NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Green Bay Packers - Chicago Bears

több mint 2 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 965
Megérte fent maradni ismét. Kösz a követést. Jó éjt mindenkinek

több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 995 — beers & Packers
No, további jókat!
több mint 2 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
köszi a követést, jó pihenést!

több mint 2 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Kabaré!
több mint 2 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
MVS ne legyél Bostick. Nem jó irány.

több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 032
Végem 😂

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 2 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 965
Itt most megúszott Fields 1 intet…

több mint 2 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 965
Hány pontot szereztünk a második félidőben?
mortirolo
0x 24 x 12 Így hátha jobban hangzik XD

több mint 2 éve
mortirolo Chicago Bears 963
Hány pontot szereztünk a második félidőben?
több mint 2 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Ha beviszik, akkor a második félidő 0-24.

Nem úgy indult a meccs, de ahogy végződik az tényleg minden ok a főedző kirúgására.
több mint 2 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 965
Lol nem is Rodgers játszik hanem valami dublőr, Rodgers a nézők közt szotyizik 😊
Tomcsik
milyen szeműnek kell lenni, hogy ezt észrevegyék. Beszarás
gamerkr
De basszus tisztára mintha ikrek lennének. Beszarás, még a szeme is meg minden. Kemény

több mint 2 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 658
már meg is van ki megy AR helyett oltásra

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 2 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Lol nem is Rodgers játszik hanem valami dublőr, Rodgers a nézők közt szotyizik 😊
Tomcsik
milyen szeműnek kell lenni, hogy ezt észrevegyék. Beszarás

több mint 2 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
A visszajátszáson egyértelműen látszott, hogy magától ment ki. Douglas feltette mindkét kezét.
zolten
Hát nekem úgy tűnt hogy kitolta aztán hátra tette a kezét… Amúgy mind egy el se kellett volna puntolni, Nagy egy punci… AR-nek adni a labdát amikor a védelem láthatóan elvesztette a fonalat az nem túl jó ötlet…
Tomcsik
Ok, ne adjak meg a tdt, de köze nem volt a playhez, miert kellett visszaadni nekik a labdat???
davemayer
Ez a szabály.
Balfasz volt, kifutott.
több mint 2 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 965
Lol nem is Rodgers játszik hanem valami dublőr, Rodgers a nézők közt szotyizik 😊

több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 995 — beers & Packers
Nem mondok semmit.
több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 326 — "Grammar maci"
A visszajátszáson egyértelműen látszott, hogy magától ment ki. Douglas feltette mindkét kezét.
zolten
Hát nekem úgy tűnt hogy kitolta aztán hátra tette a kezét… Amúgy mind egy el se kellett volna puntolni, Nagy egy punci… AR-nek adni a labdát amikor a védelem láthatóan elvesztette a fonalat az nem túl jó ötlet…
Tomcsik
Ok, ne adjak meg a tdt, de köze nem volt a playhez, miert kellett visszaadni nekik a labdat???

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 965
Uuu ha még 1x elmondja ez a fasz hogy Dillon 250 pound és uuu meg aaa … Idegesítő csókák

több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 326 — "Grammar maci"
A Bears topikban valaki fejtse majd ki, hogy miért is kellene Robinsont feltétlenül megtartani.
3&7 és fut 5 yardos routet. Az hogy baszik blokkolni azt eddig is tudtuk.

4-8, minusz 11, 4&1. Punt.

Nem fogják kirúgni, de ez a második félidő a szokásos szánalmas munka az egész csapattól.
tüsi91
Az idei teljesítmenye alapjan (a sérülései miatt is) nem szolgalt ra az tény, én mégsem engedném el. Egy jo O gameplannel kellene a Mooney-Robinson együtt.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 965
A visszajátszáson egyértelműen látszott, hogy magától ment ki. Douglas feltette mindkét kezét.
zolten
Hát nekem úgy tűnt hogy kitolta aztán hátra tette a kezét… Amúgy mind egy el se kellett volna puntolni, Nagy egy punci… AR-nek adni a labdát amikor a védelem láthatóan elvesztette a fonalat az nem túl jó ötlet…

több mint 2 éve
mortirolo Chicago Bears 963
Mondtam én, hogy mindkettőt ki kell rakni, meg a HC-t is...
több mint 2 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Na és itt bele kell nyúlniuk a bíróknak… Amikor nagyon kéne akkor persze hogy belenyúlnak…
Tomcsik
Végre lehet bírózni. Még ha nincs is alapja.
Annyira szánalmas
SBL
lemegy 3 negyed ,megfordítjük korrekt biráskodás mellett , van egy itélet ami szabályoknak megfelel ,és belenyulnak a zebrák ,hát ok..erre nehéz mit mondani.
nando89
Teljesen egyetértek. Nem kellene atesni a ló másik felére. Ma teljesen rendben van a bíráskodás.
több mint 2 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 619
A szabály az ok, de nem magától ment ki és meg is próbált egyből vissza jönni…
Tomcsik
Kilökték ?
nando89
Hát szerintem ki.
Tomcsik
a packers játékos keze hátra/fel van téve..
több mint 2 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
A Bears topikban valaki fejtse majd ki, hogy miért is kellene Robinsont feltétlenül megtartani.
3&7 és fut 5 yardos routet. Az hogy baszik blokkolni azt eddig is tudtuk.

4-8, minusz 11, 4&1. Punt.

Nem fogják kirúgni, de ez a második félidő a szokásos szánalmas munka az egész csapattól.
több mint 2 éve
zolten Green Bay Packers 228
A visszajátszáson egyértelműen látszott, hogy magától ment ki. Douglas feltette mindkét kezét.