Chicago Bears - San Francisco 49ers

több mint 6 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Go 49ers!!!!
több mint 6 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 620 — Rise My Nation!
Egy yt red zonet tudnatok?
több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Remélem nyerünk. Szerintem a múlt heti után egy viszonylag jól felkészített csapat lép pályára. Trubiskynél mút héten bejött a tippem, hogy az első olyan meccse lesz, ahol 1-nél több INT-et dob. Ma az első olyan lesz, ahol 1-nél több TD-t.

Ha kikapunk holnap kirúgják Foxot.
tüsi91
Akkor jól értem hogy SF siker a cél? 😊)
Nomac
Nyerjünk. Január 1-én, 2-án úgy is kirúgják Foxot.

A legnépszerűbb játékos Chicagoban pedig ma fehér mezt visel és 9-es. Imádtam a faszit.
több mint 6 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 985
GO 9ERS!

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 6 éve
Nomac New England Patriots 2 591 — balazs.t85@gmail.com
Remélem nyerünk. Szerintem a múlt heti után egy viszonylag jól felkészített csapat lép pályára. Trubiskynél mút héten bejött a tippem, hogy az első olyan meccse lesz, ahol 1-nél több INT-et dob. Ma az első olyan lesz, ahol 1-nél több TD-t.

Ha kikapunk holnap kirúgják Foxot.
tüsi91
Akkor jól értem hogy SF siker a cél? 😊)
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 919
Jó estét mindenkinek... Végre 6 év után rájöttem hogy egész jó WI-FI van a melóhelyen 😊

több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Remélem nyerünk. Szerintem a múlt heti után egy viszonylag jól felkészített csapat lép pályára. Trubiskynél mút héten bejött a tippem, hogy az első olyan meccse lesz, ahol 1-nél több INT-et dob. Ma az első olyan lesz, ahol 1-nél több TD-t.

Ha kikapunk holnap kirúgják Foxot.
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 760 — No es importante
19:00, stream

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal