Cleveland Browns - Pittsburgh Steelers

több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 322 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Berryt minek tartottuk meg? Nem értem mi a tökért nem lehet picsán rúgni egy labdát, de úgy igazán.
fcancellara
Amúgy eddig kifejezetten jókat puntolt szerintem.

több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Tomlin nem egy győztes típus 😊
több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 322 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Berryt minek tartottuk meg? Nem értem mi a tökért nem lehet picsán rúgni egy labdát, de úgy igazán.
fcancellara
Ez szerintem a miénk volt

több mint 5 éve
fcancellara Pittsburgh Steelers 1 559
Berryt minek tartottuk meg? Nem értem mi a tökért nem lehet picsán rúgni egy labdát, de úgy igazán.
több mint 5 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Taylor olyan vak, mint hat másik...miért ő játszik?
MirrMurr
Ezt már vártam
Spy
Ha csak minden második passza embert találna el, már akkor lehet, hogy vezetnének 😀
MirrMurr
21-7nél már nem olyan könnyű passzal meglepni az ellenfeleket
Spy
Neki 0-0-nál sem ment 😀
több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 322 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Hozzáért

több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Taylor olyan vak, mint hat másik...miért ő játszik?
MirrMurr
Ezt már vártam
Spy
Ha csak minden második passza embert találna el, már akkor lehet, hogy vezetnének 😀
MirrMurr
21-7nél már nem olyan könnyű passzal meglepni az ellenfeleket
több mint 5 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Taylor olyan vak, mint hat másik...miért ő játszik?
MirrMurr
Ezt már vártam
Spy
Ha csak minden második passza embert találna el, már akkor lehet, hogy vezetnének 😀
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 716
A clevelandi valóság megint szembejön, már követelik Mayfieldet a kezdőbe...mármint a helyszínen, nem itt a fórumon

Szerkesztette: Willie Parker
több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Taylor olyan vak, mint hat másik...miért ő játszik?
MirrMurr
Ezt már vártam
több mint 5 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Taylor olyan vak, mint hat másik...miért ő játszik?
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 716
Nekem tetszik, ahogy Fichtner keveri a lapokat, eddig olyan nagy brainfart nem volt, de Bent bassza már fejbe valaki, mert azt hiszi, hogy narancsban vagyunk.
Fast Willie
Én nem értek hozzá, de nagy változást nem látok tavalyhoz képest. A különbség talán annyi, hogy BB túl sokat passzol és túl sokat vállal, olyan mintha ő hívná a playeket saját magára. Kicsit konzervatívabbnak kellene lenni.
Szokol
Nekem az tűnt fel így élőben elsőre, hogy a 3rd downos hülye hosszúpasszokról nagyjából leszoktunk egyelőre.
több mint 5 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 870 — Steelers fan
Nekem tetszik, ahogy Fichtner keveri a lapokat, eddig olyan nagy brainfart nem volt, de Bent bassza már fejbe valaki, mert azt hiszi, hogy narancsban vagyunk.
Fast Willie
Én nem értek hozzá, de nagy változást nem látok tavalyhoz képest. A különbség talán annyi, hogy BB túl sokat passzol és túl sokat vállal, olyan mintha ő hívná a playeket saját magára. Kicsit konzervatívabbnak kellene lenni.
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 716
Nekem tetszik, ahogy Fichtner keveri a lapokat, eddig olyan nagy brainfart nem volt, de Bent bassza már fejbe valaki, mert azt hiszi, hogy narancsban vagyunk.
több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 322 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Nem akarok spoilerezni, de vannak érdekes eredmények.
bcsarli
nem spoilerezel, megy a meccs alatt a többi eredmény 😀
Csiriba
Egyszer beírtam konkrét eredményt és volt belőle sértődés. Valami biztos kitakarta az alsó sávot a TV-jén, mert meg akarta nézni a meccseket 😊

több mint 5 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 870 — Steelers fan
Connernek a 4. negyed lesz most az igazi teszt.
több mint 5 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Nem akarok spoilerezni, de vannak érdekes eredmények.
bcsarli
nem spoilerezel, megy a meccs alatt a többi eredmény 😀
több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 322 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Nem akarok spoilerezni, de vannak érdekes eredmények.

több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Landry-nek ilyen tehetséggel vajon meddig lesz kedve egy fakezű Taylorral együtt játszani?
Fast Willie
Ne bántsd Taylor-t, nem rosszabb, mint BB eddig
Spy
Igaz, én hosszútávon gondoltam
Fast Willie
Ha nyernek, márpedig a labdát nem adja el, akkor mindig lesz esélyük rá. Nem unja meg.
több mint 5 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
A legnagyobb különbség, hogy amikor nagyon kell a kohászoknak akkor meg van az elkapás, mi meg elszórjuk a labdákat mint bolond gyerek a lisztet
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 716
Mondjuk Taylor nem tudja emberhez dobni, Ben embert talál, csak nem mindig sajátot😊
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 716
Landry-nek ilyen tehetséggel vajon meddig lesz kedve egy fakezű Taylorral együtt játszani?
Fast Willie
Ne bántsd Taylor-t, nem rosszabb, mint BB eddig
Spy
Igaz, én hosszútávon gondoltam
több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Landry-nek ilyen tehetséggel vajon meddig lesz kedve egy fakezű Taylorral együtt játszani?
Fast Willie
Ne bántsd Taylor-t, nem rosszabb, mint BB eddig
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
nemár njoku

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Nem találok live statot, hogy fut ma a Browns?
Szokol
150 team yard ha erre gondolsz
Drip
Hány próbálkozásból?
Szokol
30

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!