Denver Broncos - San Diego Chargers

több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
annyira tudtam, csak mi tudunk így beszopni 3&20at...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
Tomifinn Denver Broncos 947
kíváncsi vagyok, hány rohadt szezon kell még, hogy ne szopjuk be a 3.és long playeket. nevetséges...
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 150 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gratula Gatesnek a klubrekordhoz. Gyönyörű elkapással lett meg neki.

TD Chargers! Remek!
több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 429 — LIGHTS OUT!
Nah végre Allen fiam!

több mint 9 éve
xrace77 Denver Broncos 4 466
DB-k mennyire fosok ma te jó ég!
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Büdös picsába, 3&20....



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
PM_the_sheriff Denver Broncos 1 153
Carter a tökömet szédeleg már bent

You hear about how many fourth quarter comebacks that a guy has and I think it means a guy screwed up in the first three quarters. - Peyton Manning
több mint 9 éve
Tomifinn Denver Broncos 947
menj már...
több mint 9 éve
PM_the_sheriff Denver Broncos 1 153
Fück it

You hear about how many fourth quarter comebacks that a guy has and I think it means a guy screwed up in the first three quarters. - Peyton Manning
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 150 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ez milyen sack tánc volt Pot Roasttól? 😀😀
több mint 9 éve
PM_the_sheriff Denver Broncos 1 153
a futás elleni védekezés eddig fantasztikus. -ne legyen jinx...-Tomifinn
Ehhez illeszkedően fos a secondary...StormST
és láthatóan Talib oldalán próbálkozik :/Tomifinn
Csak altat Talib, pickre hajt.

You hear about how many fourth quarter comebacks that a guy has and I think it means a guy screwed up in the first three quarters. - Peyton Manning
több mint 9 éve
Tomifinn Denver Broncos 947
a futás elleni védekezés eddig fantasztikus. -ne legyen jinx...-Tomifinn
Ehhez illeszkedően fos a secondary...StormST
és láthatóan Talib oldalán próbálkozik :/
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
a futás elleni védekezés eddig fantasztikus. -ne legyen jinx...-Tomifinn
Ehhez illeszkedően fos a secondary...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
Tomifinn Denver Broncos 947
a futás elleni védekezés eddig fantasztikus. -ne legyen jinx...-
több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 429 — LIGHTS OUT!
Tutman vagy mit mondott Höri ? xD

több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Hogy szidja Ricsi a Chargers játékosokat ... ekkora Denver fant ...Sixo67
Régóta nem nézek NFLt sportTVn, de attól, h utálja a Chargerst ésvagy a játékosait, még nem lesz Denver fan. Ha törénetesen kíváncsi vagy, KC fan.

Ellenben mindig is minden rekordra élvezett, úgyh akár úgy is tűnhet mostanában, h Broncos fan.

Ezek persze nem változtatnak a közvetítés minúségén, de az nem azért van,mert Ricsi Broncos fan lenne...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 877 — No es importante
Los Angeles egy csapatot se tudna befogadni, nemhogy kettőt.Kampman
Már miért ne tudna?baggio
Pár évvel ezelőtt láttam egy dokumentumfilmet, amit Ice Cube csinált a Raiders los angelesi éveiről. Azt hiszem talán Marcus Allen nyilatkozta, hogy LA-ben nincs meg az a csapathoz hű, törzsszurkolói "tömeg", ami akkor is kimegy a meccsre, ha nem megy nekik. Az ottani emberek nem tudnak "vesztes" csapatnak szurkolni. Felhozta példának a saját csapatát: a Raiders a költözés utáni 2. szezonban megnyerte az SB-t és kb. az egész város őket ünnepelte, aztán jöttek a gyengébb évek és rögtön alábbhagyott a lelkesedés. Persze ahhoz, hogy végül mindkét csapat otthagyta a várost, kellett a stadionmizéria is, mégis, amikor külföldi fórumokon olvastam erről a témáról, rengeteg los angelesi írta, hogy az ottani emberek nem igazán lelkesednek a fociért, rengeteg "divatdrukker" van, amire nem lehet építeni.Kampman
Stadion van (a Coliseumot és a Rose Bowlt is most újították vagy fogják felújítani), nagy piac és egyben sok potenciális néző is, ez a lényeg. Ilyen alapon Floridában se lenne már rég csapat, de a San Diego is ugye részben ezért nézelődik másfelé. Mondjuk szerintem is csak egy valaki költözik majd LA-be, valaki meg megy San Antonio-ba


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Talib kb. első jó coverage-e idén... 😀



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
Tomifinn Denver Broncos 947
Talib!!
több mint 9 éve
PM_the_sheriff Denver Broncos 1 153
Beüthette volna mondjuk Moore kezébe igazán

You hear about how many fourth quarter comebacks that a guy has and I think it means a guy screwed up in the first three quarters. - Peyton Manning
több mint 9 éve
PM_the_sheriff Denver Broncos 1 153
Pedig nagyon éreztem hogy beszopjuk

You hear about how many fourth quarter comebacks that a guy has and I think it means a guy screwed up in the first three quarters. - Peyton Manning
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 150 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Los Angeles egy csapatot se tudna befogadni, nemhogy kettőt.Kampman
Már miért ne tudna?baggio
Pár évvel ezelőtt láttam egy dokumentumfilmet, amit Ice Cube csinált a Raiders los angelesi éveiről. Azt hiszem talán Marcus Allen nyilatkozta, hogy LA-ben nincs meg az a csapathoz hű, törzsszurkolói "tömeg", ami akkor is kimegy a meccsre, ha nem megy nekik. Az ottani emberek nem tudnak "vesztes" csapatnak szurkolni. Felhozta példának a saját csapatát: a Raiders a költözés utáni 2. szezonban megnyerte az SB-t és kb. az egész város őket ünnepelte, aztán jöttek a gyengébb évek és rögtön alábbhagyott a lelkesedés. Persze ahhoz, hogy végül mindkét csapat otthagyta a várost, kellett a stadionmizéria is, mégis, amikor külföldi fórumokon olvastam erről a témáról, rengeteg los angelesi írta, hogy az ottani emberek nem igazán lelkesednek a fociért, rengeteg "divatdrukker" van, amire nem lehet építeni.Kampman
Lásd milyen sok Clippers drukker lett hirtelen(akik egy része gondolom Lakerses volt). 😀😀
több mint 9 éve
PM_the_sheriff Denver Broncos 1 153
Carter LoL

You hear about how many fourth quarter comebacks that a guy has and I think it means a guy screwed up in the first three quarters. - Peyton Manning
több mint 9 éve
Tomifinn Denver Broncos 947
Hogy szidja Ricsi a Chargers játékosokat ... ekkora Denver fant ...Sixo67
csak realista .)
több mint 9 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 438
Los Angeles egy csapatot se tudna befogadni, nemhogy kettőt.Kampman
Már miért ne tudna?baggio
Pár évvel ezelőtt láttam egy dokumentumfilmet, amit Ice Cube csinált a Raiders los angelesi éveiről. Azt hiszem talán Marcus Allen nyilatkozta, hogy LA-ben nincs meg az a csapathoz hű, törzsszurkolói "tömeg", ami akkor is kimegy a meccsre, ha nem megy nekik. Az ottani emberek nem tudnak "vesztes" csapatnak szurkolni. Felhozta példának a saját csapatát: a Raiders a költözés utáni 2. szezonban megnyerte az SB-t és kb. az egész város őket ünnepelte, aztán jöttek a gyengébb évek és rögtön alábbhagyott a lelkesedés. Persze ahhoz, hogy végül mindkét csapat otthagyta a várost, kellett a stadionmizéria is, mégis, amikor külföldi fórumokon olvastam erről a témáról, rengeteg los angelesi írta, hogy az ottani emberek nem igazán lelkesednek a fociért, rengeteg "divatdrukker" van, amire nem lehet építeni.