NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Pirulós smile nincs? Azért attól még messze van.... De köszönöm, már megérte!
Pár darab 2010-es avatar ha kell valakinek. Még több lesz a galériában.
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Ha valakinek elemezni támad kedve....
A 2010-es szezon Redskins Highlights Videói...
Ahogy jönnek a meccsek, mind fent lesz (remélem 😊).apeszos
Hát komolyan ez a Skins oldal, amit csinálsz, már nemzetközi színvonalú.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ha valakinek elemezni támad kedve....
A 2010-es szezon Redskins Highlights Videói...
Ahogy jönnek a meccsek, mind fent lesz (remélem 😊).
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
az OC javasolja a figurát a HC meg rábólint, nem? sztem így megyEaRl
Mondjuk szerintem is. De kinézem az öregből, hogy nem bólint rá.... Amúgy is el van nyomva szegény gyerek... 😛 Alig van képernyőn, mindíg csak az öreget mutatják 😀
több mint 13 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
Bizony, Betts kirúgásakor én is néztem egyet, főleg mert tavaly minden volt, csak reménytelen nem.

Lassan ott tartunk, hogy minden szar. 😊 Szar a falunk, mert nem védi meg s futókat, ám a futóink is szarok meg kezdők meg lúzerek, szar a D# az átjáróház fronttal a lusta Big Allal meg a yardgyűjtő secondaryvel, szarok az elkapóink Mosst kivéve, bénázásra hajlamos a kickerünk a punterünk meg a spec team ahogy van... - valahogy bele kéne kötni DMacbe meg Cooley-ba is.
Más szóval: több optimizmust kérek!agent T
Platon szerint a jó kormányzás nem lehetséges egészséges kritika nélkül 😀. Azért a Cowboys ellen Mac sem volt túl magabiztos. És Cooley sem... 😛 Akkor már kapjon Shanny is.. 😛 Ha futást hívnak, akkor miért középre sokadjára is? Bele a falba... Ha egyszer Dockery-ék nem tudnak utat nyitni?
Ez vajon Kyle hibája, vagy az öregé?apeszos
az OC javasolja a figurát a HC meg rábólint, nem? sztem így megy
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Bizony, Betts kirúgásakor én is néztem egyet, főleg mert tavaly minden volt, csak reménytelen nem.

Lassan ott tartunk, hogy minden szar. 😊 Szar a falunk, mert nem védi meg s futókat, ám a futóink is szarok meg kezdők meg lúzerek, szar a D# az átjáróház fronttal a lusta Big Allal meg a yardgyűjtő secondaryvel, szarok az elkapóink Mosst kivéve, bénázásra hajlamos a kickerünk a punterünk meg a spec team ahogy van... - valahogy bele kéne kötni DMacbe meg Cooley-ba is.
Más szóval: több optimizmust kérek!agent T
Platon szerint a jó kormányzás nem lehetséges egészséges kritika nélkül 😀. Azért a Cowboys ellen Mac sem volt túl magabiztos. És Cooley sem... 😛 Akkor már kapjon Shanny is.. 😛 Ha futást hívnak, akkor miért középre sokadjára is? Bele a falba... Ha egyszer Dockery-ék nem tudnak utat nyitni?
Ez vajon Kyle hibája, vagy az öregé?
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Nyugi van fiúk! ahhoz a Rams-hez jöttök, amelyik az uccsó 50 meccséből csak 6-ot tudott megnyerni. Az utolsó 18 meccsünkből 17-et vesztettünk el... 2 csere irányító dobált szerte-szét minket az idei 2 meccsen....
Nagy marhának kell lennetek, ha innen tudtok veszíteni. :rolleyes:DiamondsHead44
Nem is miattatok izgulunk.... 😛 Inkább neked kéne izgulnod Bradford miatt, Orakpo ne bántsa annyira.... 😛 Leginkább a secondary-nk yard nyelő képességei miatt izgulok, és leginkább Rogers miatt... 😀apeszos
ne kiabáld el. kb. bármi előfordulhat, de remélem kacsa megmutatta fentebb kiemelkedő jóslótehetségét 😊
futás ügyileg, én inkább a guardokat hibáztatnám mint a futókat, hogy nem csinálják meg a helyet eléggé, remélem javulni fog
(azért emlékszek nagyon szívtam a fogam mikor kitettük Betts-t)sapka
Bizony, Betts kirúgásakor én is néztem egyet, főleg mert tavaly minden volt, csak reménytelen nem.

Lassan ott tartunk, hogy minden szar. 😊 Szar a falunk, mert nem védi meg s futókat, ám a futóink is szarok meg kezdők meg lúzerek, szar a D# az átjáróház fronttal a lusta Big Allal meg a yardgyűjtő secondaryvel, szarok az elkapóink Mosst kivéve, bénázásra hajlamos a kickerünk a punterünk meg a spec team ahogy van... - valahogy bele kéne kötni DMacbe meg Cooley-ba is.
Más szóval: több optimizmust kérek!

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 605 — sapka
Nyugi van fiúk! ahhoz a Rams-hez jöttök, amelyik az uccsó 50 meccséből csak 6-ot tudott megnyerni. Az utolsó 18 meccsünkből 17-et vesztettünk el... 2 csere irányító dobált szerte-szét minket az idei 2 meccsen....
Nagy marhának kell lennetek, ha innen tudtok veszíteni. :rolleyes:DiamondsHead44
Nem is miattatok izgulunk.... 😛 Inkább neked kéne izgulnod Bradford miatt, Orakpo ne bántsa annyira.... 😛 Leginkább a secondary-nk yard nyelő képességei miatt izgulok, és leginkább Rogers miatt... 😀apeszos
ne kiabáld el. kb. bármi előfordulhat, de remélem kacsa megmutatta fentebb kiemelkedő jóslótehetségét 😊
futás ügyileg, én inkább a guardokat hibáztatnám mint a futókat, hogy nem csinálják meg a helyet eléggé, remélem javulni fog
(azért emlékszek nagyon szívtam a fogam mikor kitettük Betts-t)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Nyugi van fiúk! ahhoz a Rams-hez jöttök, amelyik az uccsó 50 meccséből csak 6-ot tudott megnyerni. Az utolsó 18 meccsünkből 17-et vesztettünk el... 2 csere irányító dobált szerte-szét minket az idei 2 meccsen....
Nagy marhának kell lennetek, ha innen tudtok veszíteni. :rolleyes:DiamondsHead44
Nem is miattatok izgulunk.... 😛 Inkább neked kéne izgulnod Bradford miatt, Orakpo ne bántsa annyira.... 😛 Leginkább a secondary-nk yard nyelő képességei miatt izgulok, és leginkább Rogers miatt... 😀
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Igen, olvastam a kis Williams örülne.... de nem fog. Akkor nem hozták volna ide a looser Chad-et. Azért mégis csak rookie. Én is kurvára örülnék, ha valamelyik villantana valamit. De eddig vagy a Guard-ok szarok, vagy nagyon könnyen leolvassák a play hívást, nem tudom, nem értek hozzá. Pedig Shanny cserélgeti Dockery-t és Lichtensteiger-t, de én nem látok különbséget. Campbellről nincs már jó véleményem.... Nem akarom bántani, mert istenuccse bírtam őt, de nálunk lehet azt is a rossz O falra fogtuk, amit nem kellett volna.
Deffense?
On Monday, Hall was so upset he said he would start covering the opposing team's top receiver -- no matter what Haslett says. Hall quickly backpedalled from that stance and met with the coaches to explain himself, but no one seemed to take serious offense anyway.
Attól tartok, igaza van. A secondary úgy szar ahogy van. Landry hiába gázol, ha már megcsinálják a first down-t baszhatjuk. És igen, Buchanon lemaradt, de akkor seggbe kell rúgni Ganot-t is nem? Ez nem egy emberes buli volt....
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Nyugi van fiúk! ahhoz a Rams-hez jöttök, amelyik az uccsó 50 meccséből csak 6-ot tudott megnyerni. Az utolsó 18 meccsünkből 17-et vesztettünk el... 2 csere irányító dobált szerte-szét minket az idei 2 meccsen....
Nagy marhának kell lennetek, ha innen tudtok veszíteni. :rolleyes:

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81ac1add/article/totally-mad-redskins-defense-eyes-rebound-after-drama

D# vélemények

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81abf339/article/gradkowski-wrests-raiders-starting-qb-job-from-campbell?module=HP_headlines

Campbell a padra került Oaklandben. Elpasszoltuk egy két év múlva esedékes negyedik körös pickért (ha jól emlékszem) ami gyakorlatilag a semmivel egyenlő egy franchise QB esetében, az új melóhelyén meg másfél meccs után bench...
Pedig tényleg több van benne.
Csak úgy néz ki, soha nem kerül elő az a többlet.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Jackson már update:
"Szerda 4 óráig volt lehetősége Vincent Jacksonnak, hogy eladása esetén visszatérjen az 5. héten, de mivel a Chargers nem volt elégedett a Vikings által ajánlottakkal és nem ment bele az üzletbe, csak a 8. héten játszhat újra."
Nem figyeltem eléggé a címlapot a Bowl.hu-n.
Mondjuk ettől még jöhet hozzánk, de úgy tűnik már nem érdeklődik utána a Skins. Pedig el tudtam volna képzelni egy McNabb-Moss-Jackson triót....apeszos
Áh mindegy. Futni úgyse futott volna.😊

Keiland Williams viszont örül és reménykedik.

http://blog.redskins.com/2010/09/22/keiland-williams-gets-news-about-his-job-from-espn/

Mit mondjak, reménykedjünk mi is, mi más tehetünk.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Jackson már update:
"Szerda 4 óráig volt lehetősége Vincent Jacksonnak, hogy eladása esetén visszatérjen az 5. héten, de mivel a Chargers nem volt elégedett a Vikings által ajánlottakkal és nem ment bele az üzletbe, csak a 8. héten játszhat újra."
Nem figyeltem eléggé a címlapot a Bowl.hu-n.
Mondjuk ettől még jöhet hozzánk, de úgy tűnik már nem érdeklődik utána a Skins. Pedig el tudtam volna képzelni egy McNabb-Moss-Jackson triót....
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Hehe.... vicces lenne, de jól jönne...
"Schwartz refused to name the teams involved in talks for Jackson, but league sources said the Minnesota Vikings and Washington Redskins were inquiring about him."
Link....
Ha már a futás nem megy, erősítsük D-Mac célpontjait.

Update: Lehet, hogy T.Williams nem játszik a hétvégén. Ebben az esetben a két szélső tackle Brown és Heyer, de még nem tudni, hogy ki játszik a blinside-on.

Idézet Fantasy Report/Rajna:
Sam Bradford is elég jól hajigál, ahhoz képest, hogy a Rams-ben játszik, újonc és sérülésből tér vissza, más kérdés, hogy a második félidőben a Raiders ellen összeomlott, és az első félidei remeklése a homályba veszett. A Redskins ellen javíthat, annál is inkább, mert eddig Romo és Schaub is rendesen megszórta a washingtoni secondary-t.
Ezek szerint másnak is feltűnt.... Nagyjából félezer yardot benyelni nem volt kis teljesítmény.... Bármilyen rokonszenves Bradford, remélem Orakpo tesz róla, hogy ne nagyon tudjon hajigálni....apeszos
V Jacksont már megpedzettem én is itt, lehet ezúttal nem tévedett (kamuzott) akkorát a bleacherreport.
Ha Williamsnek pihi kell, inkább most mint Phillyben. Heyer basszus ááááh....
A Rams meg ne villogjon, ezt NEM bukhatjuk el! Bradford amúgy tényleg szimpatikus arc.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Lehet, hogy T.Williams nem játszik a hétvégén. Ebben az esetben a két szélső tackle, Brown és Heyer, de még nem tudni, hogy ki játszik a blinside-on.

Idézet Fantasy Report/Rajna:
Sam Bradford is elég jól hajigál, ahhoz képest, hogy a Rams-ben játszik, újonc és sérülésből tér vissza, más kérdés, hogy a második félidőben a Raiders ellen összeomlott, és az első félidei remeklése a homályba veszett. A Redskins ellen javíthat, annál is inkább, mert eddig Romo és Schaub is rendesen megszórta a washingtoni secondary-t.
Ezek szerint másnak is feltűnt.... Nagyjából félezer yardot benyelni nem volt kis teljesítmény.... Bármilyen rokonszenves Bradford, remélem Orakpo tesz róla, hogy ne nagyon tudjon hajigálni....
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ugyanakkor hogy miért pont ezt a Chad gyereket kellett előkapni, ha már a Bills (jól emlékszem?) is cutolta pár hónap után a vérbe, azt nem vágom. Egyáltalán senki nincs sehol a piacon???agent T
Jól emlékszel. Előtte a Colts is kivágta. Mindenhol csak beugró volt. A teljesítménye két év alatt:
Rushing yards: 88
Rushing average: 4.0
Rushing TDs: 2
Receptions: 4
Receiving yards: 32 !!!
Receiving TDs: 0

Amúgy a backup Torain is ennyi idős nagyjából, és kb. ennyit is tud. Azért mielőtt idehoz egy ilyen futót, igazán kipróbálhatná élesben is a kis Williamset. És ha már az indokoknál tartunk, elég nevetséges a gyorsaságra hivatkozni, mivel eddig szinte csak Portis futott.... Johnsonnak összesen öt play jutott. És a futások 85%-a középen.... neki a falnak. Ott milyen gyorsaságot hiányol? Szerintem hiba volt Parkert cutolni, Toraint kellett volna, Williams backup, és később lehetett volna változtatni. Bár nem látunk a kulisszák mögé, az öreg fejébe meg pláne. Nem tehetünk mást, bízzunk az öregben, na és Istenben, hogy bejöjjön....
több mint 13 éve
nexion218 3 967 — Washington Gyapotkombájnz fan
Nem azt írtam, hogy igaza van LaVarnakagent T
Az világos volt, én is azt írtam, hogy LaVar-ral nem értek egyet.. 😀 Amúgy nem tudom, lehet a sebessége miatt... A redskins.com-on Shanny a gyorsaságáról magyarázott, szal gondolom az lehetett a baja LJ-nal is, hogy nem elég gyors már... Bár ez még mindig csak félig magyarázza, hogy a Bills "szemetét" kell összeszednünk....:S De én még változatlanul bízok az Öregben!!😀

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
És néhány nagyon kemény kérdés a dologról a Postban:

http://voices.washingtonpost.com/hard-hits/2010/09/bye_larry_johnson_hello_questi.htmlagent T
Én azért nem látom ilyen szörnyűnek, mint LaVar.... Azért CP, LJ és WP is bőven 30 körül, ami a RB poszon ugye nem számít fiatalnak... Én olyan szempontból látok értelmet a dologban, hogy bőven elég egy 30 körüli veterán a rosteren, aztán gondoljunk a jövőre is... Mert ki tudja mennyi van a fenti 3 "öregben"?? Sztem simán benne van a pakliban, hogy sérülnek vagy csak simán "belassulnak" a korral és akkor jövőre teljesen nulláról indulunk futó téren, így meg legaláb van esély arra, hogy fiatal, saját "terméket" kapjunk elő a zsákból. Meg hát az is picit erős sztem, hogy Shanny csak azért jött ide, hogy a fiát betolja egy HC melóra... Főleg ha az eddig mutatott játékunkat nézem! Mert hát sztem még az eddigi gyenge futással is fényévekkel jobbak vagyunk, mint tavaly.nexion218
Alapvetően egyetértek. Nem azt írtam, hogy igaza van LaVarnak, hanem hogy "néhány nagyon kemény kérdés".
Ugyanakkor hogy miért pont ezt a Chad gyereket kellett előkapni, ha már a Bills (jól emlékszem?) is cutolta pár hónap után a vérbe, azt nem vágom. Egyáltalán senki nincs sehol a piacon???

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
nexion218 3 967 — Washington Gyapotkombájnz fan
És néhány nagyon kemény kérdés a dologról a Postban:

http://voices.washingtonpost.com/hard-hits/2010/09/bye_larry_johnson_hello_questi.htmlagent T
Én azért nem látom ilyen szörnyűnek, mint LaVar.... Azért CP, LJ és WP is bőven 30 körül, ami a RB poszon ugye nem számít fiatalnak... Én olyan szempontból látok értelmet a dologban, hogy bőven elég egy 30 körüli veterán a rosteren, aztán gondoljunk a jövőre is... Mert ki tudja mennyi van a fenti 3 "öregben"?? Sztem simán benne van a pakliban, hogy sérülnek vagy csak simán "belassulnak" a korral és akkor jövőre teljesen nulláról indulunk futó téren, így meg legaláb van esély arra, hogy fiatal, saját "terméket" kapjunk elő a zsákból. Meg hát az is picit erős sztem, hogy Shanny csak azért jött ide, hogy a fiát betolja egy HC melóra... Főleg ha az eddig mutatott játékunkat nézem! Mert hát sztem még az eddigi gyenge futással is fényévekkel jobbak vagyunk, mint tavaly.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Current roster: Redskinsfan

Lehet, hogy elköltözik az oldal.....
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Azt hiszem a Redskinsfan-on már írtam róla néhány szót. Nem szépeket. Igaza lehet a cikk írójának, ha már a Bills-nek sem kell, mi mihez kezdünk vele? Azért akárhogyan is, de Parkerből és Johnsonból inkább kinéztem volna egy jobb teljesítményt. Mi is puffogunk itt, hogy mennyire nincs futójáték, de könyörgöm, ne visszafelé haladjunk.... Első körben kivágta Parkert, már ez is meglepett. Maradt a rookie Keiland Williams, backup Ryan Torain. Nagy nevek. Aztán most ment Johnson is, maradt a rookie, meg a Denveri. És jött Simpson. A neve miatt? Csakhogy ő nem OJ....

Ja igen.... Kellett emlegetnem Hensont, megjelent a sérült listán a neve, eddig nem volt ott.... sem. Lehet, hogy számolnak vele azért? Jó lenne....
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Az titok, hogy ezt a Chad Simpson gyereket beszereztük?
Semmi hír róla a 'Skins honlapon, egy nyúlfarknyi se, és a rosteren sincs jelezve.

Az nfl.com viszont írja.

http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81aba03a/article/out-with-the-old-skins-cut-veteran-rb-johnson-after-slow-start

Akkor lustálkodnak a weblapszerkesztők?😊

És néhány nagyon kemény kérdés a dologról a Postban:

http://voices.washingtonpost.com/hard-hits/2010/09/bye_larry_johnson_hello_questi.html

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Erről a világrekordról azért nehogy már ne számoljunk már be itt. 😊

http://www.redskins.com/gen/articles/Redskins_Set_Record_For__Largest_Virtual_Exercise_Lesson__155947.jsp

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊