Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 9 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Egy biztos, ez a Dallas elleni W visszaadta a drukkerek abba vetett hitét, hogy produkálunk egy akkora playoffrun-t, mint mikor 12ben 3-6 után 10-6tal zártunk, és ahhoz, hogy ne pártoljon át mindenki McCoy mellé, mint tette azt Cousins-szal a Jags W után, Griffinnek mindenképp jó játékkal kell nyernie a Vikings ellen.bálnalekvár
ha leültettük a nyerő embert pont most, az hatalmas nagy edzői baklövés lennesapka
Valami ilyesmit hallottam a Jags meccs után is... 😛
több mint 9 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 830 — 258. §
01:00



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 607 — sapka
Egy biztos, ez a Dallas elleni W visszaadta a drukkerek abba vetett hitét, hogy produkálunk egy akkora playoffrun-t, mint mikor 12ben 3-6 után 10-6tal zártunk, és ahhoz, hogy ne pártoljon át mindenki McCoy mellé, mint tette azt Cousins-szal a Jags W után, Griffinnek mindenképp jó játékkal kell nyernie a Vikings ellen.bálnalekvár
ha leültettük a nyerő embert pont most, az hatalmas nagy edzői baklövés lenne

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
bálnalekvár Washington Commanders 693
Vasárnap ha van lehetőségem a 18:00 órási meccsek közül valszeg a tiéteket nézem majd meg. Jó meccsre számítok, hasonló erőviszonyokkal.
RGIII már 100%? Nagyon kéne még neki egy rásérülés... ha úgy is jön a Vikings után a bye nem tudom minek erőltetni...balazs799
RG3 elmondása szerint már a Dallas ellen is tudott volna játszani, mert egészséges volt, de így, hogy pihent még egyet, már "több mint 100%os". Mondjuk az ő elmondásait ismerjük, mikor a Seahawks elleni 2012es sérülése után tologatták egymásnak a felelősséget Shanahannel, akkor is volt egy olyan verzió, hogy Robi azt mondta, jó a térde, ő menne vissza. Ennek ellenére bízom benne, talán már érett annyira, hogy felmérje, hogy a saját érdeke, hogy csak akkor játsszon, ha tényleg bírja a bokája. Az ezzel a dislocate-el kapcsolatban megejtett nyilatkozatai alapján nekem úgy tűnik, felfogta.

Egyébként érdekes a kérdés, mert olvastam olyat is (bár nem érzem úgy, hogy ennek lehetne valóságalapja), hogy ennek ellenére Gruden pihentetné byeweek utánig, csakhogy akkor már a Bucs után a Niners és a Colts jön szembe, és fél, hogy teljesen összetörné a két vereség, úgyhogy bedobják a Vikings ellen is, hogy két meccse legyen önbizalmat gyűjteni.

Egy biztos, ez a Dallas elleni W visszaadta a drukkerek abba vetett hitét, hogy produkálunk egy akkora playoffrun-t, mint mikor 12ben 3-6 után 10-6tal zártunk, és ahhoz, hogy ne pártoljon át mindenki McCoy mellé, mint tette azt Cousins-szal a Jags W után, Griffinnek mindenképp jó játékkal kell nyernie a Vikings ellen.

akkorisredskins
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 226 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Vasárnap ha van lehetőségem a 18:00 órási meccsek közül valszeg a tiéteket nézem majd meg. Jó meccsre számítok, hasonló erőviszonyokkal.
RGIII már 100%? Nagyon kéne még neki egy rásérülés... ha úgy is jön a Vikings után a bye nem tudom minek erőltetni...balazs799
OFF de nem állítják még vissza az órát USA-ban?Bazzani
de.Höri
Vasárnap még szerintem nem lesz visszaállítva az óra nem? Lehet én tudom rosszul. Ha igen akkor hát 19.00-ás, és akkor a Dallas-Arizona-ával együtt kéne majd nézni. 😊


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Vasárnap ha van lehetőségem a 18:00 órási meccsek közül valszeg a tiéteket nézem majd meg. Jó meccsre számítok, hasonló erőviszonyokkal.
RGIII már 100%? Nagyon kéne még neki egy rásérülés... ha úgy is jön a Vikings után a bye nem tudom minek erőltetni...balazs799
OFF de nem állítják még vissza az órát USA-ban?Bazzani
de.

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Vasárnap ha van lehetőségem a 18:00 órási meccsek közül valszeg a tiéteket nézem majd meg. Jó meccsre számítok, hasonló erőviszonyokkal.
RGIII már 100%? Nagyon kéne még neki egy rásérülés... ha úgy is jön a Vikings után a bye nem tudom minek erőltetni...balazs799
OFF de nem állítják még vissza az órát USA-ban?

több mint 9 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Adam Schefter @AdamSchefter
CB DeAngelo Hall, who tore his Achiles last month and underwent surgery to repair it, tore it again this week and will have to redo surgery.Stez
Már meg is volt az új műtét. Pizzát evett a konyhájában, aközben sikerült újra eltépnie...nexion218
Mindig is mondták, hogy káros a pizza.Stez
Burleson is tanúsítja.

We just form a fucking wall.
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 245 — Whoops, looks like something went wrong.
Adam Schefter @AdamSchefter
CB DeAngelo Hall, who tore his Achiles last month and underwent surgery to repair it, tore it again this week and will have to redo surgery.Stez
Már meg is volt az új műtét. Pizzát evett a konyhájában, aközben sikerült újra eltépnie...nexion218
Mindig is mondták, hogy káros a pizza.

több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 226 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Vasárnap ha van lehetőségem a 18:00 órási meccsek közül valszeg a tiéteket nézem majd meg. Jó meccsre számítok, hasonló erőviszonyokkal.
RGIII már 100%? Nagyon kéne még neki egy rásérülés... ha úgy is jön a Vikings után a bye nem tudom minek erőltetni...


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Adam Schefter @AdamSchefter
CB DeAngelo Hall, who tore his Achiles last month and underwent surgery to repair it, tore it again this week and will have to redo surgery.Stez
Már meg is volt az új műtét. Pizzát evett a konyhájában, aközben sikerült újra eltépnie...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 245 — Whoops, looks like something went wrong.
Adam Schefter @AdamSchefter
CB DeAngelo Hall, who tore his Achiles last month and underwent surgery to repair it, tore it again this week and will have to redo surgery.

több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Am nem értettem Paulsen büntetését, hogy bement a huddle-ba meg kijött belőle és 15y.. ez hogy van?agent T
a huddle-ben nem lehet egyszerre 12 ember, szabály.

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 037 — Így remélem megfelelek nektek.....
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/hzduonsnmdrnz81olhfn
Jay Gruden on RGIII: 'All systems look like they're a go'
Redskins coach Jay Gruden said Thursday that Robert Griffin III has been medically cleared and, barring a setback, will start Sunday against the Vikings. Where does that leave Week 8 hero Colt McCoy?
több mint 9 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Am nem értettem Paulsen büntetését, hogy bement a huddle-ba meg kijött belőle és 15y.. ez hogy van?

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 607 — sapka
...ha jól láttam az első aki odaért hozzá és állította le a játékosokat körülötte az Hatcher volt. Az ember egy klasszis mint magán- és sport ember.gyeek
Ez tényleg igaz, és annak ellenére mekkora pénzt kapott milyen feltételekkel, elképesztően küzd és játszik és viszi a Dline-t!!

Ezt abszolút nem gondoltam volna.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
steroid stewie Washington Commanders 268
Olyan ez, mint nálunk a román meccsek, mindegy mi van, de őket ODA-VISSZA!steroid stewie
Akkor mi a román nemzeti válogatott szurkolóinak számítunk? Köszi szépen! :p

gyeek
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 102 — Deion Sanders for president!
Persze nehogy kiélvezze az ember élete egyik legnagyobb NFL meccsét!
 bleacherreport.com/articles/2247107-colt-mccoy-gets-yanked-from-postgame-interview-after-ot-win-vs-cowboys

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Szép munka volt, grat a győzelemhez! 😀 Bár a végén a Romo fumblinál fogtam a fejem, hogy miért nem lehet normálisan ráfeküdni a labdára és 5 yardról jöttetek volna XD de így is meglett, nagy pacsi, nem gondoltam volna őszintén szólva ezt a végeredményt

több mint 9 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 470
Következő két meccs: Vikings Minneapolisban és Tampa Bay a FedEx-en. Szerintetek behúzhatjuk mindkettőt? Akkor négy győzelmünk lenne zsinórban, ami azért nagyon szép lenne.egonj
Vikes az kemény dió lehet. Jó a védelmük, egyre jobb.
több mint 9 éve
egonj Washington Commanders 149
Akkor mi a román nemzeti válogatott szurkolóinak számítunk? Köszi szépen! :p

Amúgy csak gratulálni jöttem, tényleg megérdemelt győzelem volt, remélem tudja a csapat ezt a formát nyújtani a jövőben is és ez nem csak egy one-off Cowboys special volt. 😊

Nagyon szimpatikus volt, hogy miután a 'skins LB levadászta Romot (erről bővebben ne), ha jól láttam az első aki odaért hozzá és állította le a játékosokat körülötte az Hatcher volt. Az ember egy klasszis mint magán- és sport ember.gyeek

Nagyon sportszerű hozzászólás, köszönjük a gratulációt! Karácsony után visszavágó nálunk 😊

HTTR
több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 8 151 — Stromfeld Aurél fan
Jajj gyerekek, mekkora W! Amikor Colt egymás után kétszer is fejjel előre ugrott be azért felszisszentem, van szíve a srácnak.
Olyan ez, mint nálunk a román meccsek, mindegy mi van, de őket ODA-VISSZA!steroid stewie
Akkor mi a román nemzeti válogatott szurkolóinak számítunk? Köszi szépen! :p

Amúgy csak gratulálni jöttem, tényleg megérdemelt győzelem volt, remélem tudja a csapat ezt a formát nyújtani a jövőben is és ez nem csak egy one-off Cowboys special volt. 😊

Nagyon szimpatikus volt, hogy miután a 'skins LB levadászta Romot (erről bővebben ne), ha jól láttam az első aki odaért hozzá és állította le a játékosokat körülötte az Hatcher volt. Az ember egy klasszis mint magán- és sport ember.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 9 éve
steroid stewie Washington Commanders 268
Jajj gyerekek, mekkora W! Amikor Colt egymás után kétszer is fejjel előre ugrott be azért felszisszentem, van szíve a srácnak.
Olyan ez, mint nálunk a román meccsek, mindegy mi van, de őket ODA-VISSZA!
több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 607 — sapka
Következő két meccs: Vikings Minneapolisban és Tampa Bay a FedEx-en. Szerintetek behúzhatjuk mindkettőt? Akkor négy győzelmünk lenne zsinórban, ami azért nagyon szép lenne.egonj
szerintem reális esélyünk van rá

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
egonj Washington Commanders 149
Gyönyörű győzelem volt, óriásit küzdött a csapat, büszkék lehetünk.

Amikor 3rd&goal-nál McCoy megfutotta a TD-t majdnem lefordultam a székről 😀

Következő két meccs: Vikings Minneapolisban és Tampa Bay a FedEx-en. Szerintetek behúzhatjuk mindkettőt? Akkor négy győzelmünk lenne zsinórban, ami azért nagyon szép lenne.

HTTR