Washington Commanders
28 feliratkozó
több mint 10 éve
PS-be tökéletes. 😊The Redskins have signed Christine Michael to their practice squad.McAlkesz draftolta annó, igazából ez még jó is lehet jövőre
Béczkó
bírom az Aggies futókat, kár hogy az nflben nem túl jók
sapka
blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 10 éve
Még a szerződésük az annyi is...Na de a játékuk!Érik a kopernikusz rg3 csere 🙄igen? 😊
ozibozi
aztán hogyan, meg mire fel? Mármint hogy lehet RG-t elcserélni a jelenlegi szerződésével ha jövőre FA lesz? és hogy lehet Kopernikket elcserélni ezzel a szerződésével?
sapka
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 10 éve
was.247sports.com/Bolt/Report-Jay-Grudens-fate-for-2016-already-known-by-Redskins-41351731
Viselkedj felnőtt módjára, és gyere TV-t nézni a várba!
több mint 10 éve
Érik a kopernikusz rg3 csere 🙄igen? 😊
ozibozi
aztán hogyan, meg mire fel? Mármint hogy lehet RG-t elcserélni a jelenlegi szerződésével ha jövőre FA lesz? és hogy lehet Kopernikket elcserélni ezzel a szerződésével?
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
Érik a kopernikusz rg3 csere 🙄
több mint 10 éve
az volt a benyomásom, hogy a második félidőben már nem akartak focizniEz a nem mindegy... Az égegyadta világon semmit nem csinált a Panthers, amit egy közepes csapat (Redskins pl.) ne tudott volna megállítani...
nem tudom ez mennyire az edző felelőssége vagy sem, mindenesetre elgondolkodtató volt...
a másik pedig, hogy volt egy-két igencsak véleményes ítélet, de bőven hozható lett volna egy jó második félidővel a meccs
sapka
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 10 éve
az volt a benyomásom, hogy a második félidőben már nem akartak focizninem tudom ez mennyire az edző felelőssége vagy sem, mindenesetre elgondolkodtató volt...
a másik pedig, hogy volt egy-két igencsak véleményes ítélet, de bőven hozható lett volna egy jó második félidővel a meccs
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
Persze, egy ilyen vereség után a szar is ízetlen, de amúgy az nem számít taunting-nak, hogy meccs közben a fél Panthers csapat a kicsi a rakás pózban vihogva fényképezkedik? Amúgy csak az a szomorú (azon felül, hogy a nigazebra kezd Hocsulival egy "ligában" játszani), hogy egy fosul bedobott zászló után nem felszívták magukat, hanem teljesen összeszakadtak, nevetségessé tették magukat és még azt a nyomorult Szöszit is agyonverették...
Jones is... Leszarom, mekkora tehetség. Semmi haszna, sőt, csak kárt okoz. Lehet Morris se fut, de legalább nem adja el a labdát. Egy Jones TD-re meg jut kb. 3 fumble... Az ár-érték arány nem éppen opitimális... Arról nem beszélve, hogy a 3 vagy mennyi futott yardot nem magyarázza meg nekem senki azzal, hogy szarok a futóink.Itt vmi nagyobb gond van. Basszus 3 yardot még szegény nagymamám is összehozna egy meccsen....
De nézzük a jó oldalát: megerősítettük csoportmásodik pozíciónkat...😀
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 10 éve
Türelmes toleráns embernek tartom magam. De ez a meccs kiverte a teljes biztosíték táblát tegnap. Nem elég, hogy saját magunkat lőjük halomra, a bírók balfaszkodása is összejön... "SuperNewton" majomkodása meg még rá is tesz. Rivers-i magasságok....
több mint 10 éve
The Redskins have signed Christine Michael to their practice squad.McAlkesz draftolta annó, igazából ez még jó is lehet jövőre
Béczkó
bírom az Aggies futókat, kár hogy az nflben nem túl jók
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
Béczkó
1 264
The Redskins have signed Christine Michael to their practice squad.
több mint 10 éve
Köszi. Remélem, valahogy kihúzza azt a négy hetet 😊Nem. Idén tölti le, nem kap fizetést négy hétig. (Az eltiltásnak az igazi büntetési része a fizetésmegvonás .)Silas Redd is suspended four games by NFL for violating NFL Policy and Program for Substances of Abuse. He's on Injured Reserve. Szép!Akkor ezt a következő szezon első négy meccsén kell letöltenie?
Béczkó
pbalazs
tomi-tomi
Viselkedj felnőtt módjára, és gyere TV-t nézni a várba!
több mint 10 éve
Nem. Idén tölti le, nem kap fizetést négy hétig. (Az eltiltásnak az igazi büntetési része a fizetésmegvonás .)Silas Redd is suspended four games by NFL for violating NFL Policy and Program for Substances of Abuse. He's on Injured Reserve. Szép!Akkor ezt a következő szezon első négy meccsén kell letöltenie?
Béczkó
pbalazs
"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 10 éve
Silas Redd is suspended four games by NFL for violating NFL Policy and Program for Substances of Abuse. He's on Injured Reserve. Szép!Akkor ezt a következő szezon első négy meccsén kell letöltenie?
Béczkó
Viselkedj felnőtt módjára, és gyere TV-t nézni a várba!
több mint 10 éve
Béczkó
1 264
Silas Redd is suspended four games by NFL for violating NFL Policy and Program for Substances of Abuse. He's on Injured Reserve. Szép!
több mint 10 éve
NFC Offensive Player of the Week: Washington Redskins QB Kirk Cousins
Viselkedj felnőtt módjára, és gyere TV-t nézni a várba!
több mint 10 éve
nem sokat, hanem az összeset :pEz mondjuk nagy igazság. Sok meccset lehet úgy nyerni, ha a végén több pontod van, mint az ellenfélnek 😀www.nfl.com/videos/washington-redskins/0ap3000000581770/Billick-Why-Redskins-will-win-NFC-EastJaja.😊 Mondjuk SuperBowl-t nyerni sem nagy ügy: a lényeg, hogy majdnem minden meccsed végén több pontod legyen, mint az ellenfélnek! 😀 Főleg az utolsó 4 meccsen.😊
Ilyen egyszerű
pbalazs
nexion218
pbalazs
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
Ez mondjuk nagy igazság. Sok meccset lehet úgy nyerni, ha a végén több pontod van, mint az ellenfélnek 😀www.nfl.com/videos/washington-redskins/0ap3000000581770/Billick-Why-Redskins-will-win-NFC-EastJaja.😊 Mondjuk SuperBowl-t nyerni sem nagy ügy: a lényeg, hogy majdnem minden meccsed végén több pontod legyen, mint az ellenfélnek! 😀 Főleg az utolsó 4 meccsen.😊
Ilyen egyszerű
pbalazs
nexion218
Viselkedj felnőtt módjára, és gyere TV-t nézni a várba!
több mint 10 éve
www.nfl.com/videos/washington-redskins/0ap3000000581770/Billick-Why-Redskins-will-win-NFC-EastJaja.😊 Mondjuk SuperBowl-t nyerni sem nagy ügy: a lényeg, hogy majdnem minden meccsed végén több pontod legyen, mint az ellenfélnek! 😀 Főleg az utolsó 4 meccsen.😊
Ilyen egyszerű
pbalazs
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 10 éve
Ilyen egyszerű
Viselkedj felnőtt módjára, és gyere TV-t nézni a várba!
több mint 10 éve
Micsi? Nem egy zokniszabó szint, de hozza a fromátNe bántsuk már szegényt... 😕 Próbálja jól csinálni, tényleg fejlődik, nem csak beszél róla és nem okádja tele a médiát mindenféle nagyképű marhasággal.Csak 1. körös újoncra van opciós jog; Kuzin is FA lesz év végén. Inkább itt kéne varázsolni. Év végére jelen állás szerint nincs irányító.bizonyos tekintetben most sincs 😊
tomi-tomi
sapka
nexion218

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Ne bántsuk már szegényt... 😕 Próbálja jól csinálni, tényleg fejlődik, nem csak beszél róla és nem okádja tele a médiát mindenféle nagyképű marhasággal.Csak 1. körös újoncra van opciós jog; Kuzin is FA lesz év végén. Inkább itt kéne varázsolni. Év végére jelen állás szerint nincs irányító.bizonyos tekintetben most sincs 😊
tomi-tomi
sapka
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 10 éve
Csak 1. körös újoncra van opciós jog; Kuzin is FA lesz év végén. Inkább itt kéne varázsolni. Év végére jelen állás szerint nincs irányító.bizonyos tekintetben most sincs 😊
tomi-tomi
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
Kíváncsi leszek ezügyben az Alkesz varázslatára... Mert az szinte biztos, hogy a Redskins nem tart igényt Hínárhajú barátunk szolgálataira, csak gondlom vmi minimális ellenértéket ki akarnának csikarni a távozásából. Az egyedüli kérdés, hogy ezt hogy hozzák tető alá, mert ugye amit legutóbb látni lehetett belőle, az senki számára nem vonzó, játszatni kellene, hogy vmi mást lássanak, de azt meg nem lehet, mert ha legyakják, akkor tuti 16 misit ki kell neki pengetni... Catch22...Nem tud varázsolni. Amint lemond az opcióról, Gida azonnal korlátozás nélküli FA lesz. Elpasszolni nem tudja (hiába játszatná), mert az új csapat megörökölné a 16 milliós "fenyegetést". Egyébként meg minek cetlit adni érte, ha év végén szabad ügynök lesz? Nincs értéke Griffin-nek ebben a helyzetben,
Apropó... Cousins rookie szerződésére nincs ugyanilyen opciós év, mint RGIII-ra?
nexion218
Csak 1. körös újoncra van opciós jog; Kuzin is FA lesz év végén. Inkább itt kéne varázsolni. Év végére jelen állás szerint nincs irányító.
"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
