Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 9 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
azta******!

lehívtuk RG3 utolsó éves opcióját, ez jövőre 16,3M-ba fog kerülni.sapka
Szerintem nem olyan meglepő, mivel vissza lehet mondani jövő tavaszig. Csak biztosíték arra az esetre, ha Gida mutatna valami érdemit 2015-ben.tomi-tomi
igen, viszont ha megsérül garantált leszsapka
márpedig ahogy elnézem a falat az is garantált lesz...
több mint 9 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
azta******!

lehívtuk RG3 utolsó éves opcióját, ez jövőre 16,3M-ba fog kerülni.sapka
Szerintem nem olyan meglepő, mivel vissza lehet mondani jövő tavaszig. Csak biztosíték arra az esetre, ha Gida mutatna valami érdemit 2015-ben.tomi-tomi
igen, viszont ha megsérül garantált leszsapka
nem sérül le! ne is kisértsd a sorsot azzal, hogy ezt leírod 😀
több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 607 — sapka
azta******!

lehívtuk RG3 utolsó éves opcióját, ez jövőre 16,3M-ba fog kerülni.sapka
Szerintem nem olyan meglepő, mivel vissza lehet mondani jövő tavaszig. Csak biztosíték arra az esetre, ha Gida mutatna valami érdemit 2015-ben.tomi-tomi
igen, viszont ha megsérül garantált lesz

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
azta******!

lehívtuk RG3 utolsó éves opcióját, ez jövőre 16,3M-ba fog kerülni.sapka
Szerintem nem olyan meglepő, mivel vissza lehet mondani jövő tavaszig. Csak biztosíték arra az esetre, ha Gida mutatna valami érdemit 2015-ben.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 9 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Swearinger-t cserélné a Texans, csak 1.2 Misi jár neki idén... Érdekelhet minket?

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 9 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Akkor itt nem lesz Mariota meg senki imádkozhattok h egészséges maradjon!dande
miután lehívták az opciót egyből jött a nyilatkozat, hogy ez semmin nem változtat a draft-stratégián, ha az ötödik helyen egy irányító lesz a legjobb elérhető játékos, akkor irányító lesz a választás. nyilván nagy eséllyel smokescreen, de hát ki tudja...kristof
Főleg ha elbótoljuk a 5th pikket:

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/gwarmfzhzrojigl4e5i9
Browns talking to Redskins about trade into top five
Ian Rapoport reported Monday that the Browns have talked with the Redskins over the past week about the possibility of moving up to the fifth-overall pick. Are the Browns looking to replace Johnny Manziel?

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Akkor itt nem lesz Mariota meg senki imádkozhattok h egészséges maradjon!dande
miután lehívták az opciót egyből jött a nyilatkozat, hogy ez semmin nem változtat a draft-stratégián, ha az ötödik helyen egy irányító lesz a legjobb elérhető játékos, akkor irányító lesz a választás. nyilván nagy eséllyel smokescreen, de hát ki tudja...
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 035 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor itt nem lesz Mariota meg senki imádkozhattok h egészséges maradjon!
több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 607 — sapka
azta******!

lehívtuk RG3 utolsó éves opcióját, ez jövőre 16,3M-ba fog kerülni.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
Bjoca Washington Commanders 292 — ami meghalt nem halhat meg többé
 www.nfl.com/schedules/2015/REG/REDSKINS
és akkor jöhet a gyenge kezdés utáni erős visszaesés...

az éj sötét és tele iszonyattal
több mint 9 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 697
Wisniewski 7. állomáshelye Washington. A Rams, Bucs, Seahawks, Patriots, Titans, Jaguars csoport nem jutott vele egyezségre.Höri
teszteli a piacot 😊

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
toam New York Jets 2 401 — Suck for ?????
Ezt a Hundley-Winston húzást nagyon nehéz lesz elmagyarázni, mert ha QBt akartál, miért nem vittél normálisat, Hundleyjal nemhogy kijutunk a Qbválságból hanem belemélyedünk..., így az elején Winston húzása eléggé odacsapott volna az asztalra (mármint IRL-ben gondolkodok)sapka
Hasonló reakciókat kaptam a chatben 😊 Az alapelvem az volt, hogy hisztik ide vagy oda, Gruden nem fogja kukázni Griffint egy év után (ha ez lett volna a terv, miért nevezték volna ki HC-nek), hiába volt szar tavaly, ezért zártam ki az első körös QB húzást.
A baj, hogy Cousins és McCoy sem látszik kezdő szintűnek, ezért valami válasz kell, ami szerintem az lesz, hogy középső körökben kihúzzák a Jaynek leginkább tetsző QB projektet aztán hadd szóljon. Ebben szerintem Hundley a legjobb, mert az adottságai (karerő, mobilitás, fizikum) megvannak, a legnagyobb gyengéi pedig mind taníthatóak (védelmek olvasása, döntéshozatal). Nyilván nem ideális megoldás, de ha jövőre valóban megnyomják a restart gombot, legalább van egy B-terv, aki tanulta már a rendszert 1 évig. Erre pedig egy 3. kör sztem nem nagy ár.
Az első 2 kört utólag jobban végiggondonám. Fowler egész jó játékos, nagyon pörög, 34-ben jobb helye lesz sztem, stabil kezdő szint, de a plafonja sztem kisebb, mint a többi pass rushernek. Beasley volt az 1. kiszemeltem, ő ugye kiment, Ray sztem nagyon bustesélyes, Dupreet bírom, főleg OLBnek, de 1/5-re talán ő is reach. Utólag talán jobb lett volna 1. körben Scherff RT-be majd utána vmi lecsúszó OLB, pl. Harold.
Clemmings sztem klasszik RT, de persze nem tudjuk, mi lesz Mosesszel, meg a két kezdő G sem egy nagy szám, ezért jött a végén még egy nagydarab állat belülre.
Prewitt sztem ott steal, főleg, hogy van olyan jó szerelő / erős, hogy SS legyen hosszútávon.
Mike Davis szintén, a legnagyobb előnye, hogy méretéhez képest nagyon robbanékony, szeret kifelé vágni, rövidpasszos vagy screen gameben hatékony. Morris mögé váltótársnak, Helu helyére tökéletes sztem.
A G húzásról már írtam, az ILB ugyanez: a két kezdő megvan, de egyik sem ment igazán jól, van mögöttük egy B-terv.

CB húzást még beterveztem és nem jött be, plusz az első kört is elkapkodtam, de ezt leszámítva tartottam magam a tervhez. Persze jobban követted/étek a Skinst, szóval ha bármi faszságot írtam, szólj!
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Wisniewski 7. állomáshelye Washington. A Rams, Bucs, Seahawks, Patriots, Titans, Jaguars csoport nem jutott vele egyezségre.

több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 607 — sapka
igény szerint írok indoklást is, de azért hadd halljam a véleményeteket 😊toam
Ezt a Hundley-Winston húzást nagyon nehéz lesz elmagyarázni, mert ha QBt akartál, miért nem vittél normálisat, Hundleyjal nemhogy kijutunk a Qbválságból hanem belemélyedünk..., így az elején Winston húzása eléggé odacsapott volna az asztalra (mármint IRL-ben gondolkodok)
Fowler húzása nem tudom mennyire sexi mennyire nem, én nem vinnék idén passrushert a draftról az első körből, mert olyan ez a mindenki jó mint a 2010-es QB draft (Ponder-Locker-stb.), szóval nem hiszem el, hogy akár Beasley akár Fowler akár Ray vagy Dupree vagy bárki jó lesz, mármint elég jó lesz top5-ös választásnak; a magam részéről nem kérek az idei draft toppassrusher szekciójából senkit sem. Viszont itt nagyon nehéz választani a Redskinsnek, szinte biztos fel vagy lefelé fogunk mozogni.
Clemmings nekem nagy kérdés alapból is, sok gondja lesz a profik között az első egy-két évében ez biztos! Nagyon nyers a mozgása, és neki nem ezaz a előnye, mint Flukernek 😀. Ha jól tudom nemrég lett átkonvertálva DT-ből, másrészt offfiled issuek is vannak. Könnyen lehet tévedek, és akkor ez nagyon nagy steal. Ugyanakkor tavaly húztunk ide egy félnótást, szóval a poszt is nagy kérdőjel nekem.
Hundley pick szerintem értelmetlen, mármint maga Hundley is (főleg Gruden alá...), de a backup Qb húzás is. Vagy kezdőnek húztad?? 😮 😮
Prewitt nekem nagyon tetszik itt, eléggé kedvelem mint prospect. Ez a pick nagyon tetszik.
Davis érdekes lehet még, ő jó lehet, de eléggé bizonytalan vagyok bármiféle komoly érv nélkül is 😀.
A többiekről meg szóljon majd akinek kétanyjavan tud.
--
A lényeg, hogy nem az offenset kellett volna megtömni, hanem a D-t, mert ott komoly gondok vannak a DL-t leszámítva mindenhol! Az offenset 'csak' foltozgatni kell, pl. egy mélyebb támadófallal stb.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
toam New York Jets 2 401 — Suck for ?????
tegnapi mock draft játékban ezt sikerült összehoznom nektek:

1 5 Washington Redskins Dante Fowler DE/OLB (Florida)
2 38 Washington Redskins T.J. Clemmings, T (Pittsburgh)
3 69 Washington Redskins Brett Hundley, QB (UCLA)
4 105 Washington Redskins Cody Prewitt, S (Ole Miss)
5 141 Washington Redskins Mike Davis, RB (South Carolina)
6 182 Washington Redskins Trey DePriest, LB (Alabama)
7 222 Washington Redskins Ben Beckwith, G (Mississippi State)

igény szerint írok indoklást is, de azért hadd halljam a véleményeteket 😊
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Előszezon menetrend:
@ Browns
vs Lions
@ Ravens
vs Jaguars
több mint 9 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 675
Ridley jön látogatóba.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 9 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Honan lesz támadófal?agent T
Stílszerűen az avatarodhoz, innen 😀

dande
Az Ottawa Senatorstól? 😊 Az kemény lesz 😀

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 035 — Így remélem megfelelek nektek.....
Honan lesz támadófal?agent T
Stílszerűen az avatarodhoz, innen 😀

több mint 9 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Honan lesz támadófal?

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 9 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
hoppáhoppá

Redskins acquired FS Dashon Goldson and a 2016 seventh-round pick from the Bucs in exchange for a 2016 sixth-round pick.sapka
Ez nem hangzik rosszul... Ha jól emlékszem akkor is a radrunkon volt, amikor anno amikor elkerült a Niners-től.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 607 — sapka
hoppáhoppá

Redskins acquired FS Dashon Goldson and a 2016 seventh-round pick from the Bucs in exchange for a 2016 sixth-round pick.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
Isten éltesse a legendát!!
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 245 — Whoops, looks like something went wrong.


Ma lenne 32 éves.
Óriási tanár volt.

több mint 9 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Na behúzzuk Mariotát? Most láttam egy cikket, hogy járt nálunk.agent T
hátha ott lesz 1/5ön, szerintem az Alkesz GM berántja, mint a főzeléket, mert BPA.
Egyébként nálunk tuti bust lenne 😀.sapka
Sztem máshol is az lesz... Már korábban leírtam részletesen: bár nem értek hozzá, de sztem Griffin 2.0 a srác. Alkat, játékstílus, nulla pro offense tapasztalat... Azt meg senki nem tudja előre, hogy meg tudja-e tanulni. Shanny ebből a szempontból próbálta volna jól menedzselni Griffint (először csinálja azt, amit tud, majd fokozatosan tanuljon bele a pocket játékba), de egyelőre látjuk, hogy sajnos ez nem nagyon megy. És a jelek szerint mindegy, hogy ki tanítja rá, mert Grudennel se megy.nexion218
Még kap egy év esélyt RGIII. Nem baj, majd az lesz, mint legutóbb volt decemberben, hogy inkább már GB meg Ravens meccseket nézek.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊