Washington Commanders
28 feliratkozó
több mint 10 éve
ne hülyéskedjünk már...egyoldalas? legjobb futócsapat és elit Wilson. hmm?ha már a PO-ról beszélgetünk, szerintem a Seahawks kedvezőbb csapat lehet nekünk mint a Vikings. A mostani hawks támadásban szerintem egyoldalas (legalábbis a Vikes veszélyesebb), a faluk gyengébb. Ami jó 😊. A védelem pedig mindkét csapatban erős. És úgyis a mi védelmünk fogja eldönteni a meccset, mármint elveszteni vagy meccsben tartani.Meg úgy egyáltalán... 😛meg a 2005ha nyertek szombaton megvan a csoport, és akkor esélyes egy WildCard meccs köztünk, pont mint 3 éveAz jó volna 😊 Van tartozásunk, nemhogy három évvel ezelőttről, de még a 2007-es szezonból is 😊
braxa88
agent T
Bjoca
apeszos
jól leírtam 😊, elég kusza és értelmetlen lett 😊, talán holnap megpróbálom majd még egyszer 😀
sapka
braxa88
és hogy hívják azt a futót aki elit statokat termel? Rawls az IR-ről? Lynch az IR-ről? Jackson az idei 90 yardjával?
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
egyoldalas? legjobb futócsapat és elit Wilson. hmm?ha már a PO-ról beszélgetünk, szerintem a Seahawks kedvezőbb csapat lehet nekünk mint a Vikings. A mostani hawks támadásban szerintem egyoldalas (legalábbis a Vikes veszélyesebb), a faluk gyengébb. Ami jó 😊. A védelem pedig mindkét csapatban erős. És úgyis a mi védelmünk fogja eldönteni a meccset, mármint elveszteni vagy meccsben tartani.Meg úgy egyáltalán... 😛meg a 2005ha nyertek szombaton megvan a csoport, és akkor esélyes egy WildCard meccs köztünk, pont mint 3 éveAz jó volna 😊 Van tartozásunk, nemhogy három évvel ezelőttről, de még a 2007-es szezonból is 😊
braxa88
agent T
Bjoca
apeszos
jól leírtam 😊, elég kusza és értelmetlen lett 😊, talán holnap megpróbálom majd még egyszer 😀
sapka
több mint 10 éve
Egyre több bennem az agggodalom. Ez a Philly dolog se lesz egyszerű.Nyugi majd mi azzá tesszük kétség ne legyen felőle.
agent T
több mint 10 éve
A Seahawks jelenleg jobb csapat, mint mi. Agyon is vertek minket a saját pályánkon pár hete.ha már a PO-ról beszélgetünk, szerintem a Seahawks kedvezőbb csapat lehet nekünk mint a Vikings. A mostani hawks támadásban szerintem egyoldalas (legalábbis a Vikes veszélyesebb), a faluk gyengébb. Ami jó 😊. A védelem pedig mindkét csapatban erős. És úgyis a mi védelmünk fogja eldönteni a meccset, mármint elveszteni vagy meccsben tartani.Meg úgy egyáltalán... 😛meg a 2005ha nyertek szombaton megvan a csoport, és akkor esélyes egy WildCard meccs köztünk, pont mint 3 éveAz jó volna 😊 Van tartozásunk, nemhogy három évvel ezelőttről, de még a 2007-es szezonból is 😊
braxa88
agent T
Bjoca
apeszos
jól leírtam 😊, elég kusza és értelmetlen lett 😊, talán holnap megpróbálom majd még egyszer 😀
sapka
több mint 10 éve
Egyre több bennem az agggodalom. Ez a Philly dolog se lesz egyszerű.
Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 10 éve
ha már a PO-ról beszélgetünk, szerintem a Seahawks kedvezőbb csapat lehet nekünk mint a Vikings. A mostani hawks támadásban szerintem egyoldalas (legalábbis a Vikes veszélyesebb), a faluk gyengébb. Ami jó 😊. A védelem pedig mindkét csapatban erős. És úgyis a mi védelmünk fogja eldönteni a meccset, mármint elveszteni vagy meccsben tartani.Meg úgy egyáltalán... 😛meg a 2005ha nyertek szombaton megvan a csoport, és akkor esélyes egy WildCard meccs köztünk, pont mint 3 éveAz jó volna 😊 Van tartozásunk, nemhogy három évvel ezelőttről, de még a 2007-es szezonból is 😊
braxa88
agent T
Bjoca
apeszos
jól leírtam 😊, elég kusza és értelmetlen lett 😊, talán holnap megpróbálom majd még egyszer 😀
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
Meg úgy egyáltalán... 😛meg a 2005ha nyertek szombaton megvan a csoport, és akkor esélyes egy WildCard meccs köztünk, pont mint 3 éveAz jó volna 😊 Van tartozásunk, nemhogy három évvel ezelőttről, de még a 2007-es szezonból is 😊
braxa88
agent T
Bjoca
több mint 10 éve
meg a 2005ha nyertek szombaton megvan a csoport, és akkor esélyes egy WildCard meccs köztünk, pont mint 3 éveAz jó volna 😊 Van tartozásunk, nemhogy három évvel ezelőttről, de még a 2007-es szezonból is 😊
braxa88
agent T
több mint 10 éve
ha nyertek szombaton megvan a csoport, és akkor esélyes egy WildCard meccs köztünk, pont mint 3 éveAz jó volna 😊 Van tartozásunk, nemhogy három évvel ezelőttről, de még a 2007-es szezonból is 😊
braxa88
Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 10 éve
ha nyertek szombaton megvan a csoport, és akkor esélyes egy WildCard meccs köztünk, pont mint 3 éve
több mint 10 éve
Elnéztem ezt a Beckham gyereket, hát mellette Jackson csak egy ministráns fiú.Pont ezt akartam bepötyögni valamelyik topicba........., hogy nagyon sok a hasonlóság a két játékosnál. Játéktudásban és "arcban" is. : ) | Persze DeSean>OBJ. : D |
apeszos
Szerkesztette: Greengo

E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 10 éve
Elnéztem ezt a Beckham gyereket, hát mellette Jackson csak egy ministráns fiú.
több mint 10 éve
csupa öröm az élet. habos torta meg minden. de télleg ám...
több mint 10 éve
tehát 2 forduló van vissza és 1 meccs az előnyünk (ha nyer az Arizona), ez az álmoskönyv szerint rosszat jelentIgen, ezért én azt javaslom, hogy legyünk borulátóak és szidjunk mindent, a játékosokat, az edzőket meg playcallinget mindenképp 😊
sapka
Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 10 éve
Nagyon jó volt kb. 5 perccel a vége előtt azt hallani a szakértőtől, hogy minden csapatrészünkben milyen faszán fejlődünk. Végre valaki észrevette..Ha mindenképp egyéni teljesítményt kellene kiemelnem, akkor Gano utolsó megmozdulása tetszett leginkább, minden régi bűnét megbocsátottam. 😊
Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 10 éve
tehát 2 forduló van vissza és 1 meccs az előnyünk (ha nyer az Arizona), ez az álmoskönyv szerint rosszat jelent
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
Már akkor is totál semmilyen volt, mikor a végét járta a Skinsben 😊kapott is idén vagy tavaly snapet az Arizonában, de nagyon rossz volt 😕Jaja, mondjuk ő már egy ideje kampányol, hogy legalább egy tryout-ot kapjon... Őszintén? Sokkal rosszabb nem lehet, mint ez a Jeron Hamm vagy ki a tököm.Na, Reed megint egyedül maradt: Derek Carrier-nek ACL és MCL szakadása van...😒A nép meg már követeli, hogy Chris Cooley kerüljön vissza a csapatba 😀
nexion218
A Redskins Nationon vagy hol olvastam 😀
agent T
nexion218
sapka
De tőlem visszajöhet, a futó meg legyen Portis. Az edző meg Gibbs papa 😊 Tuti SB 😀
Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 10 éve
kapott is idén vagy tavaly snapet az Arizonában, de nagyon rossz volt 😕Jaja, mondjuk ő már egy ideje kampányol, hogy legalább egy tryout-ot kapjon... Őszintén? Sokkal rosszabb nem lehet, mint ez a Jeron Hamm vagy ki a tököm.Na, Reed megint egyedül maradt: Derek Carrier-nek ACL és MCL szakadása van...😒A nép meg már követeli, hogy Chris Cooley kerüljön vissza a csapatba 😀
nexion218
A Redskins Nationon vagy hol olvastam 😀
agent T
nexion218
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
Jaja, mondjuk ő már egy ideje kampányol, hogy legalább egy tryout-ot kapjon... Őszintén? Sokkal rosszabb nem lehet, mint ez a Jeron Hamm vagy ki a tököm.Na, Reed megint egyedül maradt: Derek Carrier-nek ACL és MCL szakadása van...😒A nép meg már követeli, hogy Chris Cooley kerüljön vissza a csapatba 😀
nexion218
A Redskins Nationon vagy hol olvastam 😀
agent T
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 10 éve
Na, Reed megint egyedül maradt: Derek Carrier-nek ACL és MCL szakadása van...😒A nép meg már követeli, hogy Chris Cooley kerüljön vissza a csapatba 😀
nexion218
A Redskins Nationon vagy hol olvastam 😀
Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 10 éve
Ja, és még vmi: Gruden Jr. felfedezte a fullback csodáit... ÉS MŰKÖDIIIIKKKK!!!!!
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 10 éve
Gruden Jr.-nak egyedüli tökös döntése a QB fronton született. Az eredményt, azaz hogy Szöszi milyen játékos lesz, csak 1-2 év múlva tudjuk meg, de a modus operandi mindenképpen helyes szerintem. Értem, hogy azonnal nyerni kell, de ha adott egy játékos, akiben hiszek, hogy jó lehet, de még tanulnia kell, akkor azt csak úgy lehet elérni, hogy játszik és nem baszom azonnal a padra, hogy elad egy labdát (NB!: nála ezerszer jobb irányítók adtak el lényegesen több labdát idén, nem teljesen fair egy fiatal játékost minden esetben a 158.3 QBR-hez mérve elítélni), nem egyből a világmegváltást követelem tőle, hanem egy alap offense-t tanuljon meg működtetni stb. Jól néznénk ki, ha pl. bunyóban már az első meccsen Klicko-t kéne megvernie mindenkinek. Idővel persze az az elvárás, de nem egyből. Nyilvánvan az a pont, ahol le kell fújni a projektet, de szerintem Kuzin közelében sincs ennek.
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 10 éve
Én nem vagyok expert, nem is leszek sose, de már a szezon elején volt egy olyan érzésem (mikor szökőévenként futottunk, Kuzin meg dobott negyvenet egy-egy meccsen), hogy Gruden egyszerűen a fejébe vette, hogy Kuzinból pedig jó QB lesz, de legalább megfelelő, és ezt úgy vélte elérni, hogy annyi terhet rakott rá, amennyit csak lehetett. Passz és passz és passz és passz és ha szar nem baj, ha ugatnak a szurkerek hogy mé nincs futás, nem baj, ha senki nem érti nem baj, ha nem erre a szezonra jő el a tökély, nem baj.. mert ez itt Kirk's team, ahogy az elején meg vala mondva. Szóval bizalom.Ennek a kihívásnak Kuzin annyira felel meg, amennyire. A teljesítménye hullámzó, kétszer jelölték NFC heti támadójátékosnak (ha jól emlékszem), más meccseken meg szürke, mint Margit néni a temetésen. De hogy összességében nem tűnik teljesen reménytelennek, az fix.
Rengeteg hibát lehet találni a játékában, a csapat egészének játékában, az edzői munkában, meg úgy tudom, hogy a székek is nyikorgósak a FedEx Fielden.. de azért legalább mi, a fanok vegyük már észre, hogy eredetileg a szakértők legjava azt várta, hogy a Skinsnél a szokásos cirkuszi műsor zajlik le a szezon során, továbbá max lesz vagy két győzelmünk, továbbá faszányosan miénk lesz az 1/1 draftcetli, továbbá szokás szerint rajtunk fog röhögni a liga.
Ehhez képest három kanyarral a vége előtt vezetjük az NFC Eastet (amiben persze vastagon benne van, hogy a többi csapat is negatív rekordban van, de az legyen a többi csapat baja), van hat győzelmünk, és lehet ebből 9-7 de 8-8 mindenképp, és ha ez (mármint az összkép) nem előrelépés a Zorn és a Shanahan éra
szégyenletes vesszőfutásaihoz képest, akkor bocs, az én készülékemben van a hiba.
Azt mondjuk, hogy nincsenek nagy elvárásaink a csapattal szemben, közben meg fel se tűnik, hogy tegnap a Bears ellen szerványoltunk egy W betűt, ha jól emlékszem, megtörtük az idei idegenbeli vereségszériát, mintha meg se történt volna, csak megy a kesergés meg a panaszkodás.
Nem, eszemben sincs azt mondani, hogy ájuljunk el a csapattól, de legalább nézzük reálisan. BŐVEN fölötte teljesít a Redskins annak, amit BÁRKI várt tőlük. És én örülök ennek.
Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊