Előszezon 2. hét

1 feliratkozó

több mint 9 éve
ozibozi New York Giants 15 408
megint csak 0,0001 sec maradt 😊 ma ezt gyakorolja A.S.
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
Horzsol az offense 😀gabokocka
Ha a punt a cél mára, akkor jól megy


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 725 — Keep pounding
Horzsol az offense 😀

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
A kicker Succopnak van kihívója, neki fontos volt, hogy betegye egyből.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
54 yardos FG, jójaz


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
0.00001 másodpercnél kért időt Alex. 😀


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
Egyik kérdéses WR sor után jöhet a mienk is.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
ozibozi New York Giants 15 408
meccs előtti komoly izgalomban a mester is

Tim Tebow ‏@TimTebow 4 min
So thankful for HIS grace...
"Grace and peace be yours in abundance through the knowledge of God and of Jesus our Lord."
2 Peter 1:2
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Remélem alapszakaszban ilyen fújások nem lesznek, különben védőnek lenni nem lesz álom. 😕


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ezek a jó driveok, 2TD egy driveban és egyik se számít. 😀 (Az első OPI-t én nem láttam annak.)

De messze van még a 2 óra, lehet, hogy elalszom, pedig a Chiefs-t se láttam még és Supermant is megnézném. 😕


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
xrace77 Denver Broncos 4 462
Nem szaroztak. 1 perc alatt két momentum. 😀
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
Nekem a Broncos védelem is tetszik. Amiért az offense. Értem mit akarnak, meg is tudják csinálni. Ennyi, előszezon. Kipróbálják amit és akit csak lehet, de láthatóan képes a csapat arra, amire kitalálták.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Tetszett Osweiler játéka ebben a driveban. Látszik a fejlődés. 😊xrace77
Bizony. Azért kéne még tőle 2-3 ilyen drive a hátralevő preseasonban, hogy elhigyjem, hogy fejlődik. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
xrace77 Denver Broncos 4 462
Tetszett Osweiler játéka ebben a driveban. Látszik a fejlődés. 😊
több mint 9 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
áá, balszerencse, kurva szép int lett volna egykézzel 😕

Mindig jövőre
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 836 — Csodabogár
Gabbert varázsolpetey
Dawson is.peterk2005
Preseason. én így szeretlek

több mint 9 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 477 — Bears & Illinois fan
Ezen mit kell csellendzselni? Simán földet ért....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 9 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
tüdőbedobja 5 yardról az emberét, és csodálkozik, hogy nemlett complete passz. Imádom ezt a csávót 😀 😀berger90
Nekem a kommentátor tetszett, ahogy megmagyarázta: "This is what young inexperienced QB-s do." Mintha Gabbert nem nyomott volna le két évet kezdőként. 😀peterk2005
lehet úgy értette, hogy ilyen hibákat tőlük lehet látni, nem egy x éve profi valakitől. egyszerűen nem értem, hogy a tökbe van még csapata 😀

Mindig jövőre
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
tüdőbedobja 5 yardról az emberét, és csodálkozik, hogy nemlett complete passz. Imádom ezt a csávót 😀 😀berger90
Nekem a kommentátor tetszett, ahogy megmagyarázta: "This is what young inexperienced QB-s do." Mintha Gabbert nem nyomott volna le két évet kezdőként. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Gabbert varázsolpetey
Dawson is.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
tüdőbedobja 5 yardról az emberét, és csodálkozik, hogy nemlett complete passz. Imádom ezt a csávót 😀 😀

Mindig jövőre
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 836 — Csodabogár
Gabbert varázsol

több mint 9 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Na jön a zászlóerdő. 😀peterk2005

Mindig jövőre
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Na jön a zászlóerdő. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)