Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
de most akkor ő tényleg homokbányász?????????? :Snexion218
nyiltan még egyetlen aktív nfl játékos sem vállalta fel, hogy buzi.Höri
😊

JJ Tiller
mondom aktív

több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 898 — No es importante
nem azért nem jó safety mert homibriareos
de most akkor ő tényleg homokbányász?????????? :Snexion218
nyiltan még egyetlen aktív nfl játékos sem vállalta fel, hogy buzi.Höri
😊



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Briareos... mindig van lejjebb...

Valami eltört bennem Landry-val kapcsolatban...Hollywood
nem azért nem jó safety mert homibriareos
de most akkor ő tényleg homokbányász?????????? :Snexion218
nyiltan még egyetlen aktív nfl játékos sem vállalta fel, hogy buzi.

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
de most akkor ő tényleg homokbányász?????????? :Snexion218
Miért, változna valami? Attól még lehet jó safety....
több mint 13 éve
nexion218 3 966 — Washington Gyapotkombájnz fan
nem gondoltam volna h lehetséges még gayebbé varázsolni az alapképet, tévedtembriareos
Briareos... mindig van lejjebb...

Valami eltört bennem Landry-val kapcsolatban...Hollywood
nem azért nem jó safety mert homibriareos
de most akkor ő tényleg homokbányász?????????? :S

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
no offense mint mondtama.kacsa
Nem is úgy vettem, csak válaszoltam... És én sem úgy gondoltam.
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
no offense mint mondtam
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
azt mondjuk nem értem h mért baszogatod minden megmozdulását shanahannek. az egész sportág egyik legelismertebb edzője. van 2 gyűrűje, és nem véletlenül. értem h vmely lépésével nem értesz egyet, vagy nem érted mért tette, de ne haragudj unalmas h mindig fikázod h ilyen meg olyan embereket hoz ide
u.i. no offensea.kacsa
Nem szoktam fikázni, max csipkelődök kicsit, ha fikázok az másképp néz ki. Elismerem az Öreget maximálisan, én örültem a legjobban, mikor idejött. Fikázni talán csak Rexy-t szoktam, de őt sem annyira. Ha neked unalmas, sajnálom... Véleményem azért lehet, ugye? 😊
apeszos favoritját, akinek a neve nem jut eszembeagent T
Anthony Armstrong.... De mondhatnám a rookie Terrence Austin-t, vagy Roydell Williams-t, nagyon jól mozogtak.... Moss szar utolsó két idényében azért benne van vastagon az egész offense betlizése, Campbellel együtt. Talán most másképp lesz..
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
azért a pats elakpó sor 2 hof-ossal, de egyel biztosan jobb 😊
több mint 13 éve
Hollywood San Francisco 49ers 172
Moss a legjobb WR a csapatban ugye.
Galloway meg nem biztos, hogy tudja hozni a 2007-es formáját. Az elmúlt 2 évben nem volt faktor.

Kelly (és Thomas)… őket azért draftolta a csapat a 2. körben, hogy a jövőre nézve legyen két jó elkapó… de ha nem válnak be, akkor az nagy draft pick pazarlás. Más lenne a kép most, ha arról beszélne mindenki, hogy mennyire bevált a két elkapó és milyen erős a WR gárda és nem arról, hogy kit lehetne összekukázni most majd.

Nem mindegy, hogy 2 db 2. körös WR pick beválik-e vagy bust… lásd Jaguars két DE draftja anno. Szívtak is velük szerencsétlenek…

Shanny meg szerintem elég tisztességesen összekapta a csapatot!
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 597 — Eagles fan
Szélnek eresztettétek a kis Westbrookot:

Redskins released CB Byron Westbrook.
Brian's little brother was on the Redskins' practice squad in 2007 and 2008 before finally making the team last season. It's possible the Redskins released the special teamer a couple days early so he has a better chance of latching on elsewhere. You can be sure Brian will be lobbying for the Niners to give Byron a chance.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 854 — !SuPeR6BoWL!
Hátha Galloway nálatok beválik mert nálunk sajna nem nagyon jött be az öreg.
Remélem S. Mossnak is jobb szezonja lesz mint tavaly mert akkor pár meccset leszámítva nem volt valami nagy durranás.

Idén McNabbel jó lehet ha McNabb nem sérült.

Grossman utoljára amikor játszani láttam uhhhhhh még a hideg is kiráz.
Remélem azóta előre fejlődött mert ha ő kezd és olyan lesz mint amikor utoljára láttam akkor abba még belegondolni is rossz.

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Magyarázzátok már el lécci, (én is no offense amúgy) hogy mi a fenével tett rátok akkora benyomást Malcolm Kelly, hogy itt törpölünk a pótlásán???
Ő meg Thomas jó ha átlagosak voltak eddigi szezonjaikban, a preseason produkciójuk is felejthető. Én Moss mellé simán betenném a kezdőbe Galloway-t, Bankst vagy apeszos favoritját, akinek a neve nem jut eszembe, Kelly meg pihengessen ha sérült. Thomas meg backup. Jövőre meg mehetnek.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
azt mondjuk nem értem h mért baszogatod minden megmozdulását shanahannek. az egész sportág egyik legelismertebb edzője. van 2 gyűrűje, és nem véletlenül. értem h vmely lépésével nem értesz egyet, vagy nem érted mért tette, de ne haragudj unalmas h mindig fikázod h ilyen meg olyan embereket hoz ide
u.i. no offense
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Na, akkor az Öreg biztos ráugrik... Nem azért mert kell, hanem mert csak..... Szereti a problémás embereket. Ha még drága is, az külön jó pont nála.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Antonio Bryant 😀 A pénzét már megkereste idénre a Bengalsnál, ha pályára tud kerülni, akár még jól is járhattok 😀Tomeee
Nem is tudtam, hogy FA... Owens miatt?apeszos
nagyon komoly - struktúrális - problémák vannak a térdével, még edzésre is alkalmatlan jelenleg. és makacsnak is tűnik a dolog.

TO-val nagy a szerelem amúgy.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 771 — 49ers GM
Antonio Bryant 😀 A pénzét már megkereste idénre a Bengalsnál, ha pályára tud kerülni, akár még jól is járhattok 😀Tomeee
Nem is tudtam, hogy FA... Owens miatt?apeszos
Leginkább egy térdsérülés miatt, Owens is emiatt került képbe a Bengals-nál.

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Antonio Bryant 😀 A pénzét már megkereste idénre a Bengalsnál, ha pályára tud kerülni, akár még jól is járhattok 😀Tomeee
Nem is tudtam, hogy FA... Owens miatt?
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
majd hétvégén lehet szemezni amikorm eglesznek a cutok.ugyis lesznek ott meglepetés embereka.kacsa
Arra én is kíváncsi leszek.... Meg a Cardinals meccsre. Elviekben a vérüket adják ott azok, akik be akarnak kerülni a keretbe....
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
majd hétvégén lehet szemezni amikorm eglesznek a cutok.ugyis lesznek ott meglepetés emberek
több mint 13 éve
Tomeee 753
Antonio Bryant 😀 A pénzét már megkereste idénre a Bengalsnál, ha pályára tud kerülni, akár még jól is járhattok 😀

twitter | last.fm | mixcloud
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Terrell Owens-nek nem áll még ki a rúdja a Bengals-ból? 😀 Shanny úgy is szereti a problémásokat... vagy csak a futóknál? Egyébként minek kellene? Elég jól el vagyunk látva szerintem. Armstrong, RoyDel Williams, Thomas.... Jók lesznek ők...
több mint 13 éve
Hollywood San Francisco 49ers 172
Malcolm Kelly IRHöri
hát akkor ő hivatalosan is bust.... :/ remek. van megbízható, elérhető elkapó az FA piacon?Zsoca
DeAngelo Hall nem az első aki kritizálja a Shanahan rezsimet azért mert egy sérülést nem kezelnek elég komolyan... most Malcolm Kelly sérüléséről van szó. Véleménye szerint rosszul diagnosztizálták... de végülis az eredmény ugyanaz... IR.

Én nem tudok értékelhető elkapóról a piacon.

http://profootballtalk.nbcsports.com/2010/08/31/deangelo-hall-says-redskins-misdiagnosed-kellys-injury/
több mint 13 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
Malcolm Kelly IRHöri
hát akkor ő hivatalosan is bust.... :/ remek. van megbízható, elérhető elkapó az FA piacon?

több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
nem azért nem jó safety mert homibriareos
nem kötekedésből, de akkor mondj gyorsan nála 3 egyértelműen jobb 25 év alatti FS-t, csak meggyőzésképp :rolleyes:sapka
Egyet mondok, és ezt teljes meggyőződéssel, bár nagyon nagyon szomorúan: Sean Taylor...
Nála nem lesz jobb senki. Ő 24 volt.... 😕apeszos
Ha Landry leszedi a WR-eket, rohadtul nem érdekel a szexuális orientációja. A Queen zenéjét is szeretem, pedig hát ugye Mercury...

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊