Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 9 éve
gyurczi New York Giants 2 475 — Giants fan
Érdekes volt, amikor a Morris td előtt 1&25 lett két büntetéssel, és Gruden a közvetítésben osztotta a tesó csapatát, ez egy 2-5 csapat, ilyen hibákkal. Aztán két játék múlva first@goal, majd egy sima td. Nem azt mondom, hogy a Skins kúrva jól játszott, de nem egy 2-5 csapat, annál jobb. Idén nincs NFC Least.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 9 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Én néztem élőben.
Ha mindig ekkora lenne nálunk az akarat...
Hú, de odatette magát a csapat, wáá 😊

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 607 — sapka
valamikor valahogy meg kell majd néznem ezt a meccset 😊

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Nyertünk bazzeg!.😀Az összefoglaló alapján Breeland odabaszott...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 9 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 470
Breeland \m/
több mint 9 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Milyen lesz jövőre a QB class?agent T

Szerinted tényleg kéne draftolnunk egy QB-t az első körben? Az oké, hogy Kirk és McCoy selejt, de ha Robi egészséges akkor felesleges még egy top irányító, azt az első körös picket meg lenne mire használni.egonj
Nem szerintem se kéne ha egészséges, de eddig nem volt egy tejesen egészséges éve se, most pedig ki fogják hozni a szezon második felére kezdőnek, összetörik és kiírja majd fészen, hogy thanks for all fans.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 9 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Lehet, hogy már írtátok, de most estem haza túlórából. Mi a jóélet van Orakpo-val? @)Minitron
pontosan az mint eddig...
nem egészségessapka
Szinte hihetetlen, hogy hány tehetséges player átka ez basszus.

több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 607 — sapka
Lehet, hogy már írtátok, de most estem haza túlórából. Mi a jóélet van Orakpo-val? @)Minitron
pontosan az mint eddig...
nem egészséges

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Lehet, hogy már írtátok, de most estem haza túlórából. Mi a jóélet van Orakpo-val? @)

több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 607 — sapka
Gruden eddig egy nagy humbug, semmit nem tudott a tavalyi csapathoz hozzátenni...
és nem hozott saját embereket, tul.képpen semmin nem változtatott
hogy tudna így eredményt felmutatni???
sapka
De, egy aránylag jól működő ZBS-t lecserélt egy szar powerre. Most se futás, se passz. A Texans ellen az O fal vert meg minket, konkrétabban Watt. Griffin már azon a meccsen lesérült, a Jags ellen csak rátett egy lapáttal. Én már akkor szóltam, hogy nem kéne Kuzinunkat annyira az egekbe emelni, az akkori Jags ellen még én is nyertem volna.apeszos
legalább megtudtuk, hogy Cousins nem alkalmas a feladatra
ennyit előreléptünk
másrészt Griffinnek és Cousinsnak is lejár a szerződése

most az a terv, hogy megpróbálják RG-t rehabilitálni mindenképp, aztán megmutathatja mit tud, ha nem lesz elég akkor ő is kuka
--

Az a gond Grudennel, hogy nincs látomása, csak okoskodik kis dolgokon.
Schanahanék volt látomása, útjuk, de könnyűnek találtatott, most Gruden nem akar újat kreálni (mert nem tud), hanem csak a nem működőt felfuttatni...
bárcsak kiraknánk jövőre

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Gruden eddig egy nagy humbug, semmit nem tudott a tavalyi csapathoz hozzátenni...
és nem hozott saját embereket, tul.képpen semmin nem változtatott
hogy tudna így eredményt felmutatni???
sapka
De, egy aránylag jól működő ZBS-t lecserélt egy szar powerre. Most se futás, se passz. A Texans ellen az O fal vert meg minket, konkrétabban Watt. Griffin már azon a meccsen lesérült, a Jags ellen csak rátett egy lapáttal. Én már akkor szóltam, hogy nem kéne Kuzinunkat annyira az egekbe emelni, az akkori Jags ellen még én is nyertem volna.
több mint 9 éve
egonj Washington Commanders 149
eddig is ez volt a felállás, köré épült a csapat
és nem tudjuk használni Robit, mert nem egészséges; rookie évében volt 10+ egészséges meccse és annyi, már a Falcons ellen is megsérült annó, és ezen felül még rengeteget kell tanulnia a játékról!
én már tavaly lemondtam róla, főleg a mentalitás beli gondok miatt, jött új edző jöjjön új QB

Shanahanék is ezzel szívtak, megsérült RG és nem tudtak ezzel mit kezdeni; egyelőre Gruden sem
mert olyan nincs, hogy Cousins a meccsek első negyedében 130-as QB ratetel játszik, második felében pedig valami 15 TO-val
ez bőven edzői hiba
nincs a a csapatnak kiállása, tartása, tavalyhoz képest pedig még futójáték sincs; a védelem javult, de szinte csak oda érkeztek az emberek offseasonabn 😊

Gruden eddig egy nagy humbug, semmit nem tudott a tavalyi csapathoz hozzátenni...
és nem hozott saját embereket, tul.képpen semmin nem változtatott
hogy tudna így eredményt felmutatni???

Legszívesebben kiraknék mindenkit jövőre GM, HC, FO csere; top5-ben draftolunk és építkezzünk!

ebben a szezonban már nem lesz 3 W-nél több!sapka

A Gruden-es résszel nagyon egyetértek, elég nagy csalódás az idei év. Nem csak az eredmények, hanem a játék kilátástalansága miatt is. A védelem tényleg javult, de a támadások kimerülnek abban hogy Morris megkapja és fussál, vagy Cousins elhajítja Jackson felé aztán majd lesz valami.

Érdekes, hogy Cousins milyen gyenge teljesítményt nyújt a meccsek későbbi szakaszaiban, de szerintem ő a legjobb formájában sem olyan irányító aki playoffba vezetne minket.

Ha draftolunk egy új QB-t akkor viszont meg kéne szabadulni Griffin-től, mert értékes cserealap lehet és elég komoly fizuja van. Inkább tartsuk meg Cousins-t a padra és reménykedjünk hogy nem nagyon kell beszállnia.

HTTR
több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 607 — sapka
Egy meccs alapján én nem temetném. Szerintem egy jól működő csapatban tudná hozni a rookie year-es formáját. Komoly áldozatokat hoztunk hogy elhozzuk, szerintem meg kéne próbálni köré építeni a csapatot.egonj
eddig is ez volt a felállás, köré épült a csapat
és nem tudjuk használni Robit, mert nem egészséges; rookie évében volt 10+ egészséges meccse és annyi, már a Falcons ellen is megsérült annó, és ezen felül még rengeteget kell tanulnia a játékról!
én már tavaly lemondtam róla, főleg a mentalitás beli gondok miatt, jött új edző jöjjön új QB

Shanahanék is ezzel szívtak, megsérült RG és nem tudtak ezzel mit kezdeni; egyelőre Gruden sem
mert olyan nincs, hogy Cousins a meccsek első negyedében 130-as QB ratetel játszik, második felében pedig valami 15 TO-val
ez bőven edzői hiba
nincs a a csapatnak kiállása, tartása, tavalyhoz képest pedig még futójáték sincs; a védelem javult, de szinte csak oda érkeztek az emberek offseasonabn 😊

Gruden eddig egy nagy humbug, semmit nem tudott a tavalyi csapathoz hozzátenni...
és nem hozott saját embereket, tul.képpen semmin nem változtatott
hogy tudna így eredményt felmutatni???

Legszívesebben kiraknék mindenkit jövőre GM, HC, FO csere; top5-ben draftolunk és építkezzünk!

ebben a szezonban már nem lesz 3 W-nél több!

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
egonj Washington Commanders 149
az első ppár meccsen játszott Robi, és nem volt éppenséggel jó
most pedig újra megsérültsapka

Az első meccsen játszott csak Griffin a Texans ellen(igaz, akkor szar volt), a Jax ellen sérült meg ha jól emlékszem már az első negyedben. Akkor jól játszott, bár akkor Kirk is nyerőnek tűnt.

Egy meccs alapján én nem temetném. Szerintem egy jól működő csapatban tudná hozni a rookie year-es formáját. Komoly áldozatokat hoztunk hogy elhozzuk, szerintem meg kéne próbálni köré építeni a csapatot.

HTTR
több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 607 — sapka
Milyen lesz jövőre a QB class?agent T

Szerinted tényleg kéne draftolnunk egy QB-t az első körben? Az oké, hogy Kirk és McCoy selejt, de ha Robi egészséges akkor felesleges még egy top irányító, azt az első körös picket meg lenne mire használni.egonj
az első ppár meccsen játszott Robi, és nem volt éppenséggel jó
most pedig újra megsérült

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
egonj Washington Commanders 149
Milyen lesz jövőre a QB class?agent T

Szerinted tényleg kéne draftolnunk egy QB-t az első körben? Az oké, hogy Kirk és McCoy selejt, de ha Robi egészséges akkor felesleges még egy top irányító, azt az első körös picket meg lenne mire használni.

HTTR
több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 607 — sapka
Milyen lesz jövőre a QB class?agent T
lesz kb. 1 legfeljebb 2 top prospect
és a középső körökben pedig kifejezetten erős lesz, azon közül akik collegeban nagyon jók voltak, de nflben majd viszi őket a víz
vagy nem 😊

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Milyen lesz jövőre a QB class?agent T
Szegregált...
több mint 9 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Milyen lesz jövőre a QB class?

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 607 — sapka
most mi ez a lelkesedés, már nyertünk kettőt!

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Hallom megvan végre a franchise QB! 😉
:: HIBÁS KÉP ::gaben
Eddig is megvolt, csak rejtegettük. Ennyi előny jár az ellenfeleknek..
több mint 9 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Hallom megvan végre a franchise QB! 😉
gaben
Nem vicces...😊

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 102 — Deion Sanders for president!
Hallom megvan végre a franchise QB! 😉

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Orakpo sérülése "pectoral issue", újra... Asszem jövőre nem Redskin....😕

Update: Orakpo out for season...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 9 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat