Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Jelentés a sérültekről:

http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81a1f599/article/redskins-wr-kelly-reinjures-hamstring-mcnabb-portis-still-out?module=HP_headlines

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
Bjoca Washington Commanders 292 — ami meghalt nem halhat meg többé
Redskins trade FB/TE Dennis Morris to the RamsHöri
Nem is tudom miért lett kiválasztva a hatodik körben, nálunk szerintem esélye sem lett volna pályára lépni.

az éj sötét és tele iszonyattal
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Redskins trade FB/TE Dennis Morris to the Rams

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Figyeld ki, hogy meggyógyul a futójáték. Nem teszem fel tétnek egyik fontosabb testrészem se, de szerintem meggyógyul.agent T
Örülnék, ha így lenne... Ha tudnánk variálni, még meglepi is lehetne. A futók közül egyedül Johnson mutatott valamit eddig. Parker a nagy fogadkozások ellenére épphogy nem mínuszokat futott... Portis meg semmi. Azért itt is van öröm, az újonc Keiland Williams (Williamsekkel hogy tele a padlás 😀) nagyon ígéretes.... Ahogy elnézem a rookie-kat a draft se sikerült olyan rosszul, mint ahogy először gondoltam.. Kíváncsian várom a regular-t, mert azért a Dallas, meg az Eagles ellen más a leányzó fekvése...
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Vagy csak ködösítés. Shannytől sztem kitelik.
De ha tényleg nem játszik, akkor az biztos komoly, mert fel sem tudom sorolni, hogy a 12 év alatt nálunk hányféle kisebb-nagyobb nyavajával játszott. Meccseket csak akkor hagyott ki ha tényleg komoly volt a sérülés (2009:bordatörés, 2007:bokaficam, 2006:ACL szakadás,2005:sérv, 2002:bokatörés).BleedingGreen
És most is a bokája szarakodik. De nem olyan súlyos szerintem. Az openre rendbe jön. Ki hagyhatja a Cardinals elleni utolsó preseason meccset, bár kíváncsi lennék rá azért, hogy igazán mit is tud.... A négy meccs nyolc félidejéből most már a legjobb esetben is csak három félidőt és egy negyedet játszhatna összesen... Ha nem játszik az Arizona ellen akkor csak egy és egy negyedet. Pedig nem ártana kicsit összerázódni az elkapóival, mert ez az O fal annyira azért nem jó, hogy túl sokáig nézelődjön elkapók után. A futójátékunk meg hát.... vagy Shanny tud kurva jól titkolózni, vagy a nullával egyenlő. Szóval ez a szezon az építkezésé lesz. Persze okozhatunk meglepetést is, csak kicsi a valószínűsége....apeszos
Figyeld ki, hogy meggyógyul a futójáték. Nem teszem fel tétnek egyik fontosabb testrészem se, de szerintem meggyógyul.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Vagy csak ködösítés. Shannytől sztem kitelik.
De ha tényleg nem játszik, akkor az biztos komoly, mert fel sem tudom sorolni, hogy a 12 év alatt nálunk hányféle kisebb-nagyobb nyavajával játszott. Meccseket csak akkor hagyott ki ha tényleg komoly volt a sérülés (2009:bordatörés, 2007:bokaficam, 2006:ACL szakadás,2005:sérv, 2002:bokatörés).BleedingGreen
És most is a bokája szarakodik. De nem olyan súlyos szerintem. Az openre rendbe jön. Ki hagyhatja a Cardinals elleni utolsó preseason meccset, bár kíváncsi lennék rá azért, hogy igazán mit is tud.... A négy meccs nyolc félidejéből most már a legjobb esetben is csak három félidőt és egy negyedet játszhatna összesen... Ha nem játszik az Arizona ellen akkor csak egy és egy negyedet. Pedig nem ártana kicsit összerázódni az elkapóival, mert ez az O fal annyira azért nem jó, hogy túl sokáig nézelődjön elkapók után. A futójátékunk meg hát.... vagy Shanny tud kurva jól titkolózni, vagy a nullával egyenlő. Szóval ez a szezon az építkezésé lesz. Persze okozhatunk meglepetést is, csak kicsi a valószínűsége....
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
mcnabb lehet h nem lesz kész a season openerre...a.kacsa
akkor egy L-al indítunk majd valószínű :/sapka
Vagy csak ködösítés. Shannytől sztem kitelik.
De ha tényleg nem játszik, akkor az biztos komoly, mert fel sem tudom sorolni, hogy a 12 év alatt nálunk hányféle kisebb-nagyobb nyavajával játszott. Meccseket csak akkor hagyott ki ha tényleg komoly volt a sérülés (2009:bordatörés, 2007:bokaficam, 2006:ACL szakadás,2005:sérv, 2002:bokatörés).


több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
mcnabb lehet h nem lesz kész a season openerre...a.kacsa
akkor egy L-al indítunk majd valószínű :/

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
mcnabb lehet h nem lesz kész a season openerre...
több mint 13 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
na szép kis OFF sorozatot nyitottam, utólag is elnézést.... :/
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Én természetesen nem akartam etimológiai vitát nyitni, csak arra próbáltam utalni, hogy a Grossmann viszonylag gyakori német vezetéknév, oszt hátha... lezárnám a vitát a jeles QB nevével kapcsolatban, mielőtt eljutunk a Gross Domestic Product-ig (GDP)😊)))
Amúgy a 2006-os Bears produkcója hátha nem csak csoda volt, vagy ilyesmi. Franc tudja.
Ha meg McNabbet meg tudja védeni a fal (ami lehetséges, mert a fal javult), akkor kutyát nem érdekli Grossman.agent T
Egyetértünk... 😊
A falra visszatérve, javul-javul, de még nem az igazi.... Brown és Williams lezárják a széleket, de középen átjönnek néha.... D-Mac is kapott a Ravens ellen....apeszos
Én a gondok ellenére is alig várom, hogy szept 13 legyen. A Dallas se villog...

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Én természetesen nem akartam etimológiai vitát nyitni, csak arra próbáltam utalni, hogy a Grossmann viszonylag gyakori német vezetéknév, oszt hátha... lezárnám a vitát a jeles QB nevével kapcsolatban, mielőtt eljutunk a Gross Domestic Product-ig (GDP)😊)))
Amúgy a 2006-os Bears produkcója hátha nem csak csoda volt, vagy ilyesmi. Franc tudja.
Ha meg McNabbet meg tudja védeni a fal (ami lehetséges, mert a fal javult), akkor kutyát nem érdekli Grossman.agent T
Egyetértünk... 😊
A falra visszatérve, javul-javul, de még nem az igazi.... Brown és Williams lezárják a széleket, de középen átjönnek néha.... D-Mac is kapott a Ravens ellen....
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Durva ember. Ez akár lehet "undorító" is... 😀apeszos
A Gross németül nagy. A nagyfaterja még lehet, hogy Großmann volt 😊

http://www.redskins.com/gen/articles/Roster_Hopefuls_Make_Their_Case_147750.jsp

Hát őszintén remélem, hogy Bartel marad bent az ötvenháromban, és nem Beck.agent T
Tudom, hogy németül az, de ő angolul kérdezte. Egyébként az angolban is a nagy egyik szinonimája. Csak valahogy úgy, hogy zömök, tömör.... azt hiszem bruttót is jelent. Egyébként ha külön írod, úgy hogy Gross man, úgy jelenti a Durva embert. Különben miről is beszélünk? Nekem a neve azt jelenti, hogy "sz@r QB".
Én is Bartel-t szeretném, de hát Mr. sz@r QB az ifjabb Shanahan favoritja.... Nem hiszem, hogy azért hozta magával, mert ismerős arcot akart maga mellé. Arra ott a faterja....apeszos
Én természetesen nem akartam etimológiai vitát nyitni, csak arra próbáltam utalni, hogy a Grossmann viszonylag gyakori német vezetéknév, oszt hátha... lezárnám a vitát a jeles QB nevével kapcsolatban, mielőtt eljutunk a Gross Domestic Product-ig (GDP)😊)))
Amúgy a 2006-os Bears produkcója hátha nem csak csoda volt, vagy ilyesmi. Franc tudja.
Ha meg McNabbet meg tudja védeni a fal (ami lehetséges, mert a fal javult), akkor kutyát nem érdekli Grossman.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Gross=Discusting ebből gondoltam mondjuk ilyen értelemben csak filmekben láttam használni, tehát lehet h csak szlengben jelenti ezt, a "rendes" angolban lehet más jelentése vanEaRl
Durva ember. Ez akár lehet "undorító" is... 😀apeszos
A Gross németül nagy. A nagyfaterja még lehet, hogy Großmann volt 😊

http://www.redskins.com/gen/articles/Roster_Hopefuls_Make_Their_Case_147750.jsp

Hát őszintén remélem, hogy Bartel marad bent az ötvenháromban, és nem Beck.agent T
Tudom, hogy németül az, de ő angolul kérdezte. Egyébként az angolban is a nagy egyik szinonimája. Csak valahogy úgy, hogy zömök, tömör.... azt hiszem bruttót is jelent. Egyébként ha külön írod, úgy hogy Gross man, úgy jelenti a Durva embert. Különben miről is beszélünk? Nekem a neve azt jelenti, hogy "sz@r QB".
Én is Bartel-t szeretném, de hát Mr. sz@r QB az ifjabb Shanahan favoritja.... Nem hiszem, hogy azért hozta magával, mert ismerős arcot akart maga mellé. Arra ott a faterja....
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Ezt miből szűrted le?apeszos
Gross=Discusting ebből gondoltam mondjuk ilyen értelemben csak filmekben láttam használni, tehát lehet h csak szlengben jelenti ezt, a "rendes" angolban lehet más jelentése vanEaRl
Durva ember. Ez akár lehet "undorító" is... 😀apeszos
A Gross németül nagy. A nagyfaterja még lehet, hogy Großmann volt 😊

http://www.redskins.com/gen/articles/Roster_Hopefuls_Make_Their_Case_147750.jsp

Hát őszintén remélem, hogy Bartel marad bent az ötvenháromban, és nem Beck.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
tényleg nem utálatból, meg iesmik, egyálatlán nem ellenszemves nekem Grossman, de akkor most a neve azt jelent, hogy Undorító ember? 😂EaRl
Ezt miből szűrted le?apeszos
Gross=Discusting ebből gondoltam mondjuk ilyen értelemben csak filmekben láttam használni, tehát lehet h csak szlengben jelenti ezt, a "rendes" angolban lehet más jelentése vanEaRl
Durva ember. Ez akár lehet "undorító" is... 😀
több mint 13 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
tényleg nem utálatból, meg iesmik, egyálatlán nem ellenszemves nekem Grossman, de akkor most a neve azt jelent, hogy Undorító ember? 😂EaRl
Ezt miből szűrted le?apeszos
Gross=Discusting ebből gondoltam mondjuk ilyen értelemben csak filmekben láttam használni, tehát lehet h csak szlengben jelenti ezt, a "rendes" angolban lehet más jelentése van
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
ha egy valamit le lehetett szűrni a tegnapi meccsből, akkor az az, hogy McNabb kezdő pozíciója nincs veszélyben 😊EaRl
Ezt eddig is tudtuk 😊Bjoca
Azt viszont nem, hogy mit is keres itt Grossman. A három meccs alapján az látszik, csak egy öngyilkos csapat választja kezdő QB-nak. De még csak minőségi cserének sem mondanám. Nagyjából egy szinten van a másik két cserével, semmivel sem mutatott többet.... Sőt, tegnap Bartel mentette meg a seggünket. A Bills ellen ugye nem játszott Bartel, és Beck sem sokat. De ott is látszott, hogy a hosszú passzok nem igazán jönnek be. Egyszer sikerült eltalálnia D.Thomast 44 yardra, a többi max 9-15 yardos rövid passz volt. A Ravens ellen ez még jobban látszott, ott ugye MacNabb hamar kiszállt. Pedig most a WR-ek, TE-k eléggé biztos kezűnek látszanak, még a rookie Terrence Austin is.... Nem tudom Kyle mit látott benne Houstonban, de most jó mélyen elrejtette előlünk.
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
tényleg nem utálatból, meg iesmik, egyálatlán nem ellenszemves nekem Grossman, de akkor most a neve azt jelent, hogy Undorító ember? 😂EaRl
Ezt miből szűrted le?
több mint 13 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
tényleg nem utálatból, meg iesmik, egyálatlán nem ellenszemves nekem Grossman, de akkor most a neve azt jelent, hogy Undorító ember? 😂
több mint 13 éve
Bjoca Washington Commanders 292 — ami meghalt nem halhat meg többé
ha egy valamit le lehetett szűrni a tegnapi meccsből, akkor az az, hogy McNabb kezdő pozíciója nincs veszélyben 😊EaRl
Ezt eddig is tudtuk 😊

az éj sötét és tele iszonyattal
több mint 13 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
ha egy valamit le lehetett szűrni a tegnapi meccsből, akkor az az, hogy McNabb kezdő pozíciója nincs veszélyben 😊
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Azért ehhez tényleg hozzátartozik, hogy előszezon...... a.kacsa, ez a Jets inkább bust lesz, a félidőig a kezdőjük játszott, míg nálunk azért elég vegyes volt a felállás. Mr."T" (agent T) véleményét teljesen osztom. A meccs végére szinte egyedül maradtam az eredménykövetőben, nem is tudom érdemes-e oda írni.... Bjoca, azért a futójátékhoz azt is illik odabiggyeszteni, hogy Shanahanről úgy hírlett, nagy running guru, nos ebből semmi sem látszott. Sok mindent elmond, hogy a 17 first downs play-ből 2(!) volt rushing, összesen az egész meccsen 82 yardot futottunk. Ebből Johnson 18-at. És szinte minden futónk pályára lépett. Az is látszik, meg leszünk lőve, ha D-Mac lesérül. Rexy és Beck olyan homályokat dobáltak, hogy ihaj... 15-20 yardnál távolabbra még véletlenül sem találták el az elkapókat. Amíg játszott Bartel többet mutatott. A TD drive is egy 40 yardos passzból indult, más kérdés, hogy Johnson vitte be egy 15 yardos screen pass után.... Pedig az O fal most jó volt, T.Williams és Brown nagyon jók voltak, egy esetet kivéve, amikor ketten is megkerülték a falat kétoldalról, és Beck-et letarolták. A védelem hozta magát, nagyon stabil egység, látszik hogy Fletcher összefogja őket, Orakpo egyszerűen zseniális lesz ebben a szezonban. Összességében jó csapatunk van, nem elérhetetlen a pozitív mérleg, úgy látom a kulcs McNabb lesz. Ha végig tudja játszani az alapszakaszt, nyerők leszünk, tud válogatni a WR-ek TE-k közül. Moss ugye evidens, de akkor sincs nagy baj, ha valami oknál fogva nem tud játszani....
több mint 13 éve
Bjoca Washington Commanders 292 — ami meghalt nem halhat meg többé
Ahhoz, hogy a futójátékunk akadozott a legutóbbi 2 meccsen, illik hozzábiggyeszteni, hogy 2 nagyon jó védelemmel ellátott csapattal találkoztunk.

az éj sötét és tele iszonyattal
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Portissal mi a helyzet???ThundersNFL
Semmi. Párszor pályára lépett, nem sokat mutatott eddig. Mondjuk a többi RB se. Viszont úgy néz ki, hogy valamennyire visszavett Portis a kavarásból, ami már magában pozitívum.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊