Chicago Bears - Detroit Lions

több mint 6 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 322
Inman egyre jobban tetszik. WR corps az ilyeneket 10/9x elejtették Belamy meg haverjai

több mint 6 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Sziasztok!

több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 921
Read option woaaa

több mint 6 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 322
Sziasztok

több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
1&10 Shotgun és Cohen a pályán. A fanszőrzetem rátettem volna, hogy felé megy a passz.
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 921
Most meg RB sincs fennt csak hogy tuti mindenki tudja hogy passz lesz...

több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 921
Minden esetre ezeretnék passzokat látni és nem csak 3&10+ nál

több mint 6 éve
Szivacs Chicago Bears 174
Első passz, teremtőm....
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 921
Én arra leszek baromi kíváncsi, hogy Trubisky mennyi sacket nyel be. Múlt héten minimum kettő csak az övé volt. A játéknak ebben a szegmenségen teljes homály a srác. Persze mindent elkövetnek azért, hogy szar helyzetben is legyen.
tüsi91
Érdekes hogy pre seasonban hogy mondtuk hogy jól érzi a zsebet meg a nyomást. Szerintem nagyon belenevelték hogy ne kockáztasson és inkább nyelje be a sacket...

több mint 6 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 474 — Bears & Illinois fan
Sziasztok!

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 6 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Go Lions!

We just form a fucking wall.
több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Én arra leszek baromi kíváncsi, hogy Trubisky mennyi sacket nyel be. Múlt héten minimum kettő csak az övé volt. A játéknak ebben a szegmenségen teljes homály a srác. Persze mindent elkövetnek azért, hogy szar helyzetben is legyen.
több mint 6 éve
Toto21 Chicago Bears 5 104
Szép estét! GO Bears!
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 921
Jó estét mindenkinek. Végre offos vagyok vasárnap 😊 Remélem még egy olyan bűn rossz meccset mint a sajtok elleni nem kell végignézni 😕

több mint 6 éve
promax Chicago Bears 811 — very grizzly
Ugyanolyan lúzerek, mint mi, szerintem behúzzuk.
több mint 6 éve
Szivacs Chicago Bears 174
Valami oknál fogva úgy érzem hogy nagyon megadóztatjuk most őket, ez a csapat akkor korrekt ha már nincs tétje. Mark my words.
több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Foxtól nem lehet elvitatni, hogy a Lions ellen mindig szoros meccset vív. Sztem a mai nem lesz ilyen, bár még egy olyan szánalmas mutatványt, mint amit múlt héten prezentáltak a srácok talán nem kell átélnünk. Mindenesetre a támadósor rossz, s még annál rosszabbul menedzselt. A védelem pedig Trevathan nélkül mehh, főleg ha Jones a signal caller. De talán ők sem játszanak még egyszer olyan bűn rosszul.
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 806 — No es importante
19:00, stream

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal