Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 607 — sapka
........Robinson is geciszar LB.............sapka
Ezzel azért vitatkoznék...apeszos
pedig, de!
ügyesen ütközik, de a covert a zónavédekezést semennyire nem érzi
Ha megnézed a Wilson futásokat az elején, látszik, hogy mindig az ő helyére futott!! Konkrétan neki kellett volna a pálya közepén téblábolni
baromi lassan olvas, és rosszul helyezkedik

ügyesen szerel és ütközik, de ez már az nfl, itt ezt kb. mindenki tudja!

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
........Robinson is geciszar LB.............sapka
Ezzel azért vitatkoznék...
több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 607 — sapka
Ja és egy kérdés, nektek mi szokott eszetekbe jutni, mikor a hedkócsunkat mutatják meccs közben? Nekem valami napköziigazgató, vagy ilyesmi 😊agent T
óvodáscsoportvezető

azt elfelejtettem írni, hogy Riley és Robinson is geciszar LB, marhára nem érzik a zónájukat és a mélységet

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Én rosszabbra számítottam a Seahawks ellen.
Miért nem játszatjuk Santana Mosst?

Ja és egy kérdés, nektek mi szokott eszetekbe jutni, mikor a hedkócsunkat mutatják meccs közben? Nekem valami napköziigazgató, vagy ilyesmi 😊

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 607 — sapka
furcsállom nem ír senki a meccsről
elég szoros jó meccs volt, Kuzin kb. tökéletesen játszott, de nem volt semmi futójáték 😕, a védelem is tűrhető volt, sok 3rd&out volt
a támadók nem tudtak felnőni a feladathoz igazán, rossz playcall többízben, és semmi futójáték

Wilson utolsó játéka a 2 perc előtt...


volt benne egy-két hiba...

ami egy kissé elszomorít...

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
bálnalekvár Washington Commanders 693
 www.hogshaven.com/2014/10/5/6910449/rgiii-will-be-back-for-cowboys-game-in-3-weeks-or-he-wont

akkorisredskins
több mint 9 éve
egonj Washington Commanders 149
Nincsenek túl jó érzéseim a mai estével kapcsolatban, olyan lesz ez a meccs mint lehúzni egy ragtapaszt 4x15 perc alatt.

Annyi csapat okozott már meglepetést az idei szezonban, olyan jó lenne ha egyszer mi lennénk azok, és nem azzal hogy nagyobbat zakózunk mint a Buccaneers Atlantában.

HTTR
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 8 151 — Stromfeld Aurél fan
És Kuzin se számíthat sok jóra, mert a Giants D-nél gyengébb defense-el nem nagyon fogtok játszani.D11
már bocs, de ez egy tök hülye megállapítás, fogalmam sincs mire alapozod.. sztem egyértelműen a mi védelmünk a legjobb az Eastben jelenleg (mondjuk nincs magasan a léc), de liga szinten is simán átlag felettiSzesze
egyértelműen??sapka
sztem igen, de oké kihagyhatjuk ezt a szót belőle, ettől még az eredeti állítást tartom, h marhaság.Szesze
A bye weekig lévő redskins mérkőzésekről beszéltem. Arizona, Hawks, Vikes, Titans, Dallas. Amiből sztem az utolsó kettő gyengébb vagy kb ugyanolyan erőséggű D, mint a Giants.D11
A Cowboysé történelmi mélységekben van, rossz, rothadt, fos, reménytelen, stb... 😛

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 10 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
És Kuzin se számíthat sok jóra, mert a Giants D-nél gyengébb defense-el nem nagyon fogtok játszani.D11
már bocs, de ez egy tök hülye megállapítás, fogalmam sincs mire alapozod.. sztem egyértelműen a mi védelmünk a legjobb az Eastben jelenleg (mondjuk nincs magasan a léc), de liga szinten is simán átlag felettiSzesze
egyértelműen??sapka
sztem igen, de oké kihagyhatjuk ezt a szót belőle, ettől még az eredeti állítást tartom, h marhaság.Szesze
A bye weekig lévő redskins mérkőzésekről beszéltem. Arizona, Hawks, Vikes, Titans, Dallas. Amiből sztem az utolsó kettő gyengébb vagy kb ugyanolyan erőséggű D, mint a Giants.
több mint 10 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Szerintem jól meg fog minket verni a Szíhóksz, de utána megmutatjuk hol lakik az úristen, hm? 😊

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
The Washington Redskins hosted players today and reportedly signed safety Jamarca Sanford. There is one more open roster spot to fill, and two spots on the practice squad.
több mint 10 éve
Szesze New York Giants 21 015 — Giants fan
És Kuzin se számíthat sok jóra, mert a Giants D-nél gyengébb defense-el nem nagyon fogtok játszani.D11
már bocs, de ez egy tök hülye megállapítás, fogalmam sincs mire alapozod.. sztem egyértelműen a mi védelmünk a legjobb az Eastben jelenleg (mondjuk nincs magasan a léc), de liga szinten is simán átlag felettiSzesze
egyértelműen??sapka
sztem igen, de oké kihagyhatjuk ezt a szót belőle, ettől még az eredeti állítást tartom, h marhaság.
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 607 — sapka
És Kuzin se számíthat sok jóra, mert a Giants D-nél gyengébb defense-el nem nagyon fogtok játszani.D11
már bocs, de ez egy tök hülye megállapítás, fogalmam sincs mire alapozod.. sztem egyértelműen a mi védelmünk a legjobb az Eastben jelenleg (mondjuk nincs magasan a léc), de liga szinten is simán átlag felettiSzesze
egyértelműen??

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
Szesze New York Giants 21 015 — Giants fan
És Kuzin se számíthat sok jóra, mert a Giants D-nél gyengébb defense-el nem nagyon fogtok játszani.D11
már bocs, de ez egy tök hülye megállapítás, fogalmam sincs mire alapozod.. sztem egyértelműen a mi védelmünk a legjobb az Eastben jelenleg (mondjuk nincs magasan a léc), de liga szinten is simán átlag feletti
több mint 10 éve
Halfkey Green Bay Packers 32
Az egy dolog amúgy hogy double coverage felé dob, de hogy teljesen esélytelen hogy a csapattárs érjen oda az már meredekebb. Az összes INT méterekkel mellé ment.
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
.... Apropó Trent Williamsel mi van?D11
elvileg semmi.
több mint 10 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Reálisan nézve a Titans és a Vikings ellen van esélyetek a bye weekig. Seahawks ellen nem sok snaszotok van. A Cards és Cowboys ellen pedig idegenben szerintem szintén nem számítotok esélyesnek. És Kuzin se számíthat sok jóra, mert a Giants D-nél gyengébb defense-el nem nagyon fogtok játszani. Kiváncsi vagyok mi sül ki ebből, egy biztos annyi haszna lesz, hogy Kuzinről kiderül mit tud és ha RG3 visszatér és kezdő lesz, nem kell maga mögé tekingetnie. Apropó Trent Williamsel mi van?
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
teljesen szét volt esve a csapat fejben a meccs elejétől fogva
ennyi indokolatlan TO nem jön magától
ez egy kő kemény coaching volt...sapka
Nem is magától jött, hanem Kuzinunktól.. Ennek nem volt sok köze Grudenhez, inkább Kuzin döntéshozatalához. Ahogy Nex is mondta, volt üres WR, csak nem vette észre. A Philly elleni Jackson TD után azt hitte minden papsajt. De nekem személy szerint nem is velük volt bajom, hanem inkább a defense impotenciájával. Alig tanusítottak valami ellenállást, pedig ez a védelem nem a rosszak közül való. Lehet szidni a secondaryt, mert Eli szétdobálta őket, ám nyomás nélkül teljesen ki voltak szolgáltatva. És lassan az is tendencia nálunk, hogyha egy TE-nek jól megy a játék, az 2-3 meccs után kidől.
több mint 10 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 169 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
teljesen szét volt esve a csapat fejben a meccs elejétől fogva
ennyi indokolatlan TO nem jön magától
ez egy kő kemény coaching volt...sapka
Lehet volt benne az is, de Gruden nem veheti észre Kirk helyett a wide open WR-t a double coverage-be erőltetés helyett. Sajnos ez a szomorú valóság. Minden rosszindulat nélkül Rex jut eszembe róla: kurva jó lehetne, csak meccsenként 1,6 turnover-t átlagol. Pedig a múlt hét után elkezdtem megbarátkozni a gondolattal, hogy SuRG3ery kuka, Kirk az új sheriff. De erről sajna szó sincs, mert - bár ne legyen igazam - de a Seahawks ellen nem fog szerintem megtáltosodni és lehoz még egy ilyen fos meccset, lehet még McCoy-t is látjuk majd idén kezdeni. De mondom: ne legyen igazam, mert amúgy szimpatikus srác és teljesen jó játékra képes, nem csak a Jax ellen.nexion218
Amúgy én néztem is hogy tavaly meg azelőtt nem a 12es mezszámot használta ő? Ez a 8as lehet ráragasztott valami átkot Grossmanről 😀

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 10 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
teljesen szét volt esve a csapat fejben a meccs elejétől fogva
ennyi indokolatlan TO nem jön magától
ez egy kő kemény coaching volt...sapka
Lehet volt benne az is, de Gruden nem veheti észre Kirk helyett a wide open WR-t a double coverage-be erőltetés helyett. Sajnos ez a szomorú valóság. Minden rosszindulat nélkül Rex jut eszembe róla: kurva jó lehetne, csak meccsenként 1,6 turnover-t átlagol. Pedig a múlt hét után elkezdtem megbarátkozni a gondolattal, hogy SuRG3ery kuka, Kirk az új sheriff. De erről sajna szó sincs, mert - bár ne legyen igazam - de a Seahawks ellen nem fog szerintem megtáltosodni és lehoz még egy ilyen fos meccset, lehet még McCoy-t is látjuk majd idén kezdeni. De mondom: ne legyen igazam, mert amúgy szimpatikus srác és teljesen jó játékra képes, nem csak a Jax ellen.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 607 — sapka
teljesen szét volt esve a csapat fejben a meccs elejétől fogva
ennyi indokolatlan TO nem jön magától
ez egy kő kemény coaching volt...

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 698
Nos asszem hátradőlhetünk. Ezzel vége is a szezonnak. A hátralévő meccsek mind nehezebb ellenfél ellen lesznek. Tudom a közhelyet, az NFL-ben bármi megtörténhet. Csak nem velünk. Van egy jó irányítónk, akinek nincs lába. Van egy jó csereirányítónk, aki cserének jó. Hangulatember. Megalapozhatná a helyét, de ő azért sem. Ezek vannak. Amink nincs: TE, és a teljes secondary. Mondjuk ezt eddig is tudtuk. De azért mennyire látszik már, ha nem megy a front7-nek a játék rögtön kiütközik, hogy szinte nincsenek is a pályán. Azért most már csak elővenném Raheem Morris-t, ugyan már, mit is csinált az elmúlt 2+ évben? Tudom, szarból nem lehet várat építeni, de én már egy kis kunyhóval is megelégednék, még ha szarból van is. Szerintem a szezon végére a Jaguars sírva jön a receptért.apeszos
összekaphatná magát a csapat, mert megint mi (Raiders) fogunk lemaradni az 1/1-ről.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Nos asszem hátradőlhetünk. Ezzel vége is a szezonnak. A hátralévő meccsek mind nehezebb ellenfél ellen lesznek. Tudom a közhelyet, az NFL-ben bármi megtörténhet. Csak nem velünk. Van egy jó irányítónk, akinek nincs lába. Van egy jó csereirányítónk, aki cserének jó. Hangulatember. Megalapozhatná a helyét, de ő azért sem. Ezek vannak. Amink nincs: TE, és a teljes secondary. Mondjuk ezt eddig is tudtuk. De azért mennyire látszik már, ha nem megy a front7-nek a játék rögtön kiütközik, hogy szinte nincsenek is a pályán. Azért most már csak elővenném Raheem Morris-t, ugyan már, mit is csinált az elmúlt 2+ évben? Tudom, szarból nem lehet várat építeni, de én már egy kis kunyhóval is megelégednék, még ha szarból van is. Szerintem a szezon végére a Jaguars sírva jön a receptért.
több mint 10 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Aha hát persze csakis biztos úgy lesz 😀. Ha Kuzi továbbra is jól játszik lehet kezdeni variálni, hogy nagyjából visszerezzétek RGIII árát 😛

 www.nfl.com/news/story/0ap3000000400704/article/redskins-believe-rgiii-would-accept-backup-roledande
Asszem így a TNF után nyugodtan mondhatjuk, hogy téma gurult... XDnexion218
Hát ahogy a statotkat nézem ja 😛 Csak az első TD-ig néztem addig egész elfogadható volt, a lényegről lemaradtam....dande
Full homály... Egyenesen a védők kezébe x4. Védővel az arcában Hail Mary, 2 üres wr irányába se néz, inkább másik oldalra két védő közé stb. Kirk Grossman III. Nyilván lehet a döntéshozatalon csiszolni, de addig ez a szezon is megy le a klotyóba. 😕

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 038 — Így remélem megfelelek nektek.....
Aha hát persze csakis biztos úgy lesz 😀. Ha Kuzi továbbra is jól játszik lehet kezdeni variálni, hogy nagyjából visszerezzétek RGIII árát 😛

 www.nfl.com/news/story/0ap3000000400704/article/redskins-believe-rgiii-would-accept-backup-roledande
Asszem így a TNF után nyugodtan mondhatjuk, hogy téma gurult... XDnexion218
Hát ahogy a statotkat nézem ja 😛 Csak az első TD-ig néztem addig egész elfogadható volt, a lényegről lemaradtam....