Washington Commanders
28 feliratkozó
több mint 10 éve
Ez rendesen meglepett, nem Doctsonnal bajom, de nem gondoltam volna h ilyen korán érkezik WR.Érthető mert bpa, masreszt garcon öregszik meg lejar. Es marad djax meg a te-k meg aki kifejlodik.
empty taxi
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
Ez rendesen meglepett, nem Doctsonnal bajom, de nem gondoltam volna h ilyen korán érkezik WR.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
több mint 10 éve
Ezt ismeritek? www.potomacpulse.org/#!The-Ideal-Draft-for-the-Washington-Redskins/c1nni/57216d370cf2a12871babdf0
több mint 10 éve
Culliverről mi híretek van?
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
Hány nagy FA szerződést töltenek ki? Ezekből a szerződésekből csak a garantált pénz a lényeg, az meg valami nagyon alacsony volt Clementsnél a 80 misihez képest. Norman se lesz itt 5 évig ilyen pénzért, 50M garantált az kb. azt jelenti, hogy 3 év múlva ilyenkor alacsony dead money-val cut, vagy ha kialakul egy jó kapcsolat közte és a csapat között, akkor átstrukturálás. Ettől függetlenül addig még egy kurva jó CB lehet a Redskinsnek.ezt most találtam a facsén:És Clements is, hogy megérte. Emlékeim szerint nem töltötte ki a szerződését.
"2007-ben a 49ers leigazolta a cornerback Nate Clementset, aki 8 éves, $80 milliós szerződést kapott tőlük, ezzel az NFL legjobban fizetett védőjátékosává vált akkor. Clements végül 4 szezont töltött San Franciscóban. A 49ers akkori general managere Scot McCloughan volt, aki most a Josh Normant leigazoló Redskins GM-je..."
ozibozi
Amadeus91
több mint 10 éve
Biztos 😊 A Niners FO-ban dolgozott, de nem GM-ként.lehet, nem ellenőriztem, csak idéztem...ezt most találtam a facsén:Nem McCloughan volt a GM (egy évvel később lett az), a többi stimmel.
"2007-ben a 49ers leigazolta a cornerback Nate Clementset, aki 8 éves, $80 milliós szerződést kapott tőlük, ezzel az NFL legjobban fizetett védőjátékosává vált akkor. Clements végül 4 szezont töltött San Franciscóban. A 49ers akkori general managere Scot McCloughan volt, aki most a Josh Normant leigazoló Redskins GM-je..."
ozibozi
Jakehomer
ozibozi
Tepper takarodj!
több mint 10 éve
lehet, nem ellenőriztem, csak idéztem...ezt most találtam a facsén:Nem McCloughan volt a GM (egy évvel később lett az), a többi stimmel.
"2007-ben a 49ers leigazolta a cornerback Nate Clementset, aki 8 éves, $80 milliós szerződést kapott tőlük, ezzel az NFL legjobban fizetett védőjátékosává vált akkor. Clements végül 4 szezont töltött San Franciscóban. A 49ers akkori general managere Scot McCloughan volt, aki most a Josh Normant leigazoló Redskins GM-je..."
ozibozi
Jakehomer
több mint 10 éve
ezt most találtam a facsén:Nem McCloughan volt a GM (egy évvel később lett az), a többi stimmel.
"2007-ben a 49ers leigazolta a cornerback Nate Clementset, aki 8 éves, $80 milliós szerződést kapott tőlük, ezzel az NFL legjobban fizetett védőjátékosává vált akkor. Clements végül 4 szezont töltött San Franciscóban. A 49ers akkori general managere Scot McCloughan volt, aki most a Josh Normant leigazoló Redskins GM-je..."
ozibozi
Tepper takarodj!
több mint 10 éve
Most már mindegy. 😀Muszáj? 😕Nexion, azt a videót jó lenne ha kitörölnéd... Értem én a viccet ahogy mondják, de nem szeretem. 😀 😉Én sem hinném, csak gondolom erre alapozzák a többiek a párhuzamvonást. 😊 Viszonylag nagy tételben merek fogadni, hogy Norman ki lesz téve a második év után.Ezek a külső hasonlóságok, de nem hiszem hogy McAlkesznek CB fétise lenne két eset miatt majdnem egy évtized különbséggel.Gondolom onnan a párhuzam, hogy McAlkesz a GM, rebuild-ben a csapat, éppen agyonhájpolt CB, aki vaskos szerződést kap, de ezt a szerződést is félúton fel lehet mondani.Ha megerősítésre vágysz az emlékeiddel kapcsolatan pár sorral feljebb le van írva: 8 éves szerződés, 4 év után lapát. 😉 Amúgy nem tudom mi értelme összehasonlítani a két esetet.ezt most találtam a facsén:És Clements is, hogy megérte. Emlékeim szerint nem töltötte ki a szerződését.
"2007-ben a 49ers leigazolta a cornerback Nate Clementset, aki 8 éves, $80 milliós szerződést kapott tőlük, ezzel az NFL legjobban fizetett védőjátékosává vált akkor. Clements végül 4 szezont töltött San Franciscóban. A 49ers akkori general managere Scot McCloughan volt, aki most a Josh Normant leigazoló Redskins GM-je..."
ozibozi
Amadeus91
gyeek
nexion218
gyeek
nexion218
gyeek
nexion218
blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 10 éve
Muszáj? 😕Nexion, azt a videót jó lenne ha kitörölnéd... Értem én a viccet ahogy mondják, de nem szeretem. 😀 😉Én sem hinném, csak gondolom erre alapozzák a többiek a párhuzamvonást. 😊 Viszonylag nagy tételben merek fogadni, hogy Norman ki lesz téve a második év után.Ezek a külső hasonlóságok, de nem hiszem hogy McAlkesznek CB fétise lenne két eset miatt majdnem egy évtized különbséggel.Gondolom onnan a párhuzam, hogy McAlkesz a GM, rebuild-ben a csapat, éppen agyonhájpolt CB, aki vaskos szerződést kap, de ezt a szerződést is félúton fel lehet mondani.Ha megerősítésre vágysz az emlékeiddel kapcsolatan pár sorral feljebb le van írva: 8 éves szerződés, 4 év után lapát. 😉 Amúgy nem tudom mi értelme összehasonlítani a két esetet.ezt most találtam a facsén:És Clements is, hogy megérte. Emlékeim szerint nem töltötte ki a szerződését.
"2007-ben a 49ers leigazolta a cornerback Nate Clementset, aki 8 éves, $80 milliós szerződést kapott tőlük, ezzel az NFL legjobban fizetett védőjátékosává vált akkor. Clements végül 4 szezont töltött San Franciscóban. A 49ers akkori general managere Scot McCloughan volt, aki most a Josh Normant leigazoló Redskins GM-je..."
ozibozi
Amadeus91
gyeek
nexion218
gyeek
nexion218
gyeek
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 10 éve
Nexion, azt a videót jó lenne ha kitörölnéd... Értem én a viccet ahogy mondják, de nem szeretem. 😀 😉Én sem hinném, csak gondolom erre alapozzák a többiek a párhuzamvonást. 😊 Viszonylag nagy tételben merek fogadni, hogy Norman ki lesz téve a második év után.Ezek a külső hasonlóságok, de nem hiszem hogy McAlkesznek CB fétise lenne két eset miatt majdnem egy évtized különbséggel.Gondolom onnan a párhuzam, hogy McAlkesz a GM, rebuild-ben a csapat, éppen agyonhájpolt CB, aki vaskos szerződést kap, de ezt a szerződést is félúton fel lehet mondani.Ha megerősítésre vágysz az emlékeiddel kapcsolatan pár sorral feljebb le van írva: 8 éves szerződés, 4 év után lapát. 😉 Amúgy nem tudom mi értelme összehasonlítani a két esetet.ezt most találtam a facsén:És Clements is, hogy megérte. Emlékeim szerint nem töltötte ki a szerződését.
"2007-ben a 49ers leigazolta a cornerback Nate Clementset, aki 8 éves, $80 milliós szerződést kapott tőlük, ezzel az NFL legjobban fizetett védőjátékosává vált akkor. Clements végül 4 szezont töltött San Franciscóban. A 49ers akkori general managere Scot McCloughan volt, aki most a Josh Normant leigazoló Redskins GM-je..."
ozibozi
Amadeus91
gyeek
nexion218
gyeek
nexion218
blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 10 éve
Én sem hinném, csak gondolom erre alapozzák a többiek a párhuzamvonást. 😊 Viszonylag nagy tételben merek fogadni, hogy Norman ki lesz téve a második év után.Ezek a külső hasonlóságok, de nem hiszem hogy McAlkesznek CB fétise lenne két eset miatt majdnem egy évtized különbséggel.Gondolom onnan a párhuzam, hogy McAlkesz a GM, rebuild-ben a csapat, éppen agyonhájpolt CB, aki vaskos szerződést kap, de ezt a szerződést is félúton fel lehet mondani.Ha megerősítésre vágysz az emlékeiddel kapcsolatan pár sorral feljebb le van írva: 8 éves szerződés, 4 év után lapát. 😉 Amúgy nem tudom mi értelme összehasonlítani a két esetet.ezt most találtam a facsén:És Clements is, hogy megérte. Emlékeim szerint nem töltötte ki a szerződését.
"2007-ben a 49ers leigazolta a cornerback Nate Clementset, aki 8 éves, $80 milliós szerződést kapott tőlük, ezzel az NFL legjobban fizetett védőjátékosává vált akkor. Clements végül 4 szezont töltött San Franciscóban. A 49ers akkori general managere Scot McCloughan volt, aki most a Josh Normant leigazoló Redskins GM-je..."
ozibozi
Amadeus91
gyeek
nexion218
gyeek
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 10 éve
Ezek a külső hasonlóságok, de nem hiszem hogy McAlkesznek CB fétise lenne két eset miatt majdnem egy évtized különbséggel.Gondolom onnan a párhuzam, hogy McAlkesz a GM, rebuild-ben a csapat, éppen agyonhájpolt CB, aki vaskos szerződést kap, de ezt a szerződést is félúton fel lehet mondani.Ha megerősítésre vágysz az emlékeiddel kapcsolatan pár sorral feljebb le van írva: 8 éves szerződés, 4 év után lapát. 😉 Amúgy nem tudom mi értelme összehasonlítani a két esetet.ezt most találtam a facsén:És Clements is, hogy megérte. Emlékeim szerint nem töltötte ki a szerződését.
"2007-ben a 49ers leigazolta a cornerback Nate Clementset, aki 8 éves, $80 milliós szerződést kapott tőlük, ezzel az NFL legjobban fizetett védőjátékosává vált akkor. Clements végül 4 szezont töltött San Franciscóban. A 49ers akkori general managere Scot McCloughan volt, aki most a Josh Normant leigazoló Redskins GM-je..."
ozibozi
Amadeus91
gyeek
nexion218
blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 10 éve
Gondolom onnan a párhuzam, hogy McAlkesz a GM, rebuild-ben a csapat, éppen agyonhájpolt CB, aki vaskos szerződést kap, de ezt a szerződést is félúton fel lehet mondani.Ha megerősítésre vágysz az emlékeiddel kapcsolatan pár sorral feljebb le van írva: 8 éves szerződés, 4 év után lapát. 😉 Amúgy nem tudom mi értelme összehasonlítani a két esetet.ezt most találtam a facsén:És Clements is, hogy megérte. Emlékeim szerint nem töltötte ki a szerződését.
"2007-ben a 49ers leigazolta a cornerback Nate Clementset, aki 8 éves, $80 milliós szerződést kapott tőlük, ezzel az NFL legjobban fizetett védőjátékosává vált akkor. Clements végül 4 szezont töltött San Franciscóban. A 49ers akkori general managere Scot McCloughan volt, aki most a Josh Normant leigazoló Redskins GM-je..."
ozibozi
Amadeus91
gyeek
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 10 éve
Ha megerősítésre vágysz az emlékeiddel kapcsolatan pár sorral feljebb le van írva: 8 éves szerződés, 4 év után lapát. 😉 Amúgy nem tudom mi értelme összehasonlítani a két esetet.ezt most találtam a facsén:És Clements is, hogy megérte. Emlékeim szerint nem töltötte ki a szerződését.
"2007-ben a 49ers leigazolta a cornerback Nate Clementset, aki 8 éves, $80 milliós szerződést kapott tőlük, ezzel az NFL legjobban fizetett védőjátékosává vált akkor. Clements végül 4 szezont töltött San Franciscóban. A 49ers akkori general managere Scot McCloughan volt, aki most a Josh Normant leigazoló Redskins GM-je..."
ozibozi
Amadeus91
blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 10 éve
ezt most találtam a facsén:És Clements is, hogy megérte. Emlékeim szerint nem töltötte ki a szerződését.
"2007-ben a 49ers leigazolta a cornerback Nate Clementset, aki 8 éves, $80 milliós szerződést kapott tőlük, ezzel az NFL legjobban fizetett védőjátékosává vált akkor. Clements végül 4 szezont töltött San Franciscóban. A 49ers akkori general managere Scot McCloughan volt, aki most a Josh Normant leigazoló Redskins GM-je..."
ozibozi
több mint 10 éve
Yapp, egyről beszélünk.😊 Csak én az adott évi cap hit-et írtam be, ami a signing bonus esetén - ha jól értem - 15/5=3 millió évente. De ezek szerint a teljes összeget megkapja aláíráskor a playa?Igen, azért signing bonus, aláíráskor megkapja, csak a caphit szétoszlik a szerződés teljes hosszára.
nexion218
http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
ezt most találtam a facsén:"2007-ben a 49ers leigazolta a cornerback Nate Clementset, aki 8 éves, $80 milliós szerződést kapott tőlük, ezzel az NFL legjobban fizetett védőjátékosává vált akkor. Clements végül 4 szezont töltött San Franciscóban. A 49ers akkori general managere Scot McCloughan volt, aki most a Josh Normant leigazoló Redskins GM-je..."
több mint 10 éve
Yapp, egyről beszélünk.😊 Csak én az adott évi cap hit-et írtam be, ami a signing bonus esetén - ha jól értem - 15/5=3 millió évente. De ezek szerint a teljes összeget megkapja aláíráskor a playa?"Per a source with knowledge of the deal, Norman will receive a $15 million signing bonus along with $36.5 million fully guaranteed, earned over the first two years. While that’s not $50 million (duh), it’s a great payout for a deal signed on April 22."Ahogy mondod. Nagyon meglepne, ha Alkesz ilyen Snyder/Cerrato deal-t kötött volna... Meg sztem a nagyja a pénznek signing bonus. Na jó, nem a nagyja, de 15 millió.Ne legyen igazam, de az én szerény meglátásom szerint, egy olyan játékossal, aki 28 éves, lassan 29 lesz, egy 5 éves 75 millió-s szerződést kötni, nem valami megfontolt döntés volt..Évi 15 milliós fizuval, rohadt nagyot kaszál, de azt 100%-ra veszem hogy ő nem fog itt maradni 33 éves koráig, ugyebár addig szól a szerződés hivatalosan. Kicsit meggondolatlan volt a Redskinstől, de ezt majd meglátjuk amikor látjuk a pályán. Várom a válaszokat..😊 Beszéljük ki ezt rongyosra..😀Nem tudom, hogy épül fel pontosan a szerződése, hogy osztották el a pénzt, mennyi a teljes garantált, de nem feltétlenül baj, ha nem tölti ki mind az 5 évet. Ezek a nagy kontraktusok inkább a játékosok lelkibékéjét szolgálják, a szerződések vége felé simán ki lehet vágni őket kevés DM-el.
Coolearie
balintbaba
Íme:
realredskins.com/2016/04/23/details-of-normans-contract-reveal-some-exit-ramps-for-the-redskins/
Első évi cap hit 8 misi (5 misi fizu+3 misi signing bonus), második évben 16,5 misi, teljesen garantált. A harmadik évben ki lehet végni, de az 9 misi dead money-t eredményez, az utsó két évre pedig nincs garantált pénz.
Nem értek hozzá, de nem olyan szörnyű ez... 2 év után vagy kivágjuk vagy újratárgyaljuk. És ha jól értem, akkor pont akkor van az első lehetőség kivágni, amikor Breeland-nek is esedékes egy hosszabbítás. Ki van ez tanálva.😊
nexion218
profootballtalk.nbcsports.com/2016/04/23/josh-norman-gets-36-5-million-fully-guaranteed-at-signing/
Amadeus91
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 10 éve
"Per a source with knowledge of the deal, Norman will receive a $15 million signing bonus along with $36.5 million fully guaranteed, earned over the first two years. While that’s not $50 million (duh), it’s a great payout for a deal signed on April 22."Ahogy mondod. Nagyon meglepne, ha Alkesz ilyen Snyder/Cerrato deal-t kötött volna... Meg sztem a nagyja a pénznek signing bonus. Na jó, nem a nagyja, de 15 millió.Ne legyen igazam, de az én szerény meglátásom szerint, egy olyan játékossal, aki 28 éves, lassan 29 lesz, egy 5 éves 75 millió-s szerződést kötni, nem valami megfontolt döntés volt..Évi 15 milliós fizuval, rohadt nagyot kaszál, de azt 100%-ra veszem hogy ő nem fog itt maradni 33 éves koráig, ugyebár addig szól a szerződés hivatalosan. Kicsit meggondolatlan volt a Redskinstől, de ezt majd meglátjuk amikor látjuk a pályán. Várom a válaszokat..😊 Beszéljük ki ezt rongyosra..😀Nem tudom, hogy épül fel pontosan a szerződése, hogy osztották el a pénzt, mennyi a teljes garantált, de nem feltétlenül baj, ha nem tölti ki mind az 5 évet. Ezek a nagy kontraktusok inkább a játékosok lelkibékéjét szolgálják, a szerződések vége felé simán ki lehet vágni őket kevés DM-el.
Coolearie
balintbaba
Íme:
realredskins.com/2016/04/23/details-of-normans-contract-reveal-some-exit-ramps-for-the-redskins/
Első évi cap hit 8 misi (5 misi fizu+3 misi signing bonus), második évben 16,5 misi, teljesen garantált. A harmadik évben ki lehet végni, de az 9 misi dead money-t eredményez, az utsó két évre pedig nincs garantált pénz.
Nem értek hozzá, de nem olyan szörnyű ez... 2 év után vagy kivágjuk vagy újratárgyaljuk. És ha jól értem, akkor pont akkor van az első lehetőség kivágni, amikor Breeland-nek is esedékes egy hosszabbítás. Ki van ez tanálva.😊
nexion218
profootballtalk.nbcsports.com/2016/04/23/josh-norman-gets-36-5-million-fully-guaranteed-at-signing/
több mint 10 éve
Ugyanmár... Mindenki látta, hogy OBJ-ben harántfekvísben vót a Csenge oszt a bézbózütővel úgy megverték, hogy intenzív kórházba kerűt.! 😀Shit 😊 Csak arra gondoltam, hogy az állítólagos fenyegetésnél az egy practice squad cb-nél volt az ütő. Óriási BS volt az egész a NY-i média részéről persze. Mindenesetre jó móka lesz a Skins-Giants meccseket nézni idén 😊Just sayin'...😉 😛Josh Norman jött látogatóba. Ha másból nem is, de bézbózból még jók is lehetünk, ha ittmarad...😀Még abban se biztos, nem ő lengette a baseballütőt 😊
nexion218
Jakehomer
thebiglead.com/2015/12/21/josh-norman-odell-beckham-baseball-bat-video/
nexion218
Norman lehet, hogy nem egy Revis, de nem is lesz Big Al, abban biztos vagyok.
Jakehomer
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 10 éve
Ahogy mondod. Nagyon meglepne, ha Alkesz ilyen Snyder/Cerrato deal-t kötött volna... Meg sztem a nagyja a pénznek signing bonus. Na jó, nem a nagyja, de 15 millió.Ne legyen igazam, de az én szerény meglátásom szerint, egy olyan játékossal, aki 28 éves, lassan 29 lesz, egy 5 éves 75 millió-s szerződést kötni, nem valami megfontolt döntés volt..Évi 15 milliós fizuval, rohadt nagyot kaszál, de azt 100%-ra veszem hogy ő nem fog itt maradni 33 éves koráig, ugyebár addig szól a szerződés hivatalosan. Kicsit meggondolatlan volt a Redskinstől, de ezt majd meglátjuk amikor látjuk a pályán. Várom a válaszokat..😊 Beszéljük ki ezt rongyosra..😀Nem tudom, hogy épül fel pontosan a szerződése, hogy osztották el a pénzt, mennyi a teljes garantált, de nem feltétlenül baj, ha nem tölti ki mind az 5 évet. Ezek a nagy kontraktusok inkább a játékosok lelkibékéjét szolgálják, a szerződések vége felé simán ki lehet vágni őket kevés DM-el.
Coolearie
balintbaba
Íme:
realredskins.com/2016/04/23/details-of-normans-contract-reveal-some-exit-ramps-for-the-redskins/
Első évi cap hit 8 misi (5 misi fizu+3 misi signing bonus), második évben 16,5 misi, teljesen garantált. A harmadik évben ki lehet végni, de az 9 misi dead money-t eredményez, az utsó két évre pedig nincs garantált pénz.
Nem értek hozzá, de nem olyan szörnyű ez... 2 év után vagy kivágjuk vagy újratárgyaljuk. És ha jól értem, akkor pont akkor van az első lehetőség kivágni, amikor Breeland-nek is esedékes egy hosszabbítás. Ki van ez tanálva.😊
Szerkesztette: nexion218
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 10 éve
Shit 😊 Csak arra gondoltam, hogy az állítólagos fenyegetésnél az egy practice squad cb-nél volt az ütő. Óriási BS volt az egész a NY-i média részéről persze. Mindenesetre jó móka lesz a Skins-Giants meccseket nézni idén 😊Just sayin'...😉 😛Josh Norman jött látogatóba. Ha másból nem is, de bézbózból még jók is lehetünk, ha ittmarad...😀Még abban se biztos, nem ő lengette a baseballütőt 😊
nexion218
Jakehomer
thebiglead.com/2015/12/21/josh-norman-odell-beckham-baseball-bat-video/
nexion218
Norman lehet, hogy nem egy Revis, de nem is lesz Big Al, abban biztos vagyok.
Tepper takarodj!
több mint 10 éve
Ne legyen igazam, de az én szerény meglátásom szerint, egy olyan játékossal, aki 28 éves, lassan 29 lesz, egy 5 éves 75 millió-s szerződést kötni, nem valami megfontolt döntés volt..Évi 15 milliós fizuval, rohadt nagyot kaszál, de azt 100%-ra veszem hogy ő nem fog itt maradni 33 éves koráig, ugyebár addig szól a szerződés hivatalosan. Kicsit meggondolatlan volt a Redskinstől, de ezt majd meglátjuk amikor látjuk a pályán. Várom a válaszokat..😊 Beszéljük ki ezt rongyosra..😀Nem tudom, hogy épül fel pontosan a szerződése, hogy osztották el a pénzt, mennyi a teljes garantált, de nem feltétlenül baj, ha nem tölti ki mind az 5 évet. Ezek a nagy kontraktusok inkább a játékosok lelkibékéjét szolgálják, a szerződések vége felé simán ki lehet vágni őket kevés DM-el.
Coolearie
https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c