Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 718 — Scream and scout
Michael Griffin, Tanard Jackson, Thomas DeCoud, Eric Weddle mind 25 éves és sztem mind jobb, mint Landry.empty taxi
azt hiszem ez nem igazán sikerült átláthatóra, talán az utolsó évekre lehet koncentrálni,+ Decoud nem volt 2008ban kezdő
és nem is nagyon tudnék pálcát törni a játkosok felett, talán Decoud statjai kcisit kilógnak a többi közül, és őszintén nem tudnám azt mondani, hogy egyértelműen jobbak lennének, mint Landry, van aki jobb 😊 (de ezt tudtam)
talán aki nálam sokkal összetettebb nézettel rendelkezik a kérdésben állástfoglalhatna
u.i.:a válasz 'szerkesztőnézetében', nem csúsztak el az adatok, ez miért lehet?sapka
no offense 😊 Landry sztem piszok jó atléta csak football IQ-ját érzem én kevésnek
Szvsz Landry lehet h nagyobb tackler mint Jackson v DeCoud viszont tán vmivel inteligensebbek.
Griffin szinten kisebbet üt viszont sokkal jobbak a kezei.
Weddle run supportban hozza azt mind Landry (mondjuk ehhez hozzájárul h a front7 nem túl jó San Diegoban) és passz ellen is magabiztosabb sztem.
U.i: Ezek közül Weddle-lel és különösen DeCoud-val szemben elfogult vok úgyh nem kell teljesen komolyan venni 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
u.i.:a válasz 'szerkesztőnézetében', nem csúsztak el az adatok, ez miért lehet?sapka
Mert táblázatot másoltál be, és itt nem működnek a frame-ek.

Egyébként ott van Horton. Remélem marad is.
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 583 — sapka
Michael Griffin, Tanard Jackson, Thomas DeCoud, Eric Weddle mind 25 éves és sztem mind jobb, mint Landry.empty taxi
húh, nem gondoltam hogy ennyi idő elteltével fog válasz érkezni, nem szeretném magyarázni miért írtam, és egyáltalán nem gondolom hogy a legjobb lenne és nem is szeretném bebizonytani ezt, de elgondolkodtam hogy lehetne mégis kicsit elvonatkoztatni a szubjektivitástól, nyilván stat. számokkal 😛, ami szintén szubjektív, gondolok a komoly eltérésekre a sémák/szerepek között, stb., csak próbaképp
sorrendben:
Michael Griffin, Tanard Jackson, Thomas DeCoud, Eric Weddle, LaRon Landry
Year Team G Comb Total Ast Sck PDef Int TDs FF
2009 Tennessee 16 77 57 20 1.0 7 1 0 0
2008 Tennessee 16 75 55 20 1.0 11 7 1 0
2007 Tennessee 16 54 41 13 0.0 7 3 0 0
TOTAL 48 206 153 53 25 -- 1 0
2009 Tampa Bay 12 71 60 11 0.0 8 5 2 2
2008 Tampa Bay 16 69 59 10 1.0 3 1 0 2
2007 Tampa Bay 16 56 53 3 0.0 13 2 0 1
TOTAL 44 196 172 24 -- 24 -- 2 5
2009 Atlanta 16 68 57 11 2.0 7 3 0 2
2008 Atlanta 10 6 5 1 0.0 0 -- -- 0
TOTAL 26 74 62 12 -- 7 -- 0 2
2009 San Diego 13 82 68 14 1.5 7 2 1 0
2008 San Diego 16 127 105 22 1.0 5 1 0 0
2007 San Diego 15 53 42 11 1.0 6 1 0 0
TOTAL 44 262 215 47 -- 18 -- 1 0
2009 Washington 15 90 78 12 1.0 6 1 0 2
2008 Washington 16 65 49 16 0.5 11 2 0 2
2007 Washington 16 95 63 32 1.5 6 -- 0 0
TOTAL 47 250 190 60 -- 23 -- 0 4
G Comb Total Ast Sck PDef Int Tds FF
azt hiszem ez nem igazán sikerült átláthatóra, talán az utolsó évekre lehet koncentrálni,+ Decoud nem volt 2008ban kezdő
és nem is nagyon tudnék pálcát törni a játkosok felett, talán Decoud statjai kcisit kilógnak a többi közül, és őszintén nem tudnám azt mondani, hogy egyértelműen jobbak lennének, mint Landry, van aki jobb 😊 (de ezt tudtam)
talán aki nálam sokkal összetettebb nézettel rendelkezik a kérdésben állástfoglalhatna
u.i.:a válasz 'szerkesztőnézetében', nem csúsztak el az adatok, ez miért lehet?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Egyébként Westbrook-ot ha kirakták, akkor miért játszatták?
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
szombaton
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Kösz az összefoglalókat. 😊

Most már végtelenül kíváncsi vagyok, ki marad az 53-ban. Mikor is lesz az pontosan?

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
landry ha buza ha nem akkor is kezdeni fog és remélem mellette kezd majd horton. azért rookieként nem egy picket szedett. sztem jó lenne utolsó mentsvárnak hátra
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 718 — Scream and scout
nem azért nem jó safety mert homibriareos
nem kötekedésből, de akkor mondj gyorsan nála 3 egyértelműen jobb 25 év alatti FS-t, csak meggyőzésképp :rolleyes:sapka
Michael Griffin, Tanard Jackson, Thomas DeCoud, Eric Weddle mind 25 éves és sztem mind jobb, mint Landry.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Miért mi bajod Landryvel? Csak nem a szép kis topja? 😀 Ha már Horton, aki azért tett is valamit Phillip Buchanon, Byron Westbrook, és nem utolsó sorban Anderson Russell, bár ő ifjonti lelkesedésében azért pár büntit beszedett... Volt köztük personal fault is, pedig nem valami vastag gyerek. Tegyük hozzá, a bírók sem szerettek minket, sok offside-ot fújtak (lehet, hogy jogosan, újoncokról lévén szó), de pl. Hall futott TD-jét nagyon könnyű kézzel adták meg, nem volna jelentősége de Austin simán bevihetett volna egy jó passzt a balon, (lehet hogy pont Beck egyik sikerült passzából, és akkor még szerencséje sincs, biztos nem vagyok benne..) de visszafújták, hogy kilépett. Hát, nagyon-nagyon necces volt.... Ja, és Gano kihagyott egy FG-t a félidő végén, bár messze is volt kicsit.
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
osztom a beckes véleményedet.sztem szombaton üdvözletet mondunk neki és bartell lesz az alap 3. qb. viswzont ami az összefoglalóból lejött nagy pozítivumként, hogy horton kurva jól csinálja az open field tackleket. volt 3 olyan, aminél ha nem ő van ott akkor sztem istenesen hosszú playek lettek volna. legyen ő a kezdő.légyszi
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Esküszöm csak én lehetek ekkora balfasz, hülye lúzer.

Úgy emlékeztem, hogy ma éjjel lesz a pre utcsó meccs. 😐
Milyen volt, szar?agent T
Szar. Ne mondja senki, hogy ne fikázzak. Beck-ben mi a faszt látnak, hogy így nyomatják? Teljesen lúzer volt, még a screen passzai közül is alig jött be valami. És szinte végig őt játszatták. Az utolsó két percet nem láttam, mert lezárt a stream, de ha nem változott semmi, kikaptunk 20-10-re. Bartel talán 7-8 percet játszott a meccsen, de mind a tíz pont az ő nevéhez fűződik. Nem tudom mit akart az öreg Beck-el. Vagy a háta mögött kapott szerződést Beck, és akkor azt akarta bizonyítani, hogy érdemtelenül (ez sikerült), vagy azt, hogy jól döntött (ez nem sikerült). Bartel a négy meccs alapján Rexy-nél is jobb volt (lehet azért, mert most ő sem játszott), szóval nem értem. Pedig az O fal, annak ellenére, hogy nem játszott sem Brown, sem T.Williams, nem volt rossz. A futás megint nem ment. Végül is majdnem csak újoncokat játszatott Shanny, és úgy ahogy megállták a helyüket. Banks, Austin, Devin Thomas jók voltak, a TD-t is Austin szerezte Bartel passzából. Ami baj, hogy Robert Henson megsérült, (a térde) és úgy néz ki súlyos. Oldenburgnak is leragadt a bokája, de az nem olyan vészes. Pedig Henson nagyot játszott, mindíg odaért a QB-ra....
Cserecsapat játszott cserecsapat ellen, már amennyire ismerem az Arizonát (leginkább sehogy), azt viszont láttam, hogy Derek Anderson lesz a #1 QB, Leinartnak pá-pá.... Nekik viszont Van egy Max Hall-juk, aki csakúgy mint Beck, szinte az egész meccsen pályán volt, annyi különbséggel, hogy ő játszott is. Mármint Hall. Simán átdobálta a secondary-t..... Szerintem alszom egyet, mielőtt megírom a Redskinsfan-ra a cikket, mert szétb@sz az ideg...
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Esküszöm csak én lehetek ekkora balfasz, hülye lúzer.

Úgy emlékeztem, hogy ma éjjel lesz a pre utcsó meccs. 😐
Milyen volt, szar?

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ezt a félidőt beszívtuk. A fenének kell nekünk Beck. Nem megy ez neki.... Ráadásul a madárkáknál is a cserék játszanak, még csak nincs is mire fogni. Pedig Leinart tényleg olyan szar, mint a hírek mondják. Henson viszont fenomenális....
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
"It's one of those things that's not really in the job description," said Anthony Armstrong. "I play receiver. But all I do isn't just run routes. Now you gotta know how to get off blocks and run down and tackle somebody.

"They make that very well known," Armstrong continued. "They tell you, 'You're not going to be the starter and if you're not starting, you better know how to do something else. If you want to be on the team, you're going to have to know how to cover a kick, return a kick or go down there and make a tackle.' It comes with the territory."
Csalódnék, ha nem lenne benne az 53-ban. Tehetséges a faszi, nem tudom a Dolphins-nak miért nem kellett.... Ott szar volt, vagy nem is játszott? A másik Terrence Austin a UCLA-ról, ki gondolta, hogy a 219. helyen draftolt rookie még ennyire a kalapban lehet? Remélem marad is.
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Nagy a készülődés az utcsó pre meccsre.

http://www.washingtonpost.com/wp-dyn/content/article/2010/09/01/AR2010090106339.html

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
A várható kezdő a Cardinals ellen...
Offense:
WR 89 Santana Moss, LT 72 Trent Williams, LG Derrick 66 Dockery, C Casey 61 Rabach, RG 75 Artis Hicks, RT 69 Jammal Brown, TE 47 Chris Cooley, WR 84 Joey Galloway, QB 3 John Beck, FB 45 Mike Sellers, RB 27 Larry Johnson

Defense:
DE 94 Adam Carriker, NT 96 Ma’ake Kemoeatu, DE 64 Kedric Golston, OLB 99 Andre Carter, ILB 59 London Fletcher, ILB 52 Rocky McIntosh, OLB 98 Brian Orakpo, LCB 23 DeAngelo Hall, RCB 22 Carlos Rogers, SS 30 LaRon Landry, FS 37 Reed Doughty

Special Team:
P 6 Josh Bidwell, K 4 Graham Gano, H 6 Josh Bidwell, LS 57 Nick Sundberg, KOR 11 Devin Thomas, PR 31 Phillip Buchanon
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
John Beck két éves szerződés hosszabbítást írt alá 2.25 millióértFucu
Először valami csúnyát írtam, de inkább visszavontam. Beck a négy közül szerintem a legrosszabb. Mondom ezt úgy, hogy Bartel tavaly egy percet sem játszott, viszont a preseason alatt jobb játékot mutatott mint Rexy, vagy Beck. Ő legalább eltalálta azt, akinek passzolni akart.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
John Beck két éves szerződés hosszabbítást írt alá 2.25 millióértFucu
lol
biztos eligazolt volna ha csak minimumot kap 😀

több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
John Beck két éves szerződés hosszabbítást írt alá 2.25 millióért



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Hollywood San Francisco 49ers 172
Arra, hogy "Laron Landry girlfriend" egy képet se dob a Google.
Ez mondjuk nem releváns vagy perdöntő, de ha megnézem ugyanígy pl Mosst, ott egyből jön az asszony képe, és mindenki másnál is volt valami, akit csak beírtam.

Mondom, engem nem érdekel, csak játsszon jól... de azért nem vagyok oda értük, mármint a buherokért.agent T
Mindentől függetlenül... az ízlése borzalmas "rucik" terén 😀 Már hallom is ahogy odamegy Shanny-hoz... "Hey baby... sorry... Coach... can I wear a shorter jersey?" Noo? Then can we change the burgundy to pink? Can we have little hearts on the helmet?...." 😀

Sorry...Hollywood
gyanúsan képben vagy a gay ízlést illetőenbriareos
Kapufa, Bria... de az aláírásodból ítélve hasonló az ízlésünk... nők terén... 😛
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
nyiltan még egyetlen aktív nfl játékos sem vállalta fel, hogy buzi.Höri
Valószínű, hogy nem is fogja.... Mondjuk a "topjából" elég messzemenő következtetéseket vontunk le.... Lehet, csak a mosógép rossz... 😀apeszos
Arra, hogy "Laron Landry girlfriend" egy képet se dob a Google.
Ez mondjuk nem releváns vagy perdöntő, de ha megnézem ugyanígy pl Mosst, ott egyből jön az asszony képe, és mindenki másnál is volt valami, akit csak beírtam.

Mondom, engem nem érdekel, csak játsszon jól... de azért nem vagyok oda értük, mármint a buherokért.agent T
Lehet, hogy csak próbálja privát életét tényleg privátban tartani. Amúgy meg számomra semlegesek, mindenki azt csinál amit akar, nehogy már én szabjam meg neki, hogy mit tegyen és mit ne.
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
Valószínű, hogy nem is fogja.... Mondjuk a "topjából" elég messzemenő következtetéseket vontunk le.... Lehet, csak a mosógép rossz... 😀apeszos
Arra, hogy "Laron Landry girlfriend" egy képet se dob a Google.
Ez mondjuk nem releváns vagy perdöntő, de ha megnézem ugyanígy pl Mosst, ott egyből jön az asszony képe, és mindenki másnál is volt valami, akit csak beírtam.

Mondom, engem nem érdekel, csak játsszon jól... de azért nem vagyok oda értük, mármint a buherokért.agent T
Mindentől függetlenül... az ízlése borzalmas "rucik" terén 😀 Már hallom is ahogy odamegy Shanny-hoz... "Hey baby... sorry... Coach... can I wear a shorter jersey?" Noo? Then can we change the burgundy to pink? Can we have little hearts on the helmet?...." 😀

Sorry...Hollywood
gyanúsan képben vagy a gay ízlést illetően

több mint 13 éve
Hollywood San Francisco 49ers 172
nyiltan még egyetlen aktív nfl játékos sem vállalta fel, hogy buzi.Höri
Valószínű, hogy nem is fogja.... Mondjuk a "topjából" elég messzemenő következtetéseket vontunk le.... Lehet, csak a mosógép rossz... 😀apeszos
Arra, hogy "Laron Landry girlfriend" egy képet se dob a Google.
Ez mondjuk nem releváns vagy perdöntő, de ha megnézem ugyanígy pl Mosst, ott egyből jön az asszony képe, és mindenki másnál is volt valami, akit csak beírtam.

Mondom, engem nem érdekel, csak játsszon jól... de azért nem vagyok oda értük, mármint a buherokért.agent T
Mindentől függetlenül... az ízlése borzalmas "rucik" terén 😀 Már hallom is ahogy odamegy Shanny-hoz... "Hey baby... sorry... Coach... can I wear a shorter jersey?" Noo? Then can we change the burgundy to pink? Can we have little hearts on the helmet?...." 😀

Sorry...
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
nyiltan még egyetlen aktív nfl játékos sem vállalta fel, hogy buzi.Höri
Valószínű, hogy nem is fogja.... Mondjuk a "topjából" elég messzemenő következtetéseket vontunk le.... Lehet, csak a mosógép rossz... 😀apeszos
Arra, hogy "Laron Landry girlfriend" egy képet se dob a Google.
Ez mondjuk nem releváns vagy perdöntő, de ha megnézem ugyanígy pl Mosst, ott egyből jön az asszony képe, és mindenki másnál is volt valami, akit csak beírtam.

Mondom, engem nem érdekel, csak játsszon jól... de azért nem vagyok oda értük, mármint a buherokért.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
nyiltan még egyetlen aktív nfl játékos sem vállalta fel, hogy buzi.Höri
Valószínű, hogy nem is fogja.... Mondjuk a "topjából" elég messzemenő következtetéseket vontunk le.... Lehet, csak a mosógép rossz... 😀