Denver Broncos - Los Angeles Rams

több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 203
Bárcsak úgy játszanánk minden meccsen, mint a 4. negyedekben általában... bár a hívások ott is szarok, de legalább mennek előre.
több mint 5 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 957 — pizsama@gmail.com
Na. A vége kicsit szoros lett. Gurley hyper számok. Goff kevésbé. A lényeg a W és a 6-0.
Broncos-fanoknak meg kitartást!
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 527 — The Mathematician
Ezeket a külső futásokat szopjuk 😕

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 203
de bazeg, ilyen fos hívásokat...

Szerkesztette: Cruyffista
több mint 5 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 713 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Legalább Keenum td-t is dobott ma. Sajnos már ennyinek is örülni kell...
roberto23
nem tudom mennyire akarják a Broncos szurkolók Joseph távozását, de elgondolkodom melyik lenne "kielégítőbb": VJ menesztése, vagy Mccoyé nálunk.
VJ már ugye 2. évében van ott Mccoy pedig még 6 meccset tudott le, de mindenki a fejét akarja. És szerintem még Wilks is mehetne, nem hiszem, hogy neki való ez a pozíció.
shagi0206
Kompromisszum, rugjanak ki mindenkit 😀

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #RossChastain
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 527 — The Mathematician
ez az elmeroggyant tesztelte a közönséget, hogy reagálna egy Keenum-Kelly cserére ??
Zalán
Concussion protocol

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 214
Legalább Keenum td-t is dobott ma. Sajnos már ennyinek is örülni kell...
roberto23
nem tudom mennyire akarják a Broncos szurkolók Joseph távozását, de elgondolkodom melyik lenne "kielégítőbb": VJ menesztése, vagy Mccoyé nálunk.
VJ már ugye 2. évében van ott Mccoy pedig még 6 meccset tudott le, de mindenki a fejét akarja. És szerintem még Wilks is mehetne, nem hiszem, hogy neki való ez a pozíció.
több mint 5 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 713 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Legalább Keenum td-t is dobott ma. Sajnos már ennyinek is örülni kell...

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #RossChastain
több mint 5 éve
Cypress Pittsburgh Steelers 3 228
Ez az INT úgy kellett a lovaknak, mint egy falat kenyér.
több mint 5 éve
Cypress Pittsburgh Steelers 3 228
Azért azt nem értem, hogy ilyenkor miért nincs helyből kb. 4-6 meccs eltiltás.
Burkus
Itt most Stewart mentségére annyi, hogy vállvédőre fogott rá elsőre csak onnan lecsúszott, becsúszott a keze
FunHun
Akkor engedje el...
ThundersNFL
Ok. Ezt adom.
De ez akkor sem volt szándékos sérülésokozás, nem úgy mint anno Ward
FunHun
Ezt nem nagyon értem. Ha nem tudja megfogni a vállvédőt, akkor el kell engedni és nem átfogni a nyakára a játékosnak. Ha meg átfog, akkor minden áron meg akarja állítani, egy horse collar tackle útján is. Az meg sérülést okoz. Nyilván nem véletlenül rántotta le a nyakánál fogva.

A Denver kapott 15 yard büntit, amit megúsztak, a Rams meg elvesztette egyik kulcsemberét, már a bizonyosan. Deal done. Még egy ilyen Goff-on meg egy Gurley-én és további 30 yard árán esélyük is lenne meccset nyerni. Ha egy ilyen personal foul rögtön szankcióval járna, akkor meggondolnák (talán). Csak erre utaltam a 4-6 meccses eltiltásos megjegyzéssel.
Burkus
En lattam mar horsecollart, ami nem okozott serulest, ellenben rengeteg szabalyos szerelest, ami meg azt okozott. Most akkor mi van?

Egyebkent meg kiraly, hogy te ramutatsz, hogy szandekosan serulest akart okozni. De elgondolkoztal mar azon, hogy amikor valaki 20 even at azt tanulta, hogy szereljen, akkor vajon teljesne ki lehet-e olni valakibol a reflexet, ami alapbol benne van? Esetunkben azt, hogy igen, valoban meg akarta allitani. De az, hogy barmi aron meg akarta allitani, az nagyon nem egyezik azzal, hogy serulest is akart okozni.

Ha serulest akart volna okozni, akkor hidd el, hogy bemutat egy horsecollarnal sokkal kemenyebb es feltunobb mozdulatot.

De igazad van, legkozelebb probalkozzon o is valami olyannal, mint Miamiban, hogy elkerulje azt a kurva 15 yardot, cserebe elszakitotta a terdszalagjat. Na, aztan majd megnezem a fesztivalod az NFL iranyaba, ha egy Pats-jatekos racseszik a liganak erre a menstrualasara.
Stez
Burkussal ne foglalkozz, Ő egy teljesen fogalmatlan troll, ilyet meg nem etetünk.

Szerkesztette: Cypress
több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 203
faszom 😕
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Azért azt nem értem, hogy ilyenkor miért nincs helyből kb. 4-6 meccs eltiltás.
Burkus
Itt most Stewart mentségére annyi, hogy vállvédőre fogott rá elsőre csak onnan lecsúszott, becsúszott a keze
FunHun
Akkor engedje el...
ThundersNFL
Ok. Ezt adom.
De ez akkor sem volt szándékos sérülésokozás, nem úgy mint anno Ward
FunHun
Ezt nem nagyon értem. Ha nem tudja megfogni a vállvédőt, akkor el kell engedni és nem átfogni a nyakára a játékosnak. Ha meg átfog, akkor minden áron meg akarja állítani, egy horse collar tackle útján is. Az meg sérülést okoz. Nyilván nem véletlenül rántotta le a nyakánál fogva.

A Denver kapott 15 yard büntit, amit megúsztak, a Rams meg elvesztette egyik kulcsemberét, már a bizonyosan. Deal done. Még egy ilyen Goff-on meg egy Gurley-én és további 30 yard árán esélyük is lenne meccset nyerni. Ha egy ilyen personal foul rögtön szankcióval járna, akkor meggondolnák (talán). Csak erre utaltam a 4-6 meccses eltiltásos megjegyzéssel.
Burkus
En lattam mar horsecollart, ami nem okozott serulest, ellenben rengeteg szabalyos szerelest, ami meg azt okozott. Most akkor mi van?

Egyebkent meg kiraly, hogy te ramutatsz, hogy szandekosan serulest akart okozni. De elgondolkoztal mar azon, hogy amikor valaki 20 even at azt tanulta, hogy szereljen, akkor vajon teljesne ki lehet-e olni valakibol a reflexet, ami alapbol benne van? Esetunkben azt, hogy igen, valoban meg akarta allitani. De az, hogy barmi aron meg akarta allitani, az nagyon nem egyezik azzal, hogy serulest is akart okozni.

Ha serulest akart volna okozni, akkor hidd el, hogy bemutat egy horsecollarnal sokkal kemenyebb es feltunobb mozdulatot.

De igazad van, legkozelebb probalkozzon o is valami olyannal, mint Miamiban, hogy elkerulje azt a kurva 15 yardot, cserebe elszakitotta a terdszalagjat. Na, aztan majd megnezem a fesztivalod az NFL iranyaba, ha egy Pats-jatekos racseszik a liganak erre a menstrualasara.

több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 756 — farkas.l.zoltan@gmail.com
én szeretném keenumot látni továbbra is. Laza rb passzok, néha egy nem létező te, aztán a wr-eket túldobja 15 yarddal. jó ez, Joseph ellen dolgozik
Zalán
VJ így is úgyis repülni fog, de attól még csak jó lenne kiszurkolni pár győzelmet még idén.
A bajnokaspiráns mondjuk pont jó skalp lenne.

több mint 5 éve
Zalán Denver Broncos 3 650 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
én szeretném keenumot látni továbbra is. Laza rb passzok, néha egy nem létező te, aztán a wr-eket túldobja 15 yarddal. jó ez, Joseph ellen dolgozik

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 756 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Kelly-vel még akár lehet is esély a második félidőben.

Mondjuk VJ egy dologhoz ért, a remény és a működő dolgok elcseszéséhez, szóval most a Kelly egy jó QB mítoszt illene összetörnie

több mint 5 éve
Zalán Denver Broncos 3 650 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
ez az elmeroggyant tesztelte a közönséget, hogy reagálna egy Keenum-Kelly cserére ??

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Van humorérzéke Jóskának 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 203
remélem a második félidőben is ő marad
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 756 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Nem létezik ilyen gyökér man management szerintem, ezt tuti direkt csinálja

több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 203
YEEEES KELLYYYYYYY
több mint 5 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Azért azt nem értem, hogy ilyenkor miért nincs helyből kb. 4-6 meccs eltiltás.
Burkus
Itt most Stewart mentségére annyi, hogy vállvédőre fogott rá elsőre csak onnan lecsúszott, becsúszott a keze
FunHun
Akkor engedje el...
ThundersNFL
Ok. Ezt adom.
De ez akkor sem volt szándékos sérülésokozás, nem úgy mint anno Ward
FunHun
Ezt nem nagyon értem. Ha nem tudja megfogni a vállvédőt, akkor el kell engedni és nem átfogni a nyakára a játékosnak. Ha meg átfog, akkor minden áron meg akarja állítani, egy horse collar tackle útján is. Az meg sérülést okoz. Nyilván nem véletlenül rántotta le a nyakánál fogva.

A Denver kapott 15 yard büntit, amit megúsztak, a Rams meg elvesztette egyik kulcsemberét, már a bizonyosan. Deal done. Még egy ilyen Goff-on meg egy Gurley-én és további 30 yard árán esélyük is lenne meccset nyerni. Ha egy ilyen personal foul rögtön szankcióval járna, akkor meggondolnák (talán). Csak erre utaltam a 4-6 meccses eltiltásos megjegyzéssel.
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Mekkora huzas volt ez Josephtol! Most teljesen megzavarta az ellenfelet.

több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 756 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Kelly hősei megjöttek 😀

több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 203
Én nagyon bírom ezt a következetes roughing the passer szabályt amúgy, sípszó után ketten ugrottak rá keenumra. na nem mintha egyetértenék a szabállyal, csak ha már mindenre fújnak, akkor ne kivételezzenek csak úgy.
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ez szandekos volt Saffoldtol!