a Szöszivel kapcsolatosan, mert alapvetően a viselkedése már megnyerő számomra, de én azt mondom, hogy a számok nem hazudnak. 29 TD, 11 INT, 4166 yard, 69.8%, 101.6 QBR, ezek akrámelyik franchise QB számára elfogadhatóak szerintem, ráadásul mindezt futójáték nélkül. Szerintem az fogja eldönteni, hogy mennyire jó, hogy meddig képes ilyen ütemű fejlődésre. Ha itt megáll, akkor felső középkategória, ha mondjuk még 1-2 évig tudja ezt a fejlődési ütemet tartani, akkor simán lehet pár év múlva "elit". A lényeg, hogy nem csak a szája járt, hanem tényleg javította a hibáit és meccsről meccsre jobb lett. De ugye egy jó évet láttunk a Hínárhajútól is... Én az után is bizakodó voltam (bár ugye a sérülés ott nagyban árnyalta képet) és végül pofára estünk. Szóval röviden, igen, sztem idén tényleg jó volt, lássuk mi történik vasárnap illetve jövőre.

Ja és a válaszom a rendszerQB dologra: szerintem nem kell tudnia kismillió rendszerben játszania, elég ha egyet tud, ami működik és a rendszer is megmarad körülötte. Brady-ről se tudjuk sztem, hogy tud-e több rendszerben játszani, de amiben asszem egész pályafutása alatt játszott, az működik és meg is maradt körülötte.

Szerkesztette: nexion218

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 223 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Másik: olvasom valahol az éleslátó szurkolói véleményt, hogy a GB simán direkt kapott ki, mert ugyan ki a fenének van kedve a Seattle-el kínlódni,
agent T
Ha nyertünk volna a MIN ellen újra őket fogadtuk volna a WC körben és nem a Hawkst. Akkor biz ide látogatottak volna Wilsonék a WC körben. Ennyit tudott a csapat.
Alázni pedig nem fogunk, maxiumum magunkat. Reménykedem benne, hogy egy kicsit visszatalál a helyes útra az O-nk, és nyomunk egy fasza kis meccset majd a WildCard kör zárásaként.


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Valamit szedjenek már össze a hozzáértők Kirk Cousinsról. Mármint, hogy milyen volt a szezonja. Mert ilyeneket irkálnak ki a közvetítésben, hogy az első QB a franchise történetében, aki a szezon összes meccsén passzolt TD-t, meg hogy a legtöbb yardot teljesítette szintén a franchise történetében per szezon.. Meg hogy az öreg Shanny azt mondta októberben, hogy Cousins képes SB-ba vezetni egy csapatot, meg hogy a 29 tédéje is majdnem klubcsúcs. Meg hogy a a 69,8-as passzpontosság is a legjobb 1945 óta.
Ehhez még hozzájönnek az NFC offensive player jelölések meg ilyenek, és a nem hozzáértő néző (mint én) ilyenkor hajlamos eltévelyedni, és azt gondolni, hogy a srác jó. Szóval kérek egy hozzáértőt, hogy írja már meg, hogy csak ebben a szisztémában tud érvényesülni a fickó, meg mellette áll a szerencse, meg jobb esetben is overrated, ha ugyan nem bust. Köszi 😊
Másik: olvasom valahol az éleslátó szurkolói véleményt, hogy a GB simán direkt kapott ki, mert ugyan ki a fenének van kedve a Seattle-el kínlódni, mikor a szar Washingtont is alázhatja a wild card körben. Mit mondjak, igaza van!!!! Mert nyilvánvaló, hogy a szabálykönyvben van a hiba, ha egy ilyen rossz csapat is bejuthatott mint a miénk, és szerintem az, hogy pozitív lett a mérleg a végére, az is valami adminisztrációs hiba.
--------------
😊
agent T
Nem mersz hinni a szemednek? A "szagértők" 1/1-et, de a legjobb esetben is top5-ös draftcetlit jósoltak nekünk a "botrányos" QB csere miatt. Melyikük véleményére vagy kíváncsi? 😉
Bjoca
Kommentem a következő: wehehehe 😊

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 8 éve
Bjoca Washington Commanders 292 — ami meghalt nem halhat meg többé
Valamit szedjenek már össze a hozzáértők Kirk Cousinsról. Mármint, hogy milyen volt a szezonja. Mert ilyeneket irkálnak ki a közvetítésben, hogy az első QB a franchise történetében, aki a szezon összes meccsén passzolt TD-t, meg hogy a legtöbb yardot teljesítette szintén a franchise történetében per szezon.. Meg hogy az öreg Shanny azt mondta októberben, hogy Cousins képes SB-ba vezetni egy csapatot, meg hogy a 29 tédéje is majdnem klubcsúcs. Meg hogy a a 69,8-as passzpontosság is a legjobb 1945 óta.
Ehhez még hozzájönnek az NFC offensive player jelölések meg ilyenek, és a nem hozzáértő néző (mint én) ilyenkor hajlamos eltévelyedni, és azt gondolni, hogy a srác jó. Szóval kérek egy hozzáértőt, hogy írja már meg, hogy csak ebben a szisztémában tud érvényesülni a fickó, meg mellette áll a szerencse, meg jobb esetben is overrated, ha ugyan nem bust. Köszi 😊
Másik: olvasom valahol az éleslátó szurkolói véleményt, hogy a GB simán direkt kapott ki, mert ugyan ki a fenének van kedve a Seattle-el kínlódni, mikor a szar Washingtont is alázhatja a wild card körben. Mit mondjak, igaza van!!!! Mert nyilvánvaló, hogy a szabálykönyvben van a hiba, ha egy ilyen rossz csapat is bejuthatott mint a miénk, és szerintem az, hogy pozitív lett a mérleg a végére, az is valami adminisztrációs hiba.
--------------
😊
agent T
Nem mersz hinni a szemednek? A "szagértők" 1/1-et, de a legjobb esetben is top5-ös draftcetlit jósoltak nekünk a "botrányos" QB csere miatt. Melyikük véleményére vagy kíváncsi? 😉

az éj sötét és tele iszonyattal
több mint 8 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Tojjatok mindenkire és élvezzétek, hogy POban vagytok 😉
dande
Nyilván én is csak vicceltem lentebb. 😊

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 028 — Így remélem megfelelek nektek.....
Tojjatok mindenkire és élvezzétek, hogy POban vagytok 😉
több mint 8 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Valamit szedjenek már össze a hozzáértők Kirk Cousinsról. Mármint, hogy milyen volt a szezonja. Mert ilyeneket irkálnak ki a közvetítésben, hogy az első QB a franchise történetében, aki a szezon összes meccsén passzolt TD-t, meg hogy a legtöbb yardot teljesítette szintén a franchise történetében per szezon.. Meg hogy az öreg Shanny azt mondta októberben, hogy Cousins képes SB-ba vezetni egy csapatot, meg hogy a 29 tédéje is majdnem klubcsúcs. Meg hogy a a 69,8-as passzpontosság is a legjobb 1945 óta.
Ehhez még hozzájönnek az NFC offensive player jelölések meg ilyenek, és a nem hozzáértő néző (mint én) ilyenkor hajlamos eltévelyedni, és azt gondolni, hogy a srác jó. Szóval kérek egy hozzáértőt, hogy írja már meg, hogy csak ebben a szisztémában tud érvényesülni a fickó, meg mellette áll a szerencse, meg jobb esetben is overrated, ha ugyan nem bust. Köszi 😊
Másik: olvasom valahol az éleslátó szurkolói véleményt, hogy a GB simán direkt kapott ki, mert ugyan ki a fenének van kedve a Seattle-el kínlódni, mikor a szar Washingtont is alázhatja a wild card körben. Mit mondjak, igaza van!!!! Mert nyilvánvaló, hogy a szabálykönyvben van a hiba, ha egy ilyen rossz csapat is bejuthatott mint a miénk, és szerintem az, hogy pozitív lett a mérleg a végére, az is valami adminisztrációs hiba.
--------------
😊

Szerkesztette: agent T

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 8 éve
sapka Washington Commanders 6 607 — sapka
Úgy nézem a sajtosok jönne a szántóföldre, ami jó, mert a hazai pálya az hazai pálya; másrészt jó mert ööööööö. Várjunk csak ez nem jó 😊. Nagyon kétarcú a csapatuk, lehet rossz napjuk lesz. 😊😊

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 8 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
több mint 8 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
több mint 8 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
http://was.247sports.com/Bolt/Redskins-A-record-breaking-season-for-Jordan-Reed-42366304
A record-breaking season for Jordan Reed
több mint 8 éve
Béczkó 1 264
 www.sbnation.com/2015/12/29/10684070/washington-nfl-playoffs-nfc-east-champs-rg3-kirk-cousins
több mint 8 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Azért az se gyenge, hogy Vegas szerint a Dallas meccsen mi leszünk az underdogok...😀 Félreértés ne essék, egy közepes, a valóságot kicsit túlteljesítő csapat a Washington, de a Cowboys siralmasan tré, ráadásul sztem ha már így alakult a szezon, szeretnének minél jobb helyen draftolni. Igaz nekünk nem oszt, nem szoroz a vasárnapi eredmény, de akkor is nagyon fura, hogy esélyesebb szerintük egy Cowboys győzelem...
nexion218
Azért azt ne felejtsük el, hogy három hete sem voltak jobbak, mégis elvertek minket egy cirkuszi meccsen...
apeszos
Neked nem mondták, hogy azt direkt csinálták, hogy a Cowboys jobb helyről draftolhasson? Puszta felebaráti szeretetből... 😊
nexion218
Lehet hogy mondták, csak nem figyeltem oda.. 😛 A winn-el jobb helyről mi? Na majd jobban figyelek legközelebb.. 😛
több mint 8 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Azért az se gyenge, hogy Vegas szerint a Dallas meccsen mi leszünk az underdogok...😀 Félreértés ne essék, egy közepes, a valóságot kicsit túlteljesítő csapat a Washington, de a Cowboys siralmasan tré, ráadásul sztem ha már így alakult a szezon, szeretnének minél jobb helyen draftolni. Igaz nekünk nem oszt, nem szoroz a vasárnapi eredmény, de akkor is nagyon fura, hogy esélyesebb szerintük egy Cowboys győzelem...
nexion218
Azért azt ne felejtsük el, hogy három hete sem voltak jobbak, mégis elvertek minket egy cirkuszi meccsen...
apeszos
Neked nem mondták, hogy azt direkt csinálták, hogy a Cowboys jobb helyről draftolhasson? Puszta felebaráti szeretetből... 😊

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 8 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Azért az se gyenge, hogy Vegas szerint a Dallas meccsen mi leszünk az underdogok...😀 Félreértés ne essék, egy közepes, a valóságot kicsit túlteljesítő csapat a Washington, de a Cowboys siralmasan tré, ráadásul sztem ha már így alakult a szezon, szeretnének minél jobb helyen draftolni. Igaz nekünk nem oszt, nem szoroz a vasárnapi eredmény, de akkor is nagyon fura, hogy esélyesebb szerintük egy Cowboys győzelem...
nexion218
Azért azt ne felejtsük el, hogy három hete sem voltak jobbak, mégis elvertek minket egy cirkuszi meccsen...
több mint 8 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Azért az se gyenge, hogy Vegas szerint a Dallas meccsen mi leszünk az underdogok...😀 Félreértés ne essék, egy közepes, a valóságot kicsit túlteljesítő csapat a Washington, de a Cowboys siralmasan tré, ráadásul sztem ha már így alakult a szezon, szeretnének minél jobb helyen draftolni. Igaz nekünk nem oszt, nem szoroz a vasárnapi eredmény, de akkor is nagyon fura, hogy esélyesebb szerintük egy Cowboys győzelem...
nexion218
szerintem a sérültek pihentetve lesznek
sapka
Azért csak kéne csinálni egy 9-7-et, nem? 😊 Meg ugye we want Dallas.. de komolyra fordítva a szót, szerintem komolyan kell vennünk a Dallas meccset, mert nálunk sokkal jobbak is szívták már meg, hogy rálazultak, rápihentek a playoffra. Meg kéne nyomni ezt a meccset.
agent T
Ugyanerre gondoltam. Nyilván észszerű keretek között, de nem kéne teljesen kiengedni. Aki sérült, az pihenjen, de sztem a morálnak jobb egy Dallas elleni győzelem után nekimenni a WildCard körnek, mint egy vereséggel, hogy "Ó, pihentünk, de majd a kövi meccsen odatesszük magunkat" és mire kezdenénk a meccsbe belelendülni, már takarítjuk is kifelé az öltözőket az offseason-re...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 8 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Azért az se gyenge, hogy Vegas szerint a Dallas meccsen mi leszünk az underdogok...😀 Félreértés ne essék, egy közepes, a valóságot kicsit túlteljesítő csapat a Washington, de a Cowboys siralmasan tré, ráadásul sztem ha már így alakult a szezon, szeretnének minél jobb helyen draftolni. Igaz nekünk nem oszt, nem szoroz a vasárnapi eredmény, de akkor is nagyon fura, hogy esélyesebb szerintük egy Cowboys győzelem...
nexion218
szerintem a sérültek pihentetve lesznek
sapka
Azért csak kéne csinálni egy 9-7-et, nem? 😊 Meg ugye we want Dallas.. de komolyra fordítva a szót, szerintem komolyan kell vennünk a Dallas meccset, mert nálunk sokkal jobbak is szívták már meg, hogy rálazultak, rápihentek a playoffra. Meg kéne nyomni ezt a meccset.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊