Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
nem jó nekem. holanp első napon a munkahelyen 😊 2kor le szándékozok feküdni
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
de hogy ez mire lesz elég, kiderül hajnalban.apeszos
marad még valaki az összecsapásra?, én nagyon gondolkozok rajta, 8tól már egyetem, és nem szívesen maradnék egy ingatag stream miatt (mint pre-ben)sapka
Én biztos leszek, bár nekem is mennem kell 6-ra melózni. Talán még a.kacsa.... agent T ugye beteg, ő jelezte hogy kimarad.
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 583 — sapka
de hogy ez mire lesz elég, kiderül hajnalban.apeszos
marad még valaki az összecsapásra?, én nagyon gondolkozok rajta, 8tól már egyetem, és nem szívesen maradnék egy ingatag stream miatt (mint pre-ben)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Hát ha neked nem nagy különbség az ami Parker és Keiland Williams között volt, akkor az a 2 Td mi volt? Egyébként remélem, hogy a nemlétező futójátékból azért nem láttunk többet a preszezonban, mert tartalékoltak a szezonra. Ha ez nem így történt, ez a szezon is mehet a levesbe. Beck-et nem említem, mert ha már a harmadik irányító is bekerülhet a játszó csapatba az régen gáz. Az O falat, az elkövetkezendő meccseken ítéljük meg inkább, a WR posztot úgyszintén.Bjoca
Mármint amit Williams vitt be a Bills ellen? A négyből pont azt a meccset nem láttam, csak töredékeket a stream miatt, de úgy tudom, azon a meccsen nem játszott Parker. Egyébként sem Parkert védtem..... A négy meccs alapján kialakult egy véleményem, és tartom is magam hozzá. Az öreg Mike nagy guru, én bízom benne (mi mást is tehetnék?), hogy csak altatott, és jó lesz a futás, ellenkező esetben nem irigylem McNabb-et. Az O fal igenis javult, a tavalyihoz képest mindenképp.... de hogy ez mire lesz elég, kiderül hajnalban.
több mint 13 éve
Bjoca Washington Commanders 292 — ami meghalt nem halhat meg többé
Egyetértek, de azért ideje lenne már megmutatni magunkat a playoffban.

OFF - 38.5 lázam van, megjött az első őszi náthahullám. Szinte biztos, hogy nem bírok holnap éccakázni, de lélekben ott leszek. Majd írjatok beszámolókat!!! - ONagent T
Hát, én eléggé elvont redskin vagyok, de PO-ról jelenleg csak álmodozok.... Egyébként is mélyütésként fogott meg Austin és Bartel cut-ja. Rexy még csak-csak elmegy valahogy (nem tudom miért olyan ellenszenves nekem....) De Beck-et nem tudom hova tenni, az NCAA-ben sem lehetne tartalék ilyen tudással, és a képességei sem látszanak...illetve látszanak, épp ez a baj. Az az igazság, hogy Austin esetében az egyik szemem sír, a másik síremlék, mert a WR poszton meglepően jó volt a választék, és jók voltak a fiúk, valakinek menni kellett. Szomorú vagyok, hogy Austin ment, de örülök, mert Armstrong maradt. Talán Joey Galloway helyett, de ő is meggyőző tudott lenni, és hát Moss mellett kell még tapasztalt WR D-Mac-nek. A futók nagyon haloványak voltak, érdekes, hogy egy rookie-t választott Shanahan Parker helyett, Keiland Williams sem mutatott többet, mint mondjuk Parker. Az RB-poszton pont ellenkezője volt, mint a WR-eknél, a sok gyenge teljesítményből kellett válogatni. Az O fal kellemes meglepetést okozott. Williams eddig bevált, Brown-t ugye nem kell bemutatni, és a két tackle jó teljesítménye máris felhozta a falat. Ez, és D-Mac elmozgásos játéka reménykedésre ad okot. A védelem persze megbízható, mint mindíg. Mondjuk Henson kiválása jelentős veszteség, Riley csak ezért maradhatott, semmi másért. Remélem hamar meggyógyul az a boka. A secondary hagy még kívánnivalót maga után, de hát nehéz megfelelni olyan poszton, ahol egy Taylor az etalon. Most látom, elég terjedelmesre sikeredett a hsz, elnézést érte.....apeszos
Hát ha neked nem nagy különbség az ami Parker és Keiland Williams között volt, akkor az a 2 Td mi volt? Egyébként remélem, hogy a nemlétező futójátékból azért nem láttunk többet a preszezonban, mert tartalékoltak a szezonra. Ha ez nem így történt, ez a szezon is mehet a levesbe. Beck-et nem említem, mert ha már a harmadik irányító is bekerülhet a játszó csapatba az régen gáz. Az O falat, az elkövetkezendő meccseken ítéljük meg inkább, a WR posztot úgyszintén.

az éj sötét és tele iszonyattal
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Egyetértek, de azért ideje lenne már megmutatni magunkat a playoffban.

OFF - 38.5 lázam van, megjött az első őszi náthahullám. Szinte biztos, hogy nem bírok holnap éccakázni, de lélekben ott leszek. Majd írjatok beszámolókat!!! - ONagent T
Hát, én eléggé elvont redskin vagyok, de PO-ról jelenleg csak álmodozok.... Egyébként is mélyütésként fogott meg Austin és Bartel cut-ja. Rexy még csak-csak elmegy valahogy (nem tudom miért olyan ellenszenves nekem....) De Beck-et nem tudom hova tenni, az NCAA-ben sem lehetne tartalék ilyen tudással, és a képességei sem látszanak...illetve látszanak, épp ez a baj. Az az igazság, hogy Austin esetében az egyik szemem sír, a másik síremlék, mert a WR poszton meglepően jó volt a választék, és jók voltak a fiúk, valakinek menni kellett. Szomorú vagyok, hogy Austin ment, de örülök, mert Armstrong maradt. Talán Joey Galloway helyett, de ő is meggyőző tudott lenni, és hát Moss mellett kell még tapasztalt WR D-Mac-nek. A futók nagyon haloványak voltak, érdekes, hogy egy rookie-t választott Shanahan Parker helyett, Keiland Williams sem mutatott többet, mint mondjuk Parker. Az RB-poszton pont ellenkezője volt, mint a WR-eknél, a sok gyenge teljesítményből kellett válogatni. Az O fal kellemes meglepetést okozott. Williams eddig bevált, Brown-t ugye nem kell bemutatni, és a két tackle jó teljesítménye máris felhozta a falat. Ez, és D-Mac elmozgásos játéka reménykedésre ad okot. A védelem persze megbízható, mint mindíg. Mondjuk Henson kiválása jelentős veszteség, Riley csak ezért maradhatott, semmi másért. Remélem hamar meggyógyul az a boka. A secondary hagy még kívánnivalót maga után, de hát nehéz megfelelni olyan poszton, ahol egy Taylor az etalon. Most látom, elég terjedelmesre sikeredett a hsz, elnézést érte.....
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Azt írja Igor a power rankingben, hogy öten vagyunk rézbőrű fanok... node kérem. 😀😀

a.kacsa, apeszos, Bjoca, Gecco, Hollywood, nexion218, Red, sapka, Zsoca meg én... az tíz!
Még hogy öt... és biztos ki is hagytam valakit, (emiatt bocs)

😀agent T
Lassan kellene 1 jó idény, aztán itt is lenne 150 szurkoló 😂
mint a többi jól menő csapatnál :cool:Bjoca
Biztos van elhivatott Redskins szurkoló az országban, csak még nem talált ide. 😀 Nem tudom, Ti hogy vagytok vele, de biztosan hasonlóképpen: Én nem azért szeretem a csapatomat mert most éppen jól szerepel, és lehet villogni.... Nekem a Skins akkor is a CSAPAT, ha éppen utolsó a csoportjában. És ez azzal is jár, hogy nem tudok egyszerre több NFL csapatnak is szurkolni, maximum egyik-másik szimpatikus (ez a Cowboysra nem vonatkozik 😀). Szóval jöjjenek, én örülnék a legjobban, de ne csak a jó idény miatt. Ez egyébként is relatív. Nekem egy pozitív mérleg már jó idénynek számít....apeszos
Egyetértek, de azért ideje lenne már megmutatni magunkat a playoffban.

OFF - 38.5 lázam van, megjött az első őszi náthahullám. Szinte biztos, hogy nem bírok holnap éccakázni, de lélekben ott leszek. Majd írjatok beszámolókat!!! - ON

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Azt írja Igor a power rankingben, hogy öten vagyunk rézbőrű fanok... node kérem. 😀😀

a.kacsa, apeszos, Bjoca, Gecco, Hollywood, nexion218, Red, sapka, Zsoca meg én... az tíz!
Még hogy öt... és biztos ki is hagytam valakit, (emiatt bocs)

😀agent T
Lassan kellene 1 jó idény, aztán itt is lenne 150 szurkoló 😂
mint a többi jól menő csapatnál :cool:Bjoca
Biztos van elhivatott Redskins szurkoló az országban, csak még nem talált ide. 😀 Nem tudom, Ti hogy vagytok vele, de biztosan hasonlóképpen: Én nem azért szeretem a csapatomat mert most éppen jól szerepel, és lehet villogni.... Nekem a Skins akkor is a CSAPAT, ha éppen utolsó a csoportjában. És ez azzal is jár, hogy nem tudok egyszerre több NFL csapatnak is szurkolni, maximum egyik-másik szimpatikus (ez a Cowboysra nem vonatkozik 😀). Szóval jöjjenek, én örülnék a legjobban, de ne csak a jó idény miatt. Ez egyébként is relatív. Nekem egy pozitív mérleg már jó idénynek számít....
több mint 13 éve
Bjoca Washington Commanders 292 — ami meghalt nem halhat meg többé
Azt írja Igor a power rankingben, hogy öten vagyunk rézbőrű fanok... node kérem. 😀😀

a.kacsa, apeszos, Bjoca, Gecco, Hollywood, nexion218, Red, sapka, Zsoca meg én... az tíz!
Még hogy öt... és biztos ki is hagytam valakit, (emiatt bocs)

😀agent T
Lassan kellene 1 jó idény, aztán itt is lenne 150 szurkoló 😂
mint a többi jól menő csapatnál :cool:

az éj sötét és tele iszonyattal
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 583 — sapka
Azt írja Igor a power rankingben, hogy öten vagyunk rézbőrű fanok... node kérem. 😀😀

a.kacsa, apeszos, Bjoca, Gecco, Hollywood, nexion218, Red, sapka, Zsoca meg én... az tíz!
Még hogy öt... és biztos ki is hagytam valakit, (emiatt bocs)

😀agent T
Azok is rezervátumban. Hiába na, kihalnak az őslakosok. Ki fogom ásni a csatabárdot! Csak tudnám hová ástam el.....apeszos
ugyan, ez csak irigykedés volt, valszeg nincs elég Ravens fan hogy a szokásos év elejei Steelers- Ravens hype contestben 'tisztességesen' helytálljanak 😉

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Azt írja Igor a power rankingben, hogy öten vagyunk rézbőrű fanok... node kérem. 😀😀

a.kacsa, apeszos, Bjoca, Gecco, Hollywood, nexion218, Red, sapka, Zsoca meg én... az tíz!
Még hogy öt... és biztos ki is hagytam valakit, (emiatt bocs)

😀agent T
Azok is rezervátumban. Hiába na, kihalnak az őslakosok. Ki fogom ásni a csatabárdot! Csak tudnám hová ástam el.....
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
http://voices.washingtonpost.com/redskinsinsider/albert-haynesworth/post-16.html#more

Donovan: "Albert is one of our brothers in the locker room," McNabb said during his weekly radio show on ESPN 980. "He understands, 'Hey, I got to put the time and effort in. We can't win without him. I think he'll be here. I hope he'll be here."

Anno az indiánok is jobban tették volna, ha törzsi háborúk helyett összefognak és akkor több esélyük lett volna a (dallasi) COWBOY-ok ellen. 😊

Nem csípem Al hozzáállását, de az NFC EAST sokkal érdekesebb lenne egy jó Big All részvételével. Remélem marad!Hollywood
Jó, akkor maradjon, nekem mindegy, csak valamilyen formában tegyék már fel a pontot az i-re, mert ez a töketlenkedés cseszi szét leginkább a csapatszellemet. Az meg kemény, hogy McNabb szerint nem képesek nyerni nélküle. Én még nem hallottam pótolhatatlan emberről.agent T
Ez a nyilatkozat szerintem inkább szolgálta volt a jó csapatszellem építését,ezzel próbált hatni McNabb BigAlre.Olyasmihez hasonlítanám ezt mint amikor annak idején BigBen 2008ban minden nyilatkozatába dicsérte az O falat,közbe meg gyakorlatilag minden második meccsen kis híján kinyíratták.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
nexion218 3 966 — Washington Gyapotkombájnz fan
Azt írja Igor a power rankingben, hogy öten vagyunk rézbőrű fanok... node kérem. 😀😀

a.kacsa, apeszos, Bjoca, Gecco, Hollywood, nexion218, Red, sapka, Zsoca meg én... az tíz!
Még hogy öt... és biztos ki is hagytam valakit, (emiatt bocs)

😀agent T
Sőt, én kettő helyett is lóbálom a csatabárdot! 😉

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Azt írja Igor a power rankingben, hogy öten vagyunk rézbőrű fanok... node kérem. 😀😀

a.kacsa, apeszos, Bjoca, Gecco, Hollywood, nexion218, Red, sapka, Zsoca meg én... az tíz!
Még hogy öt... és biztos ki is hagytam valakit, (emiatt bocs)

😀

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Szerintem meg rá kéne ereszteni Landry-t, rögtön nem dőlne be annyira 😂 Big Al hisztije unalmas már, csak azon csodálkozom, hogy hagyják szirénázni. Ha nem játszik rendesen és csak a szája jár, pénzbüntit neki.... Az ügyvédek hazájában ez elintézhető....
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
http://voices.washingtonpost.com/redskinsinsider/albert-haynesworth/post-16.html#more

Donovan: "Albert is one of our brothers in the locker room," McNabb said during his weekly radio show on ESPN 980. "He understands, 'Hey, I got to put the time and effort in. We can't win without him. I think he'll be here. I hope he'll be here."

Anno az indiánok is jobban tették volna, ha törzsi háborúk helyett összefognak és akkor több esélyük lett volna a (dallasi) COWBOY-ok ellen. 😊

Nem csípem Al hozzáállását, de az NFC EAST sokkal érdekesebb lenne egy jó Big All részvételével. Remélem marad!Hollywood
Jó, akkor maradjon, nekem mindegy, csak valamilyen formában tegyék már fel a pontot az i-re, mert ez a töketlenkedés cseszi szét leginkább a csapatszellemet. Az meg kemény, hogy McNabb szerint nem képesek nyerni nélküle. Én még nem hallottam pótolhatatlan emberről.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
Hollywood San Francisco 49ers 172
http://voices.washingtonpost.com/redskinsinsider/albert-haynesworth/post-16.html#more

Donovan: "Albert is one of our brothers in the locker room," McNabb said during his weekly radio show on ESPN 980. "He understands, 'Hey, I got to put the time and effort in. We can't win without him. I think he'll be here. I hope he'll be here."

Anno az indiánok is jobban tették volna, ha törzsi háborúk helyett összefognak és akkor több esélyük lett volna a (dallasi) COWBOY-ok ellen. 😊

Nem csípem Al hozzáállását, de az NFC EAST sokkal érdekesebb lenne egy jó Big All részvételével. Remélem marad!
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Ide is
Filed to ESPN: Redskins talk trade with the Titans again about Albert Haynesworth. No deal yet.
Nem semmi 😀tenorx
Azt írják, hogy 2 draft picket kér a Skins, de ez túl magas a Titánoknak...

Nem értem, hogy miért nem okosabb a vezetőség és veri meg fejben/észben Al-t, hogy elérjék végre azt, hogy tegyen a csapatért. Semmi értelme annak, hogy mindenki csak köti az ebet a karóhoz és duzzognak...Hollywood
Tényleg elég komolyan gondolja Shanny a hosszútávot és ez jó! Ha ez is összejön, lassan a kövi draft zártkörű Skins rendezvény lesz 😀nexion218
Nem lenne nagy baj draftpickeket gyűjteni még, mert eléggé nyugdíjas a csapat.

OFFOFFOFFOFF

A Haynesworth-sztori meg kezd engem kísértetiesen emlékeztetni a másik kedvenc csapatomnál lezajlott Dany Heatley mutatványra. Tartott a kínlódás hónapokig, mentek a legendák hogy játszik-nem játszik, végül kikötött San Joseban oszt ennyi. Az ottani vezetésnek volt annyi esze, hogy még a szezon előtt lekoccoltatta a hisztis sztárt, gondolva arra, hogy egy ilyen műsorszám rontja a csapatszellemet stb. Én már semmi értelmét nem látom a vacakolásnak Big Allal. Olyan marha nagyot eddig még nem is alakított mint Redskin, hogy térdre kéne rogyni előtte...

ON

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
nexion218 3 966 — Washington Gyapotkombájnz fan
Ide is
Filed to ESPN: Redskins talk trade with the Titans again about Albert Haynesworth. No deal yet.
Nem semmi 😀tenorx
Azt írják, hogy 2 draft picket kér a Skins, de ez túl magas a Titánoknak...

Nem értem, hogy miért nem okosabb a vezetőség és veri meg fejben/észben Al-t, hogy elérjék végre azt, hogy tegyen a csapatért. Semmi értelme annak, hogy mindenki csak köti az ebet a karóhoz és duzzognak...Hollywood
Tényleg elég komolyan gondolja Shanny a hosszútávot és ez jó! Ha ez is összejön, lassan a kövi draft zártkörű Skins rendezvény lesz 😀

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 583 — sapka
Ide is
Filed to ESPN: Redskins talk trade with the Titans again about Albert Haynesworth. No deal yet.
Nem semmi 😀tenorx
Azt írják, hogy 2 draft picket kér a Skins, de ez túl magas a Titánoknak...

Nem értem, hogy miért nem okosabb a vezetőség és veri meg Al-t, hogy elérjék végre azt, hogy tegyen a csapatért. Semmi értelme annak, hogy mindenki csak köti az ebet a karóhoz és duzzognak...Hollywood
szerintem azért mert mocskosul nagy és erős 😛, remélem elcserélik valahova valami nagyon jó dologra

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Hollywood San Francisco 49ers 172
Ide is
Filed to ESPN: Redskins talk trade with the Titans again about Albert Haynesworth. No deal yet.
Nem semmi 😀tenorx
Azt írják, hogy 2 draft picket kér a Skins, de ez túl magas a Titánoknak...

Nem értem, hogy miért nem okosabb a vezetőség és veri meg fejben/észben Al-t, hogy elérjék végre azt, hogy tegyen a csapatért. Semmi értelme annak, hogy mindenki csak köti az ebet a karóhoz és duzzognak...
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Ide is
Filed to ESPN: Redskins talk trade with the Titans again about Albert Haynesworth. No deal yet.
Nem semmi 😀
több mint 13 éve
nexion218 3 966 — Washington Gyapotkombájnz fan
Ha az O falra utaltál ezzel, akkor a futóknak sem lesz leányálom ez az idény 😉Bjoca
Ne felejtsd ki McNabb potenciális helyetteseit az aggasztó dolgok közül. 😊agent T
Vagyis megint az O falnál tartunk, ha nem védik meg az irányítót, könnyebben megsérülhet.Bjoca
Hát ez minden O falra igaz, nem csak a miénkre... Én a magam részéről a WR-ek között nem látom a nagy előrelépést... A többi csapatrészben ha nem is volt nagy előrelépés, de legalább vmi megmozdult. Az elkapók meg szinte az NFL gerontológia osztálya... 😀 De viccet félretéve tényleg ott érzem a leggyengébbnek a csapatot.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
McNabb úgy néz ki, ott lesz. azért ez megnyugtató.

http://www.redskins.com/gen/articles/News___Notes__Shanahan_Says_McNabb_Is__Ready_to_Go__151092.jsp

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
Bjoca Washington Commanders 292 — ami meghalt nem halhat meg többé
a baj úgysem a futókkal lesz....Zsoca
Ha az O falra utaltál ezzel, akkor a futóknak sem lesz leányálom ez az idény 😉Bjoca
Ne felejtsd ki McNabb potenciális helyetteseit az aggasztó dolgok közül. 😊agent T
Vagyis megint az O falnál tartunk, ha nem védik meg az irányítót, könnyebben megsérülhet.

az éj sötét és tele iszonyattal