Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 9 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Na behúzzuk Mariotát? Most láttam egy cikket, hogy járt nálunk.agent T
hátha ott lesz 1/5ön, szerintem az Alkesz GM berántja, mint a főzeléket, mert BPA.
Egyébként nálunk tuti bust lenne 😀.sapka
Sztem máshol is az lesz... Már korábban leírtam részletesen: bár nem értek hozzá, de sztem Griffin 2.0 a srác. Alkat, játékstílus, nulla pro offense tapasztalat... Azt meg senki nem tudja előre, hogy meg tudja-e tanulni. Shanny ebből a szempontból próbálta volna jól menedzselni Griffint (először csinálja azt, amit tud, majd fokozatosan tanuljon bele a pocket játékba), de egyelőre látjuk, hogy sajnos ez nem nagyon megy. És a jelek szerint mindegy, hogy ki tanítja rá, mert Grudennel se megy.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 607 — sapka
Na behúzzuk Mariotát? Most láttam egy cikket, hogy járt nálunk.agent T
hátha ott lesz 1/5ön, szerintem az Alkesz GM berántja, mint a főzeléket, mert BPA.
Egyébként nálunk tuti bust lenne 😀.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Na behúzzuk Mariotát? Most láttam egy cikket, hogy járt nálunk.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 9 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Redskins Sign Safety Jeron Johnson

 httr4life.com/redskins-sign-safety-jeron-johnson/
több mint 9 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
 insider.espn.go.com/nfl/freeagency/?year=2015&team=28&type=-1

FA Tracker
több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 607 — sapka
spotracon fent van Culliver szerződésének számai, és elég jó
idén 4,25M-val nyomja a sapkát
jövőre pedig 9,25M-val
és itt jön a lényeg, tul.képpen ezután simán kitehetjük, mert a garantált számainak 90%-a kipörög két év alatt, és tul.képpen a vezetőség eldöntheti, hogy két év múlva érdemes-e lehívni a szerződését; ha meg nem akkor adios/újratárgyalás

és azt gondolom, ennek tudatában ez egy 2 éves 14M-os szerződés évi 7M és ebből kb. 6M garantálva
így már nem is hangzik olyan rosszul 😊

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 607 — sapka
College fociban dilettánsabb vagyok, mint NFL-ben, de mégis gondoltam nézek pár hájlájcot Mariota-ról. Valaki, aki tőlem jobban ért a college tálentumokhoz, mondja már el, hogy mivel lennék ezzel a sráccal előrébb, mint RG3-mal? Az én szememben a bőrük árnyalata meg a frizura az egyetlen különbség... Read option szarásig, fut, mint a mérgezett egér és képes a wide open big play-eket megdobni, ráadásul nekem ránézésre az alkata se sokkal acélosabb. Felőlem legyen új QB, de attól félek ennek a srácnak ugyan az lenne a vége, mint Robert-nek...nexion218
igazából egy kutya, idén Mariotát szopják fel, annó Griffinnel tették ugyanezt
talán Mariota beszari-kötelességtudatos habitusa jobban illik Grudenhez, a lényegen nem változtat, hogy nem látnak a pályán pre-snap readet nem tudnak, és biztosan nem nálunk fogják ezt megtanulni...

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 035 — Így remélem megfelelek nektek.....
Én sem értek a legkevésbé hozzá, de amennyire én látom érzékelem, hozzáállása, mentalitása profibb, jobban NFL fit (nem tudok jobb kifejezést rá), mint RGIII, tól s emiatt másként alakít játékokat helyzeteket, ami talán a sérüléstől is jobban megóvja. s tanulékonyabb. De lehet ez mind hülyeség, majd az okosok elmagyarázzák.
több mint 9 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
College fociban dilettánsabb vagyok, mint NFL-ben, de mégis gondoltam nézek pár hájlájcot Mariota-ról. Valaki, aki tőlem jobban ért a college tálentumokhoz, mondja már el, hogy mivel lennék ezzel a sráccal előrébb, mint RG3-mal? Az én szememben a bőrük árnyalata meg a frizura az egyetlen különbség... Read option szarásig, fut, mint a mérgezett egér és képes a wide open big play-eket megdobni, ráadásul nekem ránézésre az alkata se sokkal acélosabb. Felőlem legyen új QB, de attól félek ennek a srácnak ugyan az lenne a vége, mint Robert-nek...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 607 — sapka
Howard Eskin ‏@howardeskin 15 p15 perccel ezelőtt

In the last 24 hours I spoke with 3 #NFL sources and I was told by everyone that #Redskins will take Marcus Mariota if he gets to 5.dande
ez egyáltalán nem meglepő
1/5-nél biztosan nem csúszik lejjebb, mert ott Alkesz szerint már BPA
mert ha ennyit csúszik akkor kimegy előtte Winston+Leonard+2 rusher/1 T, és utána úgy tul.képpen van egy kis talent gap (WR-t pedig biztosan nem viszünk)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 035 — Így remélem megfelelek nektek.....
Howard Eskin ‏@howardeskin 15 p15 perccel ezelőtt

In the last 24 hours I spoke with 3 #NFL sources and I was told by everyone that #Redskins will take Marcus Mariota if he gets to 5.
több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 607 — sapka
Culliver szerintem jó igazolás, de az a 8 milka kicsit megszaladt 😀😀

Knighton is jó, az főleg, hogy csak 1 évet kapottsapka
8 milla egy maximum középszerű CB-re? Hát....Alabama Niners
Maxwellnél azért jobb

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Culliver szerintem jó igazolás, de az a 8 milka kicsit megszaladt 😀😀

Knighton is jó, az főleg, hogy csak 1 évet kapottsapka
8 milla egy maximum középszerű CB-re? Hát....
több mint 9 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 697
Terrance 'Pot Roast' knighton leigazolva, viszont csak 1 évre. Érdekss. Denverben 2 nagyon jó éve volt. 4 milliót kap idén.
Viszont ma arról kaptak szárnyra hírek, hogy megint túlsúllyal küzd, mint oly sokszor anno nálunk. Ha jó formában kerül, akkor nagyon jól jártok vele.iktriad
Knighton látványosat zuhant.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
És Orakpo ment Tennessee-be.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 607 — sapka
Culliver szerintem jó igazolás, de az a 8 milka kicsit megszaladt 😀😀

Knighton is jó, az főleg, hogy csak 1 évet kapott

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Chris Culliver to sign 4-year deal with Washington. $8 million per year.
( nem vagytok normálisak)


több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Terrance 'Pot Roast' knighton leigazolva, viszont csak 1 évre. Érdekss. Denverben 2 nagyon jó éve volt. 4 milliót kap idén.
Viszont ma arról kaptak szárnyra hírek, hogy megint túlsúllyal küzd, mint oly sokszor anno nálunk. Ha jó formában kerül, akkor nagyon jól jártok vele.
több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 607 — sapka
Helu 2 év 4 milkát kapott a Raidersben, ennyit adhattunk volna, vagy többet is 😊
mindegy, eddig nem csináltunk hülyeségetsapka
Eddig... ez is valami egy nap után... 😛apeszos
odatettük a szintet már az elején! 😀

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Helu 2 év 4 milkát kapott a Raidersben, ennyit adhattunk volna, vagy többet is 😊
mindegy, eddig nem csináltunk hülyeségetsapka
Eddig... ez is valami egy nap után... 😛
több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 607 — sapka
Helu 2 év 4 milkát kapott a Raidersben, ennyit adhattunk volna, vagy többet is 😊
mindegy, eddig nem csináltunk hülyeséget

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Niles Paul (TE) 3 év, 6 millió $, 2,25 millió $ garantált + 3,6 millió $ teljesítményösztönző

Úgy látom a mi kis WR-TE- néha OLB Paul barátunk későn érő típus. És mi azt ki is várjuk.
több mint 9 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Azért Helut sajnálom...
több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 607 — sapka
Paea érkezik a Bearsből. 4 év 5+ millió.tüsi91
kíváncsi leszek rá!

idénről kb. Brooks Reednek örültem volna, ő 4/22M-ért ment Atlantába, és nagyon jót tett volna a belső LB corpnak

összeségében jó, és baromi meglepő, hogy ennyire kimaradtunk az akcióból

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Paea érkezik a Bearsből. 4 év 5+ millió.