Cincinnati Bengals - Pittsburgh Steelers

több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 813 — No es importante
Stream:  firstrownow.eu/sport/american-football.html |  nutjob.eu/schedule.html
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 504 — 毎日何かを学ぶ
Gratula a cicákoknak
több mint 10 éve
vontod Pittsburgh Steelers 1 769 — Steelers fan
Gratulálok a Bengirlsnek! Jól felkészültek a rangadóra, sajnos a D-n kívül nálunk nem volt élet a csapatban.

Azt gondolom, hogy ez a játék arról szól, hogy ki üti a legnagyobbat. Ha nem tudod állni, nem kellene játszanod - Jack Lambert.

több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 767 — LIGHTS OUT!
Nem volt az igazi a snapp.

több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 103 — capitaine du château de Vienne 1487
IK ott a tippeldében firedornot!Tomlin


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 767 — LIGHTS OUT!
De Uraim a szenvedést végigkő szenvedni! Azér van hogy fájjon, Pola szögeld meg a papucsokat!sutianap
Lehet hogy hosszú szenvedésnek nézünk elébe. Lehet hogy évekig nem leszünk PO-ban 😕bcsarli
Főleg, hogy lassan de biztosan romlik majd a D az O meg még a remény halvány szikráját sem mutatja...vontod
Amíg a DC megvan, nem lesz ez a D rosszabb szerintem, a fiatalok védők ma is jól néztek ki.

több mint 10 éve
vontod Pittsburgh Steelers 1 769 — Steelers fan
De Uraim a szenvedést végigkő szenvedni! Azér van hogy fájjon, Pola szögeld meg a papucsokat!sutianap
Lehet hogy hosszú szenvedésnek nézünk elébe. Lehet hogy évekig nem leszünk PO-ban 😕bcsarli
Főleg, hogy lassan de biztosan romlik majd a D az O meg még a remény halvány szikráját sem mutatja...

Azt gondolom, hogy ez a játék arról szól, hogy ki üti a legnagyobbat. Ha nem tudod állni, nem kellene játszanod - Jack Lambert.

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 819 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Elnézve ezt a Steelerst, Omar Eppsnek nem lesz könnyű szezonja idén. Sőt amióta HC Acélvárosban, idén lesz a legkeményebb éve.
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 767 — LIGHTS OUT!
Whitworth mekkora gyökér.Soldados
Főleg ahogy a gyerekeit neveli.

több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Whitworth mekkora gyökér.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 767 — LIGHTS OUT!
Woodley ma is nagyon hasznos.

több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 767 — LIGHTS OUT!
xD Marvin Lewis fogja le Polamalut xD

több mint 10 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 313 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
De Uraim a szenvedést végigkő szenvedni! Azér van hogy fájjon, Pola szögeld meg a papucsokat!sutianap
Lehet hogy hosszú szenvedésnek nézünk elébe. Lehet hogy évekig nem leszünk PO-ban 😕

több mint 10 éve
vontod Pittsburgh Steelers 1 769 — Steelers fan
De Uraim a szenvedést végigkő szenvedni! Azér van hogy fájjon, Pola szögeld meg a papucsokat!sutianap
Fenékig kell üríteni a keserű poharat.

Azt gondolom, hogy ez a játék arról szól, hogy ki üti a legnagyobbat. Ha nem tudod állni, nem kellene játszanod - Jack Lambert.

több mint 10 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 474 — Bears & Illinois fan
Pihenő héten rendezni??? 0-4-ről már hová??polamalu
Várjál csak, a hétvégén mi megyünk hozzátok, azért én nem vagyok nyugodt, főleg a védelmetek miatt. A támadók már kevésbé ijesztőek.....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 767 — LIGHTS OUT!
Lol , minek ide Orson Charles, amikor Peko ennyire jó FB xD

több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 103 — capitaine du château de Vienne 1487
De Uraim a szenvedést végigkő szenvedni! Azér van hogy fájjon, Pola szögeld meg a papucsokat!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 504 — 毎日何かを学ぶ
Pihenő héten rendezni??? 0-4-ről már hová??
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 504 — 毎日何かを学ぶ
noh, asszem mehetek aludni, reggel meloxtaki
Már hová, csörgött az óra, készül a reggeli amit ilyenkor undorral eszek meg, mert fel van fordulva a gyomrom az ilyen játéktól. Csak az O-t ekézem, a D helyt állt egész meccsen amennyire az erejéből telet.
több mint 10 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 230
noh, asszem mehetek aludni, reggel meloxtaki
Már reggel van 😀bcsarli
neked, nekem meg tegnap van 😊

23:32
több mint 10 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 313 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
noh, asszem mehetek aludni, reggel meloxtaki
Már reggel van 😀

több mint 10 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 230
noh, asszem mehetek aludni, reggel melo
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Kérjük kapcsolja ki...


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 474 — Bears & Illinois fan
Dalton ellenünk jobban játszott, szinte végig...................csi77
Furcsa , hogy a Chicago secondary ellen olyan jól ment AJ Greennek, ki nem tudta fogni?Sixo67
Tillman játszott ellene, de akkor Dalton odadobta, nem fölé másfél méterrel, mint macsi77
Persze, ez nem von le semmit Taylor érdemeiből, csak múlt héten két pickje is volt Peanutnak, szerintem most óvatosabban dob Green felé egy ilyen cornerrel a nyakán.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 767 — LIGHTS OUT!
Engem, ebben az O-ban még én is jól elkarcolnék, akármilyen posztonpolamalu
Bezzeg ha Max Starks-ot nem passzoltátok volna le nekünk xD

több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 504 — 毎日何かを学ぶ
Engem, ebben az O-ban még én is jól elkarcolnék, akármilyen poszton