Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 607 — sapka
New Redskins GM Scot McCloughan is attempting to add Packers senior personnel executive Alonzo Highsmith to his front office.
Highsmith is a highly respected college scout who was originally hired by Ron Wolf in 1999. He was named the NFL Scout of the Year following the 2010 season. McCloughan, like Highsmith, has a background with Wolf.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 607 — sapka
A Dl sorból egyedül Redding az aki tényleg top/topközeli játékos volt/van/lesz, a többiek tul.képpen semmire nem vitték (a lionsban sem)
sapka
Shaun Rogers kibaszottjó DT volt.Bazzani
szerintem 2007-ben/től már nem volt annyira jó (előtte elit volt az ok)
szerk. akarom írni 2006-tól, és onnan érkezett 2007-re; és szerintem nem véletlen engedtétek cseréltétek el 😛

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A Dl sorból egyedül Redding az aki tényleg top/topközeli játékos volt/van/lesz, a többiek tul.képpen semmire nem vitték (a lionsban sem)
sapka
Shaun Rogers kibaszottjó DT volt.

több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 607 — sapka
Azóta sem (előtte sem) kapott DC munkát sehol. Lehet, hogy jó LB edző de szerintem nem alkalmas Dc munkára.Bazzani
nem állítom az ellenkezőjét!
de a keretről kicsit mást gondolok:
A Dl sorból egyedül Redding az aki tényleg top/topközeli játékos volt/van/lesz, a többiek tul.képpen semmire nem vitték (a lionsban sem)
Az LB sorból Simsre emlékszem az Eaglesből, de már ott is borzalmas volt, Paris Lenon pedig csak nálatok volt kezdő, sehol máshol; és első dolgotok volt kirakni annó 😛
A többiben szintén teljesen egyetértek;
szóval kapott egy bottom 5-7-es keretet és azt bevitte bottom 2-be, nem egy dicsőség, de ilyen szempontból én picit furcsállom, hogy a korábbi edzőkeringőkben soha nem kapott állást;
mindenesetre semmi jóra nem számítok: talán ha át/visszaállunk 4-3-ra

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Egy Lions drukker vélemény twitteren, asszem mindent elmond a dologról:

"Joe Barry? The guy whose defense ranked 32nd in the NFL in yards, pts, rush yds per att, rush TDs, & passing nYPA both his seasons as a DC?"Bazzani
no igen, de milyen kerettel?
vagy úgy érzed az egy top 5-ös D-keret volt? vagy csak keret alapján mire predesztináltad volna őket?sapka
Ez itt kurva nagy OFF, de válaszolok hamár kérdeztél. 😊
Kicsit ködösek az emlékeim így rákerestem a keretre.
2007
Egy teljesen átlagos/jó DL (Shaun Rogers, Cory Redding, Dewayne White, Shaun Cody), egy viszonylag használható de inkább liga hátsó harmada LB sor (az akkor még jónak számító Ernie Sims, a tackle gyár tavaly SB-t játszó Paris Lenon, többi felejtős) és egy szar DB sor.
2008
A DL-ből távozott Rogers helyére egy kiöregedőfélben lévő veterán érkezett(Darby) viszont ekkor draftoltuk Avrilt, az LB sor maradt (illetve hasonló kaliberű emberek érkeztek mint akik távoztak) viszont a secondary-be érkezett a jónak számító Bodden-Kelly kettős.

Egyik esetben sem vártak tőle csodát, de az, hogy mindenben ligaalja legyen az egység (úgy hogy a HC is defense szakember) az miatta is volt.
Azóta sem (előtte sem) kapott DC munkát sehol. Lehet, hogy jó LB edző de szerintem nem alkalmas Dc munkára.

több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 607 — sapka
Egy Lions drukker vélemény twitteren, asszem mindent elmond a dologról:

"Joe Barry? The guy whose defense ranked 32nd in the NFL in yards, pts, rush yds per att, rush TDs, & passing nYPA both his seasons as a DC?"Bazzani
no igen, de milyen kerettel?
vagy úgy érzed az egy top 5-ös D-keret volt? vagy csak keret alapján mire predesztináltad volna őket?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Úgy néz ki csak megkapjuk Joe Barry-t.... MIÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉRT???????????????? Nagyon gáz, hogy Snyder összes pénze is kevés ahhoz, hogy a 0-16 Detroit D koordinátorán kívük bárki más elvállalja ezt a csapatot... Szomorú vagyok... És megint lesz majd mentség meg magyarazkodás, hogy a játékosok a szarok vagy épp a DC egy dilettáns, de eredmény az nuku. Egy kipróbált D edző melett legalább egyertelmű lett volna, hogy ki a hülye...nexion218
Egy Lions drukker vélemény twitteren, asszem mindent elmond a dologról:
Joe Barry? The guy whose defense ranked 32nd in the NFL in yards, pts, rush yds per att, rush TDs, & passing nYPA both his seasons as a DC?

több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 812 — Apu ökölbeszorított keze
Wash L
Simán

több mint 9 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
vannak gondok:
Michael C. Wright @mikecwright · 11 ó 11 órával ezelőtt
Heard Fangio wanted to bring Donatell to Redskins, but they wanted to keep Raheem Morris... hence Chicago.sapka
Istenem bazdmeg... Ha váltunk nevet, akkor javasolnám a Washington Palmface nevet...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 607 — sapka
vannak gondok:
Michael C. Wright @mikecwright · 11 ó 11 órával ezelőtt
Heard Fangio wanted to bring Donatell to Redskins, but they wanted to keep Raheem Morris... hence Chicago.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Úgy néz ki csak megkapjuk Joe Barry-t.... MIÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉRT???????????????? Nagyon gáz, hogy Snyder összes pénze is kevés ahhoz, hogy a 0-16 Detroit D koordinátorán kívük bárki más elvállalja ezt a csapatot... Szomorú vagyok... És megint lesz majd mentség meg magyarazkodás, hogy a játékosok a szarok vagy épp a DC egy dilettáns, de eredmény az nuku. Egy kipróbált D edző melett legalább egyertelmű lett volna, hogy ki a hülye...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 607 — sapka
azért vannak itt még jó dolgok is:
Redskins hired ex-Cowboys OC Bill Callahan as offensive line coach.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 830 — 258. §
van itt valami keverés-kavarás megint
Barryt nem nevezték ki hivatalosan csak pár segédedző biztos benne

mindenesetre Fangio jön interjúra, amint elszabadul 49-bőlsapka
 www.washingtonpost.com/blogs/dc-sports-bog/wp/2015/01/14/jim-fassel-remembers-when-he-was-supposed-to-get-the-redskins-head-coaching-job/


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 607 — sapka
van itt valami keverés-kavarás megint
Barryt nem nevezték ki hivatalosan csak pár segédedző biztos benne

mindenesetre Fangio jön interjúra, amint elszabadul 49-ből

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Zavaró is volt az az átlag 3-4 W... :S Miért nem lehet egy jó D edzőt szerződtetni?

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Jézus. Nagy haverja lehet valaki a vezetőségből.Bazzani
Marinelli az aposa szoval biztos volt b-terv :p

több mint 9 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 830 — 258. §
Jézus. Nagy haverja lehet valaki a vezetőségből.Bazzani
rosszabb esetben rokona, ugye :p

Bruce Allen (Tampa) és A.J. Smith (San Diego) amúgy a kapcsolat, nyilvánvalóan


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Jézus. Nagy haverja lehet valaki a vezetőségből.

több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 607 — sapka
csalódott vagyok

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 830 — 258. §
Joe Barry lesz az új DC, aki védőkoordinátorként legutóbb a 0-16-os Detroitnál dolgozott, azóta LB coach volt a Tampánál, a USC-nél és a Chargers-nél


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
állítólag Scwartz átjönni DC-zni washington citybe
nah, a végén még rendes stáb lesz ittsapka
Ki tudja lehet Morrist léptetitek elő:  profootballtalk.nbcsports.com/2015/01/13/report-raheem-morris-to-interview-for-promotion-to-defensive-coordinator/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 607 — sapka
állítólag Scwartz átjönni DC-zni washington citybe
nah, a végén még rendes stáb lesz itt

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
McCloughan miatt szóba jött Frank Gore nálatok. Nagyon sajnálnám, nagy kedvencem. És ez mellett még Ahmad Brooksról és Vernon Davisről is csiripelnek, mint esetleges jelölt.
 www.csnbayarea.com/49ers/mccloughan-washington-further-along-when-he-joined-49ersdiverdoc
Brooks erősítést jelenthetne (a többiek szerintem nem), de úgy tudom nálatok azzal volt baja, hogy keveset játszott
bár még nem tiszta a passrusher helyzet nálunk (gondolok itt a lejárt szerződésekre), de egyelőre Kerrigan mellett a tavaly draftolt Murphy van ott a tűz közelében...

állítólag McC. elhintette, hogy szerinte Griffinnek csak több időre van szüksége... (mint Favre annó)
lehet, hogy megint keserves szezon lesz ezsapka
Padoztatták, nehezen viselte, hangot is adott neki, de biztos, hogy jól jönne Brooks nektek. Goret, Morris mögé gondolják backupnak. A mostani volt a 8. 1000+ yardos szezonja. Sztem bármelyik csapatnak erősítést jelentene (főleg, ha backup RB-nek szánják). Remélem nem fog titeket erősíteni és marad. Davis ha nem képzőművészkedne, és motivált tudna lenni, ő sem lenne rossz, de jelenleg sztem sem igazi upgrade.diverdoc
Helu is egész jó RB + fiatal is 😊
ami nem hátrány, ha a 2017-2018-as playoff lenne a cél; bár erről még nem volt szó, hogy melyik szezonban akarunk nyerni! de nem hiszem, hogy jövőre, így Gore nem jelentene pluszt hosszú távon; és azt gondolom ez most a fontossapka
Nem ismerem a skinst és a célokat, úgyhogy vszínű igazad van. Akkor maradjunk annyiban, hogy Ti is mi is jól járunk, ha marad. 😊


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 607 — sapka
McCloughan miatt szóba jött Frank Gore nálatok. Nagyon sajnálnám, nagy kedvencem. És ez mellett még Ahmad Brooksról és Vernon Davisről is csiripelnek, mint esetleges jelölt.
 www.csnbayarea.com/49ers/mccloughan-washington-further-along-when-he-joined-49ersdiverdoc
Brooks erősítést jelenthetne (a többiek szerintem nem), de úgy tudom nálatok azzal volt baja, hogy keveset játszott
bár még nem tiszta a passrusher helyzet nálunk (gondolok itt a lejárt szerződésekre), de egyelőre Kerrigan mellett a tavaly draftolt Murphy van ott a tűz közelében...

állítólag McC. elhintette, hogy szerinte Griffinnek csak több időre van szüksége... (mint Favre annó)
lehet, hogy megint keserves szezon lesz ezsapka
Padoztatták, nehezen viselte, hangot is adott neki, de biztos, hogy jól jönne Brooks nektek. Goret, Morris mögé gondolják backupnak. A mostani volt a 8. 1000+ yardos szezonja. Sztem bármelyik csapatnak erősítést jelentene (főleg, ha backup RB-nek szánják). Remélem nem fog titeket erősíteni és marad. Davis ha nem képzőművészkedne, és motivált tudna lenni, ő sem lenne rossz, de jelenleg sztem sem igazi upgrade.diverdoc
Helu is egész jó RB + fiatal is 😊
ami nem hátrány, ha a 2017-2018-as playoff lenne a cél; bár erről még nem volt szó, hogy melyik szezonban akarunk nyerni! de nem hiszem, hogy jövőre, így Gore nem jelentene pluszt hosszú távon; és azt gondolom ez most a fontos

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
McCloughan miatt szóba jött Frank Gore nálatok. Nagyon sajnálnám, nagy kedvencem. És ez mellett még Ahmad Brooksról és Vernon Davisről is csiripelnek, mint esetleges jelölt.
 www.csnbayarea.com/49ers/mccloughan-washington-further-along-when-he-joined-49ersdiverdoc
Brooks erősítést jelenthetne (a többiek szerintem nem), de úgy tudom nálatok azzal volt baja, hogy keveset játszott
bár még nem tiszta a passrusher helyzet nálunk (gondolok itt a lejárt szerződésekre), de egyelőre Kerrigan mellett a tavaly draftolt Murphy van ott a tűz közelében...

állítólag McC. elhintette, hogy szerinte Griffinnek csak több időre van szüksége... (mint Favre annó)
lehet, hogy megint keserves szezon lesz ezsapka
Padoztatták, nehezen viselte, hangot is adott neki, de biztos, hogy jól jönne Brooks nektek. Goret, Morris mögé gondolják backupnak. A mostani volt a 8. 1000+ yardos szezonja. Sztem bármelyik csapatnak erősítést jelentene (főleg, ha backup RB-nek szánják). Remélem nem fog titeket erősíteni és marad. Davis ha nem képzőművészkedne, és motivált tudna lenni, ő sem lenne rossz, de jelenleg sztem sem igazi upgrade.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P