Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 13 éve
Bjoca Washington Commanders 292 — ami meghalt nem halhat meg többé
Nem a Giants vezet? Több szerzett pont, több TD...? Orakponak csak begörcsölt a vádlija, Portis kapott egy medvepuszit, mindketten folytatták is. Orakpo-n múlt, hogy nyertünk végül.....apeszos
Asszem a sorrendet egyenlő számú győzelemnél, a csoporton belüli eredmények döntik el.

az éj sötét és tele iszonyattal
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Nem a Giants vezet? Több szerzett pont, több TD...? Orakponak csak begörcsölt a vádlija, Portis kapott egy medvepuszit, mindketten folytatták is. Orakpo-n múlt, hogy nyertünk végül.....
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 583 — sapka
Nem tudjuk mi van a sérültekkel, illetve hogy vannak-e?
Remélem, hogy egyben van Portis, Orakpo meg Ware is.agent T
na ez egy jó kérdés, rászántam 5 percet hogy kiderítsek valami infót, de mindenhol Moore említik csak kb. mint tényleges sérült, gondolom majd a Texans meccs előtt felteszik a questionablékat
itt említeném hogy mi vezetjük a csoportot és nagyon remélem köv. héten is így marad 😀

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Nem tudjuk mi van a sérültekkel, illetve hogy vannak-e?
Remélem, hogy egyben van Portis, Orakpo meg Ware is.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Háát te tudod. Ha nem akarsz egy szívinfarktust akkor csak az első 3 negyedet töltsd le v. nézd meg, ha igen akkor csak az utolsót. Na de mindent félretéve csak a győzelemnek örülhetünk maradéktalanul, illetve a védelmünknek egy kicsit. Ugyanis a győzelemhez nekik volt inkább közük, de ott is volt meg nem értés, misstackle, stb... A támadók 2 berúgott és 1 kihagyott mezőnygólt bírtak összehozni, és amellett hogy futójátékunk nem is volt, különösen a redzone-ban voltunk határozatlanok, már már Zorn-i módon. Támadó részről én a magam részéről csak 1-2 szép Moss ill. Cooley elkapásnak és McNabb first down futásának tudtam örülni, amit valljuk be őszintén nem mostanában lehetett látni Skins QB-tól.Red
Azért azt ne felejtsük el, hogy eléggé át lett alakítva a csapatunk, ebben az idényben ne várjunk diadalittas menetelést. Az O fal a tavalyihoz képest jelentősen javult, az átalakítások ellenére (vagy éppen azért), Brown ugye alapból jó, de Williams rookie létére kiválóan dolgozott élete első igazán éles bevetésén. A vakoldalról ha jól emlékszem csak egyszer tudták támadni Mac-et, akkor is csak azért, mert nem tudott egyszerre két embert megfogni. McNabb-nek még valószínűleg össze kell szoknia a célpontjaival, nem mindíg értették meg egymást. Moss hozta a kötelezőt, de Armstrong egymás után kétszer is elrontott egy TD-t, mert dadogott a kezében a labda. Pedig Mac bevarázsolta neki, "csak" meg kellett volna fognia. Remélem csak rookie lámpaláz volt. Ha az megvan, nem kellett volna lefosni a zokninkat a végére. A védelem kisebb hibákkal, de jól működött, igaz ehhez kellett Romo-ék töketlenkedése is. Big Al ha egy kicsit javul még, a hisztijeit is hajlandó vagyok tolerálni. Voltak azért itt is helyezkedési problémák, többször sikerült rosszul váltani, de Fletcher kézben tartotta a dolgokat. Ő és Orakpo megint kimagaslottak, illetve Hall játszott ihletetten, csak ő elfáradt a végére. Henson hiányzott, Riley nem tudja azt nyújtani amit ő. És a végjáték. Az a holding nagyon holding volt, csak akkor nem veszik észre, ha háttal állnak.... Romo kis fáziskéséssel passzolt volna, mert még nem volt tiszta a célpontja, bár Hall kicsit lemaradt róla, de mire Romo emelte a kezét, Orakpo kb. egy méterre volt tőle. Ha nem rántják le, elüti mint a gyorsvonat. Szerintem nem lett volna TD. Számomra evidens, hogy meg kell nézni, nem maradhat ki egy Skins meccs sem. A győzelemnek örülni kell (már eleve a Cowboys ellen 😊 ), de még messzemenő következtetéseket nem lehet levonni belőle....
több mint 13 éve
Red Washington Commanders 49 — Redskins fan
Ma fél 8-tól ismétlik a SNF meccsünket az ESPN america-n.


Az elmúlt szezonban nem tudtunk nyerni otthon, és veszítettünk idegenben. Az én hibám, hogy ezeken kívül nem találtam egyéb helyet, ahol játszhattunk volna - Harry Neale, NHL edző
több mint 13 éve
Red Washington Commanders 49 — Redskins fan
nah miezmiez már fél5 és semmi örömködés himnuszéneklés, vagy esetleg részletesebb összefoglaló írás senkitől?, nagyon bíztam a győzelemben, lehet hogy elég jól rajtolunk majd? ahogy néztem köv meccsen jönnek a houstoniak megyünk a ramshez, philibe és jön a packers, ebből még bármi lehet :o
érdemes letölteni meccset?sapka
Háát te tudod. Ha nem akarsz egy szívinfarktust akkor csak az első 3 negyedet töltsd le v. nézd meg, ha igen akkor csak az utolsót. Na de mindent félretéve csak a győzelemnek örülhetünk maradéktalanul, illetve a védelmünknek egy kicsit. Ugyanis a győzelemhez nekik volt inkább közük, de ott is volt meg nem értés, misstackle, stb... A támadók 2 berúgott és 1 kihagyott mezőnygólt bírtak összehozni, és amellett hogy futójátékunk nem is volt, különösen a redzone-ban voltunk határozatlanok, már már Zorn-i módon. Támadó részről én a magam részéről csak 1-2 szép Moss ill. Cooley elkapásnak és McNabb first down futásának tudtam örülni, amit valljuk be őszintén nem mostanában lehetett látni Skins QB-tól.


Az elmúlt szezonban nem tudtunk nyerni otthon, és veszítettünk idegenben. Az én hibám, hogy ezeken kívül nem találtam egyéb helyet, ahol játszhattunk volna - Harry Neale, NHL edző
több mint 13 éve
Bjoca Washington Commanders 292 — ami meghalt nem halhat meg többé
nah miezmiez már fél5 és semmi örömködés himnuszéneklés, vagy esetleg részletesebb összefoglaló írás senkitől?, nagyon bíztam a győzelemben, lehet hogy elég jól rajtolunk majd? ahogy néztem köv meccsen jönnek a houstoniak megyünk a ramshez, philibe és jön a packers, ebből még bármi lehet :o
érdemes letölteni meccset?sapka
Én sajnos nem láttam a meccset, csak a visszahordott famblit az NFL oldalán. Végre ez is megesett, "évszázadok óta" nem volt a védőjátékosainknak ilyen cselekedete, 😀

az éj sötét és tele iszonyattal
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 583 — sapka
nah miezmiez már fél5 és semmi örömködés himnuszéneklés, vagy esetleg részletesebb összefoglaló írás senkitől?, nagyon bíztam a győzelemben, lehet hogy elég jól rajtolunk majd? ahogy néztem köv meccsen jönnek a houstoniak megyünk a ramshez, philibe és jön a packers, ebből még bármi lehet :o
érdemes letölteni meccset?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Hatalmas erzes legyozni a cowboyokat.Bar eldonthettuk volna ezt a meccset a 3 negyed elejen .A vegen lesutott fejel vertem a foldet amikor b-nom szolt ,h zaszlo😊Alig varom,h iden is lathassam oket elobe.Nagyszeru start itt az eredmeny szamit es nem kersgelem a hibakat amikor regota gyengek vagyunk a csoportunkba es vegre hozzunk ien meccset.Nem csodalkozom,h egyik Cowboys szurkolo baratom se veszi fel a telefont most😊geriti
Igen, nagy az öröm. Némi üröm, hogy a Texans lelépte a Coltsot, kemény dió lesz a következő meccs...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Hatalmas erzes legyozni a cowboyokat.Bar eldonthettuk volna ezt a meccset a 3 negyed elejen .A vegen lesutott fejel vertem a foldet amikor b-nom szolt ,h zaszlo😊Alig varom,h iden is lathassam oket elobe.Nagyszeru start itt az eredmeny szamit es nem kersgelem a hibakat amikor regota gyengek vagyunk a csoportunkba es vegre hozzunk ien meccset.Nem csodalkozom,h egyik Cowboys szurkolo baratom se veszi fel a telefont most😊
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Hát srácok, egy ilyen meccs felér egy aranyérrel... Gratula!gyeek
Köszönjük. Úgy látom van mit javítani mint két oldalon. Mint mondtam, ezt nem mi nyertük meg, ti veszítettétek el.... Valószínűleg fejben. Túl sok volt a bünti.
több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 7 985 — Stromfeld Aurél fan
Hát srácok, egy ilyen meccs felér egy aranyérrel... Gratula!

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
D-Mac eleve szaladgál, így nehéz megvédeni, de Williams és Brown jól tartja a széleket. Össze kell szokniuk. Az mi volt már, mikor hátba dobta Portist? Azért Cooley-t és Mosst elég jól eltalálja....apeszos
Igen, össze kell szokniuk. Lehet nem voltam érthető, a tavalyi rémálomhoz képest látom ám az előrelépést. 😀agent T
Oké oké, csak kicsit izgulok.... Ilyenkor nem igazán jó a szövegértelmezésem... 😀
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
D-Mac eleve szaladgál, így nehéz megvédeni, de Williams és Brown jól tartja a széleket. Össze kell szokniuk. Az mi volt már, mikor hátba dobta Portist? Azért Cooley-t és Mosst elég jól eltalálja....apeszos
Igen, össze kell szokniuk. Lehet nem voltam érthető, a tavalyi rémálomhoz képest látom ám az előrelépést. 😀

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
D-Mac eleve szaladgál, így nehéz megvédeni, de Williams és Brown jól tartja a széleket. Össze kell szokniuk. Az mi volt már, mikor hátba dobta Portist? Azért Cooley-t és Mosst elég jól eltalálja....
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Most mit mondjak? A D-t nem szidhatom, az első félidőben nullán tartották a Cowboyst, ráadásul ez a TD itt az utolsó 3 másodpercben... 😊
Az O viszont nem tetszik, volt összesen egy épkézláb drive az egész első félidőben, abból lett a field goal. Azon túl semmi, futás nemtom volt-e 30 yard. A fal javult (az alőző szezonhoz képest nem nehéz), de D-Macet néha mégis megkergetik.

Bőven van mit javulni.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Eddig egész jó...
több mint 13 éve
nexion218 3 966 — Washington Gyapotkombájnz fan
Campbell miatt belenéztem a Raiders meccsbe....Háááááááát... szegény gyerek nem járt jól😀

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
de hogy ez mire lesz elég, kiderül hajnalban.apeszos
marad még valaki az összecsapásra?, én nagyon gondolkozok rajta, 8tól már egyetem, és nem szívesen maradnék egy ingatag stream miatt (mint pre-ben)sapka
Én biztos leszek, bár nekem is mennem kell 6-ra melózni. Talán még a.kacsa.... agent T ugye beteg, ő jelezte hogy kimarad.apeszos
agent T nagyjából rendben van. Remélem lesz stream.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ámen.

Én nem hiszem, hogy fenn tudok lenni addig, ha mégis, holnapra olyan leszek, mint a mosott szar... 😕Bjoca
Én is.... De ha egy kis szerencsém lesz, esni fog az eső. Akkor tudok aludni a kocsiban... 😛
több mint 13 éve
Bjoca Washington Commanders 292 — ami meghalt nem halhat meg többé
Hát ha neked nem nagy különbség az ami Parker és Keiland Williams között volt, akkor az a 2 Td mi volt? Egyébként remélem, hogy a nemlétező futójátékból azért nem láttunk többet a preszezonban, mert tartalékoltak a szezonra. Ha ez nem így történt, ez a szezon is mehet a levesbe. Beck-et nem említem, mert ha már a harmadik irányító is bekerülhet a játszó csapatba az régen gáz. Az O falat, az elkövetkezendő meccseken ítéljük meg inkább, a WR posztot úgyszintén.Bjoca
Mármint amit Williams vitt be a Bills ellen? A négyből pont azt a meccset nem láttam, csak töredékeket a stream miatt, de úgy tudom, azon a meccsen nem játszott Parker. Egyébként sem Parkert védtem..... A négy meccs alapján kialakult egy véleményem, és tartom is magam hozzá. Az öreg Mike nagy guru, én bízom benne (mi mást is tehetnék?), hogy csak altatott, és jó lesz a futás, ellenkező esetben nem irigylem McNabb-et. Az O fal igenis javult, a tavalyihoz képest mindenképp.... de hogy ez mire lesz elég, kiderül hajnalban.apeszos
Ámen.

Én nem hiszem, hogy fenn tudok lenni addig, ha mégis, holnapra olyan leszek, mint a mosott szar... 😕

az éj sötét és tele iszonyattal
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
nem jó nekem. holanp első napon a munkahelyen 😊 2kor le szándékozok feküdnia.kacsa
Sajnálom.... Majd tartom a frontot. 😊
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Én szintén úgy készülök, hogy leszek! Egy sör és egy Monster már behűtve!😉 Kickoff hajnal 2- 2:30 körül, igaz?nexion218
2:20, ez gondolom a közvetítés kezdete, kickoff inkább 2:30...
több mint 13 éve
nexion218 3 966 — Washington Gyapotkombájnz fan
de hogy ez mire lesz elég, kiderül hajnalban.apeszos
marad még valaki az összecsapásra?, én nagyon gondolkozok rajta, 8tól már egyetem, és nem szívesen maradnék egy ingatag stream miatt (mint pre-ben)sapka
Én biztos leszek, bár nekem is mennem kell 6-ra melózni. Talán még a.kacsa.... agent T ugye beteg, ő jelezte hogy kimarad.apeszos
Én szintén úgy készülök, hogy leszek! Egy sör és egy Monster már behűtve!😉 Kickoff hajnal 2- 2:30 körül, igaz?

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson