Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 13 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 802 — !SuPeR6BoWL!
Portissal mi a helyzet???

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
ez most kinek szólt?
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
most vagy nagyon nagy bust lesz ez a jets, vagy mi játszottunk nagyon jól. teljesen jó volt a fal passz ellen, még rexy is egész értelmes megmozdulásokra volt ideje. futás az valóban nem létezett, majd megoldódik ez a probléma valahogy. végre játszott albert is a kezdőkkel, bár elég sokszor egyedül volt endként és lenyomták a földre, amit egy 140 kilós izomállat esetén nem tudom összerakni h h lehet 😊 de az egész védelem megette a jetset, kivéve LT-t.
teljesen jók voltunk. apeszos meg igazad lesz ezzel az armstrong gyerekkel. special teamben is nagyon jó és elkapni is képes. viszont galloway hogy a faszomba tud 38 évesen is jól játszani 😀 felfoghatatlana.kacsa
Mhm, hát kb tényleg az kell, hogy legyen eredményes futójáték, a többi elment kis szódával.😊
A WR poszt miatt emlékszem hogy aggódtunk, most meg azt kell lássuk, hogy Armstrong, Banks és Galloway is képes tisztességes produkciókra, meg ugye ott van Moss... Cooley nem kérdés eddig... Rexy is tűrhető ahhoz képest legalábbis, hogy sokkot kaptunk, mikor szerződtették... a fal a három meccsből kettőn jó volt, a Hollók ellen szar, de az összkép elfogadható. Az offense nem hasonlítható össze a tavalyival. Ha adná az ég, hogy Portis elkapná a formát...
A D meg tavaly is jó volt, és úgy néz ki, még javult is. A special team se rossz.

Én nagyon szívesen nézem ezeket a preseason meccseinket. Egyszerűen képtelen vagyok értelmezni az olyan gondolatokat, hogy "kit érdekel, ez csak a szar preseason" meg "minek nézzem, nincs tétje"... Nem adnak pontot, és????
Ha nem adnak pontot, az nem Redskins meccs??? Ha nem a kezdők vannak a pályán, az nem is a mi csapatunk már???
Az ilyennek legszívesebben három centíről tolnám a hangot megafonnal a fejébe, hogy Ember, FÉL ÉVE nem volt football, a faszt fínnyáskodsz???

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
most vagy nagyon nagy bust lesz ez a jets, vagy mi játszottunk nagyon jól. teljesen jó volt a fal passz ellen, még rexy is egész értelmes megmozdulásokra volt ideje. futás az valóban nem létezett, majd megoldódik ez a probléma valahogy. végre játszott albert is a kezdőkkel, bár elég sokszor egyedül volt endként és lenyomták a földre, amit egy 140 kilós izomállat esetén nem tudom összerakni h h lehet 😊 de az egész védelem megette a jetset, kivéve LT-t.
teljesen jók voltunk. apeszos meg igazad lesz ezzel az armstrong gyerekkel. special teamben is nagyon jó és elkapni is képes. viszont galloway hogy a faszomba tud 38 évesen is jól játszani 😀 felfoghatatlan
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Csak meglett végül. 😊

Bennem egyre inkább kezd kikristályosodni a meggyőződés, hogy ezt a Banks gyereket kéne erőltetni, és mehetnénk a csatamezőre két törpeszuperrel. 😀😀😀DDagent T
Na ja, és ha lehet akkor Bartel legyen a #2 QB.... Jobban nyomta mint Rexy. Beck meg katasztrófa volt.
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Csak meglett végül. 😊

Bennem egyre inkább kezd kikristályosodni a meggyőződés, hogy ezt a Banks gyereket kéne erőltetni, és mehetnénk a csatamezőre két törpeszuperrel. 😀😀😀DD

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
No szünet.... Nem lesz ez rossz, egy normális QB-val. Nagyon Campbell feeling-em van. A futás meg egyáltalán nem megy.....
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Szabler, a legkirályabb históriás... 😀 Lengetem a kalapom. Köszönjük, ismét.
több mint 13 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
Ide is beteszem, mert félig érinti a csapatot. 😊

Azt hiszem még nem volt róla szó, de tegnapelőtt a Hall of Fame mellett működő Senior Committee megtette jelöléseit a legalább 25 éve visszavonult kiválóságok közül.

A kilenc tagú testület választása két hajdani linebackerre, Les Richterre és Chris Hanburgerre esett. Richter - aki egyébként idén nyáron hunyt el - 1954 és 1962 között erősítette a Los Angeles Rams-t, ahová 11 játékosért cserében került, és 1962 kivételével minden évben Pro Bowler lett. Hanburger 1965-től és 1978-ig játszott a Redskins-ben. Kilencszer választották a Pro Bowlba, négyszer pedig az All-Pro első csapatba. Azt hiszem a csapat tröténetében senki nem került be annyiszor a Pro Bowl keretbe, mint ő.



Mindkettejüknek jó esélye van arra, hogy jövő nyáron valóban bronzszobrot kapjanak Cantonban.

Két vonatkozó cikk Hanburgerről:
http://blog.redskins.com/2010/08/25/chris-hanburger-finally-inching-toward-canton/
http://fifthdown.blogs.nytimes.com/2010/08/26/chris-hanburger-for-the-hall-of-fame/

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
Nézi valaki a meccset?apeszos
első félidő, remélem megmutatják hogy számíthatunk futójátékra is a szezon során 😀

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Szerintem tökéletesen érezhető, hogy a Caps szisztematikus építkezése helyett a Skins továbbra is ragaszkodik az erő politikájához. A tétek egy szezonra vannak feltolva, ami egy szögből nézve fasza, mert one season wonder hozhat SB-t, de sanszos a pofára esés is. Jagrral, Oates-szal a Caps döntőt játszott, de volt a dolognak egy kellemetlen, ma már Chelsea-vel azonosítható felhangja, ami az eredményt mindig megkeserítette. Ha meg szopunk, tényleg mindenki rajtunk röhög.

A vezetés mentalitása a gond nálunk, pont mint a Rangersnél. Ez teszi antipatikussá a csapatunkat. Mondjuk ezerszer legyek inkább egy zsákutcában toporgó csapat szurkere, mint 'Boyz fan 😛
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
yep
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Nézi valaki a meccset?
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
De legalább van aki küzdjön azokért a helyekért... 😊 Igen, igaz, átvezető szezon lesz, hogy közhellyel éljek: a stabil védelemre lehet építeni a jó támadójátékot. Sok fog múlni szerintem Rexy-n, mert nem táplálok illúziókat, D-Mac odalesz, ha az O fal nem javul jelentősen. Azt hiszem Roydell Williams játszott a Ravens ellen Moss mellett (vagy helyett? Utána kellene néznem, már nem emlékszem pontosan), és nem rosszul. Nem lesz rossz a támadó egység sem, ha Shanny hozza a formáját, és összekapja a rivalizáló RB-ket, erre jó vizsga lenne a Jets védelme. Mert valljuk be, az a Tomeee által jósolt 6-10 alig valamivel jobb, mint a tavalyi 4-12, ennél azért az átvezető szezonban is többet kellene mutatni. Nincs rossz csapatunk, sőt, ezért átvezető szakasz ide vagy oda, nagyobb az elvárás kicsit....
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
sztem ez még csak egy átvezető szezon lesz. én is ezt a stabil középmezányt látom a csapatban, de úgy h a védelem erősebb lesz, sokkal mint az offense. az h wr poszton elvagyunk szórva én nem merném ilyen bátran kikiáltani😊 imádom santit, nagyon nagy kedvenc, de mellé jól jönne egy minimum hasonló képességű ember. thomas kelly utolsó lehetősége sztem, ha nme élnek vele akkor csókolom lesz sztem. a két underdog meg hát még mindig hoznia kell ezt a két meccset mert még mindig erősen küzdeniük kell a helyekért
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
"Legnagyobb kérdés: az Eagleshöz hasonlóan Washingtonban is az O-line körül kering a legtöbb kérdőjel. A tavalyi katasztrófánál csak jobb lehet az egység, de ha valamelyik kezdő kidől, nagy bajban lesznek a Rézbőrûek."
Én is így látom. Annyit azért hozzáfűznék, hogy a deffense sem volt túl acélos a Ravens ellen. A varjak megmutatták mindkét egység gyengeségeit, bár futójátékot nem nagyon láthattunk a Skins-től. Viszont ellene sem nagyon ment a védekezés. Oké, hogy cseresor játszott, de sérülések esetén (mint azt Tomeee is írta) ezek szerint a deffense is bedőlhet. Big Al nyavajgása sem túl megnyugtató. A támadó egységnél azért megemlíteném Anthony Armstrongot, és Roydell Williamst, remekül játszottak mindkét meccsen, WR poszton tényleg el vagyunk eresztve. Moss kirobbanthatatlan, de a "#2"-ért nagy lesz a verseny Thomasékkal. Feltéve, hogy McNabb bírni fogja. Rexyben nem bízom annyira, örülnék, ha a Jets ellen megcáfolna. Azért én pozitívabban látom a dolgot 6-10-nél, éppen az új éra miatt egy 8-8, esetleg egy 9-7 elvárható lenne a tavalyi kaki után.
több mint 13 éve
Tomeee 753
A 7-9 és a 6-10 között nagyon vacilláltam, ha McNabb végig bírja akkor talán el tudom képzelni az előbbit, viszont olyan érzésem van hogy ez a fal mögött nem fogja sokáig húzni. Jó lenne ha nem így lenne, szimpi ez a mostani Redskins.

Kolb meg...just watch 😀

twitter | last.fm | mixcloud
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
gondolom más is olvasta már a bowl.hu-s cikket az nfceastről
http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1052
lehet csak én vagyok túl optimista, de több mint 6 győzelemre számítok, remélem más is így gondolja és nem vagyok elvakult 😊 (és megeszem a kalapom ha kolb összehoz az eaglesnek egy pozitív szezont 😛 )

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
nexion218 3 966 — Washington Gyapotkombájnz fan
Ezt a vidit figyeltétek már?

http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81a020d2/article/mcnabb-uses-sprain-to-poke-fun-at-teammate-haynesworth

Óriási, ahogy a zsírf3ka nyavalygásával humorizál... 😀 remélem majd a TD-ket is úgy fogja szórni, mint a poént...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Itt mért van ilyen Rexy utálat? 😊 Tudtommal ez nem a Chicago topikja 😊, a kis Shanny már tavaly is vele dolgozott, okkal hozta ide.adam8
Na, azt az okot szeretném tudni. 😀
én csak szeretném megnézni megint, ahogy kidobja a nézők közé, mintegy 2x olyan erősen ahogy szükséges lett volna egy trow away-hez 😛
azabaj h arról nem találok videót 😀 pedig olyan röhögés lenne belőle egyszer egy itthoni iszogatós bulin 😀
EaRL
Én se találok, pedig a meccs óta nyomozok utána.... Egy nyamvadt highlights video sincs a Ravens meccsről. Keresek tovább....
több mint 13 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
én csak szeretném megnézni megint, ahogy kidobja a nézők közé, mintegy 2x olyan erősen ahogy szükséges lett volna egy trow away-hez 😛
több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Itt mért van ilyen Rexy utálat? 😊 Tudtommal ez nem a Chicago topikja 😊, a kis Shanny már tavaly is vele dolgozott, okkal hozta ide.

több mint 13 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
http://www.redskins.com/gen/articles/News___Notes__McNabb_Won_t_Play_vs__Jets_146215.jsp mostmár biztos, de inkább most ne játszon...mint a 'Boys ellenEaRl
Reménykedtem, hogy így lesz, és a Cardinals ellen is csak pihengessen..... Legalább megtudjuk a cserék mit is alakítanak. Mondjuk Rexy már bemutatkozott.. 😀apeszos
azabaj h arról nem találok videót 😀 pedig olyan röhögés lenne belőle egyszer egy itthoni iszogatós bulin 😀
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
http://www.redskins.com/gen/articles/News___Notes__McNabb_Won_t_Play_vs__Jets_146215.jsp mostmár biztos, de inkább most ne játszon...mint a 'Boys ellenEaRl
Reménykedtem, hogy így lesz, és a Cardinals ellen is csak pihengessen..... Legalább megtudjuk a cserék mit is alakítanak. Mondjuk Rexy már bemutatkozott.. 😀
több mint 13 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
http://www.redskins.com/gen/articles/News___Notes__McNabb_Won_t_Play_vs__Jets_146215.jsp mostmár biztos, de inkább most ne játszon...mint a 'Boys ellen