Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 9 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 830 — 258. §
Olyan csendes ez a topik....😀😀😀😀😀😀nexion218
 vine.co/v/OnxM5Lztwb5

érdemes figyelni, hogy odateszik magukat az OL játékosok... 😊baggio
vol.2.
https://vine.co/assets/images/meta/vine_screencap-0b4ef888c2882624abcca774862cde77.png
Vine
The entertainment network where videos and personalities get really big, really fast. Download Vine to watch videos, remixes and trends before they blow up.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
Ez azért jó, mert a balfasz Robi azt hiszi megint, hogy vele semmi baj sincs...Bjoca
Ijen a zoknimodellek èlete.....


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
Bjoca Washington Commanders 292 — ami meghalt nem halhat meg többé
Ez azért jó, mert a balfasz Robi azt hiszi megint, hogy vele semmi baj sincs...

az éj sötét és tele iszonyattal
több mint 9 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 698
"A Washington Post szerint Dan Snyder, a Redskins tulajdonosa és a vezetőség nem ért egyet azzal, hogy meg kell szabadulni Robert Griffin III-től. Ezért elképzelhető, hogy nem az lesz, amit a főedző, Jay Gruden szeretne (eltradelni/cutolni RG3-öt), hanem magát Grudent fogják egy szezon után kirúgni, pedig öt évre szól a szerződése."

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Aldrick Robinson cut.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 9 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 261 — 49ers GM
Olyan csendes ez a topik....😀😀😀😀😀😀nexion218
 vine.co/v/OnxM5Lztwb5

érdemes figyelni, hogy odateszik magukat az OL játékosok... 😊baggio
Tudták, hogy Colt megoldja, milyen szörnyű lett volna, ha valamelyik odarohan, és az egész játékot törölteti egy block in the back vagy holding büntivel... 😀

több mint 9 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 830 — 258. §
Olyan csendes ez a topik....😀😀😀😀😀😀nexion218
https://vine.co/assets/images/meta/vine_screencap-0b4ef888c2882624abcca774862cde77.png
Vine
The entertainment network where videos and personalities get really big, really fast. Download Vine to watch videos, remixes and trends before they blow up.


érdemes figyelni, hogy odateszik magukat az OL játékosok... 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Olyan csendes ez a topik....😀😀😀😀😀😀

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 036 — Így remélem megfelelek nektek.....
 www.philadelphiaeagles.com/news/article-1/Eagles-Washington-Will-Be-430-PM-Kickoff/d9d651f2-56e2-48c5-899c-86c259160ed9
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 301 — Lájkold a zsűrit!
 sports.yahoo.com/news/best-destination-for-robert-griffin-iii-in-2015-021802914.html


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 698
The eternal losign team 😀😀😀, ez szép volt!

Stev; főként a sérülés, úgy tűnik (nekem), hogy ő nem az a karakter aki fejben fel tudja dolgozni ezt és a formahanyatlást
azt gondolja, most hogy fizikálisan ép, akkor instant visszaáll a korábbi (bajnok) formája
sajnos ez nem így van! és amikor meccsen van, úgy játszik, mint aki fuldoklik, ez ilyen sportpszichológiai dolog (szerintem)
amint ő fejben képes lesz tisztán gondolkodni, és úgy dolgozni mellé, akkor meccsen is megmutatná, hogy mit tud valójában

de az hogy ez Gruden alatt, vagy más edző alatt, vagy úgy egyáltalán sikerülhet azt nem tudomsapka
De hihetetlen abból a Draft classból az 1/1 lassan liga elit de az 1/2 és az 1/3 akkora csalódás mint az állat. Szerintem őt ti nem fogjátok újra felépíteni. Bár nem tudom draftra kik jönniek Mariotán kívül aki Franchise qb lehetne. (Én áldom a sorsot Luck ért😀 )Stev85
Ryan Leaf, Andre Wadsworth

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 607 — sapka
összekevertem
pontosabban az volt a fejemben, hogy idén kell dönteni az opcióról, mármint idény év végén
és azt gondoltam, hogy nem 1 évre előre kell, hanem tárgyévben
akkor mégis

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 079 — Chalk Dawk fan
év végén lejár a szerződésesapka
2015-ös szezonban még van szerződése, nem?mustaine
nincs, csak ha élnek az opciójávalsapka
Az opció 2016-ra vonatkozik, amit a következő szezon után lehet aktiválni.

 www.spotrac.com/nfl/washington-redskins/robert-griffin-iii/mustaine
Ebből nekem pont az ellenkezője jön le.Sixo67
Ezután a szezon után lehet aktiválni az opciót 2016-ra, bocsi.

A Club Option része a dolognak arról szól, hogy a játékosok szerződésében szereplő opciós jogainkról dönthetünk. Ugyebár a 2011-es évtől kezdve minden első körös újonc 4 éves szerződést köt, egy opcióval az 5. Évre. A top10-ben draftolt játékosok az adott évben top10 keresetet kapják, a top10-en kívül draftolt játékosok pedig az adott évben top3-25 játékos fizetésének átlagát kapják.

*5th year team option available

több mint 9 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Mekkora trollkodás (hű de nem szeretem ezt a szót) lenne, ha a Rams adna érte egy 4.-5 kört és vinné RG III-t? 😊 Persze csak ha el akarja tradelni a Redskins.winston
lejár a szerződése ^^sapka
bocsi, akkor nem szóltam. De mindenképpen szemtelenség lenne, ha szerződtetnék 😊
több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 607 — sapka
Mekkora trollkodás (hű de nem szeretem ezt a szót) lenne, ha a Rams adna érte egy 4.-5 kört és vinné RG III-t? 😊 Persze csak ha el akarja tradelni a Redskins.winston
lejár a szerződése ^^

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Mekkora trollkodás (hű de nem szeretem ezt a szót) lenne, ha a Rams adna érte egy 4.-5 kört és vinné RG III-t? 😊 Persze csak ha el akarja tradelni a Redskins.
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 036 — Így remélem megfelelek nektek.....
Kicsit oFF itt de ha már előkerült, most nézegetve na nálunk az a draft nagyon beválni látszik 9 húzásunkból az első 5 abszolút (Cox, Kendricks, Curry, Foles és Boykin) D Kelly is elfogadható backup T Bryce Brownból ha máshol is és ha nem sérül rá, szintén lehet valami, csak McNutt WR és BW G (6. 7. kör) mondható kukának.dande
ez nem kicsit off 😀sapka
Bocs 😉
több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 607 — sapka
Kicsit oFF itt de ha már előkerült, most nézegetve na nálunk az a draft nagyon beválni látszik 9 húzásunkból az első 5 abszolút (Cox, Kendricks, Curry, Foles és Boykin) D Kelly is elfogadható backup T Bryce Brownból ha máshol is és ha nem sérül rá, szintén lehet valami, csak McNutt WR és BW G (6. 7. kör) mondható kukának.dande
ez nem kicsit off 😀

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 036 — Így remélem megfelelek nektek.....
The eternal losign team 😀😀😀, ez szép volt!

Stev; főként a sérülés, úgy tűnik (nekem), hogy ő nem az a karakter aki fejben fel tudja dolgozni ezt és a formahanyatlást
azt gondolja, most hogy fizikálisan ép, akkor instant visszaáll a korábbi (bajnok) formája
sajnos ez nem így van! és amikor meccsen van, úgy játszik, mint aki fuldoklik, ez ilyen sportpszichológiai dolog (szerintem)
amint ő fejben képes lesz tisztán gondolkodni, és úgy dolgozni mellé, akkor meccsen is megmutatná, hogy mit tud valójában

de az hogy ez Gruden alatt, vagy más edző alatt, vagy úgy egyáltalán sikerülhet azt nem tudomsapka
De hihetetlen abból a Draft classból az 1/1 lassan liga elit de az 1/2 és az 1/3 akkora csalódás mint az állat. Szerintem őt ti nem fogjátok újra felépíteni. Bár nem tudom draftra kik jönniek Mariotán kívül aki Franchise qb lehetne. (Én áldom a sorsot Luck ért😀 )Stev85
most viccelsz?
az 1/4 az 1/5 az 1/6 és az 1/7 is csalódás!

egyébként nekem Rg nem volt csalódás elvitte a csapatot a PO-ba, talán egy másik dimenzióban meg is nyerte volna azt a meccset;
ennyisapka
Kicsit oFF itt de ha már előkerült, most nézegetve na nálunk az a draft nagyon beválni látszik 9 húzásunkból az első 5 abszolút (Cox, Kendricks, Curry, Foles és Boykin) D Kelly is elfogadható backup T Bryce Brownból ha máshol is és ha nem sérül rá, szintén lehet valami, csak McNutt WR és BW G (6. 7. kör) mondható kukának.
több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 607 — sapka
The eternal losign team 😀😀😀, ez szép volt!

Stev; főként a sérülés, úgy tűnik (nekem), hogy ő nem az a karakter aki fejben fel tudja dolgozni ezt és a formahanyatlást
azt gondolja, most hogy fizikálisan ép, akkor instant visszaáll a korábbi (bajnok) formája
sajnos ez nem így van! és amikor meccsen van, úgy játszik, mint aki fuldoklik, ez ilyen sportpszichológiai dolog (szerintem)
amint ő fejben képes lesz tisztán gondolkodni, és úgy dolgozni mellé, akkor meccsen is megmutatná, hogy mit tud valójában

de az hogy ez Gruden alatt, vagy más edző alatt, vagy úgy egyáltalán sikerülhet azt nem tudomsapka
De hihetetlen abból a Draft classból az 1/1 lassan liga elit de az 1/2 és az 1/3 akkora csalódás mint az állat. Szerintem őt ti nem fogjátok újra felépíteni. Bár nem tudom draftra kik jönniek Mariotán kívül aki Franchise qb lehetne. (Én áldom a sorsot Luck ért😀 )Stev85
most viccelsz?
az 1/4 az 1/5 az 1/6 és az 1/7 is csalódás!

egyébként nekem Rg nem volt csalódás elvitte a csapatot a PO-ba, talán egy másik dimenzióban meg is nyerte volna azt a meccset;
ennyi

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
The eternal losign team 😀😀😀, ez szép volt!

Stev; főként a sérülés, úgy tűnik (nekem), hogy ő nem az a karakter aki fejben fel tudja dolgozni ezt és a formahanyatlást
azt gondolja, most hogy fizikálisan ép, akkor instant visszaáll a korábbi (bajnok) formája
sajnos ez nem így van! és amikor meccsen van, úgy játszik, mint aki fuldoklik, ez ilyen sportpszichológiai dolog (szerintem)
amint ő fejben képes lesz tisztán gondolkodni, és úgy dolgozni mellé, akkor meccsen is megmutatná, hogy mit tud valójában

de az hogy ez Gruden alatt, vagy más edző alatt, vagy úgy egyáltalán sikerülhet azt nem tudomsapka
De hihetetlen abból a Draft classból az 1/1 lassan liga elit de az 1/2 és az 1/3 akkora csalódás mint az állat. Szerintem őt ti nem fogjátok újra felépíteni. Bár nem tudom draftra kik jönniek Mariotán kívül aki Franchise qb lehetne. (Én áldom a sorsot Luck ért😀 )

több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 102 — Deion Sanders for president!
Akkor csak egy Bortles vagy Gabbert-i teljesítmény ellenünk. 😀 RG ilyen színtű zuhanása minek köszönhető? Csak egy 1\2s Qb, vagy ennyi volt és kampo?Stev85

Önbizalom kuka, csapattársak bizalma kuka, edzői bizalom kuka.
Derrick Rose szindróma!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 607 — sapka
The eternal losign team 😀😀😀, ez szép volt!

Stev; főként a sérülés, úgy tűnik (nekem), hogy ő nem az a karakter aki fejben fel tudja dolgozni ezt és a formahanyatlást
azt gondolja, most hogy fizikálisan ép, akkor instant visszaáll a korábbi (bajnok) formája
sajnos ez nem így van! és amikor meccsen van, úgy játszik, mint aki fuldoklik, ez ilyen sportpszichológiai dolog (szerintem)
amint ő fejben képes lesz tisztán gondolkodni, és úgy dolgozni mellé, akkor meccsen is megmutatná, hogy mit tud valójában

de az hogy ez Gruden alatt, vagy más edző alatt, vagy úgy egyáltalán sikerülhet azt nem tudom

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Next QB up...

Kíváncsi leszek melyik nap robbantja majd Gruden a bombát QB csere ügyben... Most már muszáj lesz... És őszintén sajnálom, sokáig nagyin szimpatikus volt a srác, de kezd elegem lenni belőle. Az első szezon sikere sajnos nagyon nagy kárt tett... Nem lett volna szabad ennyire rászabni a playbookot: az első év váratlan sikert hozott, de olyan áron, hogy semmit nem tanult és fejlődött. Életében nem játszott klasszikus QB-t, nem meglepő, hogy két év alatt nem tanulta meg azt, amit a többiek gyerekkoruktól kezdve tanulnak...Aztán ugye két komoly sérülés, a többit meg tudjuk...nexion218
Ma robbantotta, ellenünk Mccoy kezd. Jobban őrültem volna RG-nek...Stev85
Tetszett volna a tuti W, mi?.😛nexion218
Á, dehogy :-P Nagy mocsokság Mccoynak egy dobó kisujj köröm beszakadást kívánni? :-P Hátha RG 3 kezd akkor, bár lehet ahhoz Mccoyt tolószékben kéne kitolni felengedjék RG-t a pályára..Stev85
Attól még sztem Colt simán játszana... Szerencsétlen rg olyan fogalmatlan, hogy előbb fog maga Gruden játszani...nexion218
Akkor csak egy Bortles vagy Gabbert-i teljesítmény ellenünk. 😀 RG ilyen színtű zuhanása minek köszönhető? Csak egy 1\2s Qb, vagy ennyi volt és kampo?

több mint 9 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Next QB up...

Kíváncsi leszek melyik nap robbantja majd Gruden a bombát QB csere ügyben... Most már muszáj lesz... És őszintén sajnálom, sokáig nagyin szimpatikus volt a srác, de kezd elegem lenni belőle. Az első szezon sikere sajnos nagyon nagy kárt tett... Nem lett volna szabad ennyire rászabni a playbookot: az első év váratlan sikert hozott, de olyan áron, hogy semmit nem tanult és fejlődött. Életében nem játszott klasszikus QB-t, nem meglepő, hogy két év alatt nem tanulta meg azt, amit a többiek gyerekkoruktól kezdve tanulnak...Aztán ugye két komoly sérülés, a többit meg tudjuk...nexion218
Ma robbantotta, ellenünk Mccoy kezd. Jobban őrültem volna RG-nek...Stev85
Tetszett volna a tuti W, mi?.😛nexion218
Á, dehogy :-P Nagy mocsokság Mccoynak egy dobó kisujj köröm beszakadást kívánni? :-P Hátha RG 3 kezd akkor, bár lehet ahhoz Mccoyt tolószékben kéne kitolni felengedjék RG-t a pályára..Stev85
Attól még sztem Colt simán játszana... Szerencsétlen rg olyan fogalmatlan, hogy előbb fog maga Gruden játszani...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson