Atlanta Falcons - New Orleans Saints

5 hónapja
Dennis90 Atlanta Falcons 158
Nekem az a fura, hogy úgy beszéltek a Saints-rôl, mintha messze egy jobb csapat lenne mint a Falcons. Szerintem barmelyik csapat is jut playoff-ba, magneskent fogja vonzani a pofonokat. Ergo en nem bannam, ha innen kikapnank. (barmennyire is megy a Fuck the Saints mentalitas a US forumokon 😂😂😂)
5 hónapja
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 642 — Egyéb témák lakó
Undorító

5 hónapja
kijo New Orleans Saints 332
Ez az ami nem fért bele.
5 hónapja
MC12 New Orleans Saints 5 851
Az azért várható volt, hogy egyszer még legalább elsülnek.

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
5 hónapja
Midnight Atlanta Falcons 1 194
Nagyon remelem nem nyerjük meg ezt a meccset
5 hónapja
Kenny Atlanta Falcons 9 339 — Omar's Coming Yo!
Nyerhető a meccs, de mi a Falcons vagyunk, szóval nem.

5 hónapja
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 642 — Egyéb témák lakó
Elképesztő. Ez teljesen nem normális. A Falcons szar. Ridder nem NFL szint, minden más is max közepes. nekünk papíron jó a csapat. És ez a szar megy

5 hónapja
Fattyu New Orleans Saints 1 831
Nem elég…nem. Mèg egy Tysom fumbli is.
MC12
Úgysem volt még idén. 😂😂

5 hónapja
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Jól van
Más is el tudja baszni a red zoneban

5 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 580 — Így remélem megfelelek nektek.....
Bates MVP
5 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 969 — Kinek mit intézett a kormánya
Jessie Bates már megint elképesztő
Vagy még mindig
5 hónapja
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 642 — Egyéb témák lakó
Bohózat

5 hónapja
mate93 New Orleans Saints 251
ebbol a csoportbol mindenki utolso lenne akarmelyik masik csoportban. ez biztos
5 hónapja
MC12 New Orleans Saints 5 851
Nem elég…nem. Mèg egy Tysom fumbli is.

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
5 hónapja
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 642 — Egyéb témák lakó
Ramczyk is kiesett😂😂😂ez bohozat. ugyanakkor a falcons szegenysegi bizonyitvanya, hogy egyaltalan szoros meg igy ez a meccs. gyakorlatilag practice squad jatekosok vannak mar csak a palyan
mate93
Ez a Falcons eszméletlen gyenge. Szó nincs rá. De mi is partnerek vagyunk. Nevetséges. Carr semmivel nem jobb mint Ridder.

Pedig Ridder az NFL alja...

Szerkesztette: Gyurma Pappa

5 hónapja
Tdog Atlanta Falcons 653
Ja kurvara nem javitott Ridderen a leultetes.🤡🤡
5 hónapja
mate93 New Orleans Saints 251
Ramczyk is kiesett😂😂😂ez bohozat. ugyanakkor a falcons szegenysegi bizonyitvanya, hogy egyaltalan szoros meg igy ez a meccs. gyakorlatilag practice squad jatekosok vannak mar csak a palyan
5 hónapja
kijo New Orleans Saints 332
gyenge csapatunk van de elkepeszto szerencseje van ma a falconsnak. gyakorlatilag nem maradt egeszseges jatekos az offenseben. egeszen elkepeszto ezt latni, az elso 4 WR es az elso szamu TE is kiesett, meg a kezdo C. en ilyet meg nem lattam
mate93
Ez mind igaz, de nem ezért tartunk ott ahol.
5 hónapja
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 642 — Egyéb témák lakó
gyenge csapatunk van de elkepeszto szerencseje van ma a falconsnak. gyakorlatilag nem maradt egeszseges jatekos az offenseben. egeszen elkepeszto ezt latni, az elso 4 WR es az elso szamu TE is kiesett, meg a kezdo C. en ilyet meg nem lattam
mate93
és most mondom nyerni fogunk 😂

5 hónapja
mate93 New Orleans Saints 251
gyenge csapatunk van de elkepeszto szerencseje van ma a falconsnak. gyakorlatilag nem maradt egeszseges jatekos az offenseben. egeszen elkepeszto ezt latni, az elso 4 WR es az elso szamu TE is kiesett, meg a kezdo C. en ilyet meg nem lattam
5 hónapja
MC12 New Orleans Saints 5 851
Young mi az anyámat csinált blokk néven….

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
5 hónapja
Fattyu New Orleans Saints 1 831
Hogy gyengítsük a betyáros redzone off. Kizászlózuk magunkat
🤪

5 hónapja
MC12 New Orleans Saints 5 851
Nyerni fogunk, második félidős D borzasztóan kemény. De ettől ez még nem vidám. Főleg ha nem nyerünk
Gyurma Pappa
Igen optimista vagy ma 😊

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
5 hónapja
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 642 — Egyéb témák lakó
Nyerni fogunk, második félidős D borzasztóan kemény. De ettől ez még nem vidám. Főleg ha nem nyerünk

5 hónapja
Dennis90 Atlanta Falcons 158
bmeg Olave is Out lesz.
kijo
Eleg concussion gyanus..