Washington Commanders
28 feliratkozó
több mint 10 éve
Ne legyen igazam, de az én szerény meglátásom szerint, egy olyan játékossal, aki 28 éves, lassan 29 lesz, egy 5 éves 75 millió-s szerződést kötni, nem valami megfontolt döntés volt..Évi 15 milliós fizuval, rohadt nagyot kaszál, de azt 100%-ra veszem hogy ő nem fog itt maradni 33 éves koráig, ugyebár addig szól a szerződés hivatalosan. Kicsit meggondolatlan volt a Redskinstől, de ezt majd meglátjuk amikor látjuk a pályán. Várom a válaszokat..😊 Beszéljük ki ezt rongyosra..😀
több mint 10 éve
OBJ vs Norman fight begins again 😊
NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 10 éve
Sztem jól jártatok vele, kellőképp motivált, mégha kicsit agyas is, és nagy egóval van ellátva, sztem idén is top5 CB lesz, azoknak pedig a jelenlegi caphelyzet mellett ennyit kell fizetni.Dec 19 MNF, illetve két meccs a Giants ellen, jó csörték lesznek 😊
http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
ejha!ezen most meglepődtem, végre történt valami az offseasonben 😛
igazoltunk valakit!
remélem nem Snyder pusholta...
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
Én is kicsit soknak érzem, remélem, hogy beválik, de nagyon sok az az évi 15 millió. Főleg, hogy egy nagyon jó éve volt csak.
Viselkedj felnőtt módjára, és gyere TV-t nézni a várba!
több mint 10 éve
Mikor ilyeneket olvasok, eszembe jut BigAl....Norman nálatok kötött ki 😊5 évre 75 millióért (50 garantált? )....tegyük hozzá. : )
ervinator
Greengo
több mint 10 éve
A legjobban fizetett CB lett mind a total, mind a garantát rész per évet tekintve. Örülök, hogy végül itt kötött ki, de nyugtával a napot. Remélem rászolgál majd. Az évi két meccs OBJvel pedig már most izgalmasan hangzik.

Liverpool Fc
több mint 10 éve
Norman nálatok kötött ki 😊
"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 10 éve
Just sayin'...😉 😛Josh Norman jött látogatóba. Ha másból nem is, de bézbózból még jók is lehetünk, ha ittmarad...😀Még abban se biztos, nem ő lengette a baseballütőt 😊
nexion218
Jakehomer
thebiglead.com/2015/12/21/josh-norman-odell-beckham-baseball-bat-video/
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 10 éve
Josh Norman jött látogatóba. Ha másból nem is, de bézbózból még jók is lehetünk, ha ittmarad...😀Még abban se biztos, nem ő lengette a baseballütőt 😊
nexion218
Tepper takarodj!
több mint 10 éve
Josh Norman jött látogatóba. Ha másból nem is, de bézbózból még jók is lehetünk, ha ittmarad...😀
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 10 éve
twitter.com/Redskins/status/720763514365718528A tavalyi teljesítményével kivívta a tiszteletemet a csapat, szóval remélem kinéz nekik egy jól megérdemelt 2. hely a csoportban. 😉
pbalazs
blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 10 éve
twitter.com/Redskins/status/720763514365718528Hűh! És én azt hittem a mi sorsolásunk kemény.....
pbalazs
meme
több mint 10 éve
főleg a 4. heti, ismeretlen logós csapat ellen lesz nehéz felkészülnitwitter.com/Redskins/status/720763514365718528Hűh! És én azt hittem a mi sorsolásunk kemény.....
pbalazs
meme
Höri
több mint 10 éve
főleg a 4. heti, ismeretlen logós csapat ellen lesz nehéz felkészülnitwitter.com/Redskins/status/720763514365718528Hűh! És én azt hittem a mi sorsolásunk kemény.....
pbalazs
meme
több mint 10 éve
twitter.com/Redskins/status/720763514365718528Hűh! És én azt hittem a mi sorsolásunk kemény.....
pbalazs
Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 10 éve
Redskins sign CB Greg Toler to 1-year deal.
Viselkedj felnőtt módjára, és gyere TV-t nézni a várba!
több mint 10 éve
Valószínűleg Gruden tényleg Jonest akarja első számú futónak, mégpedig úgy, hogy olyan konkurens futókkal tölti fel a keretet, akinek esélye sem lesz harcba szállni, mert vagy eltiltott lesz vagy sérült, vagy mindkettő egyszerre.twitter.com/AdamSchefter/status/719979704908914688Nem is kell nekünk Morris, mi a f@sznak, hiszen semmi probléma nem volt vele. Nekünk olyan kell, aki körül zajlik az élet. Meg csak úgy van....
pbalazs
apeszos
Viselkedj felnőtt módjára, és gyere TV-t nézni a várba!
több mint 10 éve
twitter.com/AdamSchefter/status/719979704908914688Nem is kell nekünk Morris, mi a f@sznak, hiszen semmi probléma nem volt vele. Nekünk olyan kell, aki körül zajlik az élet. Meg csak úgy van....
pbalazs
több mint 10 éve
twitter.com/Redskins/status/718166482874662912
Viselkedj felnőtt módjára, és gyere TV-t nézni a várba!
több mint 10 éve
Ma lenne 33 éves Sean Taylor..:/
több mint 10 éve
Vernon Davist (TE) leigazoltátok.

