Cincinnati Bengals - Baltimore Ravens

9 hónapja
RedFive Baltimore Ravens Oklahoma Sooners 2 838 — maci faszán vitézkötés
Hat ha Lamar fent marad, egy regi csucs a porba hullott volna. 404 yard maradt.

404-es hiba. 😂

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
9 hónapja
426

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
9 hónapja
Norbi180 Baltimore Ravens 347
Itt a link  www.statmuse.com/nfl/ask/which-team-has-the-most-rushing-yards-in-a-game#:~:text=The%20New%20York%20Giants%20have,Colts%20on%20November%2019%2C%201950.
9 hónapja
gedam Baltimore Ravens 3 690
426 yard a csúcs egy nfl meccsen:
1934 lions
gedam
nekem ezt dobta ki
fussunk 500-at, az a biztos
9 hónapja
Norbi180 Baltimore Ravens 347
398 - at
RedFive
mennyi a csúcs?
gedam
The New York Giants have rushed for the most yards by a team in a game, with 423 yards versus the Baltimore Colts on November 19, 1950, nem sok kell 401 nél tartunk.
9 hónapja
426 yard a csúcs egy nfl meccsen:
1934 lions

Szerkesztette: gedam
9 hónapja
LeviPoki Baltimore Ravens 2 614
Simán lent volt mindkét lába
9 hónapja
398 - at
RedFive
mennyi a csúcs?
9 hónapja
398 - at

9 hónapja
350 ! Yardot futottunk ma.

Eddig...

9 hónapja
Ingram fizujat jovore - erdemei elismerese mellett - meg fogjuk sporolni. RGIII - detto. Snead, ha wr t is draftolunk alighanem detto.

9 hónapja
Errol a 72 yardos TD futasrol majdnem lemaradtam. 😤
JK Brilliant! 👍
RedFive
Dobbins jövőre elsőszámú RB?
ThundersNFL
Szemlatomast mar 4-5 fordulo ota mar iden.

9 hónapja
JK Brilliant! 👍
RedFive
ray rice 2.0
9 hónapja
ThundersNFL New England Patriots Cincinnati Bearcats 10 094 — !SuPeR6BoWL!
JK Brilliant! 👍
RedFive
Dobbins jövőre elsőszámú RB?

Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
9 hónapja
JK Brilliant! 👍

Szerkesztette: RedFive

9 hónapja
LeviPoki Baltimore Ravens 2 614
Dobbinsnak kicsit jó napja van
9 hónapja
peters>averett
9 hónapja
Marcus elengas busszuja. Megrangattak a sisakjat de a birok leszartak? Oooookay akkor lopom a bogyot. 😊

9 hónapja
gamerkr Green Bay Packers 8 885 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Peters haza is futott a lasztival

9 hónapja
Wow.

iktriad
Igen. 92 yard kellett hozza. Most tart 97 nel.

9 hónapja
Vrij6 Baltimore Ravens Maryland Terrapins 6 953
Oke ez eldolt, Lamar mehet pihenni. 😊

"Vannak, akik szórakozásból olvasnak, és vannak, akik műveltségüket akarják olvasmányaikkal gyarapítani; de én a harmadik olvasóra gondolok, arra, akinek az olvasás életfunkció és ellenállhatatlan kényszer – csak ez az igazi olvasó." Szerb Antal

"A háború először a remény, hogy utána jobb lesz; aztán az elvárás, hogy a másiknak rosszabb lesz; aztán az elégedettség, hogy tényleg nem lett jobb neki; s végül a meglepődés, hogy mindenkinek rosszabb lett." Karl Kraus

9 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 66 823 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Wow.
9 hónapja
Kájzerszóze New Orleans Saints 3 705 — playoffs???
ez igy már nagyon sima....

9 hónapja
Utolso negyedre padoztatjuk Lamart?
Vrij6
Meg kell hogy fussa addig... 😅

9 hónapja
Vrij6 Baltimore Ravens Maryland Terrapins 6 953
Utolso negyedre padoztatjuk Lamart?

"Vannak, akik szórakozásból olvasnak, és vannak, akik műveltségüket akarják olvasmányaikkal gyarapítani; de én a harmadik olvasóra gondolok, arra, akinek az olvasás életfunkció és ellenállhatatlan kényszer – csak ez az igazi olvasó." Szerb Antal

"A háború először a remény, hogy utána jobb lesz; aztán az elvárás, hogy a másiknak rosszabb lesz; aztán az elégedettség, hogy tényleg nem lett jobb neki; s végül a meglepődés, hogy mindenkinek rosszabb lett." Karl Kraus