Chicago Bears - Green Bay Packers

több mint 2 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
nem így volt felrajzolva, de Jones megoldja.

több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 320 — "Grammar maci"
A sporik kulcsszituban oda-, a védelmünk meg leadja a meccset.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
Toto21 Chicago Bears 5 109
Gipson sokadik elrontott szerelése.
több mint 2 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 668 — Packers Suicide Squad
már-már majdnem Lynches jelenet

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 2 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 656
ja itt van

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 2 éve
Toto21 Chicago Bears 5 109
Fields elég hitetlennek nézett ki. Nem jó jel ez.
több mint 2 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 656
Cobb inaktív ma?

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 2 éve
medvebro Chicago Bears 153
RPO-t se látok, csak drop back-ek folyamatosan passz-nál. Át kéne gondolni a playbook-ot
Toto21
Pont emiatt, megértem, hogy játszatni akarják Fields-et, de van egy rossz érzésem, hogy Daltonnal nyerhetnénk az ilyen meccseket, ahol a game managment legalább úgy számít. A legrosszabb, hogy szerintem Pace és Nagy kap legalább még egy évet Fields miatt és nem kell jó szezont produkálni idén csak szokja a játékot.
több mint 2 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 656
kreatív 2. hívás

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 2 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 614
És most erre mit lehet írni h kb 24-25 pályán EQ Td-je az td , ne legyen már ovi … hibáztak ide is oda is nem
Is kicsiket , nem ezen mulik ez eddig
nando89
Arról szeretnék egy jobb kameraszöget látni először. Az biztos hogy volt lökés, nekem a mértéke kérdés. Elsőre élőben annak tűnt, abból a szögből amit mutattak már nem mondanám rá. Mindenesetre senki nem reklamált a Packers oldaláról. Ez csak legyen nektek egy jelzés.
Amin múlik a be nem fújt offside egyelőre. De azon is csak picit, mert akkor jött volna egy 3&2 és nem volt FG range.

Én mindig azt mondom, hogy a Bearsnek jobbnak kell lennie a Packersnél és ma nem az.
tüsi91
Ezzel amit írsz nekem nincs bajom sőt adom is , de ez a rendszer szintű packersnek fujas főleg mai meccsre levezetve , sztm sok .
nando89
Rendszerszinten nektek fújnak. Nyilván lehet a Bears részéről ezt felnagyítják, ti foggal körömmel tiltakoztok. Nincs ezzel baj, de hogy nem lennétek a liga darling csapata visszamenve legalább 1 évtizedet? Én azt gondolom, hogy mindig vannak kedvezményezettek és nem azok. Ti az első csoportban vagytok.
tüsi91
Meg szódával ez is ok , de ma ez történik ?
több mint 2 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 656
az a Chase blokk

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 979 — beers & Packers
AJ jól nyomja!
több mint 2 éve
Toto21 Chicago Bears 5 109
RPO-t se látok, csak drop back-ek folyamatosan passz-nál. Át kéne gondolni a playbook-ot
több mint 2 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
És most erre mit lehet írni h kb 24-25 pályán EQ Td-je az td , ne legyen már ovi … hibáztak ide is oda is nem
Is kicsiket , nem ezen mulik ez eddig
nando89
Arról szeretnék egy jobb kameraszöget látni először. Az biztos hogy volt lökés, nekem a mértéke kérdés. Elsőre élőben annak tűnt, abból a szögből amit mutattak már nem mondanám rá. Mindenesetre senki nem reklamált a Packers oldaláról. Ez csak legyen nektek egy jelzés.
Amin múlik a be nem fújt offside egyelőre. De azon is csak picit, mert akkor jött volna egy 3&2 és nem volt FG range.

Én mindig azt mondom, hogy a Bearsnek jobbnak kell lennie a Packersnél és ma nem az.
tüsi91
Ezzel amit írsz nekem nincs bajom sőt adom is , de ez a rendszer szintű packersnek fujas főleg mai meccsre levezetve , sztm sok .
nando89
Rendszerszinten nektek fújnak. Nyilván lehet a Bears részéről ezt felnagyítják, ti foggal körömmel tiltakoztok. Nincs ezzel baj, de hogy nem lennétek a liga darling csapata visszamenve legalább 1 évtizedet? Én azt gondolom, hogy mindig vannak kedvezményezettek és nem azok. Ti az első csoportban vagytok.
több mint 2 éve
Toto21 Chicago Bears 5 109
Nem értem, miért nem futunk 2.-ra is. 1st down futás utána passz, passz. Nincsenek Fields-re futójátékok se hívva rendesen. Nem lesz ez így jó sajnos
több mint 2 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Jaylon Smith? meg is feledkeztem róla
Gergőbácsi
Kerestem már korábban. Felváltva vannak fent hárman Burks, Byrnes és Smith
több mint 2 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 668 — Packers Suicide Squad
Jaylon Smith? meg is feledkeztem róla

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 2 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
reméljük Savage megmarad

több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 320 — "Grammar maci"
ez nem targeting?
Toto21
nem
Kampman
Kb 24-25 pályán az. Ha Áron (Brady, BB, stb) ellen történik, már bombáznak egy fejlődő országot....

Nem volt INT
csi77
És most erre mit lehet írni h kb 24-25 pályán EQ Td-je az td , ne legyen már ovi … hibáztak ide is oda is nem
Is kicsiket , nem ezen mulik ez eddig
nando89
Lol

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 614
És most erre mit lehet írni h kb 24-25 pályán EQ Td-je az td , ne legyen már ovi … hibáztak ide is oda is nem
Is kicsiket , nem ezen mulik ez eddig
nando89
Arról szeretnék egy jobb kameraszöget látni először. Az biztos hogy volt lökés, nekem a mértéke kérdés. Elsőre élőben annak tűnt, abból a szögből amit mutattak már nem mondanám rá. Mindenesetre senki nem reklamált a Packers oldaláról. Ez csak legyen nektek egy jelzés.
Amin múlik a be nem fújt offside egyelőre. De azon is csak picit, mert akkor jött volna egy 3&2 és nem volt FG range.

Én mindig azt mondom, hogy a Bearsnek jobbnak kell lennie a Packersnél és ma nem az.
tüsi91
Ezzel amit írsz nekem nincs bajom sőt adom is , de ez a rendszer szintű packersnek fujas főleg mai meccsre levezetve , sztm sok .
több mint 2 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
És most erre mit lehet írni h kb 24-25 pályán EQ Td-je az td , ne legyen már ovi … hibáztak ide is oda is nem
Is kicsiket , nem ezen mulik ez eddig
nando89
Arról szeretnék egy jobb kameraszöget látni először. Az biztos hogy volt lökés, nekem a mértéke kérdés. Elsőre élőben annak tűnt, abból a szögből amit mutattak már nem mondanám rá. Mindenesetre senki nem reklamált a Packers oldaláról. Ez csak legyen nektek egy jelzés.
Amin múlik a be nem fújt offside egyelőre. De azon is csak picit, mert akkor jött volna egy 3&2 és nem volt FG range.

Én mindig azt mondom, hogy a Bearsnek jobbnak kell lennie a Packersnél és ma nem az.
több mint 2 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 614
ez nem targeting?
Toto21
nem
Kampman
Kb 24-25 pályán az. Ha Áron (Brady, BB, stb) ellen történik, már bombáznak egy fejlődő országot....

Nem volt INT
csi77
És most erre mit lehet írni h kb 24-25 pályán EQ Td-je az td , ne legyen már ovi … hibáztak ide is oda is nem
Is kicsiket , nem ezen mulik ez eddig
több mint 2 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Nem értem ezeket a dobásokat, még amikor azt hitte, hogy free play volt, akkor is annyira messze dobta minden csapattársától, most is.
Kampman
Miscommunication.
Katasztrofális a bíráskodás ide-oda is.
több mint 2 éve
Toto21 Chicago Bears 5 109
Akkor se értem miért nem próbáltuk támadni a pálya közepét... Legalább pár yard-ot előre és akkor kérhettünk volna időt.
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 318
ez nem targeting?
Toto21
nem
Kampman
Kb 24-25 pályán az. Ha Áron (Brady, BB, stb) ellen történik, már bombáznak egy fejlődő országot....

Nem volt INT
csi77
Senki ellen nem lett volna targeting