Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
w. 31-10. 2 portis td egy moss és egy armstrong. cooley 100+yard.

ez a napi bölcsességem 😉a.kacsa
Ez a beszéd!apeszos
Így van, ne szarozzunk. 😀

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
w. 31-10. 2 portis td egy moss és egy armstrong. cooley 100+yard.

ez a napi bölcsességem 😉a.kacsa
Ez a beszéd!
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
w. 31-10. 2 portis td egy moss és egy armstrong. cooley 100+yard.

ez a napi bölcsességem 😉
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
szép, erre érek haza hogy kipakoltuk LJ-t és érkezett egy szinten veteran(noname) Simpson, bár megértem a döntést, de talántalán kicsit erősnek érzem a lépést
kár hogy nincsenek külön topic szabályok, pl. bevezetném hogy aki valamilyen módon utal/kiejti/leírja/érvel Zornnal az kapjon egy pár órás bant 😛sapka
Én is megértem a döntést, csak kapkodásnak érzem. Akkor már maradhatott volna Willie Parker, ő azért csak valaki.

Zorn meg már nem a mi bajunk.

Inkább törődjünk az aktuális dolgokkal, kérjük meg pl a kacsát, aki jól tippel, hogy tippelje azt, hogy W lesz a következő meccs. 😀

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 605 — sapka
szép, erre érek haza hogy kipakoltuk LJ-t és érkezett egy szinten veteran(noname) Simpson, bár megértem a döntést, de talántalán kicsit erősnek érzem a lépést
kár hogy nincsenek külön topic szabályok, pl. bevezetném hogy aki valamilyen módon utal/kiejti/leírja/érvel Zornnal az kapjon egy pár órás bant 😛

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
Lehetséges. Biztos ért hozzá ha odatették, bár ahogyan elnéztem Flaccot legutóbb, nem éreztem a brutális átütőerőt. 😊agent T
azért falcco erősen lentről jött(kisegyetem blabla). tavaly meg már nagyon jól játszott ami zorn érdeme isa.kacsa
Én nem szeretnék Jim Zornról vitatkozni mert nem éri meg. de ha majd lesz kedved, kifejthetnéd, hogy Joe Flacco tavaly a Baltimore Ravensben mutatott jó játékához mi köze Jim Zornnak, aki az előző szezonban még a Redskins vezető edzője volt. Tudom, nincs messze a két város, szóval Zorn esténként még akár át is ugorhatott Baltimore-ba edzetni egy kicsit a srácot. 😊

NO offense! 😀agent T
én annyira ghondoltoam hogy zorn egy használható játékos volt seattleben(10 évig irányított minket anno) és hogy van némi foganattja hozzá. campbellel nem ment sokra, megesik mindekivel. flacconál meg annyiban gondoltam a javulást h training campben fejlesztette tovább. és sztem egy nyár is sokat jelent (pl was-ban az ofal egy ilyen gyönyörű példa 😊 )

de a lényege annyi, hogy zorn szar head coach, de jó qb coach az én szememben.
ezen nem fogunk összeveszni 😊
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
És egy kis előzetes... :
redskinsfanapeszos
Nem nyílik.

Az előbb megnyílt, most nem. Na mindegy, akkor ide írom, amit az új cikk kapcsán akartam:

A Ramst meg kell verni, a többivel utána ráérünk törődni. Ha nem tudjuk megverni a Kosokat, lépéshátrányba kerülünk, mert a Phillinek szerintem meglesz a Jax, és a NYG is elkaphatja bizony a Titanst, futás ide vagy oda.
Hogy ezt az új futót minek hozták nem tudom, az eddigi eredményei alapján vihettek volna akár engem is. Hát, majd meglátjuk. Reményeim:
- A D# jó erősen javít a statisztikáin
- Portis újfent életjeleket mutat.
- Sérülések ezúttal nem tizedelik a csapatot. (Ez általánosság, minden csapatra és minden meccsre igaz, de az eddigiek megmutatták, milyen szar nálunk a depth - lásd Williams kiesése.)

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
És egy kis előzetes... :
redskinsfan
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Én most néztem meg délután ismétlésben a Monday Night Footballt, és azt láttam, hogy a nagy híres bajnokot elkaphatta volna bizony a Niners, ha nem olyan hülyék, hogy csinálnak maguknak négy turnovert a támadásaik legvégén.
Ebben megint annak a bizonyságát láttam, hogy nem kell beszarni senkitől, és engem egyáltalán nem érdekel, hogy melyik Manning mekkora király meg hogy a Packers milyen istenien kezdte a szezont - mindenkit ki kell ütni a vérbe, nem sírni hogy milyen esélytelenek vagyunk. Engem egyáltalán nem zavar, hogy a Redskins underdog.
Remélem jó sok meccset nyerünk, oszt ki lehet dobni utána a statisztikákkal teli Excel táblákat a sok okosnak.agent T
Szívemből szóltál!!! Sőt, ha jól emlékszem, tavaly, amíg a Saints komolyan vette az alapszakaszt (értsd: nem cserékkel játszottak, mert már zsebben volt a PO), volt egy esélytelen burgundi-arany csapat, akiket csak iszonyú kínlódással egy szánalmas OT field goal-lal sikerült legyűrni... Szóval tényleg fölösleges jósolgatni. Elvileg persze van papírforma, de a kickoff pillanatában 50-50% esélye van nyerni mindkét csapatnak. Mindenkinek lehet szar napja, jó napja sérülése stb....nexion218
Így van. Idézek az aktuális bowl.hu power rankingból: "Igazi Shanahan-csapat. Bárkit meg tud verni, de bárkitől ki is kaphat."
Remélem a győzrlrmből lesz több. 😊

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
nexion218 3 979 — Washington Gyapotkombájnz fan
Én most néztem meg délután ismétlésben a Monday Night Footballt, és azt láttam, hogy a nagy híres bajnokot elkaphatta volna bizony a Niners, ha nem olyan hülyék, hogy csinálnak maguknak négy turnovert a támadásaik legvégén.
Ebben megint annak a bizonyságát láttam, hogy nem kell beszarni senkitől, és engem egyáltalán nem érdekel, hogy melyik Manning mekkora király meg hogy a Packers milyen istenien kezdte a szezont - mindenkit ki kell ütni a vérbe, nem sírni hogy milyen esélytelenek vagyunk. Engem egyáltalán nem zavar, hogy a Redskins underdog.
Remélem jó sok meccset nyerünk, oszt ki lehet dobni utána a statisztikákkal teli Excel táblákat a sok okosnak.agent T
Szívemből szóltál!!! Sőt, ha jól emlékszem, tavaly, amíg a Saints komolyan vette az alapszakaszt (értsd: nem cserékkel játszottak, mert már zsebben volt a PO), volt egy esélytelen burgundi-arany csapat, akiket csak iszonyú kínlódással egy szánalmas OT field goal-lal sikerült legyűrni... Szóval tényleg fölösleges jósolgatni. Elvileg persze van papírforma, de a kickoff pillanatában 50-50% esélye van nyerni mindkét csapatnak. Mindenkinek lehet szar napja, jó napja sérülése stb....

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
azért zorn nagy atyauristen qb coachként. pl a miami amikor 1-15ös szezont futott cameronnal, akkor is kiderült h nem minden edző alkalmas vezetőedzőnek. pedig nem egy rossz offensive coordinator mint látjuka.kacsa
Lehetséges. Biztos ért hozzá ha odatették, bár ahogyan elnéztem Flaccot legutóbb, nem éreztem a brutális átütőerőt. 😊agent T
azért falcco erősen lentről jött(kisegyetem blabla). tavaly meg már nagyon jól játszott ami zorn érdeme isa.kacsa
Én nem szeretnék Jim Zornról vitatkozni mert nem éri meg. de ha majd lesz kedved, kifejthetnéd, hogy Joe Flacco tavaly a Baltimore Ravensben mutatott jó játékához mi köze Jim Zornnak, aki az előző szezonban még a Redskins vezető edzője volt. Tudom, nincs messze a két város, szóval Zorn esténként még akár át is ugorhatott Baltimore-ba edzetni egy kicsit a srácot. 😊

NO offense! 😀

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
érdekes, hogy a cutolt Larry Johnson helyére pont Chad Simpsont kellett felszedni.

nagyon rossz special teamer.Höri
Ezt én se értem. Sokat tőle se várhatunk szerintem, viszont ez jól jelzi, hogy nagy a baj a futással, ha ilyeneket lépünk.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
érdekes, hogy a cutolt Larry Johnson helyére pont Chad Simpsont kellett felszedni.

nagyon rossz special teamer.

több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
azért zorn nagy atyauristen qb coachként. pl a miami amikor 1-15ös szezont futott cameronnal, akkor is kiderült h nem minden edző alkalmas vezetőedzőnek. pedig nem egy rossz offensive coordinator mint látjuka.kacsa
Lehetséges. Biztos ért hozzá ha odatették, bár ahogyan elnéztem Flaccot legutóbb, nem éreztem a brutális átütőerőt. 😊agent T
azért falcco erősen lentről jött(kisegyetem blabla). tavaly meg már nagyon jól játszott ami zorn érdeme is
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
azért zorn nagy atyauristen qb coachként. pl a miami amikor 1-15ös szezont futott cameronnal, akkor is kiderült h nem minden edző alkalmas vezetőedzőnek. pedig nem egy rossz offensive coordinator mint látjuka.kacsa
Lehetséges. Biztos ért hozzá ha odatették, bár ahogyan elnéztem Flaccot legutóbb, nem éreztem a brutális átütőerőt. 😊agent T
A tény az tény. Nálunk nagyot betlizett. Hogy máshol milyen nagy edző, tulajdonképpen nem is érdekel. Bár nem mindegy, hogy Cambell, vagy McNabb az alany.... LaFleur és D-Mac kettőse eddig jól mutat, mint ahogy Foerster is jól dirigálja az O falat, ami nagyon hiányzott már....
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
azért zorn nagy atyauristen qb coachként. pl a miami amikor 1-15ös szezont futott cameronnal, akkor is kiderült h nem minden edző alkalmas vezetőedzőnek. pedig nem egy rossz offensive coordinator mint látjuka.kacsa
Lehetséges. Biztos ért hozzá ha odatették, bár ahogyan elnéztem Flaccot legutóbb, nem éreztem a brutális átütőerőt. 😊

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
azért zorn nagy atyauristen qb coachként. pl a miami amikor 1-15ös szezont futott cameronnal, akkor is kiderült h nem minden edző alkalmas vezetőedzőnek. pedig nem egy rossz offensive coordinator mint látjuk
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
nem is ejtettek szót Shanny-ről, pedig látszott a csapaton, hogy ő irányít, szerintem a hívások nagyon rendben voltakEaRl
Szerintem is rendben volt a playcalling, Shanny nagy király.
Komolyan, valódi vezetőedzői munkát látni Jim Zorn tavalyi fostalicska bénázása után, hát ez olyan érzés, mint ha egyszerre üdvözülne meg menne el az ember.
Csak a Ravenst sajnálom, a legszimpibb csapat az AFC-ben (Ray Lewis rulez), erre kit vesznek föl QB coachnak? Na kit? Áh.
Ezen túlmenően remek dolog látni egy normális QB-t is. Annyira rohadtul untam már, hogy Jason Campbell szerencsétlenkedésével teltek a hétvégék. Szegénynek most éppen Oaklandben nagyon rossz, biztos ott sincs neki megfelelő fala, meg gondolom nem értik meg a kis lelkét. Nem olvasom a Raiders topikot (se), de gondolom most az ottani fanok beszélgetnek arról, hogy szegény Jason, hát majdcsak belejön, idő kell neki meg türelem de majd biztos a szezon további részében vagy jövőre, na majd akkor nagyot robbant a srác.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Én most néztem meg délután ismétlésben a Monday Night Footballt, és azt láttam, hogy a nagy híres bajnokot elkaphatta volna bizony a Niners, ha nem olyan hülyék, hogy csinálnak maguknak négy turnovert a támadásaik legvégén.
Ebben megint annak a bizonyságát láttam, hogy nem kell beszarni senkitől, és engem egyáltalán nem érdekel, hogy melyik Manning mekkora király meg hogy a Packers milyen istenien kezdte a szezont - mindenkit ki kell ütni a vérbe, nem sírni hogy milyen esélytelenek vagyunk. Engem egyáltalán nem zavar, hogy a Redskins underdog.
Remélem jó sok meccset nyerünk, oszt ki lehet dobni utána a statisztikákkal teli Excel táblákat a sok okosnak.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
nem is ejtettek szót Shanny-ről, pedig látszott a csapaton, hogy ő irányít, szerintem a hívások nagyon rendben voltakEaRl
Dehogynem... Csak nem sűrűn, nehogy elbízza magát... 😀 😀 Látszik a keze munkája, bár a tavalyi évet nem nehéz felülmúlnia. Én bízom benne, megcsinálja az öreg.... Főleg, ha még futójátékot is varázsol.... Lehet, mégsem kellett volna Parkert cutolni...
több mint 13 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
nem is ejtettek szót Shanny-ről, pedig látszott a csapaton, hogy ő irányít, szerintem a hívások nagyon rendben voltak
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 605 — sapka
😀 Homecoming 😊
http://www.redskins.com/gen/articles/Redskins_Schedule_a_Homecoming_Game_125716.jsp
DoM pakolta be ezt a linket még a múltkor.agent T
igen, el is olvastam még akkor is, de már elfelejtettem, és lusta voltam megkeresni :/

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
egyetértek T ügynök, egyelőre nem fontosak a meccsek, sőt talán a szezon szempontjából sem lesz fontos a Gb elleni, addigra legrosszabb esetben is 2-2vel fogunk állni, oda egy (sima) vereség becsúszhat, viszont a Colts ellen Sannyék is készülnek úgy tudom akkor lesz, amikor visszatérnek a volt játékosok
(vmilyen day-?family reunion? 😀 )sapka
😀 Homecoming 😊

http://www.redskins.com/gen/articles/Redskins_Schedule_a_Homecoming_Game_125716.jsp

DoM pakolta be ezt a linket még a múltkor.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 605 — sapka
egyetértek T ügynök, egyelőre nem fontosak a meccsek, sőt talán a szezon szempontjából sem lesz fontos a Gb elleni, addigra legrosszabb esetben is 2-2vel fogunk állni, oda egy (sima) vereség becsúszhat, viszont a Colts ellen Sannyék is készülnek úgy tudom akkor lesz, amikor visszatérnek a volt játékosok
(vmilyen day-?family reunion? 😀 )

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Szerintem meg engem nem érdekel egyelőre ez a téma. Jó dolog persze távlatilag gondolkodni, de van az az amerikai mondás, hogy a hídon akkor kell átmenni, amikor odaértünk. Először legyünk már meg a Rams meccsel. 2008. október 12. óta nekem a Rams rossz szájíz. Mindannyian úgy vettük, hogy simán megtépjük őket a FedExen, oszt szívás lett a vége.
Aztán ha a philadelphiai turnéból is kijöttünk valahogy, akkor aggódhatunk a sajtosok miatt.
Addigra Matthewst is eleheti a fene IR-re, dicsőséges Áront is legyakhatják a Soldier Fielden (amilyen lyukacsosan védik) meg még bármi lehet.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊